, , , , ,

Zákaz chovu slepic pod širým nebem v Česku je pouze začátek, protože evropská směrnice RED II zřejmě míří k omezení či dokonce zákazu topení dřevem a štěpkou!

zákaz chovu slepic

Zákaz chovu slepic pod širým nebem v Česku je pouze začátek, protože evropská směrnice RED II zřejmě míří k omezení či dokonce zákazu topení dřevem a štěpkou! Podle vědců pracujících pro EU je spalování dřeva horší než fosilní paliva, protože dřevo je pohlcovačem CO2 a jeho spalováním se oxid opět vrací do atmosféry a těžbou stromů se snižuje úložná kapacita pro CO2 v porostech! Pod hrozbou H5N1 dojde k omezení a regulaci výroby kuřat a vajec samochovem, lidem se i omezí topení dřevem! Total Control!

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

14.12.2022
V České republice platí od středy 14. 12. 2022 zákaz chovu drůbeže a hlavně slepic pod otevřeným nebem. Prý kvůli hrozbě zavlečení viru H5N1 způsobujícího ptačí chřipku [1]. Česká hygiena prý eviduje 6 ohnisek chovů drůbeže v ČR, kde se objevil vysoce agresivní a nakažlivý kmen viru H5N1, který se do chovů drůbeže dostává z trusu volně poletujícího ptactva z nebe. Veškerá drůbež se tak musí od středy v ČR chovat uvnitř budov. Což je pro drtivou většinu malochovatelů naprosto vyloučené, protože na to nemají prostory. Nějaký čas je možné slepice držet zavřené v kurníku, ale to znamená zvýšené náklady na krmiva. Protože slepice si nemohou hrabat potravu v zemi a o to více potřebují dodatečných krmiv.

Především je zajímavé, že v okolních zemích žádná opatření přijata nebyla. Tak že když pták z ČR přeletí z českého Chebu do německého Waldassenu, tak se virus do Německa nerozšíří, protože je uvědomělý a německé slepice nenapadá. Hádejte, odkud se lockdown na slepice okopíroval do ČR? No přece z Velké Británie, kde již v listopadu nařídili zavřít slepice do interiérů budov [2]. V laboratořích Porton Down asi zase něco po čase ukuchtili. Uběhl měsíc a šup, je to v Česku. Bože, to je tak průhledné.

Likvidace chovů slepic v listopadu 2022 ve Velké Británii. Rovněž kvůli jakémusi novému kmenu H5N1

Tím chci jenom sarkasticky poukázat na to, že ta hysterie o údajné hrozbě viru H5N1 je v ČR samozřejmě zástěrkou. Na pozdější plánovanou evropskou regulaci osobního chovu drůbeže v EU, který je nejvyšší v celé Evropě. Právě v zemích bývalého Východního bloku a znepokojuje členy Komise 300 v mnoha ohledech. Osobní chov zvířat za účelem samovýroby potravin v podobě vajec a masa nebezpečně ohrožuje plán globalistů na zavedení tzv. emisně neutrální společnosti.

Což není nic jiného, než ukončení výroby a chovu živočišných potravin a produktů z živočišné výroby pocházející. Jedno jediné vejce ze slepic obsahuje tak obrovskou dávku přírodních proteinů a rovněž minerálů. že se tomu žádní cvrčci ani jiný hmyz nedokáže vyrovnat. Vejce mají více forem použití, nejen pro přímou konzumaci, ale i do pečiva. Proto v celé EU již několik let běží program na registraci všech chovatelů drůbeže, aby byli registrovaní a dohledatelní.

Záminka viru H5N1 má za cíl navodit podmínky pro regulaci, zdanění a pozdější eliminaci samovýroby živočišných potravin v domácích podmínkách

Jakmile budou všichni chovatelé drůbeže registrování. Dojde k nastartování uměle vyvolané krize, paniky, chaosu. Nejčastěji pod záminkou nějakého viru. Okamžitě dojde k přijetí drastických opatření proti registrovaným chovatelům. Pokud někdo nechá teď slepice venku, dostane pokutu až 100 000 Kč jako fyzická osoba. A pokud je to firma, která se zabývá chovem slepic obchodně s cílem produkce vajec, tak tam může být pokuta až 2 000 000 korun. Jenže pozor! Tady si musíme něco vysvětlit.

Průmyslového chovu slepic se toto vlastně nedotkne. Protože chov slepic ve firmách probíhá už dnes formou indoor chovu v halách na podestýlce, takže firem se toto nedotkne. Ano, tato hysterie okolo H5N1 je namířena na likvidaci samochovů obyčejných lidí doma. Někde v Horní Dolní, kteří mají tu drzost, že si chovají vlastní slepice na vajíčka a mladá kuřata na maso. A tím se dostáváme záhadě na kloub! Jde o maso!

Tohle se brzy stane v EU trestným činem. Vlastní chov slepic, zvyšování zátěže CO2 a terorismus, ohrožování populace chovem slepic pod otevřeným nebem, vlastně pod stromem…

Slepice ve své mladé formě kuřete je totiž v západní populaci v dnešní době suverénně a dalece nejoblíbenějším masem vůbec. Z kuřecího masa jsou hamburgery (McChicken apod.) a křidýlka, KFC postavilo na smaženém kuřeti celý business. Není jediná hospoda, kde by nebyl v hlavní nabídce kuřecí řízek, kuřecí prsa atd. Kuřecí bílé maso je navíc v porovnání s hovězím a vepřovým dokonce i zdravější, jenže tohle prostě Komisi 300 vadí.

Proč je slepice a její mladší vývojový stupeň v podobě kuřete nepřítelem globalistů? Protože se jedná o maso, které si může chovat každý, kdo má kousek nějakého pozemku! Slepice je hned po včele medonosné druhým nejužitečnějším tvorem na této planetě. Protože poskytuje nejen velice chutné maso v mladé fázi vývoje, ale i dlouhodobou produkci vajec v dospělém věku. A to poskytuje lidem potravinovou svobodu a nezávislost na režimu. Vytváří to potravinovou nezávislost rodin na venkově.

Na slepicích přežili Češi válku v dobách Protektorátu. Ani nacistům slepice nevadili, ale dnes v roce 2022 končí české slepice v lockdownech. A zase jenom v Protektorátu, jinde ne!!

Slepice je všežravec a jede rostlinnou i živočišnou stravu. Zobe obilí, zeleninu, ovoce i masové odřezky z kuchyně, šlachovité maso, staré pečivo, no prakticky úplně všechno. Slepice je samoúdržbový tvor, který potřebuje jen minimum zdrojů pro produkci vajec. Vyšších snůšek se dosahuje přikrmováním krmnými směsi a šrotem. Jenže na venkově tohle neplatí. Samochovy spočívají právě na tom, že se slepice nechají volně běhat, aby se postaraly samy o sebe a nahrabaly si potravu. Přikrmování obilím je jen doplněk. A teď si představte, co se stane, když nařídíte samochovatelům, že musí mít slepice natrvalo zavřené v kurníku. V tom okamžiku se zvedají náklady na slepice do astronomických výšin. Musíte začít nakupovat krmné směsi, kombinace rostlinných a živočišných šrotů. A to už nelze realizovat ze zbytků z kuchyně.

Kachny a slepice pod otevřeným nebem. V ČR od středy zločin pod pokutou 100 000 Kč až 2 000 000 pro podnikatele

Když slepice nemůže zobat venku ze země, spořádá opravdu velké objemy krmiva. K čemu to povede? K ukončení samochovů slepic u malých chovatelů. Pod směrnicemi a hrozbami z virů a pokut se zlikvidují chovy kuřat a slepic. Zůstanou jen velkochovy pod státní regulací, normami, emisními poplatky, emisními daněmi z CO2 atd. Zatímco v Chebu nesmí slepice ven, o pár kilometrů dál si promenádují německé slepice pod širým nebem podél silnice. To je celá ta komedie s virem H5N1 v Česku. A globalisté to myslí vážně, protože jim vadí nejen lidé, kteří si sami vyrábí a chovají kuřecí maso a produkují si vejce ze slepic. Vadí jim už i to, že máte doma nezávislost topení a ohříváte se spalováním dřeva z vlastního lesa apod.

Šílenství z Bruselu? Spalování dřeva produkuje více emisí CO2 než fosilní paliva. Varují vědci!

Hlásná trouba Evropské unie v podobě serveru Euractiv totiž přinesla v úterý neuvěřitelný článek [3]. Skupina evropských vědců pracujících pro Brusel zjistila, že spalování dřeva a dřevní štěpky produkuje ve skutečnosti více emisí CO2 než fosilní paliva. Tudíž by mělo dojít ke změně evropské směrnice RED II (Renewable Energy Directive II), která zavádí pravidlo, že každé nové zdroje energie v EU, které mají mít požehnání Bruselu jako ekologické a nezatížené emisními daněmi, musí splňovat podmínku hranice minimálně 70% nižších emisí CO2, než jaké emise mají fosilní paliva.

Až dosud byla biomasa, tedy palivo rostlinného původu, považováno za ekologické, ale to už podle všeho neplatí. Podle vědců jde totiž o to, že dřevo je primárním sekvestorem, tedy úložištěm pro CO2 z atmosféry. Dřevo je tak doslova nasáklé pohlceným CO2 z ovzduší. Ale když se ty stromy porazí a začne se s nimi topit v kotlech a v kamnech, tak se to CO2 opět vrátí v obrovských objemech do atmosféry, a to není všechno. Holandsko již v roce 2020 rozhodlo, že dřevo nebude považovat za udržitelný zdroj energie [4]. To je panečku šílenství. Dřevo, které se obnovuje, roste, má semena, ze kterých vyroste nový strom, prý není udržitelné palivo. Země, která likviduje a střílí ze zbraní na vlastní farmáře, ale už ničím nepřekvapí.

Tohle se brzy bude rovnat v EU teroristickému činu, dřevo určené na topení

Tím, že se začnou kácet lesy na výrobu dřeva a štěpky pro topení, tak tím se začne snižovat plocha lesních porostů určených pro ukládání CO2 z ovzduší, takže o to méně CO2 bude uloženo do stromů a tím více CO2 se bude v atmosféře kumulovat, čím více se bude topit dřevem. Vědci tak naléhají na změnu směrnice RED II v EU, aby naopak označila spalování dřeva jako nejvíce brutální formu znečišťování ovzduší a aby na topení dřevem byly uvaleny emisní daně, vyšší než jsou emisní daně na spalování fosilních paliv jako je uhlí nebo ropa a paliva z ní. Globalisté se nezastaví, nechtějí otrokům a goyim dovolit nezávislost a svobodu, naprosto v ničem. Když máte možnost sami si vyrobit kuřecí maso a nakrmit rodinu, tak jste svobodní. Pokud si sami vyrobíte vejce chovem slepic, jste svobodní.

Total Control lidem sebere všechny myslitelné svobody a jejich formy, ani potraviny se nebudou moci produkovat svépomocí, ani dřevem se nebude smět topit

Pokud si sami vypěstujete brambory na vlastním pozemku (než vám ho vláda sebere jako v Holandsku farmářům), tak jste svobodní. A pokud si můžete sami zatopit dřevem, jste svobodní. Jenže, když vám uvalí CO2 daň na dřevo, na slepice, na vejce, na brambory dražší než banány, a to všechno ve jménu mantry snižování CO2, tak svoboda mizí a zaniká.

Nebudeš jíst maso, budeš jíst brouky a hmyz. Nebudeš chovat zvíře na pozemku, protože to zvyšuje emise. Nebudeš topit ničím, co by šlo spálit zdarma a levně, protože tím zvyšuješ emise. Takový teror je právě nyní zaváděn všude v západním a už dávno ne vyspělém světě. Už ani dřevem si brzy lidé nezatopí, zatímco budou mrznout ve strachu, aby neplatili vysoké emisní povolenky. Za dobu 2 let covidového teroru si globalisté ověřili, že lidi je možné připravit o svobodu pohybu.

Živočišnou potravu mají nahradit “udržitelné” potraviny z hmyzu anebo z červů, viz. obrázek

Takže, teď nadchází druhé dějství, likvidace potravinové a energetické svobody. Na konci má být nový společenský systém Total Control, tedy společnosti, kde bez dozoru, směrnice a sledování nepůjde udělat ani krok. Všichni a všechno bude registrované, následně regulované, poté zdaněné a nakonec zakázané pod nějakou bohulibou záminkou obecního blaha nebo ochrany před čímkoliv.

Bez slepic, bez dřeva, bez kuřat, bez hotovosti, bez tepla, bez úspor, bez auta, bez práce… na nepodmíněném příjmu jako otrok odkázaný na milost pána. Je to jen otázka času, než globalisté začnou uvalovat emisní daně na ornou půdu podle výměry, na chovy slepic podle kusů, na vlastníky lesů podle rozlohy zalesnění určené k těžbě na palivové dřevo. Postupují stejně jako v roce 2020. Vytvoří kauzu, povyk a zděšení z viru, zaženou slepice do lockdownů a malí chovatelé se v lockdownech položí a velcí chovatelé s halovými chovy posílí a ovládnou trh a poté zdraží, protože kuře se stane luxusní omezenou potravinou. Pouze se opakuje to, co jsme viděli v letech 2020 až do počátku roku 2022 na lidech. Teror omezování s cílem Velkého resetu všeho, lidí, potravin, dopravy, zaměstnání a hlavně myšlení lidí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj:https://aeronet.news/zakaz-chovu-slepic-pod-sirym-nebem-v-cesku-je-pouze-zacatek-protoze-evropska-smernice-red-ii-zrejme-miri-k-omezeni-ci-dokonce-zakazu-topeni-drevem-a-stepkou-podle-vedcu-pracujicich-pro-eu/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *