, , , , , , ,

Šokující odhalení pilota: Elity si žádají, aby jejich letadla pilotovala výhradně neočkovaná posádka

Elity si žádají, aby jejich letadla pilotovala výhradně neočkovaná posádka

Šokující odhalení pilota: Elity si žádají, aby jejich letadla pilotovala výhradně neočkovaná posádka

12.1.2023

V posledním více než roce se objevují alarmující statistiky rostoucího počtu případů kolapsů posádek letadel. Bylo jich mnohonásobně víc než kdy v historii, připomínám, že o některých případech jste si mohli přečíst například zdezde nebo zde.

Tak jako se ovšem neřeší nadměrná úmrtnost v některých zemích, neobvykle vysoký počet kolapsů sportovců, který nemá v historii obdoby, tak se neřeší ani případy častých kolapsů pilotů.

Zdá se ovšem, že mnohé elity nyní hledají na cestu do Davosu (ale i na další cesty, kde budou kout své podvratné plány) posádku, která nebyla ošetřena jimi tak vehementně prosazovanými genovými přípravky.

Joshi Yoderovi z US Freedom Flyers volají bohatí podnikatelé a manažeři korporací, kteří chtějí, aby s nimi létala neočkovaná posádka. Bývalý pilot Jetstar Alan Dana to odhalil v rozhovoru s Marií Zeee .

„Tito lidé mají luxus vybrat si, kdo bude jejich letadlo pilotovat,“ řekl Dana, který upozornil na to, že stále existuje mnoho pilotů, kteří nejsou očkováni. „Tito bohatí podnikatelé chtějí, aby v jejich soukromém letadle létala jen neočkovaná posádka,“ zdůraznil Dana.

Cestující, kteří si koupí letenku a poletí běžnou leteckou společností, podle pilota takový luxus nemají.

Takže pravděpodobně mnoho účastníků WEF letí do Davosu s neočkovaným pilotem.

V měsících listopadu a prosinci loňského roku došlo v leteckém světě k řadě neobjasněných úmrtí .

Zemřeli dva piloti, steward, dvě letušky a druhý pilot. Skupina Airliners for Humanity, ke které je přidružen i letecký personál, se domnívá, že tyto incidenty by měly být pečlivě vyšetřeny.

Zdroj:Necenzurovaná pravda, Slovanka https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/sokujici-odhaleni-pilota-elity-si-zadaji-aby-jejich-letadla-pilotovala-vyhradne-neockovana-posadka-video/?fbclid=IwAR0P7b6rHq4HB50fuxTWVOQHfn1jlI0kA-xJfb32ACmhmAOBJlP9JcS4z08

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *