, , , , , , , ,

Mohou lipidové nanočástice změnit základní lidské vlastnosti očkovaných?

Špičkový protein pronásleduje některé z dobrých „disidentských lékařů“ a čestných vědců. Fragmenty mRNA ze své strany hluboce ruší ostatní; a to vše z dobrých důvodů.

Ale jsou to lipidové nanočástice (“LNP”) v mRNA injekcích, které mě udržují v noci vzhůru a cítím, že dystopie na Zemi nyní plně dorazila, napsala Dr. Naomi Wolf . „A důvody pro to zahrnují otázky, které hraničí s metafyzickým; protože se mi zdá, že LNP jsou schopny negativně ovlivnit samotnou podstatu našeho lidství.“

V eseji, kterou ve středu zveřejnila na Substacku , popsala Dr. Wolfová návštěvu Manhattanu poté, co byla spuštěna „vlna boosterů“, kde jasně cítila, že „masivní energetické pole – ten pocit ostrova jako pulzujícího člověka generátor, elektřina, která galvanizovala generace nově příchozích na Manhattan – to bylo prostě pryč.“

„Samotné davy byly změněny. Mladí dospělí kulhali ve velkém. Muži a ženy ve věku kolem čtyřiceti a padesáti let, kteří vypadali, jako by byli nedávno zdraví, se nyní pohybovali jako osmdesátiletí. Obrovské množství lidí všech věkových kategorií chodilo, jako by je bolelo pohyb. Dokonce i teenageři a starší děti se pohybovali jako zombie nebo roboti – unášení, zdánlivě bez energie nazbyt. Menší děti se nemotaly a nezávodily. Seděli opuštěně na lavičkách v parku nebo v restauracích. Nebo se unášeli jako malí přízraci vedle svých rodičů a nesoustředili se na nic. Co se stalo? Co se stalo s lidstvem?“

Během vystoupení v The Glazov Gang Dr. Wolf diskutoval o této „zombie apokalypse“ a o tom, jak se vypnula celá životní síla/flirtování a mnoho dalšího.

Kliknutím na obrázek níže zobrazíte video na Rumble .

The Glazov Gang: No Mojo in the Air: The Vax’s Killing of Sexual Desire, 27. září 2022 (47 minut)

Ve své eseji se Dr. Wolfová ptá na to, co by mohlo způsobit změny u lidí po očkování mRNA. Ptá se také, zda samotné lipidové nanočástice mohou hluboce měnit lidské bytosti. „Opět zde nenavrhuji odpovědi, ale pouze zkoumám možnosti.“

LNP překračují hematoencefalickou bariéru, takže „mohou skutečně měnit samotné mozky našich blízkých. Myšlenky. Milovat. Touha. Početí. Sny. Představivost. Inspirace. Možná i smysl pro Boha.“

Velkou část její eseje jsme znovu publikovali níže. Celý esej si přečtěte ZDE .


Lipidové nanočástice: Nenápadně mění lidské bytosti? Od Dr. Naomi Wolf

Známe fyzickou cenu lipidových nanočástic díky nedávnému průkopnickému výzkumu.

Víme například, že lipidové nanočástice způsobují zánět. Dr. Robert Chandler z War Room/DailyClout Pfizer Documents Research Volunteers to znovu potvrdil a je to také skutečnost, která je známá již léta.

Další čtení: Společnost Pfizer použila k odhadování výsledků spíše nebezpečné předpoklady než výzkum

Víme, že LNP, kterými se jejich výrobci chlubí, dokážou procházet každou membránou v lidském těle, procházejí placentou, jak prokázal fetální a mateřská medicína OB/GYN Dr. James Thorp . To je jeden z důvodů, proč jsou lži těhotným ženám z řad farmaceutických, lékařských a vládních mluvčích, které přísahají, že mRNA injekční složky nemohly projít placentou, tak hrozné.

Víme, že LNP  překračují  hematoencefalickou bariéru – skutečně k tomu byly  navrženy  : některé z jejich prvních lékařských použití zahrnovaly dodávání léků přes hematoencefalickou bariéru, aby se zaměřily na mozkové nádory.

Další čtení: Nanomedicína otevírá dveře přesné medicíně pro mozkové nádory

Víme, že společnost Pfizer letos uzavřela partnerství se soukromou společností Acuitas Therapeutics se sídlem ve Vancouveru v Kanadě, která vyráběla lipidové nanočástice, aby na trh uvedla deset dalších vakcín na bázi mRNA-LNP:

„Naše rychlé dodání první vakcíny na bázi mRNA-LNP na světě jasně ukázalo příslib technologie mRNA-LNP,“ řekl Mikael Dolsten, MD, PhD, hlavní vědecký ředitel a prezident celosvětového výzkumu, vývoje a medicíny společnosti Pfizer Inc. Vynakládáme značné investice, abychom využili sílu technologie mRNA-LNP a dodali potenciální nové průlomové vakcíny a terapeutika, která řeší významné nenaplněné potřeby pacientů. Tato dohoda rozšiřuje naše schopnosti LNP a umožňuje nám prozkoumat více projektů v rámci naší stávající oblasti vakcín a nových terapeutických oblastí, kde má technologie mRNA-LNP potenciál úspěchu.“ „Acuitas je nesmírně hrdá na to, že její technologie LNP přispívá k úspěchu COMIRNATY®, a je nadšená ze spolupráce se společností Pfizer na vývoji nových vakcín,“ řekl Dr. Thomas Madden, generální ředitel Acuitas Therapeutics.

Společnost Pfizer uzavřela smlouvu se společností Acuitas Therapeutics na
systém dodávání lipidových nanočástic pro použití ve vakcínách a terapiích mRNA , Pfizer, 10. ledna 2022

Takže: Průmyslové tuky upravené polyetylenglykolem (PEG) mohou projít každou membránou v lidském těle. Včetně mozku. Co by se mohlo pokazit?

Moje vlastní averze k LNP – averze, která mě vedla k tomu, že jsem se nerozhodl pro injekci mRNA – vyplynula z pouhého přečtení na různých webových stránkách pro produkci a distribuci LNP, jak je tento materiál stále experimentální a jak podivně dostupný z regálu: vy si můžete objednat lipidové nanočástice, stejně jako si můžete objednat polyethylenglykol, od různých dodavatelských společností, které budou „partnery“ s výrobci, na několik otázek, při formulaci léků nebo experimentů. „Creative Biolabs“ je jedním z takových:

Vlastnosti našich služeb

  • Jednorázová a přizpůsobitelná příprava LNP
  • Škálovatelný vlastní výrobní proces
  • Výkon za vysoké náklady

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Lipidové nanočástice , Creative Biolabs mRNA Therapeutics

Jsem anglický major. Nejsem lékař. Ale i já vidím možné vážné problémy ve vztahu k tomu, že lidstvo je nasyceno každou membránou lipidovými nanočásticemi. Lidské bytosti jsou víc než naše těla. Takže toto je masivní experiment na samotné podstatě toho, co z nás dělá lidi.

Lipidové nanočástice nejsou léky. Jsou doručovacím systémem.

Skládají se z drobných  předmětů , drobných částeček průmyslových tuků, jak bylo uvedeno výše, které se biodistribuují do vašeho krevního oběhu a usazují se, jak ukázal Dr. Chandler, do různých vašich orgánů, včetně mozku; a včetně, pokud jste žena, se hromadí ve vaječnících.

V případě injekcí mRNA jsou LNP potaženy čtyřmi lipidy včetně PEG, ropného vedlejšího produktu . PEG je zahušťovadlo, které je v laxativech, krémech a kosmetice.

Mnoho lidí si všimlo, že jejich blízcí v remisi rakoviny, nebo jejichž rakovina byla dávno vyléčena a nyní v minulosti, po vakcinaci trpěli znovuobjevením zuřících rakovin.

PEG, podle David Suzuki Foundation a dalších kritiků chemických přísad je karcinogen:

V závislosti na výrobních procesech mohou být PEG kontaminovány měřitelným množstvím ethylenoxidu a 1,4-dioxanu.

i  Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny  klasifikuje ethylenoxid jako známý lidský karcinogen a 1,4-dioxan jako možný lidský karcinogen. Ethylenoxid může také poškodit nervový systém

ii a California Environmental Protection Agency jej klasifikovali jako vývojovou toxicitu na základě důkazů, že může narušovat lidský vývoj.

iii 1,4-dioxan je také perzistentní. Jinými slovy, snadno se nerozkládá a může zůstat v prostředí dlouho poté, co je spláchnut do odtoku sprchy. 1,4-dioxan lze odstranit z kosmetiky během výrobního procesu vakuovým stripováním, ale pro spotřebitele neexistuje snadný způsob, jak zjistit, zda produkty obsahující PEG tímto procesem prošly. iv Ve studii produktů osobní péče prodávaných jako „přírodní“ nebo „organické“ (necertifikované) zjistili američtí vědci 1,4-dioxan jako kontaminant ve 46 ze 100 analyzovaných produktů.

Zatímco karcinogenní kontaminanty jsou primárním problémem, sloučeniny PEG samy o sobě vykazují určité známky genotoxicity […] a při použití na porušenou kůži mohou způsobit podráždění a systémovou toxicitu.

viii Panel průmyslu, který přezkoumává bezpečnost kosmetických přísad, dospěl k závěru, že některé sloučeniny PEG nejsou bezpečné pro použití na poškozenou pokožku (ačkoli posouzení obecně schválilo použití těchto chemikálií v kosmetice).

ix PEG také funguje jako „zesilovač penetrace“, zvyšuje propustnost pokožky a umožňuje větší absorpci produktu – včetně škodlivých složek.

The Dirty Dozen: PEG Compounds and their contaminants , David Suzuki Foundation

Takže s mRNA vakcínou získáváte lipidové nanočástice, které procházejí každou membránou v lidském těle – a které jsou potaženy potenciálním karcinogenem – procházejí vaším krevním řečištěm a usazují se v orgánech ve vašem těle.

Může to bolet vaše srdce?

Důkladně ignorovaná studie z března 2022 z  Metabolism Open  Journal, „ Potenciální důsledky lipidových nanočástic v patogenezi myokarditidy spojené s použitím mRNA vakcín proti SARS-CoV-2 “, učinila velmi rozumný argument, že myokarditida může být způsobena lipidem. obal nanočástic na mRNA vakcínách. ( Je také zdokumentováno, že Covid Spike Protein způsobuje tento druh poškození ).

Hongkongská studie injekcí mRNA u myší v letech 2021–22, „ Intravenózní injekce koronavirové nemoci 2019 (Covid-19) mRNA vakcína může vyvolat akutní myoperikarditidu u myšího modelu “, kterou používám jako důkaz A ve svém argumentu, že mRNA injekce jsou pod dohledem CCP a vyrobené biozbraně, ukázaly viditelné bílé skvrny na srdcích myší po druhé vakcinaci.

Co způsobuje ty bílé skvrny?

Podle neoficiálních zpráv od lékařů se na srdci a plících pacientů těžce zraněných vakcínou také objevují bílé skvrny a dokonce „krystalizace“. Problémy se srážlivostí krve, kterým čelí očkovaní, jsou nyní dobře prokázané a v dokumentech společnosti Pfizer je mnoho krevních sraženin a trombocytopenie. Bylo předloženo mnoho rozumných hypotéz o poškození cév a krve u lidí očkovaných mRNA, ale povaha LNP s průmyslovými tuky mě pronásleduje: mohla by být tato poškození ovlivněna nebo dokonce možná způsobena něčím tak základním a mechanickým, jako je nestabilní, shlukování LNP?

Příležitostnou stranou, která mě v mnoha recenzovaných studiích nanočásticové medicíny značně znepokojuje, je to, že mnoho druhů LNP je pevných při pokojové a tělesné teplotě . Některé LNP, které jsou při pokojové teplotě pevné, jsou při ochlazení kapalné .

Je nestabilita LNP závislá na teplotě a ovlivňuje lidské bytosti?

Nevím, zda některá z těchto změn pevnosti a teploty souvisí s mRNA vakcínami – je toho tolik, co nevíme; ale skutečnost, že injekce mRNA Moderna i Pfizer musely být při uvedení na trh udržovány v superchlazeném stavu – mezi -20° a -70° Celsia, tedy „chladnější než Antarktida“ – má různé kašovité a neustále se měnící vysvětlení.

Tento článek National Public Radio (“NPR”) z listopadu 2020 například vysvětluje potřebu extrémně nízkých teplot, které souvisí  jak  s mRNA, tak s LNP. Cituje Margaret Liu z Mezinárodní společnosti pro vakcíny:

„Tady je analogie: Představte si vakcínu jako čokoládovou tyčinku, která se snadno rozpouští. Stejně jako existují způsoby, jak zabránit tomu, aby se čokoláda roztekla, existují věci, které výrobci léků udělali, aby ochránili své vakcíny proti Covid-19.“ Prvním krokem, říká Liu, byla modifikace mRNA nukleosidů – „stavebních kamenů“ RNA vakcíny. „Použili upravené verze, protože ty jsou stabilnější,“ říká.

Dalším krokem bylo použití lipidových nanočástic, což, jak vysvětluje doktor Liu, „…je něco jako dát si čokoládu do cukrové polevy – máte M&M, takže se čokoláda nerozpustí.“

Ale i se stabilizovanými stavebními bloky a lipidovým povlakem by se mRNA mohla stále snadno rozpadnout, a proto je vakcína zmrazená.“

Proč musí být vakcína Pfizer Covid-19 chladnější než Antarktida? NPR 17. listopadu 2020

Dr. Margaret Liu není nějaká náhodná lékařka, citovaná NPR. Je předsedkyní představenstva Mezinárodní společnosti pro vakcíny. Jak   poznamenává její profil na LinkedIn :

„Dr. Liu je známá jako „Matka DNA vakcín“, technologie vakcín, která připravila cestu pro autorizované vakcíny Covid mRNA a která je licencována pro veterinární aplikace a je považována za klíčovou pro řešení nemocí, které se objevují v důsledku patogenů, které se kříží mezi lidmi a zvířaty (Jedna Zdraví). Podílela se na založení iniciativy WHO pro výzkum vakcín, byla ve výboru, který sepsal regulační směrnice WHO pro DNA vakcíny, a je vědeckým vedoucím skupiny WHO, která navrhuje doporučení pro vakcíny mRNA.

Dr Liu je také financován nadací Billa a Melindy Gatesových. Ve skutečnosti je hlavní poradkyní Nadace Billa a Melindy Gatesových pro  miliardu  dolarů, do kterých nadace investovala – vakcíny.

A… Dr. Liu je sama držitelkou několika patentů na vakcíny:

Poté, co vedla výzkum vakcín a genové terapie ve dvou společnostech a podala různé patenty, byla Margaret požádána, aby se stala hlavní poradkyní v vakcinologii pro nadaci Billa a Melindy Gatesových. To, stejně jako pomoc při zakládání iniciativy Světové zdravotnické organizace pro výzkum vakcín, jí umožnilo expandovat od vývoje technologií pro globální vakcíny do širší arény globálního zdraví.

Boettcher Scholar Margaret Liu Průkopnice výzkumu DNA vakcín , Boettcher Foundation

Takže — Dr. Liu radí WHO, kterou financuje Čína a také Bill Gates:

Gatesova nadace je druhým největším přispěvatelem do WHO. Od září 2021 investovala letos do svých programů téměř 780 milionů dolarů.

WHO se znepokojivě spoléhá na nadaci Billa a Melindy Gatesových , Quartz, 16. prosince 2021

Dr. Liu radí WHO ohledně mRNA vakcín, které jsou vyráběny v memorandu o porozumění (MOU) s Čínou – podle mého Substack ‚ Facing the Beast ‚ – a které využívají duševní vlastnictví (IP), které je nyní převedeno, podle podání BioNTech SEC, do Číny.

Tedy Dr. Liu, financovaný Billem Gatesem a radí Billu Gatesovi ohledně jeho miliardové investice do vakcín; také obhajuje NPR, americkou vládní tiskovou agenturu, za použití mRNA vakcín, které jsou hrazeny americkou vládou, což je platba, z níž pak profituje Čína a — Bill Gates.

Řiďme se logikou doktora Liu: mRNA vakcíny, aby fungovaly „tak nějak, jako když vložíte čokoládu do cukrové polevy – máte M&M, takže se čokoláda nerozpustí“ výmluvnými slovy doktora Liu – (toto je vaše daň dolarů v práci) — musí být superchlazené.

Ale co se stane s těmito materiály, když jsou – v lidském těle? Co se stane s materiály, když… materiály již nejsou superchlazené?

Tato studie, „Dosažení dlouhodobé stability lipidových nanočástic: zkoumání vlivu pH, teploty a lyofilizace“, od Ball, Bajaj a Whitehead, publikovaná v  International Journal of Nanomedicine  v roce 2017, zkontrolovala stabilitu a chování LNP během různých cyklech zmrazování a rozmrazování a zjistili, že změny teploty skutečně snižují účinnost LNP.

Studie také zjistila  shlukování nebo změny velikosti částic LNP v závislosti na teplotě:

Skladování LNP při -20 °C vedlo ke zvýšení z-průměrné velikosti částic a také k významnému množství agregace . [kurzíva moje. Toto je teplota, při které má být Moderna skladována]. Během procesu zmrazování dochází k oddělení fází, které má za následek vytvoření ledové fáze a fáze roztoku koncentrovaného nanočásticemi. Bylo prokázáno, že oddělení fází vede k nevratné fúzi nanočástic a následné agregaci. [Můj kurzívou.] Navíc tvorba ledových krystalů během zmrazování mohla způsobit mechanické namáhání LNP, což způsobilo jejich zvětšení. Poškození LNP po zmrazení a rozmrazení bylo sníženo přidáním kryoprotektantů, trehalózy a sacharózy, způsobem závislým na koncentraci.

Rebecca L Ball ,1  Palak Bajaj ,1,2 a  Kathryn A Whitehead 1 Int J Nanomedicína.  2017; 12: 305–315. „Dosažení dlouhodobé stability lipidových nanočástic: zkoumání vlivu pH, teploty a lyofilizace,“ Publikováno online 30. prosince 2016. doi:  10.2147/IJN.S123062  PMCID: PMC5221800 PMID:  2811584

Takže znovu – nejsem lékař ani vědec a možná toto nestabilní a vysoce problematické chování LNP, když se teploty mění – a skutečnost, že se shlukují a nevratným způsobem mění při velmi nízkých a poté vyšších teplotách – není relevantní. vůbec do naší současné nesnáze; a možná skutečnost, že LNP se mění při různých teplotách, nijak nepomáhá vysvětlit způsob, jakým očkovaní lidé kolabují, mají mrtvice a infarkty, trpí krevními a plicními sraženinami a trpí strašlivým poškozením menstruace.

Ale… možná tato vlastnost lipidových nanočástic stojí za pozornost.

Moderna se má skladovat při -20° Celsia, jak si vzpomínáte.

Ale toto jsou pokyny CDC pro ukládání a manipulaci pro rok 2022 pro Moderna :

dodávka

Vakcína dorazí od výrobce zmrazená mezi -50 °C a -15 °C (-58 °F a 5 °F). [kurzíva moje].

Podle pokynů výrobce ihned vybalte. Vakcínu lze uchovávat v mrazáku nebo chladničce. Následuje návod.

Uchovávání NEPUNKUROVANÝCH lahviček

Zmrazovací vakcína může být skladována při teplotě -50 °C až -15 °C (-58 °F až 5 °F) až do data expirace

Lahvičky skladujte ve svislé poloze v podnosu nebo krabičce chráněné před světlem

Neskladujte se suchým ledem nebo pod -50°C (-58°F)

Určete datum expirace naskenováním QR kódu na vnějším obalu nebo přejděte na  modernacovid19global.com/vial-lookup  [To samo o sobě by mělo způsobit alarm. Na lahvičkách není datum spotřeby! Musíte naskenovat digitální kód nebo přejít online a zkontrolovat datum prodeje!].

Lednička

Vakcínu lze uchovávat při teplotě mezi 2 °C a 8 °C (36 °F a 46 °F) po dobu až 30 dnů. [kurzíva moje].

Rozmraženou vakcínu znovu nezmrazujte

Lahvičky skladujte ve svislé poloze v podnosu nebo krabičce chráněné před světlem

Pomocí sledovacích štítků můžete sledovat 30denní datum použití

Chlad/pokojová teplota

Vakcínu lze skladovat při teplotě 8 °C až 25 °C (46 °F až 77 °F) po dobu celkem 24 hodin. [Můj kurzívou.]

Rozmraženou vakcínu znovu NEZmrazujte ƒ

Lahvičky skladujte ve svislé poloze v podnosu nebo krabici chráněné před světlem ƒ

Sledujte tento 24hodinový čas mimo používání

Uchovávání PUNKUROVANÝCH lahviček

Vakcínu lze uchovávat při teplotě mezi 2 °C a 25 °C (36 °F a 77 °C) po dobu až 12 hodin  [minus kurzívou]

Po 12 hodinách zlikvidujte lahvičku a zbývající vakcínu

S rozmraženými lahvičkami lze manipulovat za pokojového osvětlení

Celkové skladování při 8 °C až 25 °C (46 °F až 77 °F) nesmí přesáhnout 24 hodin

Takže — buď vakcína nikdy nemusela být skladována při -50° až -20° Celsia; „chladnější než Antarktida.“ Nebo – stalo se, a CDC popírá varování výrobců a říká klinikám, sakra, na ničem z toho nezáleží, můžete  to zchladit  až na 46° Fahrenheita – chladný podzimní den – na 30 dní, nebo hej , můžete jej uchovávat při pokojové teplotě po dobu 24 hodin, skutečně při teplotách až 77° Fahrenheita – jarní den na Floridě. Whatevs.

Pokud se však od roku 2017 něco zásadního nezmění nebo pokud se od uvedení na trh nezmění potřeby manipulace s vakcínami, může tato variabilita v pokynech pro skladování dobře ovlivňovat chování LNP.

Jiný komentátor prohlásil, že „Vakcína Pfizer Covid-19 musí být skladována při extrémně nízkých teplotách pod bodem mrazu, asi -100 stupňů Fahrenheita. Tato teplota klesá hluboko pod to, co se nachází ve standardním mrazáku,“ vysvětluje Dr. John Cooke , lékařský ředitel programu RNA Therapeutics Program v Houston Methodist. „Ve skutečnosti typ mrazniček potřebný k dlouhodobému skladování této vakcíny není takový, jaký najdete v ordinaci lékaře, drogerii nebo dokonce ve většině nemocnic. Vakcína Moderna Covid-19 musí být také uchovávána zmrazená pro dlouhodobou stabilitu, ale může být uchovávána ve standardní lednici na klinice po dobu několika týdnů.

Takže — co potom? Musí být materiál zmražen za ultrasuperstudena, aby vůbec fungoval? Nebo úplně – ne? Jen to dej do lednice, kámo?

Bláboly pokračují: TENTO záznam teploty CDC ze srpna 2021 říká, že nad -76 stupňů je skladovací teplota společnosti Pfizer mimo rozsah.

Ale TENTO, od září 2022 , říká, že až 46 ° Fahrenheita – v lednici – po dobu 30 dní, je v pořádku.

TENTO vás oklame ještě více . Také říká, že vakcína musí být skladována při teplotě od -130 ° do -76 ° Fahrenheita, ale může být také uchovávána v lednici při teplotě až 46 ° Fahrenheita.

A — můžete očekávat, že Covid nezmizí, protože zobrazené lahvičky  pochodují celým rokem 2023, od ledna do prosince.

A co říkáte na tento návod ve stylu Alenky v říši divů?

„Používejte sledovací štítky ke sledování 10 týdnů po datu použití.“

Takže – jsou tyto divoce se měnící teplotní požadavky vědecky podložené požadavky? Nebo jsou zastupitelné?

Mají tyto nemožné pokyny chránit nás všechny? Nebo možná dokonce zajistit, že – dojde k chybám?

Karen Kingston, informátorka o problémech farmaceutické výroby, nedávno přidala k množství důkazů, které jsme zde našli, a potvrdila, že vakcíny, stejně jako virus, vznikly pod záštitou ČKS. Kingston poznamenal, že podle CDC bylo  devět  studií CDC pro zavedení vakcíny v roce 2020 pod dohledem Číny. Na jeden, musím poznamenat, až neuvěřitelně,  dohlížela Lidová osvobozenecká armáda.

Kingston také uvedl, že lipidové nanočástice jsou vyráběny v Číně. Zkontroloval jsem to a má pravdu.

Čínská společnost, která vyrábí lipidové nanočástice,  WuXi , se nezastavila u výroby LNP pro Pfizer; spíše nedávno  koupila výrobní závod Pfizer v Číně za nezveřejněnou částku, koupila další evropské závody na výrobu léků a otevřela výrobní závod ve Worcesteru v Massachusetts.

Již dříve jsem tedy ukázal, že společnost Pfizer uzavřela memorandum o porozumění (“MOU”) s čínskou farmaceutickou společností  Fosun Pharmaceuticals . Nyní ale vidíme, že  část společnosti Pfizer koupila čínská společnost WuXi.

Stalo se to v první polovině roku 2021, kdy byla nejškodlivější část zavedení vakcíny mRNA na vrcholu.

WuXi Worcester, MA, zařízení je  třetím  závodem vlastněným CCP, u kterého jsme potvrdili, že vyrábí americké injekce mRNA, včetně lipidových nanočástic, které půjdou nebo jdou do amerických těl, v Americe, letos, 2022.

WuXi kupuje čínský závod Pfizer

18.03.2021 – Čínská společnost WuXI Biologics souhlasila s nákupem zařízení na výrobu biologických přípravků společnosti Pfizer v Hangzhou za nezveřejněnou cenu. Očekává se, že transakce bude uzavřena v první polovině roku 2021. Společnost se sídlem v Šanghaji uvedla, že akvizice okamžitě posílí její kapacity v oblasti komerčních drogových substancí (DS) a farmaceutických produktů (DP), aby uspokojila rostoucí poptávku ve výrobě.

WuXi kupuje Pfizer China Plant , CHEManager, 18. března 2021

Zařízení GMP zahrnují dva 2000litrové bioreaktory na jedno použití rozšiřitelné na čtyři 2000litrové bioreaktory, stejně jako kapacity pro plnění lahviček a předplněné injekční stříkačky. Chris Chen, generální ředitel společnosti  WuXi  Biologics, uvedl, že kapacity DS a DP jsou nyní celosvětově naléhavě potřeba.

Společnost dodala, že s celkovou odhadovanou kapacitou výroby biofarmaceutických přípravků plánovanou v Číně, Irsku, Německu, USA a Singapuru, která po roce 2023 přesáhne 300 000 litrů, poskytne svým partnerům v oblasti biovýroby robustní a prvotřídní globální síť dodavatelského řetězce.

Dohoda se společností Pfizer navazuje na nákupy závodů ve Švýcarsku a Německu začátkem tohoto roku. Biologická skupina také staví kampus biovýroby ve Worcesteru, Massachusetts, USA, který má být uveden do provozu v roce 2022.

Vzhledem k tomu, jak teploty hrubě ovlivňují chování lipidových nanočástic – je všechna tato náhodná variabilita teploty a pokynů pro skladování –  bezpečná?  Je výroba nestabilní injekce, která je nyní z velké části nebo zcela v rukou našich existenčních nepřátel — bezpečná?

Tento scénář a otázky, které vyvolává, a skutečnost, že tuto injekci vyrábí náš existenciální protivník, jak dokázal můj esej „ Facing the Beast“ , mi připomínají ty hádanky na místě činu, ve kterých je vražednou zbraní rampouch, který se rozpustil. a tak to nyní není vidět, nebo je to nějakým jiným způsobem dokonale zmizelo nebo zakryto.

Médium, které  nese  mRNA a spike protein – aktivní složky, které jsou přirozeně dostatečně náročné na pozornost většiny – ale médium, které  by samo o sobě  mohlo způsobit problémy s krví, mozkem, vaječníky nebo jinými orgány, v závislosti na teplotě – by bylo peklo. způsobu, jak pomalu, mystifikovaně a bez otisků prstů zabít nebo deaktivovat cílovou populaci.

Pak existuje způsob, jak mohou lipidové nanočástice ovlivňovat lidi jinými způsoby.

Mnozí mluvili, jak jsem poznamenal výše, o tom, jak se jejich blízcí, zvláště těsně po injekci, mohou zdát intelektuálně strnulí, emocionálně chladní nebo změnění ve svém myšlení.

Mohou tyto lipidové nanočástice pomoci vysvětlit tuto zničující, těžko popsatelnou změnu u mnoha lidí kolem nás?

Víme, že LNP v mužích i v ženách rozdírají továrny na hormony; Dr. Chandler prokázal, že narušují vaječníky, a Amy Kelly prokázala, že narušují Leydigovy a Sertoliho buňky, továrny maskulinity, generátory testosteronu ve varlatech.

LNP tedy skutečně narušují sexuální signalizaci a dokonce mění a tlumí nebo odstraňují lidskou touhu.

Lipidové nanočástice mohou být klíčem k těmto jemným změnám. LNP mohou skutečně měnit ty, které milujeme, tím, že mohou ovlivnit vodivost nervů.

Jsem citlivý na neurologické problémy, protože sám mám vážný neurologický stav; a v důsledku toho jsem fascinován tak křehkou a tak magickou povahou nervové vodivosti – jak temperament a pocity a pohyblivost a dokonce i myšlení samotné mohou záviset na zdraví nebo přerušení nervových impulsů.

Pořád jsem přemýšlel o tom, jak mozek a srdce závisí na nervových impulsech; a napadlo mě, jestli tam je nějaký klíč k pocitu „nepřítomnosti“, který mnozí hlásí při interakci se svými blízkými po očkování.

Zeptal jsem se Dr. Chrise Flowerse, jednoho z dobrovolníků pro výzkum dokumentů WarRoom/DailyClout Pfizer, zda by LNP mohly ovlivnit nervovou vodivost mozku nebo srdce. Odpověděl dokumentem  „ Konjekturální analýza LNP ovlivňujících nervy v mozku a srdci “,  který začíná účinkem LNP na mozek:

  • Nervový systém je mechanismus, který mozek používá ke komunikaci s různými orgány v těle.
  • Skládá se z neuronů, složených z axonů obklopených myelinem podporovaným oligodendrocyty. Axony jsou obaleny myelinem, který funguje jako elektrický izolant.
  • Axony jsou samotné nervové struktury.
  • Oligodendrocyty tvoří elektrickou izolaci kolem axonů nervových buněk v centrálním nervovém systému (mozku).
  • Tyto buňky pěstují myelin až na 5 blízkých axonech přes jejich chodidla (dendrity).
  • Jsou to důležité buňky, protože se také podílejí na údržbě nervu, zajišťují výživu neuronů a udržují dlouhodobou stabilitu myelinu.
  • V periferním nervovém systému jsou podobnou buňkou jako oligodendrocyty se stejnou funkcí Schwannovy buňky.

Aby nervy fungovaly jako rychlé vodiče zpráv, vyžaduje to, aby axony (nervy) byly potaženy pláty myelinu.

Co by se tedy mohlo stát, kdyby tyto podpůrné buňky selhaly?

1.  Oligodendrocyty – protože jsou v mozku, mohou selhávat buď v důsledku LNP nebo Spike Proteinu; obojí by mohlo způsobit ztrátu myelinové pochvy. Toto poškození myelinové pochvy může způsobit duševní problémy nebo neurologické příznaky nebo příznaky . [Můj kurzívou.]

2. Schwannovy buňky; podobně jako poškození v mozku u oligodendrocytů by tyto buňky, pokud by byly poškozeny, umožnily poškození myelinu obklopujícího nervy a poté by byly účinně odstraněny. Toto zhoršení by mohlo skončit příčinou symptomů, jako je roztroušená skleróza (MS), a tato degradace by také mohla být zodpovědná za některé z mnoha známých neurologických nežádoucích příhod (AE) demonstrovaných v dokumentech společnosti Pfizer.

Existuje možnost, že LNP budou absorbovány do samotných myelinových pochev nebo dokonce do oligodendrocytů. V každém z těchto případů by buňky začaly selhávat a konečným výsledkem je určitý stupeň demyelinizace nebo dokonce úplná demyelinizace. Předpokládá se, že zhoršení funkce oligodendrocytů může být příčinou „stárnutí“/zamlžení mozku/demence.

Další čtení: Metabolismus a funkce lipidů v myelinu , Science Direct, srpen 2015

Další potenciální příčinou poškození mozku by byl spike protein zaváděný do mozku kvůli schopnosti LNP procházet hematoencefalickou bariérou.

Takže odpověď zní: ano, lipidové nanočástice by mohly ovlivnit nervový systém a tedy konkrétně mozek.

Skutečnost, že lipidové nanočástice by mohly skutečně degradovat lidský nervový systém, což znamená degradovat samotného lidského ducha, je zcela jasná při hledání variací slov „myelin“ a „myelin“ v dokumentech společnosti Pfizer, které provedla ředitelka projektu Amy Kellyová v dokumentech společnosti Pfizer pomocí našeho vyhledávacího nástroje Abstractor. myelitida“. Na tomto myelinu, na těchto impulsech, závisí myšlení, pohyb, sny, představivost, modlitba, touha a naplnění, smysl pro dotek a pocit. Pamatuji si, že jsem byl ohromen, když jsem v dokumentech společnosti Pfizer viděl zmínky o roztroušené skleróze („RS“) jako vedlejším účinku – jak by to mohlo být? A výsledky paní Kellyové jsou ještě ohromující, i když vysvětlení doktora Flowerse přesně objasňuje, jak k těmto děsivým výsledkům mohlo dojít:

p. 21, tabulka 7, část „Neurologické AESI (včetně  demyelinizace )  Kritéria vyhledávání: Křeče (SMQ) (široké a úzké) NEBO  demyelinizace  (SMQ) (široké a úzké) NEBO PT ataxie; kataplexie; encefalopatie; fibromyalgie; Zvýšený intrakraniální tlak; Meningitida; aseptická meningitida; Narkolepsie “: „Nejčastěji hlášené relevantní PT (~2 výskyty) zahrnovaly: záchvat (204), epilepsii (83), generalizovaný tonicko-klonický záchvat (33), Guillain-Barreův syndrom (24), fibromyalgii a neuralgii trojklaného nervu (po 17 ), febrilní křeče, (15), status epilepticus (12),  aura a myelitida příčná (po 11) ,  relaps roztroušené sklerózy a zánět zrakového nervu (po 10), Petit mal epilepsie a tonické křeče (po 9), ataxie (8), encefalopatie a tonické klonické pohyby (po 7), pěna v ústech (5),  roztroušená skleróza, narkolepsie a parciální záchvaty (4 po 4) , špatný pocit,  demyelinizace , meningitida, postiktální stav, jevy podobné záchvatům a kousání do jazyka (3 každý);“

p. 30 – encefalomyelitida, Akutní ochablá myelitida, Anti-myelin-asociované glykoproteinové protilátky pozitivní; Polyneuropatie spojená s anti-myelinem spojeným s glykoproteinem

p. 31 – Autoimunitní demyelinizační onemocnění, axonální a demyelinizační polyneuropatie,

p. 32 – demyelinizace, Chronická zánětlivá demyelinizační polyradikuloneuropatie, Chronická recidivující multifokální osteomyelitida, Demyelinizační polyneuropatie, Encefalomyelitida

p. 33 – Herpes simplex meningomyelitida, Herpes zoster meningomyelitida

p. 34 – Leukoencefalomyelitida

p. 35 – Marburgova varianta roztroušené sklerózy, Roztroušená skleróza; relaps roztroušené sklerózy; profylaxe relapsu roztroušené sklerózy, herpes meningomyelitis, myelitis; Myelitida transverzální, Neuromyelitis optica pseudo relaps, Porucha spektra Neuromyelitis optica, Neinfekční myelitida, Neinfekční encefalomyelitida

p. 36 – Syndrom osmotické demyelinizace, Primární progresivní roztroušená skleróza, Progresivní roztroušená skleróza; Progresivní recidivující roztroušená skleróza

p. 37 — Recidivující roztroušená skleróza; Recidivující-remitující roztroušená skleróza, Sekundárně progresivní roztroušená skleróza, demyelinizační polyneuropatie

p. 38 – Tumefaktivní roztroušená skleróza

5.3.6 Kumulativní analýza hlášení o nežádoucích událostech po registraci Pf-07302048 (Bnt162b2) přijatých do 28. února 2021

Takže tyto průmyslové tuky, které nasycují každou membránu, procházejí hematoencefalickou bariérou. Mohou tedy skutečně měnit samotné mozky našich blízkých. Lipidové nanočástice procházejí každou membránou. Mozek. Srdce. Testy. Vaječníky. Myšlenky. Milovat. Touha. Početí. Sny. Představivost. Inspirace. Možná i smysl pro Boha.

Takže mezitím, dokud nebudeme vědět více – zvažte:

Mohly by tyto výsledky – poškozené srdce, snížená sexuální touha a potence, snížené lidské pouto, různé formy mužské a ženské sterilizace, o kterých jsme informovali dříve, ztuhlé myšlení způsobené průmyslovými tuky hromadícími se v mozku, nemluvě o fyzických nebezpečích? průmyslových tuků a karcinogenů procházejících krevními řečišti obyvatel Západu – přičemž každý booster přidává tělu zátěž lipidovými nanočásticemi – to vše jsou – možná –  rysy  této biologické zbraně?

Jaký lepší způsob, jak zabít těžko utlačitelné vlastnosti svobodných mužů a žen: degradovat jejich energii, jejich aspirace, jejich schopnosti vytvářet pouta – vlastně jejich samotnou schopnost zapojit se do jemného, ​​rozsáhlého, soucitného kritického myšlení?

Jaký je vlastně lepší způsob, jak zavraždit problémový Západ?

o autorovi

Naomi Wolf , PhD, je americká autorka a spoluzakladatelka a generální ředitelka společnosti DailyClout , Dr. Wolfe se zasloužila o prošetření dokumentů používaných k získání nouzového povolení použití pro „vakcínu“ Covid společnosti Pfizer, které byly uvolněny na základě soudního příkazu . Její poslední knihou je The Body of Others: The New Authoritarians, Covid-19 and The War Against the Human. 

Vybraný obrázek: Drobné nanočástice na bázi lipidů, které obsahují neurotransmitery, mohou přenášet léky do mozku

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *