, , , , , , , ,

Zfanatizovaní ukronacisté zlynčovali a vyhnali z kostela pravoslavného kněze, který je oddával a křtil po dobu 21 let, Zelenský označil Ukrajinskou ortodoxní církev za pro-ruskou kolonu a agenty Kremlu

Zfanatizovaní ukronacisté zlynčovali a vyhnali z kostela pravoslavného kněze

Zfanatizovaní ukronacisté zlynčovali a vyhnali z kostela pravoslavného kněze, který je oddával a křtil po dobu 21 let, ale teď ho vyhnali na příkaz narko-führera Zelenského, který označil Ukrajinskou ortodoxní církev za pro-ruskou kolonu a agenty Kremlu! Na vesnicích na Ukrajině od toho okamžiku probíhají pogromy proti pravoslavným kněžím a už je jasné, odkud Fiala čerpá inspiraci na zákon proti dezinformacím v ČR! Ukrajina totiž právě schválila drakonický mediální zákon zakazující psát cokoliv pozitivního o Rusku a umožňuje blokovat weby, které nebudou mít státní licenci a prověrku!

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

30.12.2022

Ukrajinský stát se hroutí a rozvrací zevnitř doslova v přímém přenosu. Systém práva, zákonů a pořádku se zhroutil s počátkem nejen ruské invaze, ale nacistické hnutí na Ukrajině postupně přebírá otěže nad procesy řízení a první na řadě jsou pogromy.K těm došlo poté, co Volodymyr Zelenský svým dekretem před Vánoci označil Ukrajinskou ortodoxní pravoslavnou církev za pátou kolonu Kremlu a vyzval k vykořenění ruského pravoslaví na Ukrajině.
 Ihned poté se po celé Ukrajině rozjely čistky a pogromy, které organizují místní UNG (Ukrajinské národní gardy), což jsou spolky domobrany sestavené z místních militantních obyvatel, které provádí razie v jednotlivých kostelech a vyhání kněze z kostelů, přičemž velmi často dochází ještě navíc k lynčování kněžích a k fyzickým útokům.

.


/div>

Jeden takový útok zachytili svědci v malé vesnici v oblasti Rovno na Ukrajině, kde místní tlupa UNG zlynčovala a vyhnala kněze z kostela, který v něm sloužil 21 let a znal všechny místní lidi, oddával je, křtil je, pořádal pohřby místních, prostě byl součástí místní vesnice. Jenže, stačil jeden jediný dekret narko-führera Zelenského a lidé se proměnili na fanatické nacisty, Banderovce a začaly čistky a pogromy na kněží.

Taková je dnešní Ukrajina, země transformovaná do neonacistického státu, který musí být zastaven a denacifikován, protože pokud se to nepodaří, tento nacismus se z Ukrajiny překopíruje do Evropy, což mimochodem již začalo v České republice na plné pecky. Místní vůdce Petr Fiala v roli protektorátního premiéra koordinuje import ukrajinského nacismu do České republiky a kdokoliv tento proces kritizuje, skončí v kriminále jako Patrik Tušl a Tomáš Čermák. Tento teror přitom je pouze slabým odvarem toho, co probíhá na Ukrajině, a tím myslím Kyjevskou Ukrajinu pod kontrolou Zelenského, nikoliv území Novoruska.

Ukrajina přijala mediální zákon, který jako by z oka vypadl chystanému českému zákonu proti dezinformacím

Pokud jste si ve čtvrtek přečetli náš článek [1] o chystaném zákoně proti dezinformacím, který chystá Fialova vláda, tak jste možná zapřemýšleli, kde tento premiér v roli diktátora bere inspiraci, protože ze své vlastní hlavy to nemá, protože podle jeho kolegů ve vládě tam prý nic moc nemá. Takže odkud to bere? Dnes v pátek jsme dostali šokující a netušenou odpověď.

Petr Fiala totiž tento zákon chystá podle vzoru ukrajinského mediálního zákona, který byl právě ve čtvrtek podepsán ukrajinským prezidentem [2].

Drakonický zákon úplně zakazuje médiím publikovat jakékoliv pozitivní informace o Rusku pod trestem obvinění z kolaborace s nepřítelem a ze šíření ruské propagandy [3]. Zákon zavádí tzv. dobrovolné mediální registrace, kdy se média registrují u kyjevské vlády a projdou prověrkou. Kdo bude registrovaný, bude mít tu výhodu, že jeho web nebude zablokován v případě, že dozorový mediální orgán najde na webu nějaký závadový příspěvek. V takovém případě úřad jen upozorní redakci, který článek je třeba odstranit a tím to hasne.

Volodymyr Zelensky

Kdo ale nebude registrovaný, anebo bude provozovat web z ciziny pod neprůhlednou vlastnickou strukturou, bude moci být zablokován. A to buď na 14 dní v případě nějakého závadového článku, anebo natrvalo, pokud se ukrajinským orgánům nepodaří zjistit, kdo je provozovatelem webu. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský podepsal tento restriktivní zákon o médiích již ve čtvrtek. Dlouho diskutovaná legislativa zavádí tvrdé státní regulace a oficiálně zakazuje pozitivně informovat o Rusku.

Legislativa výrazně posiluje pravomoci ukrajinského regulátora médií, Národní rady pro televizní a rozhlasové vysílání. Polovina členů rady je jmenována přímo ukrajinským prezidentem, další polovinu vybírá parlament země, Nejvyšší rada. Ano, je to stejné jako v ČR, kde Fialova garnitura změnila [4] systém volby Rady ČT, kde nově třetinu rad ČT a ČRo bude volit Senát, kde má pětikoalice pohodlnou většinu.

Inspirace v ukrajinském zákoně je doslova hmatatelná, český zákon umožní mimosoudní blokace webů, i kriminalizaci novinářů, stejně jako ukrajinská předloha

Podle nových pravidel může ukrajinský regulátor ukládat pokuty všem typům médií a také jim předávat povinná upozornění. Rada bude moci odebírat licence tištěným médiím, stejně jako blokovat online média za to, že zveřejňují materiály s omezeným přístupem a odmítají je stáhnout. Nová legislativa zasahuje také do oblasti online médií, která na Ukrajině dosud nebyla regulována. Konečná verze zákona sice nezavedla povinnou registraci pro online média, místo toho ale zavádí “dobrovolnou” registraci. Ty, které se rozhodnou zajistit si zmíněnou registraci, budou chráněny před mimosoudní blokací, zatímco média bez ní mohou být po několika “závažných” porušeních vystavena 14dennímu zákazu.

Michal Klíma, vládní zmocněnec Fialovy vlády pro boj s dezinformacemi

Ano, vidíte? To je další inspirace, která se dostala do Fialova zákona proti dezinformacím z ukrajinské předlohy. V ČR se totiž weby také budou blokovat mimosoudně, tedy pouhým rozhodnutím úředníka cenzorského úřadu či Ministerstva pravdy. Kdo ale bude mít registraci a prověrku státu, tak tam blokace hrozit nebude, a kdyby něco, tak to půjde nejprve k soudu.

Spolupracující média Fiala totiž blokovat nebude. Ukrajinský zákon rovněž úřadu poskytuje novou možnost, že online média s neprůhlednou strukturou, tedy ta, která nemají snadno rozlišitelné vlastníky nebo reportéry, může regulátor také snadno a mimosoudně zakázat, ale nikoliv na 14 dní, ale natrvalo. Značná část ukrajinské legislativy je věnována boji proti údajné “ruské propagandě” a fakticky zakazuje jakékoli pozitivní zpravodajství o akcích Moskvy, které zpochybňují oficiální postoj Kyjeva.

Ukrajinizace České republiky jede na plné pecky

Návrh zákona rovněž posiluje zákaz všech ruských médií, která již byla v zemi de facto postavena mimo zákon dříve. Legislativa navíc zakazuje médiím zveřejňovat informace, které nějakým způsobem “diskreditují” ukrajinský jazyk a popírají nebo vykreslují v lepším světle údajnou “zločinnou povahu” “totalitního režimu” ze sovětské éry. Návrh zákona o médiích byl poprvé předložen již v roce 2020, ale jeho přijetí bylo uvedeno do pohybu až po vypuknutí probíhajícího konfliktu mezi Kyjevem a Moskvou na konci února. Návrh zákona prošel prvním čtením koncem srpna a jeho konečná verze byla přijata počátkem tohoto měsíce.

Fiala jezdí za Zelenským a kopíruje od něj nápady, např. blokování nepohodlných webů

Legislativa byla opakovaně kritizována ukrajinskými opozičními představiteli, novináři i mezinárodními skupinami na ochranu práv kvůli asertivní roli vlády a možnému poškození svobody slova v zemi. Takže je jasné, odkud Fialova pětikolka vzala inspiraci na svůj zákon proti dezinformacím, je to prostě kopie ukrajinského mediálního zákona chystaného již od roku 2020.

Už je jasné, proč Fiala jezdí za Zelenským, protože on se s ním radí, jak postupovat proti českým občanům, kteří nesouhlasí s pokračováním války na Ukrajině a s posíláním zbraní Kyjevu. Fiala proto nemusí nic vymýšlet, prostě celá ta jeho skupina vládního zmocněnce Michala Klímy okopírovala ukrajinský mediální zákon, úplně do písmene tak, jak stojí a leží.

Vláda, která svým chováním spíš připomíná organizovaný zločin

Součástí tohoto zločinného protilidového procesu v ČR je zbavení obyvatelstva veškerých práv a svobod projevu a vytvoření náhubkového zákona, který bude dopředu varovat všechny novináře a média, že o některých věcech nesmí psát, pokud se nechtějí dostat na index a na blokační seznam v lepším případě, anebo do kriminálu, v horším případě. V zemi, kde prezident podněcuje hony a pogromy na pravoslavné kněží, jsou přijímány zákony proti svobodám slova a tisku.

Ale Fialovu vládu nenapadne nic jiného, než ty zákony okopírovat a převzít do ČR, kde je již půl milionu Ukrajinců a první Češi již sedí v kriminálech za to, že kritizovali nekontrolovanou a neprověřovanou ukrajinskou migraci,

a kde se už lidé bojí ozvat, aby náhodou někdo po nich nevystartoval a nepřivedli sebe a svou rodinu do problémů. Kdokoliv dnes kritizuje ukrajinskou migraci, která do ČR přináší nejen matky s dětmi, ale i Ukrajince z řad organizovaného zločinu, tak riskuje nálepku “ruského švába”, případně šmejda, agenta Kremlu apod.

Twitter ministra vnitra ČR

A navrch to potvrdí ministr vnitra, který na ministerstvo vyvěsí plachtu s Putinem v pytli na mrtvoly. To je důkaz toho, že Fialova vláda a její členové se nechovají jako vláda, ale spíš jako organizovaný zločin. No řekněte sami. Fiala v únoru řekne, že k zablokování webů nejsou potřeba zákony, ale odvaha. (Citát Al Caponeho – Nepotřebujeme zákony, ale odvahu…). Ministryně obrany Jana Černochová de facto schvaluje teroristický útok na ruskou novinářku Darju Duginovou a Kreml na ní dokonce podává trestní oznámení pro schvalování terorismu.

A ministr vnitra vyhrožuje ruskému prezidentovi plachtou, na které je Putin v pytli na mrtvoly a o účastnících demonstrací Česká republika na 1. místě zaznívají od členů vlády slova, že ti demonstranti jsou proruští švábi.

Takhle se prostě nechová demokratická vláda, takto se chová mafie. Taková je realita. Jezdí na Ukrajinu učit se, jak českým občanům kroutit krky na ukrajinský způsob. To je skutečný účel těch návštěv. A je jen otázka času, než i v ČR začne vláda podněcovat útoky proti skupinám českých obyvatel, pod nějakou záminkou. Začíná to nálepkami o ruských švábech a končí to fyzickými útoky zfanatizovaných podporovatelů režimu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj:https://aeronet.news/video-zfanatizovani-ukronaciste-zlyncovali-a-vyhnali-z-kostela-pravoslavneho-kneze-ktery-je-oddaval-a-krtil-po-dobu-21-let-ale-ted-ho-vyhnali-na-prikaz-narko-fuhrera-zelenskeho/

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *