, , , , , ,

Lékaři zjistili, že grafen přechází z očkovaných proti Covidu na neočkované

grafen oxid

Lékaři zjistili, že grafen přechází z očkovaných proti Covidu na neočkované, vytváří krevní sraženiny a decimuje krevní buňky

4.11.2022

potvrzeno od mnoha neočkovaných lidí, kteří mají ve společné domácnosti očkované jedince, že byly na neočkované přeneseny SPIKE PROTEINY a GRAFEN. Zjistili to při rozboru krve, když zašli k lékaři s nepochopitelnými zdravotními problémy. Byly u nich nalezeny při rozboru krve. Tadesčáci vědí, jak proti nim bojovat.

Dr. Philippe van Welbergen ve své nejnovější sadě preparátů ze vzorků krve odebraných „očkovaným“ i neočkovaným lidem ukázal, že grafen vstříknutý lidem se organizuje a rozrůstá do větších vláken a struktur, získává magnetické vlastnosti nebo elektrický náboj. Vlákna vykazují známky složitějších struktur s drážkami.

Prokázal také, že „grafenové úlomky“ se přenášejí z „očkovaných“ na neočkované osoby, ničí jejich červené krvinky a způsobují u neočkovaných krevní sraženiny.

Dr. Philippe van Welbergen (dále jen „Dr. Philippe“), lékařský ředitel společnosti Biomedical Clinics, byl jedním z prvních, kdo varoval veřejnost před poškozením krve způsobeným injekcemi Covid.  V loňském roce zveřejnil fotografie krevních vzorků pod mikroskopem.

Na začátku července 2021 poskytl doktor Philippe rozhovor jihoafrické komunitní televizi Loving Life TV. Vysvětlil, že odebíral vzorky krve, když si jeho pacienti stěžovali na chronickou únavu, závratě, problémy s pamětí. Někdy dokonce na ochrnutí a pozdní silnou menstruaci (ženy nad 60 let). Jejich krev měla neobvyklé tubulární struktury, některé částice se rozsvěcovaly a mnoho poškozených buněk. Bylo vidět jen několik zdravých buněk. Ještě před třemi měsíci tyto útvary v krvi nikdy neviděl. Dnes víme, že tyto trubicovité struktury jsou grafen.

Od té doby je Dr. Philippe pravidelným hostem v televizním pořadu Loving Life TV: odsuzuje zavádění experimentálních injekcí kovidů. Informuje o rostoucím poškození krve v důsledku experimentálních injekcí kovidů. V průběhu času a podává aktuální informace o situaci s kovidy ve Velké Británii a Jihoafrické republice.

12. února 2022 se doktor Philippe opět vrátil do pořadu Loving Life TV, aby se podělil o snímky svých nejnovějších preparátů krevních vzorků. Živý přenos byl tak dlouhý, že jej Loving Life TV rozdělila na dvě části.

První část je diskuze s odpověďmi na otázky z publika.

Ve druhé části Dr. Philippe představuje snímky svých nejnovějších krevních preparátů a vysvětluje, co tyto snímky ukazují. Rozebírá téměř 100 krevních preparátů od „očkovaných“ i neočkovaných pacientů. Jeho preparáty ukazují, že neočkovaní pacienti byli „infikováni vylučováním toxinů z vakcíny“.

Níže je uveden krátký výňatek z druhé části, který byl poskytnut kanálem Timeline Post na Telegramu.

 

Dr. Philippe (druhá část), Krvavé obrazy, 12. února 2022.

Níže je obrázek typických zdravých červených krvinek, jak jsou vidět pod mikroskopem, a jak by měla krev vypadat. Není v něm žádná sraženina ani cizí látka.

Další obrázek ukazuje osobu, které byl aplikován experimentální lék Covid. Krev se sráží a malformované červené krvinky se shlukují. Zakroužkovaná buňka na obrázku je zdravá červená krvinka, jedna z mála na obrázku, která se nachází vedle grafenových vláken. Můžete si prohlédnout velikost grafenových vláken v poměru k velikosti červené krvinky. Vlákna této velikosti mohou ucpat kapiláry. Můžete také vidět, že grafenová vlákna jsou dutá a obsahují červené krvinky.

Několik týdnů před natočením níže uvedeného videa si Dr. Philippe začal všímat magnetického nebo elektrického polarizačního efektu na různých stranách grafenových vláken. Na obrázku níže jsou buňky na pravé straně vlákna koagulované a na levé straně je něco, co vypadá jako mezera nebo zhruba obrácená mezera ve tvaru písmene „C“. Dr. Philippe říká, že toto „chování“ nebylo dříve pozorováno, ale nyní se náhle objevuje téměř u každého vzorku. Je to známka toho, že se „tyto věci změnily, jejich reakce s okolními krevními buňkami se změnila… a já nevím, co je spouštěčem,“ řekl.

Obrázek níže ukazuje vzorek krve neočkovaného, resp. neočkovaného tříletého dítěte. Ukazuje kousky nebo „úlomky“ grafenu, které jsou „výsledkem vylučování“, jinými slovy, grafen byl přenesen z „očkovaných“ rodičů na jejich neočkované dítě.


Níže je obrázek vzorku krve osmiletého neočkovaného dítěte, jehož krev byla kontaminována a zničena přenosem grafenu z lidí v jeho okolí, kteří dostali injekci Covid. Pravá ruka a stehno dítěte jsou prakticky ochrnuté, dítě již nemůže zvednout pravou ruku a jeho stehno již nefunguje správně.

Přednáška doktora Philippa skutečně otevírá oči a nahání strach – je to povinná četba, zejména pro ty, kteří tvrdí, že injekce Covid jsou „bezpečné“, a trvají na tom, aby se lidem injekce aplikovaly. Injekce Covid jsou genocidní zbraní a je neuvěřitelné, že lidé, kteří je vyvinuli, jsou stále na svobodě.

Zdroj:https://tadesco.org/lekari-zjistili-ze-grafen-prechazi-z-ockovanych-proti-covidu-na-neockovane-vytvari-krevni-srazeniny-a-decimuje-krevni-bunky/

Všechno důležité najdete ZDE :https://volnyblog.news/
2 replies
 1. Koronapřevrat
  Koronapřevrat says:

  Média před pár dny přinesla zprávu o nově vydané lékařské studii, která hovoří o tom, že „šťourání v nose poškozuje vnitřní tkáně a může vést k demenci nebo Azheimerově chorobě“ https://www.sciencealert.com/mouse-study-suggests-a-surprising-link-between-nose-picking-and-alzheimers.

  Nikdo z novinářů tuto zprávu zjevně nepovažoval za nijak ohromující, jen cosi jako kuriozitu pro víkendové čtení. Nikdo si neuvědomí souvislost s koronahysterií a masovým testování PCR a antigenními testy, které byla celá populace nucena absolvovat za poslední 3 covidové roky.
  https://koronaprevrat.webnode.cz/l/spejlovani-v-nose-pcr-testy-poskozuje-mozek-a-vede-k-demenci-priznala-nechtene-vedecka-studie/

  Pokud se kdokoliv chtěl účastnit veřejného života, musel v posledních třech letech několikrát projít „odborným“ provrtáváním nosních dutin téměř až do mozku. Snad jen do nákupního centra vás ještě pustili bez něj, ale zde to bylo vykoupeno nestálým sledováním ochranky a buzerací, zda máte správně zafačovaná ústa hadrou. Špejlování PCR testy absolvoval celý národ i celý svět.

  A co dnes? Sdělovacími prostředky zkrátka jen tak prolétne zpráva, že časté šťourání v nose je vysoce rizikové a může vést k demenci a rozvoji Alzheimerovy choroby. No a o co jde? To se přece týká jen malých dětí, kteří se občas dloubou v nose…

  Učíme děti slušnému chování a napomínáme je, že není správné se šťourat v nose. Ale když globální farmaceutická mafie vyhlásí falešnou pandemii, najednou jim dáme do rukou kdo ví čím kontaminované špejle, aby se s nimi povinně vrtaly ve svých nosech, a to každý den? Proč svým dětem takto pleteme hlavy? Když jim k tomu ještě zacpeme ústa nějakou hadrou, je to pro kohosi pořád málo?

  A když pak najednou ze dne na den pandemická hysterie poleví, a v tisku se objeví prohlášení, že činnost, k níž nás covidofašisté po celé tři roky nutili, je vlastně zdravotně riziková a poškozuje mozek, nikdo na to ani nezareaguje, nikdo nespustí povyk. Jako by se nic nedělo! Všechno bylo a je v naprostém pořádku, jen jsme vám trochu vynuceně poškodili zdraví, ale spěte dál: už máme pro vás připraveny jiné pokyny a příkazy, jimiž vám podlomíme zdraví a zničíme život. A lidstvo znovu skloní hlavy a zase se přizpůsobí. Protože oni, ti nahoře, včetně jejich „expertů“, to s námi přece musí myslet dobře!

  Odpovědět

Trackbacks & Pingbacks

 1. […] zůstane. S úlevou sledujeme, že snad prozřel už i náš ministr zdravotnictví, a tak se i neočkovaní mohou opět cítit plnohodnotnými občany […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *