, , , , , , ,

Přání války: Výsledek prvního kola prezidentských voleb v Česku naznačuje děsivou fašizaci části české populace a touhu po vojenské konfrontaci s Ruskou federací

petr pavel

Přání války: Výsledek prvního kola prezidentských voleb v Česku naznačuje děsivou fašizaci části české populace a touhu po vojenské konfrontaci s Ruskou federací! Je to dokonalá kopie nacifikace německé veřejnosti zezdola na počátku 30. let minulého století! Volby potvrdily, že obyvatelstvo v Česku není neoliberální, ale trans-atlanticky ukotvené v odhodlané pozici kandidatury členského státu Trojmoří a připravené zatáhnout do války na Ukrajině české vojáky, a to i za cenu mobilizace vlastních dětí! Kam zmizeli voliči SPD se svými hlasy pro Jaroslava Baštu?

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

 15.1. 2023

V České republice skončilo v sobotu první kolo prezidentských voleb, které s nepatrným náskokem před druhým Andrejem Babišem vyhrál penzionovaný generál Petr Pavel, zatímco Danuše Nerudová drtivě propadla.

První kolo voleb není vlastně žádným překvapením a z hlediska konceptuálních procesů jsme svědky okopírování výsledků parlamentních voleb z konce roku 2021.

Pětikoalice těsně porazila Hnutí ANO a zbytek zůstal kdesi hodně a hodně daleko. Referendum o Fialově mizerné vládě se stalo fiaskem!

První kolo ukázalo jednu děsivou a pro mně opravdu nepříjemnou skutečnost. Český volební elektorát už opravdu nemá schopnost obrany a zpětné vazby proti vládě Petra Fialy, protože výsledek voleb ukazuje, že od konce roku 2021 podpora pětikoalici mezi obyvatelstvem zůstala, nezmizela a nadále u voleb vítězí nad opozicí, i když jen opravdu těsně. Lidem jako by nevadila drahota, propad životní úrovně, mamutí inflace, ani dodávky zbraní na Ukrajinu, ani obrovská ukrajinská uprchlická vlna v ČR, ani ukrajinizace republiky, ani chování ministrů a členů Fialovy vlády, prostě nic.

Andrej Babiš a Petr Pavel

Na toto se musíme dívat jako na objektivní proces ve společnosti, kde každý rok získává volební právo zhruba 120 000 voličů, kteří dosáhli plnoletosti a opustili prostory liberalizovaného a amerikanizovaného školství v ČR, ale k volbám chodí jen okolo 65% obyvatel, přičemž u mladých lidí je účast ještě o poznání nižší. Přesto to ale stačí k tomu, že každé 4 roky nebo každých 5 let dochází ke změně elektorátu a tím i výsledků voleb, které se posunují tím směrem, které určuje české školství, tedy organizace výchovy populace na 1. prioritě.

A jenom blázen může očekávat, že v takovém prostoru budou vítězit strany s pro-národním ukotvením. Co se však ukazuje, to je slábnoucí vliv Evropské unie v ČR a posilující vliv americké státní moci, tzv. trans-atlantický proces řízení v modelu Trojmoří, který v této chvíli oficiálně můžeme označit za nejsilnější vliv v ČR. A tento vliv přináší do české společnosti touhu a přání války! Spolu s tím, jak přibývají noví voliči z řad mladých lidí, tak se současně vytrácejí staří voliči, kteří umírají. A protože staří mají vyšší volební účast, tak to vede v důsledku k dynamickému přesunu elektorátu od národních stran k neoliberálům a trans-atlantistům.

Český volič má nebezpečné a zfašizované přání války proti Rusku

V pátečním pořadu na SVCS jsem řekl, že se můžu opravdu drtivě mýlit, ale že si myslím, že česká společnost ještě není v situaci, že by volila do funkce prezidenta nepokrytého a po stránce rétoriky válečného štváče, který nebude mít problém vyhlásit válku Ruské federaci a poslat do války české syny a podle vzoru Ukrajiny i dcery, které na ukrajinské frontě pracují jako zdravotní sestry v týlových lazaretech. Rovněž jsem uvedl, že zatím nevíme, v jaké jsme fázi, v jakém bodu zlomu, protože společnost se štěpí na trans-atlantické a euro-unijní části. Volby ukázaly, že už můžeme prohlásit, že víme, v jaké jsme fázi.

Česká společnost se naplno fašizovala a má touhu a přání války proti Ruské federaci. Většina veřejnosti je fašizována a pouze menšina má pro-bruselské a globalistické ukotvení.

Propad české Čaputové není potěšujícím jevem ve chvíli, kdy byla poražena pro-válečným a neokonizovaným kandidátem, který bude kopírovat americké procesy řízení v Evropě na Pražském hradě. Česká společnost je ve stejném stavu jako německé obyvatelstvo na počátku 30. let minulého století. Ta kopie je naprosto dokonalá, s děsivou věrností dokonalá kopie!

Gen. Petr Pavel jako předseda vojenského velení NATO v Bruselu

Současný režim v ČR se plně fašizoval a nacifikoval. Dochází k umlčování opozičních názorů, opozičních webů, profesoři a odborníci dostávají vyhazovy [1] ze zaměstnání (viz. vyhazov politologa Petra Druláka z Ústavu mezinárodních vztahů za jeho realistické a s vládou nesouhlasné pohledy na Ukrajinu), ministryně obrany si pochvaluje vraždu ruské novinářky, ministr vnitra vyvěšuje na budovu vnitra plachtu s Putinem v pytli na mrtvoly, vláda chystá zákon na blokování webů a kriminalizování redaktorů těchto webů.

A v neposlední řadě se chystá finanční podpora pro-režimních webů a ve sněmovně je už novela ústavního zmocňovacího zákona na vysílání českých vojáků do ciziny bez souhlasu sněmovny, a rovněž na pobyt cizích vojsk na území ČR bez souhlasu sněmovnu, a to na dobu 60 dnů. Úplně stejné autorizační zákony si nechal schvalovat Adolf Hitler v roce 1933 po nástupu k moci, kdy autorizačními zákony ovládl všechny ozbrojené složky v Německu a Říšský sněm dostal jen ex-post pravomoc dodatečně a zpětně posvěcovat kancléřovy kroky, o které stejně nakonec poslanci přišli úplně, když se Hitler ustanovil Říšským vůdcem a úplně Říšský sněm odstavil.

Česko zahájilo mohutný proces kopírování nacifikace státu podle vzoru Německa ze 30. let minulého století

KRIT – Poradní tým Fialovy vlády pro potírání opozičních názorů v ČR. Nacistická orlice jako symbol

Všechny tyto kroky jsou okopírovány z procesů nacifikace Německa ve 30. letech. Jenže, zapomíná se na jednu zásadní věc. V tom roce 1933 byla nacifikace v Německu na takovém vrcholu, že v jejím důsledku se dostal Adolf Hitler k moci. Nikoliv obráceně, že by Hitler nacifikoval Německo až po svém nástupu k moci.

Ne, to je brutální omyl!

 Adolf Hitler ty nacifikační procesy pouze institucionalizoval a uvedl do veřejné praxe, ale v německé společnosti nacifikace probíhala již od konce 1. sv. války a gradovala společné s Velkou hospodářskou krizí, který vypukla v USA v roce 1929 a překopírovala se do Evropy.

Je to stejná situace jako dnes, i dnešní hospodářská krize v USA a v Evropě přináší do procesů řízení nacisty, i když už nenosí hnědé košile, ani černé uniformy, ale jejich politické postoje jsou ryze fašizační a pro-válečné. Politici najednou už nevolají do míru, ale stejně jako v Německu po roce 1933 volají do války proti nepříteli na východě, proti Rusku! Politici, kteří horují pro mír a porozumění mezi národy, končí v politice a jsou umlčováni, zatímco váleční štváči budují své kariéry a dostávají se do řídích funkcí.

Kdokoliv řekne něco proti válce, je vyhozen z práce. Kdokoliv podporuje válku, je povýšen v rámci nacifikačních, resp. fašizačních procesů ve společnosti. Abyste však porozuměli tomu, co se v ČR děje, musíte si uvědomit, že fašizace společnosti vychází z procesů řízení na 1. prioritě po více jak 33 letech v ČR. Nové generace jsou naočkovány fašizačními prvky, což znamená, že procesy jsou určovány svazkem fašizovaných stran, médií a vojensko-průmyslového sektoru, který potřebuje ve společnosti a v lidu indukovat touhu a přání války!

Česká republika se proměňuje na zemi s fašistickým svazkovým řízením politiky, médií a vojensko-průmyslového komplexu s obrovskou základnou voličů toužících po válce s Ruskem

Svazkové řízení fašizovaných stran pětikoalice, společně s pro-vládními médii, tiskovinami a hlavně Českou televizí, a společně s vojenskými exportními firmami, které dodávají zbraně na Ukrajinu za podpory vlády a právě těch médií, v konečném důsledku fašizuje celou českou společnost, která od vlády a od médií denně čelí fašizačnímu programování.

 Svazkové řízení tak převychovává a přeprogramovává českou populaci, českou veřejnost, která je najednou infikována nejen prostým anti-rusismem, ale je v ní vytvářena podpora pro válku, pro touhu a přání války v celé populaci.

Podobně jako k tomu došlo v Německu ve 30. letech, kde německý národ měl obrovskou touhu a přání války, kterou Adolf Hitler tomu národu prostě jen vyplnil. A obávám se, že přesně tento proces právě probíhá v ČR ve chvíli, kdy české obyvatelstvo si volí svého válečného vůdce do chystané války proti Rusku. Právě proto nebyla do druhého kola posunuta Danuše Nerudová, protože česká společnost není liberalizována, ona je fašizována!

Danuše Nerudová vyhořela u voleb, podpora neoliberální agendě v ČR není tak silná jako na Slovensku. V Česku převažuje trans-atlantický proces Trojmoří

Proč nemluvíme jen o elektorátu, ale o celé české společnosti? Protože to nemá na politický výsledek a na procesy řízení vliv. Ani v Německu ve 30. letech nevolili všichni NSDAP, ani v Německu nechodilo k volbám 100% voličů, ale prostě v tom roce 1933 fašizace, resp. nacifikace, ovládla politické a silové procesy řízení v Německu v důsledku jedněch jediných demokratických voleb, po kterých začal Adolf Hitler umlčovat opozici, opoziční tisk, opoziční předáky, ze státních služeb byli vyházeni všichni, kteří odporovali nacismu, došlo k zákazu opozičního tisku.

Byl přijat zákon na ochranu německé kultury, krve a cti, který zablokoval veškerý opoziční tisk pod záminkou ochrany a obrany vnitřní bezpečnosti německého národa. No vidíte, a co vám to připomíná? Fialova vláda zřídila podivný institut KRIT (Krizový informační tým), který radí vládě [2], jak potlačovat opoziční procesy v české společnosti a logo této organizace doslova připomíná tzv. Říšskou orlici. Oni se s tou nacifikací vlastně ani netají. Není důvod.

Pokud nedojde k mobilizaci nevoličů a ke zvolení Andreje Babiše, bude mít po druhém kole voleb ČR na Hradě válečného generála přichystaného společně s Fialou poslat do války proti Rusku celý národ

Aby v druhém kole voleb byl namísto Petra Pavla zvolen Andrej Babiš, muselo by dojít k silné mobilizaci nevoličů v České republice proti válce a proti Petru Pavlovi. Pokud přijdou k volbám jen ti, kteří přišli v prvním kole, bude s přehledem zvolen Petr Pavel jako kandidát vlády Petra Fialy a pětikoalice, protože česká populace, tedy ta, která chodí k volbám, je plně fašizována a má touhu a přání války. To je realita! A stejně jako v Německu v roce 1933 je potřeba, aby k volbám přišli i ti, kteří k volbám nechodí a pomohli zablokovat nástup prezidenta, který svými postoji a výroky potvrzuje, že je připraven ke spolupráci s Petrem Fialou.

Jeho vláda si na to chystá už novelu ústavního zákona, vyslat české vojáky do války proti Rusku na Ukrajině, což v reakci Moskvy povede k rozpoutání III. sv. války, do které bude nasunuto na 1,5 milionu českých mobilizovaných vojáků, což je vnitřní odhad generálního štábu AČR v případě vypuknutí konfliktu mezi NATO a Ruskou federací. Naprosto netušíme v redakci, čím by taková mobilizovaná armáda byla vyzbrojena, když české muniční a výstrojní sklady jsou prázdné a de facto rozkradené, případně rozdané do celého světa.

Gen. Petr Pavel bude Fialovým vrchním velitelem pro operace českých vojsk na Ukrajině více než prezidentem ČR

Ještě se zastavím u neuvěřitelného propadu Jaroslava Bašty. Ten nezískal ani 5% hlasů a zklamání jeho podporovatelů je logické, ale pro mně to až tak není překvapivé. Co se stalo? Jaroslavu Baštovi nikdo hlasy neukradl, protože máme v redakci potvrzení od našich čtenářů z řad volebních komisí z celé republiky, kteří potvrzují, že Jaroslav Bašta u nich v průměru získal okolo 3% hlasů, a to dokonce v takových proti-vládních regionech jako je třeba Ostravsko, kde standardně je SPD úspěšná ve volbách už od dob velkého úspěchu Lubomíra Volného jako šéfa místní organizace SPD ve volbách v roce 2017.

Jenže tentokrát kandidát SPD propadl i u voličů SPD. Proč? Protože voliči SPD se neztotožnili s Jaroslavem Baštou jako s autentickým vlasteneckým kandidátem SPD.

Jaroslav Bašta celý svůj politický život po roce 1989 strávil v nejvyšších funkcích ČSSD a teprve nedávno přestoupil z Hamáčkovy potápějící se strany do SPD. Jeho hlasování vloni v srpnu na podporu rozšiřování NATO o dvě země, o Finsko a Švédsko, bylo podle všeho pro voliče SPD už opravdu přes čáru, a tak o víkendu voliči SPD zůstali doma!

Voliči SPD zůstali doma, protože postavený kandidát strany nebyl pro voliče autentický vlastenec. To je varování pro SPD do dalších voleb

Ano, je to potvrzené, drtivá většina voličské základny SPD k volbám nešla, protože Jaroslav Bašta není Tomio Okamura. Kdyby kandidoval Tomio, je prakticky jisté, že by získal 10 až 12% hlasů, k volbám by přišla většina voličů SPD. Jaroslav Bašta ale tyto voliče k volbám nedostal. Není pravda, že by drtivě voliči SPD házeli hlasy Andreji Babišovi, protože mezi členy SPD by takový krok v prvním kole nedával smysl. Někteří voliči SPD opravdu mohli volit Andreje Babiše z toho důvodu, že nechtějí, aby se do druhého kola dostali Petr Pavel a Danuše Nerudová, takže to raději v prvním kole dali Andrejovi než Jaroslavu Baštovi.

Takové rozhodnutí voličů SPD bych označil za konceptuální volbu, zcela jednoznačně. Jenže, to by se týkalo třeba půl procenta voličů SPD, ale ne tohle, co se stalo.

 SPD v roce 2021 měla skoro 600 000 hlasů voličů u parlamentních voleb, ale Jaroslav Bašta dostal jen zhruba 200 000 hlasů, takže 400 000 hlasů voličů SPD u prezidentských voleb chybělo.

Prostě nepřišli k volbám. SPD nedokázala postavit svého vlastního vlasteneckého kádra, někoho autentického z SPD, protože sáhla po Jaroslavu Baštovi, dlouholetém kádrovi ČSSD.

Volební banner Jaroslava Bašty

Ve druhém kole voleb půjde o jednu jedinou věc: O nemožné! O zablokování Petra Pavla, který má podporu zfašizované části české veřejnosti, která již má takovou sílu, že vyhrává od roku 2021 všechny volby, i když jen těsně, tedy s výjimkou Senátu, kde pětikoalice válcuje všechno, co se dá. Pokud se k volbám do druhého kola nedostaví dostatečný počet nevoličů, kteří by přišli jen kvůli tomu, aby zabránili Fialově nacifikované vládě, aby si nainstalovala na Hrad svého generála do chystané války proti Rusku na Ukrajině, potom opravdu český národ propadne do fašistického směru celospolečenského řízení.

A to bude směrovat k přípravě na válku ve všech oblastech a odvětvích české společnosti. Bude to proces dokonale okopírovaný z Německa po roce 1933. Přání války se totiž v českém obyvatelstvu zhmotňuje už v každých posledních volbách! A co je nejvíce absurdní?

 Šampionem anti-komunistické pětikoalice Petra Fialy je bývalý předseda základní organizace KSČ v Praze a bývalý rozvědčík komunistické vojenské rozvědky připravovaný jako špion pro vysazení v zemích NATO, generál Petr Pavel.

Tato historie nevadí ani pětikoalici, ani voličům Pavla. Tohle vypovídá o českém národě více, než cokoliv jiného. Demokrati až na půdu, nenávidí Rusko a Putina, ale na Hradě chtějí rozvědčíka z komunistické éry tehdy dozorované KGB stejně, jako jím byl Vladimir Putin. Paradoxy Fialových demokratů zajisté čistě náhodné! Česko snese fšecko!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj:https://aeronet.news/prani-valky-vysledek-prvniho-kola-prezidentskych-voleb-v-cesku-naznacuje-desivou-fasizaci-casti-ceske-populace-a-touhu-po-vojenske-konfrontaci-s-ruskou-federaci-je-to-dokonala-kopie-nacifikace/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *