, , , , , , , ,

Ministerstvo obrany USA vydalo smlouvu o výzkumu COVID-19 3 měsíce předtím, než bylo známo, že COVID-19 oficiálně existuje

covid 19

Ministerstvo obrany USA vydalo smlouvu o výzkumu COVID-19 3 měsíce předtím, než bylo známo, že COVID-19 oficiálně existuje

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

18.12.2022

Objev zakázky udělené ministerstvem obrany USA společnosti Labyrinth Global Health na „Výzkum COVID-19“ v listopadu 2019 vyvolal otázky ohledně znalosti vlády o novém koronaviru.

Smlouva byla součástí většího projektu „Programu snižování biologických hrozeb na Ukrajině“, což naznačuje, že americká vláda si byla přinejmenším vědoma viru předtím, než se v prosinci 2019 rozšířil přes Wuhan v Číně a než byl oficiálně pojmenován. Covid-19 Světovou zdravotnickou organizací v únoru 2020.

Tato zjištění vzbuzují obavy ohledně toho, jak vláda zvládá pandemii, a možnosti jejího utajování.

Webová stránka vlády USA „USA Spending“ odhaluje, že „v reakci na COVID-19“ utratila neuvěřitelných 4,04 bilionu dolarů. Hlubší pohled na funkci „Award Search“ na webu odhaluje zakázku udělenou Ministerstvem obrany společnosti Black & Veatch Special Projects Corp. na „Profesionální, vědecké a technické služby“ dne 20. září 2012.

Bližší prozkoumání záložky „Sub-Awards“ zakázky odhaluje 115 transakcí s příjemci a jejich stručný popis, z nichž většinu tvoří obyčejné položky jako „laboratorní vybavení pro Kyjev“ a „kancelářský nábytek pro Kyjev“.

Mezi 115 transakcemi uvedenými v záložce „Sub-Awards“ zakázky udělené Ministerstvem obrany USA společnosti Black & Veatch Special Projects Corp. je však jedna transakce, která vyniká:

Ocenění společnosti Labyrinth Global Health INC za „dokumentaci rukopisů malých a středních podniků a výzkum COVID-19“.

I když není překvapivé vidět ocenění za výzkum Covid-19 během pandemie, skutečnost, že smlouva byla udělena 12. listopadu 2019, alespoň měsíc před údajným výskytem nového koronaviru a tři měsíce předtím, než byl oficiálně s názvem Covid-19, vyvolává otázky ohledně znalosti vlády o viru.

Kromě toho byla zakázka nařízena, aby se uskutečnila na Ukrajině, stejně jako celá zakázka udělená společnosti Black & Veatch Special Projects Corp. Tato zjištění naznačují potenciální zapojení vlády USA do vytváření a šíření viru.

V září 2012 udělila Agentura pro snižování hrozeb obrany (DTRA) v rámci Ministerstva obrany USA zakázku globální inženýrské, nákupní a stavební společnosti specializující se na rozvoj infrastruktury.

Smlouva se týkala programu snižování biologických hrozeb na Ukrajině a byla uzavřena v říjnu 2020. I když podrobnosti nejsou jasné, je známo, že na tento program bylo vynaloženo 21,7 milionu dolarů ze smlouvy ve výši 116,6 milionu dolarů.

Je záhadou, proč by ministerstvo obrany uzavřelo smlouvu se společností specializující se na rozvoj infrastruktury na program snižování biologické hrozby.

Kromě toho je zajímavé, že jak DOD, tak smluvní společnost následně zaplatili společnosti Labyrinth Global Health INC za provádění výzkumu COVID-19 na Ukrajině před objevením se nového koronaviru a předtím, než byl oficiálně pojmenován Covid-19.

Tyto události vyvolávají otázky o povaze programu snižování biologické hrozby a jeho potenciální souvislosti s údajnou pandemií COVID-19. A objev zakázky udělené ministerstvem obrany USA na výzkum Covid-19 v listopadu 2019 naznačuje, že vláda USA buď věděla, že virus existuje přirozeně, nebo se podílela na jeho konstrukci v laboratoři.

Tato teorie je podpořena důkazy, že National Institute of Allergy & Infectious Diseases (NIAID) a Moderna měly v prosinci 2019 kandidáta na koronavirus.

Dohoda o utajení odhaluje, že NIAID a Moderna souhlasily s převodem „kandidátů na vakcínu proti koronaviru mRNA“ na University of North Carolina v Chapel Hill dne 12. prosince 2019.

Smlouva o převodu materiálu byla podepsána 12. prosince 2019 Ralphem Baricem, PhD, na University of North Carolina v Chapel Hill, a poté dne 16. prosince 2019 podepsána Jacqueline Quay, ředitelkou podpory licencí a inovací na University of North Carolina.

Smlouvu podepsali také dva zástupci NIAID, jedním z nich byla Amy F. Petrik PhD, specialistka na transfer technologií, která smlouvu podepsala 12. prosince 2019 v 8:05. Dalším signatářem byl Barney Graham MD PhD, vyšetřovatel NIAID, tento podpis však nebyl datován.

Posledními signatáři dohody byli Sunny Himansu, vyšetřovatel společnosti Moderna, a Shaun Ryan, zástupce generálního právního zástupce společnosti Moderna. Oba podpisy byly učiněny 17. prosince 2019.

Všechny tyto podpisy byly provedeny dříve, než se široká veřejnost dozvěděla o údajném výskytu nového koronaviru.

Až 31. prosince 2019 se Světová zdravotnická organizace (WHO) dozvěděla o údajném shluku případů virové pneumonie v čínském Wu-chanu.

Ale ani v tomto okamžiku nezjistili, že je na vině údajný nový koronavirus, místo toho uvedli, že zápal plic má „neznámou příčinu“.

Až 9. ledna 2020 WHO oznámila , že čínské úřady určily, že ohnisko bylo způsobeno novým koronavirem, který se později stal známým jako SARS-CoV-2 s údajným výsledným onemocněním nazývaným COVID-19.

Proč byl tedy mRNA kandidát na vakcínu proti koronaviru vyvinutý společností Moderna 12. prosince 2019 převeden na University of North Carolina?

Stejná Moderna, která měla mRNA koronavirovou vakcínu povolenou pro nouzové použití pouze ve Spojeném království a Spojených státech k údajnému boji proti Covid-19.

Co věděla Moderna a my ne? V roce 2019 neexistoval žádný ojedinělý koronavirus představující hrozbu pro lidstvo, který by si vyžádal vakcínu.

Zatímco se svět snaží posunout od údajné pandemie Covid-19, existuje mnoho otázek, které zůstávají nezodpovězeny.

Co způsobilo údajné propuknutí? Vyskytovalo se to přirozeně, nebo to byl výsledek lidského zásahu?

Objev zakázky udělené ministerstvem obrany USA na výzkum Covid-19 v listopadu 2019 naznačuje, že vláda USA zná odpověď na tyto otázky.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *