, , , , , , , , ,

Pokračování: Vánoční rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou Ph.D. – 2.

sona peková

Pokračování: Vánoční rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou Ph.D. – 2

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

29.12.2022

Molekulární bioložka a šéfka renomované soukromé laboratoře Tilia Laboratories MUDr. Soňa Peková, PhD. ve druhé části dvoudílného rozhovoru pro projekt Svědomí národa hovořila o aktuální situaci v rámci vědy, společensko-politické situace, kvantovém propojení a potřebě pracovat na sobě.

„Je to tlak na sebeúctu. Pokud ji nemáte nebo si ji necháte pošlapat, udělají z vás všechno, co oni budou chtít. Možná v jednu chvíli už vás předělají do takové podoby, že není cesty zpět. Člověk na sobě musí pracovat. Pochopila jsem to za toho dva a půl roku teroru, který na mě vyvinuli, aby mě smetli z povrchu zemského. Ve mně se strhly nějaké slupky cibule a viděla jsem to jádro, po kterém oni jdou. Já jim jsem ukradená, oni šli po mé duši, s cílem zlomit. Člověk se nesmí nechat zlomit,“ říká Soňa Peková s tím, že lidstvo by mohli udržet nad vodou lidé, kteří nepodléhají nátlaku, jaký jsme zde zažívali během doby covidové. Takoví lidé podle ní nedovolí, aby se přes ně převalila vlna špinavé vody, která se valí a do které „ti nahoře“ přidávají pořád další špínu.

„Uvidíme, kolik nás je,“ komentuje Peková a upozorňuje, že žádný nápad „elit“ nemůže být realizován bez zapojení obyčejných lidí. „Takzvané elity neumějí z reálného života už nic. Jen si vymyslí, co by se jim líbilo, nebo dostanou zadání od někoho, kdo stojí na tom žebříčku výše, ale nejsou schopni to realizovat. Bez nás „pěšáků“ neumějí nic. Pokud nebudete plnit úkoly, které překročily nějakou míru nehoráznosti, abyste se jim líbili, prohráli. A my tady hru, kterou tu hrajeme, můžeme vyhrát. Ta civilizace může zůstat,“ vysvětluje a navrhuje i možný způsob, jak se český národ může elitám vhodně bránit.

„Buďte jako Švejk, který šel do Budějovic a dojel dvakrát do Putimi,“ říká Soňa Peková v pokračování rozhovoru, v němž se opět dotýkáme i otázek vědecké a lékařské etiky a otázek její milované kvantové fyziky.

Více ve videu:


/div>

Kdo je MUDr. Soňa Peková, Ph.D.

Soňa Peková vystudovala medicínu, ale už během studia jí to táhlo do laboratoře a po studiích si dále doplňovala vzdělání a začala se naplno věnovat mikrobiologii a molekulární genetice. Letité zkušenosti z vědy, výzkumu a laboratorní praxe v současnosti uplatňuje ve svém soukromém laboratoři.

MUDr. Peková se dostala do širšího povědomí veřejnosti na jaře 2021, kdy ve svém laboratoři jako v prvním nestátním zařízení vyvinula test a testovala na SARS-CoV-2. Stát jí to zakázal a ústy ministra zdravotnictví ji veřejně dehonestoval. Následně jí testování povolil a Adam Vojtěch se za své výroky o neodborné manipulaci se vzorky ospravedlnil.

Příběh Soni Pekové, špičkové vědkyně, jejíž odborný názor se liší od toho preferovaného a propagovaného, ​​jsme pokryli v našem prvním rozhovoru zveřejněném v červenci 2021. V prosinci 2021 jsme si pak v dalším rozhovoru povídali o tehdy známých skutečnostech ohledně nežádoucích účinků mRNA vakcín a dalších výzvách současné vědy.

Zdroj: Nadační fond Svědomí národa , InfoVálka

Zdroj:https://veci-verejne.sk/video-pokracovani-vanocni-rozhovor-s-mudr-sonou-pekovou-ph-d-2/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *