, , , , , ,

Donald Trump: „Mohl bych zastavit válku na Ukrajině za jeden den

Mohl bych zastavit válku na Ukrajině za jeden den

Donald Trump: „Mohl bych zastavit válku na Ukrajině za jeden den

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

29.12.2022

V rozhovoru pro zpravodajský kanál One America News Networks bývalý americký prezident Donald Trump řekl, že pokud by mu bylo dovoleno zůstat u moci, mohl ukončit válku na Ukrajině za jediný den.

V rozhovoru s Chanel Rion Trump tvrdí, že na rozdíl od nyní úřadujícího Joe Bidena mohl okamžitě zastavit válku na Ukrajině.

Rion vypočítává řadu problémů, s nimiž se USA potýkají pod Bidenovou administrativou, z nichž jedním je „zástupná válka s Ruskem“, a ptá se, zda má Trump pro tuto situaci vysvětlení.

Podle bývalého prezidenta se vše scvrkává na jedno slovo „volby“. Kdyby byl Trump stále v Bílém domě, všechno by vypadalo jinak.

Nic z toho by se nestalo, Ukrajina by teď nebyla ve válce s Ruskem, Rusko by se nikdy neodvážilo do tohoto kroku.

Trump dále říká, že inflaci, vysoké ceny energií a mnoho dalšího lze také připsat změně režimu v roce 2020. Pod jeho vlastní vládou by Spojené státy místo toho zažily opak.

Na otázku, co by Trump řekl Putinovi na imaginárním summitu mezi těmito dvěma, exprezident dává jasnou zprávu:

„Mohl bych zastavit válku během jednoho dne. Nemohu vám však říci jak, protože by mi to znemožnilo zastavit válku.“

Oznámení se setkává s úsměvem a lehkým smíchem od novinářky, která žádá, aby zmínil „alespoň vodítko“, ale Trump si stojí za svým.

„Válka může být zastavena velmi rychle.“

Podle Trumpa jde o to dostat obě strany k jednacímu stolu tím, že budou tlačit na věci, které každá strana chce v konfliktu prosadit. To se podle exprezidenta mohlo stát ještě před vypuknutím války.

Poukazuje na to, že tolik lidských životů mohlo být zachráněno a mohlo se zabránit tolika materiálním škodám, kdyby byla válka zastavena od začátku tak, jak Trump říká, což by bylo možné, pokud by byl v Bílém domě.

1 reply
  1. Mike
    Mike says:

    Pokud me je znamo a vsem dalším zasvecenym, tak kazdy kandidat na presidenta musi byt schvalen skupinou Bilderberg group. To znamena musi byt jednim ze skupiny. To znamena, ze je globalistou a souhlasi s depopulaci na konecne číslo 500 milionu obyvatel globalne. Obe strany jsou sponsorovany stinovou vladou, ktera vladne. Viditelna vlada nevladne, jen vykonava prikazy stinove vlady. Jelikoz Trump jiz vladnul, byl tudíž posvecen stinovou vladou a dosazen do kresla. Je uplne jedno, kdo zastupuje prezidentske kresol,vsichni jsou tam dosazeni a musi cinit, jak stinova vlada rozhodne. Ty reci, ktere maji pro obcany jsou jen divadelko pro ty, co neznaji jak se veci ve skutecnosti maji a kdo dava vsem politikum rozkazy, aby skakali jak rozhodnuto. At volite kohokoli, je to uplne jedno.
    Aaron Russo, americky filmovy producent natocil kdysi film, ktery otevira vsem oci. Amerika, od demokracie k fasismu.

    Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *