, , ,

Nizozemské zábory půdy: Vládní návrh na zabavení až 600 farem do roka, v případě potřeby i násilím

Desetitisíce farmářů vyšly do ulic, aby se postavily novým vládním klimatickým cílům, které donutí tisíce farmářů z podnikání. Přes všechny tyto protesty nyní nizozemská vláda hovoří o státem vynucených výkupech 500-600 farem již v příštím roce. Jinými slovy, stát by mohl nutit zemědělce, aby prodali svou půdu státu.

„Naše zločinecká vláda oznámila [ve středu 5. října], že urychlí krádeže půdy našich farmářů. 500-600 farmářů bude nuceno v příštím roce prodat svou půdu státu. Farmáři ohlásili nové protesty, takže zůstaňte naladěni, tweetovala Eva Vlaardinerbroek .

Nejvýraznější návrh vládou jmenovaného mediátora Johana Remkese byl zaměřen na takzvané „špičkové nakladače“. Ve středu vyzval 500 až 600 společností, které se nacházejí v blízkosti chráněných oblastí Natura 2000 a mají relativně vysoké emise dusíku, zejména chovy hospodářských zvířat, aby do jednoho roku uzavřely nebo se přestěhovaly – pokud možno prostřednictvím dobrovolného odkoupení, ale pokud nedojde jiná možnost, pod nátlakem, hlásil NOS .

„Pro krátkodobý přístup již nejsou k dispozici žádné dobré cesty,“ řekl Remkes. „Nejméně špatná cesta je cílené uzavření 500 až 600 špičkových znečišťovatelů během jednoho roku.“

Evropská komise však uvádí, že „Natura 2000 není soustavou přísných přírodních rezervací, ze kterých by byly vyloučeny veškeré lidské aktivity“.

„Vyvlastňování farmářů musí být odstraněno ze stolu,“ řekl Mark van den Oever z Farmers‘ Defense Force poté, co vládou jmenovaný vyjednavač Johan Remkes ve středu zveřejnil svá doporučení. „Nedovolíme, aby došlo k vynuceným odkupům.“

O několik dní později Vlaardinerbroek tweetoval : „Nizozemská vláda zrychluje vyvlastňování našich farmářů a některé z nich dohání k sebevraždě. Je to banda nelidských chamtivých lhářů a zlodějů, kteří vytvořili falešnou krizi, aby lidi okradli o jejich práva a majetek.“

V rozhovoru pro GB News Vlaardinerbroek vysvětlila, jaké jsou podle ní důvody záboru půdy nizozemskou vládou: „V Nizozemsku nezbývá místo. Takže, co budou muset udělat? Budou muset zabrat část půdy těchto farmářů, aby mohli ubytovat nové Holanďany, nově příchozí do naší země. Takže o tom to opravdu je. A samozřejmě je tu také prvek, že naše elity nechtějí, abychom měli nezávislost nebo kontrolu nad zásobováním potravinami, a samozřejmě také nechtějí, abychom jedli maso. Farmáři tedy stojí v cestě jejich plánům, a proto se na ně právě teď zaměřují.

GB News: Tomu nebudete věřit! Mark Steyn a Eva Vlaardinerbroek, 10. října 2022 (9 minut)

Nizozemsko není jedinou zemí v Evropě, kde jsou zemědělci terčem a jsou zastaveni, jak vysvětluje irský farmář ve videu níže.

Mezi zdroje patří:

Od zavedení norem pro dusík nizozemská vláda prakticky znemožnila pokračování zemědělství. Více než 17 000 farmářů v Nizozemsku hrozí, že budou uzavřeni, přestanou fungovat, budou muset prodat svou půdu nebo zničit svá dobytek.

Ralph Schoellhammer , odborný asistent mezinárodních vztahů na Webster Vienna Private University, pozorně sleduje vývoj příběhu holandského farmáře. V sobotu hovořil s Claytonem Morrisem, hostitelem Redacted , o nejnovějším vývoji a jeho pohledu na to, proč nizozemská vláda jde touto destruktivní cestou.

„Byrokracie šlape dál. V jistém smyslu je téměř pozoruhodné, že bez ohledu na to, co lidé říkají, nebo bez ohledu na to, jaký je veřejný sentiment, prostě postupují vpřed,“ řekl Schoellhammer.

„Existuje kombinace faktorů, které nutí nizozemskou vládu zaměřit se na určité farmy, zejména,“ vysvětlil Schoellhammer. „Pro některé je to o expanzi městského plánování… Existuje taková vize… vytvořit [] přeshraniční stát s Nizozemskem s Belgií s částmi Německa. [Mít] toto obrovské městské centrum, které by zahrnovalo až 50 až 150 milionů lidí… ale spojuje se to s dalším prvkem… kterým je druh ekologického fanatismu. Takže nizozemští farmáři jsou v jistém smyslu tlačeni ze dvou stran.“

„Je velmi absurdní, že lidé, kteří nikdy neměli v ruce lopatu nebo nikdy neměli v ruce vidle, říkají těm, kteří [byli zemědělci] po generace, jak se mají chovat k životnímu prostředí. [farmáři] vědí, jak na to a vědí, jaké jsou limity.“

Tím příběh nekončí, protože fanatická a destruktivní vládní politika drtí farmáře od Německa po Nový Zéland. Morris a Schoelhammer dále diskutují o tom, jak zničení produkce potravin na Západě nakonec způsobí chudobu a hladomor v Asii a Africe, protože západní státy budou muset nakupovat potraviny na světovém trhu, aby nasytily své obyvatelstvo, což vytlačí ceny potravin z dosahu. populace v nejchudších zemích světa.

Upraveno: V Evropě se děje něco VELKÉHO a WEF vítězí, 15. října 2022 (14 minut)

Vybraný obrázek: Holandští farmáři v masovém protestu proti zelenému fašismu

ZDROJ:The Exposé https://expose-news.com/2022/10/17/netherlands-land-grab-government-to-seize-600-farms/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *