, , , ,

Je třeba se přestat zabývat nepodstatným a soustředit se na zásadní problémy, je za pár vteřin dvanáct

Je třeba se přestat zabývat nepodstatným a soustředit se na zásadní problémy

Je třeba se přestat zabývat nepodstatným a soustředit se na zásadní problémy, je za pár vteřin dvanáct

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

7.1.2023

Denně projdu spoustu médií z celého světa a je mi jasné, že je lid všude odváděn od velmi důležitých záležitostí ke zcela nepodstatným nebo pro budoucnost jen velmi málo důležitým událostem.

Například u nás, tedy v parlamentním systému, rezonují média prezidentskou volbou. A to v situaci, kdy tato volba nic zásadního nezmění, neboť již dávno bylo rozhodnuto, že tento post získá Aspen. Vše ostatní je jen show.

Navíc jsme již díky všem předchozím vládám získali status nejvíce rozprodané evropské kolonie, takže naše loutky ve vládách, včetně té, kterou lid dosadí na prezidentský post, jen oddaně poslouchají a i nadále budou poslouchat své loutkovodiče.

V Německu pro změnu tento týden zabírají obrovský prostor v médiích dosud nevídané silvestrovské nepokoje. To se děje v situaci, kdy je předem jasné, že Němci – ať se děje cokoli – opět zvolí ty, kdo Berlín a další města svojí politikou otevřených hranic dostali do stavu, ve kterém nyní jsou.

V USA je pro změnu hlavním tématem dlouhodobá neschopnost zvolit šéfa Sněmovny. Problém je, že část republikánů zastupuje alternativu a odmítají volit loutkového kandidáta McCarthyho, který by nehájil zájmy občanů, ale svých loutkovodičů. Toto téma nyní dominuje všem médiím v USA.

A tak bychom mohli pokračovat po celém světě. Všude je nyní tématem číslo jedna nějaká banalita, která zcela přebije vše, co se děje v pozadí a co je mnohem důležitější.

Napadlo mne jediné: „chléb a hry.“  Lid se zabaví něčím nepodstatným nebo něčím, co nelze aktuálně vyřešit a mezitím vládci kují pikle, aby se dohodli, jak onomu „plebsu“ přistřihnout křídla.

Nyní narážím zejména na změnu Mezinárodních zdravotních pravidel (MZP). V současné době – za našimi zády – probíhá jejich dolaďování a JEŠTĚ LETOS by měla být pandemická smlouva schválena nejméně 2/3 členských zemí. To postačí na to, aby pravidla platila pro všechny.

Jak jste si sami mohli povšimnout, tak k tomuto tématu jsem zde v poslední době zveřejnila mnoho článků. Ty však zapadnou a téma téměř nikoho nezajímá.

Přitom – na rozdíl od mnoha jiných problémů, které média upřednostňují – jde o téma nesrovnatelně důležitější. WHO rázem převezme kompetence ve zdravotní i klimatické oblasti. A to kompetence nad všemi členskými zeměmi. WHO bude ze dne na den doslova – a zcela bez nadsázky – vlastnit vaše tělo.

Znění současné smlouvy WHO je vykládáno tak, že vstoupí v platnost okamžitě, jakmile ji schválí nejméně 2/3 členských zemí. Původně se říkalo, že má platit až v roce 2024, ale nyní se zdá, že by to mohlo být již letos.

Smlouva zjevně dá WHO pravomoc působit v členských zemích k nařízení povinného očkování, karantény, lockdownů, roušek, ale i ke klimatickým opatřením.

Cílem smlouvy je vytvořit globální biomedicínskou tyranii. A téměř nikoho to nezajímá.

Proč žádný novinář – dokonce ani z alternativy – nepoložil kandidátům na prezidenta dotazy týkající se těch nejzásadnějších témat, která ovlivní naše životy na příští desetiletí? A nejen desetiletí, ovlivní i další generace.

Proč se nikdo nezeptal na možnost odstoupení od ničivé a totalitní Agendy 2030, jejímž cílem je zavedení neofeudálního systému? Proč se nikdo neptá na WHO a její pandemickou smlouvu, která zajistí zdravotní tyranii po celém světě?

Pokud bych byla novinář, ptala bych se právě na to. I když dobře vím, že u 8 kandidátů by to nemělo cenu, neboť jsou v žoldu této agendy. Ostatně, byla to Babišova vláda, kdo v roce 2018 implementoval Agendu 2030 do našich zákonů.

U ostatních loutek o jejich oddanosti systému nelze pochybovat, vždyť jen stačí vidět, kdo za nimi stojí.

Ale pryč od voleb, podobná rozhodnutí jsou beztak v kompetenci vlády a ne prezidenta. To ovšem jen ukazuje, jak málo důležité tyto volby jsou.

Nezapomínejte proto pod nánosem jiných témat na ta, která jsou mnohem důležitější, avšak jsou zcela upozaděna. A především nezapomínejte probouzet spáče a informovat je o tom, co se na nás chystá.

Naše domácí politika je nepodstatná. Jsme jen nesoběstačná kolonie, které vždy vládly jen loutky, neboť lid jednoduše loutky miluje. Tyto loutky budou vždy jen poslouchat příkazy svých páníčků.

Mnozí z vás si myslí, že se globalistům nepodaří jejich agendu zavést. To je ovšem omyl.

Vždyť oni ji již od roku 2015 velmi úspěšně zavádí, aniž by jim v tom někdo bránil!! Většině spáčů je to jedno, protože nic neví a oddaně dál volí loutky, díky nimž jde vše jak po másle.

Jen jednou se podařilo jim do jejich plánů „hodit vidle“. To se stalo loni poté, kdy se po celém světě roznesla informace o plánovaném přijetí pandemické smlouvy. Odpor celosvětové veřejnosti byl natolik silný, že se nakonec schválení odložilo.

Tvrdili, že je odloženo až do roku 2024, ale nyní se zdá, že vše bude schváleno ještě letos, zřejmě během summitu WHO, který se má konat již za pár měsíců.

Tentokrát není slyšet žádný odpor. Kdo jim v tom nyní zabrání?? Nikdo.

Asi tak jako nikdo nezabránil schválení Agendy 2030, její implementaci do zákonů jednotlivých zemí a postupné realizaci. Třeba cestou šíleného zeleného údělu.

Není čas věnovat se banalitám. Hlavním tématem musí být Agenda 2030, převzetí moci WHO, zavádění digitální měny napojené na ID a sociální kredity. To vše nesmírně ovlivní životy všech lidí na planetě.

Dejte si vše uvedené dohromady a pak si uvědomíte, co se na nás žene. Vrcholem všeho bude svět, kde nikdo nic nevlastní, vše se sdílí a každý jedinec je 24 hodin denně pod přísným dohledem.

Chcete skutečně takový svět?

Je za pár vteřin dvanáct. Na konci tohoto roku již zřejmě bude po dvanácté…

Pokud umíte dobře anglicky, můžete si poslechnout velmi zajímavý rozhovor, který se týká nejen pandemické smlouvy, ale i dalších pravděpodobných plánů globalistů. Pak možná pochopíte, proč se tak lehce daří všechny plány realizovat:

 

Zdroj:Necenzurovaná pravda – Slovanka:https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/je-treba-se-prestat-zabyvat-nepodstatnym-a-soustredit-se-na-zasadni-problemy-je-za-par-vterin-dvanact/?fbclid=IwAR1ktxZAJxNZrzkwyiC77_kXt19pMr74a9cB-ac3mDgQCNdyrkPZ8F98uAg

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *