, , , , , ,

Brazilské povstání je první. Po probuzení lidstva budeme v roce 2023 svědky mnoha dalších

Po probuzení lidstva budeme v roce 2023 svědky mnoha dalších

Brazilské povstání je první. Po probuzení lidstva budeme v roce 2023 svědky mnoha dalších

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

 V Brazílii se aktuálně koná masové povstání, které stále více vypadá jako kopie „povstání J6“ na americký Kapitol dne 6. ledna 2021, momentálně vyšetřované FBI.

Jde však jen o jedno z mnoha lidových povstání, které letos uvidíme, když se obyvatelé světa probudí ohledně pravdy o tyranii a genocidě.

Když lidé dostanou červenou pilulku (odkaz na film Matrix, když se po červené pilulce Neo probudil do reality), uvědomí si tato ohromující, ale pravdivá fakta:

1. Volby jsou všude na světě zmanipulovány, aby se k moci dostávali neomarxisté a byli poraženi legitimní lídři reprezentující vůli lidí.

2. Covid byl falešnou pandemií rozpoutanou s cílem přimět lidi, aby přijali „vakcíny“, které jsou ve skutečnosti biologické zbraně k vyvolání neplodnosti a depopulace a reálně již zabily miliony lidí.

3. Agenda změny klimatu nikdy neměla kořeny ve vědě nebo realitě, ale byla to agenda sociální kontroly nad lidmi navržena tak, aby ospravedlnila zničení energetické infrastruktury lidstva a uvrhla svět do masového hladovění a ekonomického kolapsu.

4. Hodnota nekrytých měn jako euro či dolar rychle klesá, což způsobuje závratnou inflaci cen potravin, paliv, nájemného, ​​spotřebního zboží a dalších výrobků a služeb.

5. Globalisté protlačují protilidskou agendu (ve skutečnosti transhumánní agendu, jejímž cílem je úplné zničení lidstva v jeho současné podobě. Dokonce i konzervativní stránka Breitbart.com je nyní tak liberální, že pokrývá transhumanismus/luciferiánskou agendu pravé ruky Klause Schwaba z WEF, Yu .

6. Klimatické lockdowny a další pandemie jsou již na cestě. To vše záměrně rozpoutaly autoritářské vlády řízené WEF (Světovým ekonomickým fórem), aby nejprve zotročily a poté vyhladily masy lidských bytostí.

(Musíte vidět: Nový dokument Steva Quayla Lies of Men and Gods (Lži lidí a bohů) na stránce GenSix.com pokrývá útok transhumanismu na lidstvo a vzestup luciferiánských podporovatelů genocidy.)

Když bude v Brazílii u moci zločinecký neomarxistický prezident Lula, tato země se zhroutí na úroveň Venezuely. Už nyní používají americké zkušenosti z „lednového povstání“ k pronásledování stovek probrazilských vlastenců, kteří protestují proti zmanipulovaným volbám.

Bojují o své životy, protože vědí, že pokud Lula bude moci zůstat u moci, Brazílie se stane genocidním, diktátorským režimem, který povede válku proti vlastním lidem podobně jako Bidenův režim v USA (nebo Trudeauův režim v Kanadě).

Připravte se na řízenou demolice nekrytých měn, po které bude následovat zavedení digitálních měn centrálních bank (CBDC)

S největší pravděpodobností v letech 2023 nebo 2024 uvidíme konečný uměle vykonstruovaný kolaps západních nekrytých měn (dolar, euro, jen), organizovaný tak, aby nahnal zotročené masy do systémů CBDC měn, které fungují jako systémy finančního dohledu a kontroly řízené globalisty.

Tato událost bude samozřejmě veřejnosti představena jako nějaký druh krize. S největší pravděpodobností půjde o kybernetický útok na bankovní systém, který pak bude od každého vyžadovat, aby se vzdal své měny a soukromých bankovních účtů a získal tak „ochranu“ a „bezpečnost“, kterou nabídnou centrální banky prostřednictvím CBDC měn.

Předpokládáme, že zavedení CBDC měn nepůjde hladce. Setkáme se s intenzivním a trvalým odporem z prostého důvodu, že stále větší počet lidí už ví, co tito zlí globalisté chystají.

Každý, kdo akceptuje CBDC měnu, například digitální euro nebo digitální dolar, ztratí kontrolu nad svými financemi, protože vláda může kdykoli jednoduše vypnout vaši digitální peněženku.

To je přesně to, co nyní Brazílie dělá s bankovními účty demonstrantů. Dnes však stále existuje hotovost, která u digitální měny existovat už nebude.

Zdroj:Badatel https://www.badatel.net/brazilske-povstanie-je-prve-po-prebudeni-ludstva-budeme-v-roku-2023-svedkami-mnohych-dalsich/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *