, , , , , , ,

Nová čínská studie ukazuje, že více než čtyři injekce COVID způsobily téměř úplné zhroucení imunitního systému u myší

Nová čínská studie ukazuje, že více než čtyři injekce COVID způsobily téměř úplné zhroucení imunitního systému u myší

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

19.1.2023

Nelze si v tomto kontextu nevzpomenout na to, že Lejnová objednala tolik dávek „Pfujzru“, kolik by stačilo na 10 dávek pro každého občana EU. Odečteme-li děti mladší 12 let, jichž se daná objednávka netýkala, pak by se jednalo o asi 12 dávek pro každého.

Jaký byl tedy asi záměr s pokusnými subjekty právě v Evropě? Nyní se již ví, že výrobci v mnohém lhali a politici i zkorumpovaní úředníci a rádoby odborníci s nimi na celé té frašce spolupracovali. Věděli i o tom, jak zapůsobí takzvané „posilovače?“

Jsem si jista, že všichni, kdo za jejich šířením po celém světě stojí, to věděli velmi dobře…

Nová čínská studie nyní potvrzuje, že posilovače ve větším počtu slouží k jedinému účelu – a tím je zhroucení imunitního systému.

Čínští vědci testovali genové posilovače na myších. Všechny myši reagovaly po větším počtu posilovačů úplně stejně: zhroutil se jim imunitní systém.

Ve středu večer Alex Berenson zveřejnil informace o nové studii z Číny, která ukazuje, že čtyři injekce proti covidu mohou poslat imunitní systém do úplného kolapsu.

Shrnutí z mimořádné zprávy Science Direct:

Opakované aplikace posilovačů vakcín byly vzneseny tváří v tvář neustálému výskytu variant SARS-CoV-2 s neutralizačními únikovými mutacemi, ale jejich ochranná účinnost a potenciální nepříznivé účinky zůstávají z velké části neznámé.

Zde jsme porovnali humorální a buněčné imunitní odpovědi prodlouženého průběhu posilovačů vakcín s rekombinantní doménou vázající receptory (RBD) s těmi z konvenční imunizační strategie v modelu Balb  u myší.

Vícenásobné posilovače vakcíny po konvenčním vakcinačním schématu významně snížily titry protilátek specifických pro RBD a sérovou neutralizační účinnost proti variantám Delta a Omicron a výrazně poškodily aktivaci CD4+ a CD8+T buněk a zvýšily exprese PD-1 a LAG-3 v těchto T buňkách.

Mechanisticky jsme potvrdili, že prodloužené očkování posilovači RBD převrátilo ochranné imunitní vzpomínky tím, že podpořilo adaptivní imunitní toleranci. Naše zjištění ukazují potenciální rizika spojená s pokračujícím používáním posilovačů vakcíny proti SARS-CoV-2, což má bezprostřední důsledky pro globální strategie zlepšování očkování proti COVID-19.

Myši, které dostaly více než čtyři injekce vakcíny proti covidu, měly kolaps ve své schopnosti bojovat s koronavirem, zjistili čínští vědci.

Poškození se rozšířilo přes protilátky, přední linii obrany imunitního systému proti virům a bakteriím, na T-buňky, které tvoří klíčovou zálohu.

Výzkumníci oznámili zjištění v recenzovaném článku publikovaném 22. prosince v časopise iScience. Překvapivě jasným jazykem varovali:

Naše zjištění ukazují potenciální rizika spojená s pokračujícím používáním posilovačů vakcíny proti SARS-CoV-2, což má okamžité důsledky pro globální strategie zlepšování očkování proti COVID-19.

Později v článku byli výzkumníci ještě přímější:

Zjistili jsme, že ochranné účinky humorální imunity a buněčné imunity stanovené konvenční imunizací byly během prodlouženého očkovacího cyklu hluboce narušeny.

Nález nebyl potvrzen u lidí.

Ale myši, které vědci použili, jsou geneticky upraveny tak, aby přesně modelovaly lidskou reakci na koronavirus, a „ukázalo se, že sdílejí hluboké podobnosti  s lidmi v reakci na infekce SARS-CoV-2,“ jak vysvětluje dokument.

ZDROJ: Necenzurovaná Pravda, Slovankahttps://necenzurovanapravda.cz/2023/01/nova-cinska-studie-ukazuje-ze-vice-nez-ctyri-injekce-covid-zpusobily-temer-uplne-zhrouceni-imunitniho-systemu-u-mysi/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *