, , , , , ,

Holandská vláda oznámila, že zahajuje kompulzivní odkupy až 3 000 holandských zemědělských farem

Živočišné maso se stane luxusem jen pro elity

Holandská vláda oznámila, že zahajuje kompulzivní odkupy až 3 000 holandských zemědělských farem, ale chvíli bude čekat na dobrovolné odprodeje od farmářů, kterým nabídne o něco více peněz! Likvidace extenzivního zemědělství v Holandsku povede k výpadku produkce potravin v Evropě. Živočišné maso mají nahradit cvrčci a červi! A v Česku se to již rozjelo a můžete si koupit prášek do pečiva z cvrčků, těstoviny z cvrčků, mouku z cvrčků, nutellu z cvrčků! Živočišné maso se stane luxusem jen pro elity, zatímco obyčejný plebs bude konzumovat potraviny umleté z hmyzu a z červů!

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

Lis 30, 2022

Navzdory masivním protestům holandských farmářů a podle všeho nakonec dopadne špatně. Protože holandská vláda neustoupí a počátkem týdne oznámila, že zahajuje výkup farem [1] od holandských farmářů. Pokud přijdou do konce tohoto roku sami a dobrovolně s tím, že farmy odprodají státu. Dostanou od státu více, než je odhadní cena farem. Přibližně 120% odhadní ceny farmy.

Holandská vláda nechá farmářům nějaký čas na rozmyšlenou. Pokud jich nepodepíše dostatečný počet zahájí vláda na podzim příštího roku tzv. kompulzivní odkupy. Tedy nucené odkupy od farmářů ze zákona, kde zemědělci dostanou jen odhadní cenu určenou státem. A vláda má v plánu vykoupit v úhrnu až 3 000 farem v celé zemi, což je asi jedna třetina všech farem v zemi. Ale pozor ne všechny pěstují potraviny, ale třeba květiny. Likvidace se týká jen farmářů s živočišnou výrobou, takž jich skončí skoro 60% v zemi. A to není všechno. Farmy, kterým bude dovoleno dál zůstat v provozu, budou svázány novými opatřeními.

Holandští a němečtí farmáři zablokovali na hranicích provoz. Na protest proti plánu na zavedení dusíkových daní pro zemědělce v EU

Holandská vláda zveřejnila své plány na snížení údajného znečištění dusíkem v Nizozemsku. Ministři potvrdili, že 2 000 až 3 000 zemědělských podniků a dalších velkých znečišťovatelů, kteří se nacházejí v blízkosti ekologicky citlivých oblastí. Bude nabídnuta dohoda o odkupu ve výši přes 100% hodnoty jejich podniku. Z uniklých informací vyplývá, že dohoda bude činit 120% ceny, ale ministři podmínky odkupu ještě nedokončili.

K nuceným výkupům zatím do konce roku nedojde, ale pokud se nepřihlásí dostatečný počet zemědělců, “s bolestí v srdci budeme muset přistoupit k nucenému výkupu,” řekla v pátek poslancům ministryně pro dusík Christianne van der Walová. A dodala: “Žádná lepší nabídka nepřijde!” Zemědělské podniky a další podniky, které je třeba uzavřít, budou informovány v lednu příští rok a na podzim 2023 ministři posoudí, zda se jich dobrovolně k odprodeji přihlásil dostatečný počet.

Holandská vláda zlikviduje až 3 000 farem a provede nucené výkupy, pokud zemědělci farmy neprodají dobrovolně

Odstraněním přibližně 2 000 až 3 000 zdrojů znečištění sloučeninami dusíku se podle ministrů příroda bude moci zotavit, farmy bez řádných povolení budou moci být zlegalizovány a výstavba bude moci pokračovat, ale za nových podmínek striktní regulace. V dlouhodobém horizontu ministři uvažují o zavedení daně z emisí dusíku. Podobně jako je tomu už u daně z CO2. To prý zatraktivní práci udržitelným způsobem! Tento výrok, který již byl protestujícími farmáři označen za nehoráznou drzost. Pouze potvrzuje, že holandská vláda se snaží zlikvidovat v zemi produkci živočišných potravin. Umést tak cestu projektu Světového ekonomického fóra na zavedení tzv. udržitelných potravin z hmyzu a červů.

Holandská vláda argumentuje, že země musí snížit emise CO2 a NO, aby splnila evropské předpisy, které mu ukládají chránit chráněné zóny známé jako oblasti Natura 2000. Nucené výkupy farem jsou však červenou linií pro zemědělce, kteří v posledních třech letech pořádali masové protesty. Blokovali infrastrukturu a lobbovali u ministrů, když se snažili tlačit na vládu, aby změnila kurz. Jejich první reakce na plány kabinetu jsou smíšené a hrozba povinných výkupů zůstává problémem.

Christianne van der Wal, holandská ministryně pro dusík

Největší zemědělská lobbistická skupina LTO Nederland uvedla, že ji nejvíce znepokojují další omezení, kterým budou zbývající a nezlikvidovaní zemědělci čelit. Kromě toho plány na povolení většího kolísání hladiny podzemní vody budou mít dopad. Jak na zemědělce hospodařící na orné půdě, tak na chovatele hospodářských zvířat, uvedla LTO Nederland.

Nizozemská agentura pro posuzování životního prostředí (PBL) minulý měsíc uvedla, že předchozí výkupní programy v posledních 25 letech snížily celkový počet kusů dobytka pouze o několik procentních bodů. Vláda minulý pátek rovněž uvedla, že chce společně se zemědělskými organizacemi. Ekologickými skupinami a místními samosprávami vypracovat dlouhodobý plán pro budoucnost udržitelného zemědělství. S cílem přeorientovat se z chovu skotu na jiné zdroje potravin. Např. farmy na cvrčky, sarančata a další vybraný hmyz vhodný k tomu, aby nahradil živočišnou produkci, která zatěžuje planetu. Ano, přesně o to jde. Farmy na cvrčky! A tím se dostáváme z Holandska do Česka.

Ministerstvo zemědělství ČR vybralo 3 vítěze, kteří budou zkoumat druhy jedlého hmyzu. Rozvoz potravin podle holandského modelu Picnic

Nedávno jsme na našem serveru uvedli článek [2] o tom, že české ministerstvo zemědělství vypsalo tendr a granty na výzkum potravin z hmyzu. Rovněž na výzkum možností rozvoje donáškových služeb. Uběhl zhruba měsíc a ministerstvo už má 3 vítěze tendru [3]. O tendry se podělily 3 školy, konkrétně Mendelova univerzita v Brně (rektorku tam dělá Danuše Nerudová, kandidátka na prezidentku), Vysoká škola chemicko-technologická při ČVUT Praha a Veterinární univerzita v Brně. Jedná se o tyto 3 granty:

  • Komplexní laboratorní strategie pro identifikaci druhů hmyzu určeného k lidské spotřebě a produkci zpracované živočišné bílkoviny, autentikace potravin na jeho bázi
  • Podmínky rozvozu pokrmů kurýrními službami s ohledem na růst sporogenních bakterií
  • Ověření možností prokazování použití ochranných kultur ve výrobě potravin živočišného původu

Sami tedy vidíte, že zatímco v Holandsku již tamní vláda likviduje živočišnou výrobu v přímém přenosu. V Česku je to teprve na počátku a identifikují se teprve druhy hmyzu, kterými budou Češi v budoucnu krmeni náhradou za živočišné potraviny. A rovněž spolu se zákazem provozu fosilních aut a spolu s drahotou elektřiny, která učiní z elektrických aut luxus pro boháče. Bude rovněž nutné zahájit dopravu potravin rozvážkovými společnostmi až ke dveřím bytů a domů občanů, kteří se nebudou mít jak dostat za nákupem.

První česká firma již rozjela business s potravinami z hmyzu. Penny Market je prvním smluvním řetězcem

Mimochodem, holandská ministryně pro životní prostředí a politiku dusíku Christianne van der Wal-Zeggelink má švagra, který v Holandsku rozjel business s rozvážkou potravin. S názvem Picnic a nadace Billa Gatese do jeho rozvážkové společnosti nainvestovala 600 milionů EUR! Přinesli jsme o tom článek [4]. Ano, rozvážková společnost švagra holandské ministryně bude v Holandsku v blízké době rozvážet udržitelné potraviny z hmyzu a červů. Jenže, v Česku je toto již realitou! Nevěříte? V České republice vznikla nová startupová firma s názvem SENS Foods [5], která již dnes vyrábí potraviny z hmyzu a můžete je koupit. Firma SENS se specializuje pouze na jeden typ hmyzu, a to konkrétně na cvrčky, ze kterých vyrábí nejrůznější potraviny.

Můžete si koupit mouku z cvrčků, prášek do pečiva z cvrčků, nutellovou pomazánku z cvrčků, těstoviny z cvrčků a třeba tyčinky z cvrčků. Firma zdůrazňuje udržitelnost vertikálního farmaření do výšky, tedy plata s cvrčky umístěnými v regálech do výšky nad sebou, chov probíhá v halách, není potřeba zemědělské činnosti. Firma SENS svoji produkci tedy propaguje jako udržitelné potraviny.

Společnost chce expandovat a údajně v Thajsku hodlá vybudovat největší cvrččí farmu na světě [6]. Co je zajímavé, že produkty této firmy již v ČR prodává řetězec Penny Market. Firma má ústředí v Praze a pobočku v Londýně. To je prostě první vlaštovka, ale za ní na cestě už je celé hejno podobných firem, které se připravují na to. Převezmou potravinářský trh v zemích Evropy poté, co dojde k útlumu a posléze zákazu živočišné produkce potravin.

Uměle navozená energetická a palivová krize má urychlit přechod Evropy k udržitelným potravinám z hmyzu a červů

Živočišná výroba na vstupech vyžaduje obrovské energie a náklady, vyžaduje obrovské množství nafty pro zemědělské stroje, chov skotu je úzce navázaný na extenzivní rostlinnou výrobu a krmiva, k tomu jsou zase zapotřebí zemědělské stroje a nafta, která se vyrábí z těžké ruské ropy. Jak donutit lidi v Evropě a na Západě, aby jedli potraviny z hmyzu a červů?

Uvalí se sankce na Rusko kvůli vyprovokované válce, Evropa se pod záminkou sankcí proti Rusku odstřihne od ruské ropy, vznikne palivová a energetická krize v EU a tím extrémně zdraží extenzivní zemědělství a živočišná výroba v Evropě. Lidé si nebudou moci dovolit drahou živočišnou produkci, jejíž cena poletí nahoru kvůli nedostatku a vysoké drahotě nafty pro zemědělské stroje.

Podle Klause Schwaba jsou udržitelné potraviny z hmyzu cestou k vyřešení potravinové a klimatické krize na planetě

A k tomu se připočtou daně z produkce CO2 a NO uvalené na farmáře. A když ani to nepomůže, tak stejně jako v Holandsku se ty farmy zlikvidují rozhodnutím vlády, aby došlo k indukci nedostatku živočišných potravin na trhu a lidé aby ochotněji přešli na potraviny z hmyzu a červů.

A protože paliva budou dražší a dražší, a lidé si nebudou moci dovolit drahá elektrická auta na drahou elektřinu, bude potřeba ty potraviny z hmyzu a červů rozvážet za lidmi, přímo k domům a bytům. Na vstupech výroby potravin z hmyzu a červů budou tak nízké nákladové vstupy, že bude možné zavést nepodmíněný příjem postupně v celé západní populaci.

Vlastnictví majetku je znakem svobody, a proto globalisté usilují o to, aby lidé nic nevlastnili, jenom si to pronajímali a předpláceli… a až umřou, dětem nic neodkážou

Lidé nebudou smět nic vlastnit, protože si vlastnictví nebudou moci ani dovolit. Majetky budou přesunuty do rukou členských rodin Komise 300 naprosto beze zbytku. Už dnes si všimněte, že korporace nechtějí, abyste něco vlastnili. Software a programy do počítače si už dnes v mnoha případech ani nejde koupit, pouze platíte předplatné pořád dokola. Když přestanete platit, software se deaktivuje. To samé u osobních aut. Automobilky zavádí předplatné na pokročilé funkce v automobilech, na parkovací senzory, na vyšší výkon motoru atd. To samé s bydlením, vlastnictví nemovitostí už dávno není standardem na Západě, ale postupně to globalisté chtějí zavést všude, aby lidé bydleli jen v nájmech a v kluzu, viz. moje poslední kniha Komise 300.

Propagátor vakcín a udržitelných potravin – Bill Gates: To se nám to daří!

Záminkou pro likvidaci farmářů jsou emise CO2 a NO, ale skutečným důvodem je Velký reset globalismu. Elity světovlády chtějí vlastnit vešker zdroje a majetky na této planetě, zatímco otroci v podobě goyim nebudou mít právo na žádné vlastnictví. Vlastnictví totiž v lidských dějinách bylo vždy spojeno s jedním privilegiem šlechty: se svobodou!

Nevolníci a nižší panstvo nikdy v minulosti nic nevlastnili, nesměli vlastnit, měli majetky jen v lénu, v pronájmu. Proto vlastnictví nám dnes připadá jako něco normálního, ale z hlediska historie to normální nebylo. Vlastnictví čehokoliv je totiž znakem svobody! A proto Klaus Schwab jako emisar Komise 300 vysílá ty signály o tom, že v blízké budoucnosti nebudete nic vlastnit a budete šťastní.

Daň z vydechování CO2 podle všeho není daleko od reality a už to nemusí být brzy jen sarkastický vtip, ale Bruselem vyžadovaná směrnice

To je myšleno jinak: Elity uvalí vlastníkům na vlastněné majetky takové likvidační komerční daně, že se těch majetků goyim raději zbaví a budou “šťastní“, že už žádné daně z vlastnictví platit nemusí. Takhle je to myšleno ze strany Světového ekonomického fóra. Je to samozřejmě chucpe, protože se jedná o krádež a loupež za bílého dne, kdy globální světová vláda lidem odebere soukromý majetek, farmy, statky, hospodářství a lidem místo potravin, které ti farmáři produkovali, dá do úst červy a hmyz na zacpání huby! A ovce si ještě spokojeně zabečí, že to jídlo z hmyzu je fakt levnější, než to hnusně předražené maso z prasete nebo krávy. Degenerace národů se zkrátka urychluje.

A je jen otázkou času, kdy se lidem zakáže zrychleně dýchat, protože emitují CO2. Můžeme se dočkat toho, že se lidem zakáže běhat, protože plíce vylučují více CO2 do okolí. Objeví se studie, kolik CO2 vyprodukuje běháním jeden národ. Lidem se nařídí sedět v křesle před televizí, nehýbat se a konzumovat jen donáškové jídlo a informace a obsah z displeje počítače. Jídlo přiveze rozvážková služba. Cvrčkový burger v omáčce ze sarančete.

Zaplatíte UBI kreditem z blockchain účtu centrálně regulované digitální koruny. A někdy nezaplatíte, protože režim vám na 24 hodin zablokoval účet jako sankci za nenávistný příspěvek proti non-binárním entitám na sociálních sítích a klesl vám tím pádem sociální kredit. Nemůžete se tomu divit ve chvíli, kdy situace je tak daleko, že v Holandsku policisté střílí z pušek a pistolí do farmářů při protestech [7]. A proč protestují? Protože holandská vláda je chce rozgulačit! Demokracie jako řemen, na kterém se můžete leda tak už jen sami oběsit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj:https://aeronet.news/holandska-vlada-oznamila-ze-zahajuje-kompulzivni-odkupy-az-3-000-holandskych-zemedelskych-farem-ale-chvili-bude-cekat-na-dobrovolne-odprodeje-od-farmaru-kterym-nabidne-o-neco-vice-penez/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *