Rok Globotizace Čechů a Slováků konečně nadešel! Co v novoročním projevu Fiala zatajil, šéf největší banky světa prozradil!

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

Války rozpoutané loni USA a EU budou znamenat v letošním roce ještě vyšší inflaci, nárůst zadlužování a drahoty, a prohloubení chudoby občanů a zrychlené zavádění tzv. Schwabovy Globotiky, oznámil 1. ledna věhlasný ekonom Nouriel Roubini. A předpověděl, že vlády zemí v Evropě s vlastní měnou, jako je Česko, nebudou mít jinou možnost, jak přežít nadcházející krizi, než tisknout nekryté peníze a masivně se zadlužovat, aby vytvořily obrovskou inflaci, a tak umořily na úkor životní úrovně a majetku svých občanů státní dluh, který napáchaly. Roubini tento mechanismus používaný fialovou vládou nazývá “zdanění inflace”, a tvrdí, že povede k růstu odporu střední třídy proti úřadujícím evropským vládám. Fialou zaváděné “zdanění inflace” nepotřebuje změnu daňových zákonů schválenou parlamentem, a proto je zvyšování inflace u vlády tak populární. Evropu podle Roubiniho čekají léta “stagflace”, souběhu drahoty, inflace a nezaměstnanosti! Roubini předpověděl, jak krizi 2008, tak krizi 2019, tak krizi 2022! Roubiniho novoroční předpověď nechal zveřejnit Georg Söros!

Země EU čeká letos tuhá zima (22/23), ale zima 23/24 bude ještě horší, než zima letošní. Předpověděla 1. ledna Krystalina Georgievová, šéfka světového finančního četníka číslo 1 MMF. Georgievová, (sama Bulharka), v rozhovoru řekla: Mám příbuzné na Ukrajině. Co od nich vím, je tam zima, tma, a je to děsivé. A  potvrdila, že inflace zůstane i letos na loňské úrovni 7%, z čehož jasně plyne, že Roubini dokonale vystihnul loňskou českou inflaci 16% jako projev politiky “fialového zdaňování inflace.”, a že tak i letos bude česká inflace nadále vyšší než světová inflace! Georgievová varovala stejně jako Roubini, že politika sankcí na Čínu a Rusko, povede k dramatickému propadu ekonomiky EU, že ztráty propadem výroby budou činit až 1,5 bilionu USD, a že letošní krize 23 bude o to horší, že poprvé od rozpadu SSSR budou krizí zasaženy současně jak USA, tak EU, tak Čína, a čínský ekonomický růst tak už nebude moci snižovat důsledky krize v Evropě!

Jamie Dimon, miliardář a šéf největší banky světa, americké, JPMorgan Chase, doslova přiznal, že se cítí mimořádně hnusně, když tolik lidí přijde o práci, a oznámil, že rok 23 bude krizový. Za hlavní důvody krize 23 označil: Válku na Ukrajině, Imigraci, Drahé potraviny, ropu a plyn, a politiku “rozvolňování inflace”, tedy tzv. fialové zdaňování inflace! Dimon potvrdil, že jediný ekologický způsob snižování produkce CO2 (Green Deal) je těžba a spotřeba přírodního plynu, tedy typicky, ruského potrubního plynu. Dimon doslova tvrdil, že Ukrajinská válka musí skončit rychlým mírem, nebo příměřím, protože: Nebezpečí této války je mimořádné. A že: Problém s nedostatkem levné ropy a plynu potrvá roky. Kdybych byl ve vládě, řekl bych lidem, že se musíme připravit na to, že to bude ještě mnohem horší. Doufám, že ne, ale rozhodně bych se připravoval na to, že to bude mnohem horší. A že: Evropané jsou vyděšení. Jejich — jejich ceny energií jsou dva, tři, čtyři, pětkrát vyšší než naše, což poškozuje spotřebitele, s čímž musí vlády něco dělat, a poškozuje to podniky, víte?

V české vládě ovšem nesedí Jamie Dimon, miliardář a šéf největší banky světa, aby přiznal Čechům, že bude hůř, abychom se na to společně připravili, ale Petr Fiala (ODS), Vít Rakušan (STAN), Marián Jurečka (KDÚ-ČSL) a Ivan Bartoš (Piráti), a ti to vidí úplně opačně, než Dimon, Roubini, Georgiová, Birol šéf IEA viz (MAP 1556), majitelé newyorské a londýnské burzy, (MAP 1545), a profesoři nejprestižnějších amerických a světových doktorandských fakult pro ekonomy Admatiová a Challenay (MAP 1542), a všechny, kdo šíří jejich názory označují šmahem za Putinovy dezinformátory! K doktorandskému  studiu u Admatiové se loni hlásilo 7367 magistrů ekonomie, ale 94% neuspělo v přijímačkách! K doktorandskému studiu u tzv. prezidentské kandidátky Danuše Nerudové nebylo zřejmě ani třeba projít přijímacím řízením, stačilo zaplatit 25 000 EUR poplatek náborové agentuře, šestkrát přijet do Brna na kafíčko, a na závěr sepsat nějaký ten plagiát, a titul doktora byl na světě! Letos už bude možná Danuše jako prezidentka nadělovat i tituly profesorů! Degradace Česka se stupňuje doslova fialovým tempem!

Petr Fiala oznámil obyvatelům Česka, že mají být hlavně hrdí na úspěchy posledních 30-ti let! Větší lež už říci ani nemohl. Letos už Češi mají stejné platy a životní úroveň jako Číňané! Před 32 lety v roce 1990 žilo 800 milionů Číňanů pod hranicí chudoby, která tehdy představovala 1 dolar na den! Letos průměrný Číňan v Pekingu vydělává 53 366 korun, a Čech v Praze 56 000. Ale průměrné náklady jednoho Číňana na bydlení, teplo a energie jsou jen 1530 CZK měsíčně! Za jídlo, alkohol a tabák utratí průměrný Číňan 2008 CZK měsíčně! Za dopravu a telekomunikace 900 CZK, Za léky a zdravotnictví 600 CZK, Za vzdělání a zábavu 600 CZK. Neboli jinak – letos poklesla kupní síla Čechů podle OECD o 8%, nejvíce na světě, kdežto v Maďarsku se zvýšila o 2,5% nejvíce na světě! Přesto Fiala tvrdil v Novoročním projevu, že na rozdíl od zemí, které zavedly maximální ceny ropných produktů a základních potravin, ( typicky Maďarsko), se Česko vypořádalo s Drahotou nejlépe, tím že maximální ceny nezavedlo! Bude-li vládnou Fiala ještě na konci roku, budou mít brzy vyšší platy a životní úroveň i Indové a Egypťané! Češi tak budou konečně Globotizováni, jak vymysleli v Davosu!

Fiala = Drahota! Problém Česka popsal přesně předseda NKÚ Miroslav Kala – Stát vyhazuje desítky miliard oknem do krachujících firem a nesmyslných projektů. Fiala potřebuje miliardy na válku na Ukrajině, miliardy na Green Deal, miliardy na stropování drahých energií, miliardy na fialové špehy a cenzory, a tak roztáčí Drahotu, Inflaci a Zadlužování, aby mu do státní pokladny plynulo stále více peněz, protože čím více peněz zaplatíte v obchodech a na fakturách za energie, tím víc peněz Fiala dostane! Fialova logika je prostá – čím vyšší drahota, tím vyšší příjmy státního rozpočtu. Poslední, kdo tuto politiku před Fialou provozoval byl prezident Zimbabwe Robert Mugabe. Na památku svých slavných činů povolal Mugabe do Zambie dokonce severokorejské architekty a sochaře, aby jeho úspěchy zvěčnili. Zde vidíte jejich oslavné dílo:

Fiala nikoho zvát na svoji oslavu jako Mugabe nepotřebuje, na bizardní projekty má svého kreativního odborníka Rakušana!

Nám nezbývá než ve volbách zvolit prezidenta, který nám nebude mazat med kolem pusy, ale bude nás varovat stejně tvrdě jako šéf největší světové banky Dimon varoval Američany! Z logiky věci vyplývá, že fialoví kandidáti budou stejní jako Fiala, ale koho vyberete je už na Vás! Mějte se. Slíbenou Syrskou analýzu zveřejním na konci tohoto týdne! Děkuji za maily.