, , , , , ,

Obecní zastupitel Zelenského partaje vhodil mezi zastupitele při zasedání rady obce 3 granáty!

Obecní zastupitel Zelenského partaje vhodil mezi zastupitele při zasedání rady obce 3 granáty! Jeden zastupitel zemřel, 26 lidí je zraněno, někteří vážně, včetně útočníka! Na Wikipedii se objevilo, že motivem prý bylo zvýšení platů zastupitelů! Jenže podle ukrajinských sociálních sítí šlo o mstu a odvetu za smrt jeho jediného syna, který byl odvlečen na frontu na základě udání odvodovým komisařům! Za udáním prý měli být někteří členové rady!

 

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi zde:

 

17.12.2023

Zhrzený otec, který se právě dozvěděl, že jeho jediný syn padl na frontě poté, co začátkem listopadu tohoto roku byl odvlečen z otcova domu na základě udání, se rozhodl pomstít a přitom i spáchat sebevraždu a vzít s sebou na Onen svět ty, kteří za jeho tragickou ztrátu v rodině mohli. Obecní zastupitel Serhiy Batryn, který je členem zastupitelstva v zakarpatské obci Керецьки́ nedaleko Mukačeva za Zelenského partaj Sluha národa, přišel v pátek na zasedání obecního zastupitelstva obce, zavřel za sebou dveře, ale neposadil se. Stál u dveří, aby nikdo nemohl dveřmi utéct. Pozor, video není určeno pro slabé povahy!

Chvíli stál a potom sáhl do kapsy a postupně hodil na podlahu 3 granáty. Navzdory původním informacím západních médií, které psaly o jednom granátu, se jednalo o 3 granáty, které v místnosti postupně explodovaly a vypukla naprostá panika. Po explozi granátů začali lidé křičet a naříkat. Přesto však granáty nezpůsobily více než 1 potvrzenou smrt, zranily však podle prvotních informací 26 lidí v místnosti. Video zachytilo, že i když v místnosti explodovaly 3 granáty, tlaková vlna pouze shodila ubrus ze stolu, ale stůl zastupitelstva zůstal nepoškozen. Stejně tak ostatní nábytek, což potvrzují snímky policie, viz. níže v tomto článku.

Zoufalý otec se přišel pomstít zastupitelům za udání

Místní zastupitelé na vstup útočníka do místnosti nijak nereagovali, protože ho znali, ale ten jenom s ledovým klidem sáhl do kapes a vytáhl granáty, které odjistil a hodil před sebe na podlahu. Reakce lidí v místnosti byla na odhození granátů na zem prakticky nulová, v ten okamžik jim asi nedocházelo, co se děje. Podle ukrajinských médií byl čin provedený chladnokrevně a byl dopředu přichystaný, nicméně ukrajinské úřady jako motiv a důvod uvádí naprosto neuvěřitelnou historku, že prý šlo o peníze, přesněji řečeno o výplatu peněžního bonusu ředitelovi místních vodáren.

Serhiy Batryn po vstoupení do místnosti

Představa, že by někdo šel zabíjet lidi kvůli tomu, že nějaký ředitel z rozpočtu obce si přilepšil na svém platu, je skutečně bizarní a jen těžko uvěřitelná. Ukrajina se snaží kauzu bagatelizovat, že motivem bylo něco jiného než válka a násilná mobilizace na Ukrajině. Ve všech západních médiích se od pátku psalo o útoku v jednotném čísle, že šlo o jeden granát, přestože uniklé video jasně dokazuje, že granáty byly tři. To je první dezinformace mainstreamu a snaha o damage control obrazu a pověsti Ukrajiny.

Wikipedia zasahuje a motivací prý byl boj proti zvyšování platů zastupitelů

Druhou dezinformaci zařídila Wikipedia. Na té se totiž pohotově objevil článek [1] o incidentu, který v popisku uvádí, že motivem byla nespokojenost zastupitele s navýšením platů členů obecní rady. V článku přitom nikde není odkaz na takové stanovisko, tedy zdroj pro takové tvrzení, v rozporu s pravidly Wikipedie. Motiv totiž dosud oficiálně zjištěn nebyl a pachatel je podle ukrajinských médií prý v kritickém stavu v nemocnici, takže ještě ho ani policie nevyslechla. Americký list Mirror.us kromě toho převzal informaci ukrajinských orgánů a napsal [2] další verzi: “Podle zpráv byl (Bartyn) ve “věčné opozici” vůči vládnoucí frakci v radě. Vyjádřil svůj vztek nad problémy s vodou v obci, když byla vyplacena vysoká částka řediteli komunální společnosti. Předpokládá se, že tento čin nesouvisí s probíhající válkou na Ukrajině.”

Místo činu na snímku ukrajinské policie
Místo činu a záběr nepoškozeného stolu

Toto ujištění v článku, že pokus o hromadnou vraždu spojený s pokusem o sebevraždu útočníka určitě s válkou a násilnou mobilizací na Ukrajině nemá nic společného, je prý poslední známé stanovisko ukrajinských úřadů o motivech zastupitelova činu. Takže Bartyn se chtěl podle Wikipedie zabít kvůli zvyšování platů zastupitelů, podle ukrajinských úřadů kvůli vysoké finanční odměně místního ředitele vodárny. Pokud vám to nepřipadá zrovna jako důvěryhodné zdůvodnění údajných motivů útočníka pro pokusy o masovou vraždu a vlastní sebevraždu, tak nejste sami.

Damage control na Wikipedii na ochranu dobrého jména Ukrajiny

Přesto ale se okamžitě na Wikipedii objevil tento damage control článek s vysvětlením motivu, že zastupitel za Zelenského partaj byl pouze nespokojen s tím, jak si zastupitelé (tedy i ve prospěch útočníka) zvedli platy. A teď se zamyslete. Opravdu věříte takovému motivu? Opravdu lze věřit tomu, že na zkorumpované Ukrajině jsou zastupitelé, kteří nesouhlas s vlastním navýšením platů z veřejných rozpočtů řeší tím, že chtějí spáchat sebevraždu a přijdou na zasedání obecní rady s granáty a rozhodnou se to hnízdo nenažraných zastupitelů vyčistit tak, že zastupitel zabije sebe i je? Tomuto vysvětlení na Wikipedii opravdu někdo věří? Existuje ale jiný a mnohem logičtější motiv.

Odvodoví komisaři odvlekli na frontu jeho jediného syna na základě udání a syn tam padl

Na ukrajinských sociálních sítích se začaly už v pátek večer šířit informace, že Serhiy Batryn se dozvěděl od vojenské správy, že jeho jediný syn zahynul na frontě poté, co byl násilně odvlečen počátkem listopadu odvodovými komisaři z Batrynova domu. Serhiy Batryn se prý dozvěděl, že šlo o udání některých zastupitelů na obci, se kterými Batryn je v politických rozepřích.

Batrynův syn se prý měl skrývat v otcově venkovském domě v obci Kereckij již od konce léta, když dokončil školu a dostal povolánku na frontu. Batryn je podle informací rozvedený a syn žil až donedávna s matkou v Poltavě. Po konci školy letos v červnu mu ale do Poltavy přišla povolánka na frontu, takže se rozhodl ukrýt u svého otce právě ve zmíněné zakarpatské obci, kde očekával, že bude v závětří a nikdo ho tam hledat nebude vzhledem k tomu, že rodiče byli již mnoho let rozvedeni. Počátkem listopadu se ale odvodoví komisaři na základě udání objevili u domu Batryna a chlapce odtáhli.

Serhiy Batryn. Zdroj: Facebook

Zhrzený otec prý neví přesně, který ze zastupitelů toto udání podal, a proto se rozhodl, že se pomstí všem a na Onen svět s sebou vezme co nejvíce zastupitelů. Všimněte si ve videu, že poslední třetí granát hodil Batryn přímo pod sebe pod své nohy, s evidentním cílem, aby ho exploze zabila, aby to nepřežil. Video to zachycuje bez jakýchkoliv pochybností. A když se nad tím zamyslíte, tak tohle zní jako skutečný motiv pachatele. Na rozdíl od toho nesmyslu na Wikipedii o nespokojenosti Batryna se zvyšováním platů zastupitelů. Přesně takto to funguje na Ukrajině, a brzy tyto krevní msty za smrti dětí čekají na Zelenského.

Ukrajinci se začnou za smrti svých dětí mstít ve velkém, proto má Zelenský již připravenou evakuaci do USA na Floridu

Už několikrát jsem o tom psal, že Ukrajinci mají úplně jinou mentalitu a budou se za smrti svých, na frontu násilně odvlečených dětí, mstít a poteče krev. Tohle je pouze ukázka a začátek toho, co bude čekat Ukrajinu po konci války, ale dost možná ještě před jejím koncem. Zhrzení a nešťastní rodiče se začnou mstít za to, že Zelenský jim odvlekl jejich děti na smrt na frontu. Současně s tím je třeba se připravit, že se vstupem Ukrajiny do EU dojde k zaplavení Evropské unie zbraněmi z Ukrajiny. Granáty, munice, pistole, samopaly, rakety, všechno se po vstupu Ukrajiny do EU dostane na internet a velmi snadno půjde zbraně načerno koupit z Ukrajiny, jako už ze členské země EU.

Po vstupu Ukrajiny do EU dojde k ukrajinizaci celé Evropské unie podle zvyků z Ukrajiny – Zbraně, drogy, děvky, korupce a krevní msty. Zelenský si takovou roli zahrál v seriálu jako herec a teď tu roli žije naživo jako prezident

Ukrajina má na svém území tolik zbraní, že jakmile se Ukrajina dostane do EU, stanou se zbraně žhavým zbožím, které Ukrajincům bude vydělávat velké peníze. Ukrajinizace evropského prostoru proběhne se vším všudy, do EU se dostanou nejen Ukrajinci, nejen drogy, nejen zbraně z Ukrajiny, ale především i ukrajinský styl života. Podrazy a křivdy na Ukrajincích se budou řešit zbraněmi a granáty.

Nově se ukazuje, že když se válka na Ukrajině blíží ke konci, začínají se na Ukrajině odvíjet procesy osobních pomst a odvet. A takovéto odvety za smrt někoho z rodiny, kdo byl odvlečen na frontu, budou postupně přibývat. Není divu, že je naplánována evakuace Zelenského a jeho rodiny do USA na Floridu [3]. Jak už jsem dopředu upozorňoval, po konci Zelenského ve funkci prezidenta se z něho stane na Ukrajině nejen chodící mrtvola, ale především chodící terč. Proto ho Američané odsunou do exilu, protože kdyby zůstal na Ukrajině, nepřežil by to.

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ:https://aeronet.news/obecni-zastupitel-zelenskeho-partaje-vhodil-mezi-zastupitele-pri-zasedani-rady-obce-3-granaty-jeden-zastupitel-zemrel-26-lidi-je-zraneno-nekteri-vazne-vcetne-utocnika/

 

Děkujeme za Vaší podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj našich nezávislých informačních platforem.
Podpořte nás, prosím, i finančně, překlady a vysílání opravdu stojí hodně peněz. Děkujeme.
Podpořit ZDE 👇👇👇:
Transparentní účet: 115-4977920247/0100
Důvěrný účet: 107-1458980287/0100
„Na Kafe“: 27-1664400247/0100
IBAN: CZ82 0100 0001 1549 7792 0247
SWIFT: KOMBCZPP
Další zajímavé články najdete ZDE:
E-mail: podpora.volnyblog@protonmail.com

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *