, , ,

Vakcína-poškození promlouvají: Svědectví od obětí a zdravotnického personálu

Video s názvem ‚ mRNA ‚Vaccine‘ Genocide 2021-2022 ‚ vypráví příběhy lidí z celého světa, kteří byli poškozeni injekcemi Covid.

Jejich boj, jejich bolest a jejich smrt si zaslouží uznání za to, čím jsou – jsou výsledkem lékařského pochybení, regulační korupce a společenského šílenství „masové formace“, poháněné mediálním šířením strachu a přímými lži.

Společnou nití těchto příběhů je důsledné propouštění ze strany lékařské komunity. Dokonce i v případech, kdy lékaři mají podezření na poškození injekcí Covid, stále nemají ponětí, jak jsou příznaky způsobeny nebo jak je léčit, takže pošlou oběti domů. Zdá se, že úspěšná léčba je extrémně vzácná, což uráží poškozené.

Covidová injekce je nejnebezpečnější drogou v historii moderní medicíny a tato nebezpečí předvídali a předpovídali mnozí uznávaní a vzdělaní lékaři a vědci, jejichž hlasy byly cenzurovány.

Úmrtnost ze všech příčin podle času je nejspolehlivějším měřítkem, ze kterého můžeme odhalit skutečné katastrofické události, a úmrtnost ze všech příčin začala stoupat PO zavedení injekcí Covid. Tato zvýšení také korelují s mírou injekcí Covid v zemi.

Kliknutím na obrázek níže zobrazíte video na Odysee .

Probuďte se ze lži: Genocida mRNA ‚Vaccine‘ 2021-2022: Svědectví obětí a zdravotnického personálu, 16. června 2022 (98 minut)

Dr. Joseph Mercola

Jak získat přístup k archivovaným materiálům Dr. Mercoly na Substacku můžete zjistit pomocí tohoto ODKAZU .

Pokud vy nebo někdo, koho máte rádi, stále nerozumíte rizikům injekce Covid, podívejte se na video „mRNA ‚Vaccine‘ Genocide 2021-2022: Svědectví obětí a zdravotnického personálu“ výše. Je mi jedno, jestli už dobře rozumíte rizikům, jsem si více než jistý, že budete mít prospěch z toho, že budete sledovat, co tyto injekce dělají.

Většina z nás, včetně mě, nemá přímý kontakt s lidmi, kteří byli zabiti nebo poškozeni injekcemi Covid. Tyto klipy pomáhají každému z nás pochopit, jak skutečně morálně zavrženíhodné tyto injekce jsou. Zabili statisíce a zneškodnili další miliony. Důrazně vám doporučuji, abyste se na toto video podívali a sdíleli ho s každým, koho znáte.

Ale musíte být předem varováni. Obraz je emocionálně znepokojující, takže se připravte. Musíme se však začít dívat na realitu s očima dokořán. Oběti těchto experimentálních injekcí pro přenos genů si zaslouží být viděny, aby nám pomohly lépe pochopit hanebnou biologickou zbraň, která byla vypuštěna na bezmocné.

Velká lež

Začátkem roku 2021 viceprezidentka Kamala Harrisová, mezi mnoha dalšími, veřejně vyzvala všechny, aby dostali injekci Covid, o které slíbila, že je „bezpečná a účinná“. Jsme povoláni milovat své sousedy, „a očkování je skutečně rozšířením toho,“ trval na svém Harris.

V nejlepším případě byla špatně informována. V nejhorším lhala. Fakta jsou taková, že injekce Covid je nejnebezpečnější drogou v historii moderní medicíny a tato nebezpečí předvídali a předpovídali mnozí uznávaní a vzdělaní lékaři a vědci. Bohužel, jejich hlasy byly cenzurovány – v některých případech, jak se zdá, na pokyn samotné administrativy Bílého domu.

Oběti Covid Jab si zaslouží uznání

Boj obětí, jejich bolest a jejich smrt si zaslouží uznání za to, jací jsou – výsledek lékařského pochybení, regulační korupce a společenského „masového formování“ šílenství poháněného mediálním šířením strachu a přímými lžemi na podporu posunu ke globální tyranii a otroctví.

Celebrity, politici, úředníci zdravotnických úřadů, moderátoři zpráv, lékaři, zdravotní sestry, akademici a bezpočet dalších tlačili a vyhrožovali cokoli, aby jste dostali „bodnutí“, a každý teď musí vidět, jaký to byl výsledek a jak tito nic netušící jedinci po celém světě trpěli.

Ve videu je tolik příběhů, nebudu se je snažit shrnout. Opravdu vám doporučuji se na video podívat. Společnou nití těchto příběhů, která však stojí za zmínku, je důsledné propouštění ze strany lékařské komunity.

 

Viník musí být pohnán k odpovědnosti

Kliknutím na obrázek níže můžete sledovat Odysee .

Greg Reese: The Covid Genocide, 19. července 2022 (12 minut)

V krátkém videu výše Greg Reese, který vytvořil dokument „The Covid Genocide“, sdílí své důvody, proč to udělat. „Chtějí zničit svět,“ říká s odkazem na globalistickou kabalu, která je plánovači, ne-li skutečnými organizátory této lékařské genocidy.

Věří, že se z toho dostanou, když budou ignorovat důkazy a cenzurovat každého, kdo tvrdí, že byl poškozen, nebo kohokoli, kdo otevřeně truchlí nad smrtí milovaného člověka, který byl zabit bodnutím. To nesmíme dopustit. „Jsou jako lesní požár, který je třeba uhasit,“ říká Reese. „Potřebujeme soudy pro vážné válečné zločiny.“

Globální kampaň ke zvýšení povědomí o Covid Jab Injuries

Jiní také bojují za zmírnění strádání obětí injekcí Covid. Nyní probíhá celosvětová online kampaň s cílem zvýšit povědomí a prolomit ticho kolem „vakcinačních“ poškození Covid.

Zakladatelé kampaně #CanWeTalkAboutIt vyzývají lidi, kteří byli poškozeni injekcí, aby sdíleli své osobní příběhy všude, kde mohou. Jak uvádí The Defender , 1  „Kampaň se také snaží pomoci lidem poškozeným sítí vakcín a vyhledávat zdroje a informace v jejich vlastních zemích a komunitách.“

Chcete-li se zúčastnit, zveřejněte na své sociální síti s hashtagem #CanWeTalkAboutIt černobílou fotografii s vyhrnutým pravým rukávem a náplastí, abyste ilustrovali, že jste injekci dostali, spolu s krátkým popisem poškození, která jste zažili. Agnieszka Wilson, jedna ze zakladatelek kampaně, řekla The Defender : 2

„Pokud si dáte prášek na bolest hlavy a uvidíte, že je tu vedlejší účinek, který způsobí, že vaše kůže zmodrá, pak si očividně řeknete ‚dobře, může to být z toho, ne?“ Ale pokud jde o vakcíny, o těchto věcech se opravdu mluvit nedá.

„Všichni jsme slyšeli a věděli, že zavádění [vakcín proti Covidu] začíná a uvidíme spoustu škod způsobených těmito vakcínami. Ale lidé byli opravdu vyděšení, a zvláště strachy spojení s … organizacemi, které byly označeny jako anti-vax organizace.

„Všichni jsme také věděli, že média to zamlčují.“ Těmto lidem bylo odepřeno, že by šlo o poškození způsobená očkováním ,ale viděli jsme, jak se všechny tyto věci dějí. Takže, pomyslel jsem si, musíme něco udělat, musíme začít lidi informovat, že jsou to vlastně nebezpečné vakcíny.

„Na světě není žádná nemoc [o které by se nedalo mluvit]… můžete mluvit o rakovině, můžete mluvit o jakémkoli druhu nemoci, ale ne o tomto. Mají vědce, kteří jsou ochotni to zkoumat, vědce z velkých institucí, a ti jsou prostě ignorováni.

„Děje se něco víc… Proč média mlčí? Proč o tom nemluvíme? Nikdy v historii neexistoval lék, který by měl tolik vedlejších účinků a nikdo o něm nemluví.

„Vždy pracuji globálně; Myslel jsem, že teď musíme udělat něco globálně. Musíme udělat kampaň, která  prolomí mlčení kolem tohoto problému, protože lidé to potřebují vědět. Nechceme, aby se bodali další lidé, zvlášť po tom, co vidím ve všech těchto skupinách.“

Statistiky invalidity a úmrtí vyprávějí příběh

Kromě mnoha tisíců osobních příběhů sdílených na sociálních sítích podporují sdílené zkušenosti také různé statistiky:

• Hospitalizace se zvyšují –  V lednu 2022 asociace nemocnic v Indianě oznámila, že nemocnice v Indianě zaznamenaly dramatický nárůst úmrtí i hospitalizací pro širokou škálu onemocnění. 3  Počet hospitalizací v Indianě je nejen vyšší, než byl před zavedením injekcí Covid v roce 2021, ale je také nejvyšší za posledních pět let. 4  Mezitím jsou denní úmrtnosti na Covid-19 méně než poloviční než v roce 2020.

• Nároky na invaliditu rostou — Například OneAmerica , národní společnost vzájemného životního pojištění se sídlem v Indianapolis, hlásí nárůst nároků na invaliditu. Zpočátku došlo k nárůstu nároků na krátkodobé invalidity, ale brzy je překonaly nároky na dlouhodobé invalidity. Společnost očekává, že nárůst škod je bude stát hodně přes 100 milionů dolarů, což jsou neočekávané náklady, které budou přeneseny na zaměstnavatele, kteří kupují skupinové životní pojištění. 5

• Syndrom náhlého úmrtí dospělých (SADS) raketově roste –  dříve vzácný lékařský fenomén zvaný SADS, je možnou příčinou smrti u jinak zdravých dospělých, což se nám snaží zastřít realitu úmrtí způsobených injekcí Covid. 7

• Někteří z nejzdravějších na světě umírají bez zjevné příčiny —  Analýza 8  náhlých úmrtí mezi závodními sportovci v letech 1980 až 2006 v USA zjistila, že roční průměr byl 69. Údaje 9  shromážděné Mezinárodním olympijským výborem uvádějí tento roční průměr na 29, napříč všemi sporty.

Mezitím jen mezi lednem 2021 a červencem 2022 – 18 měsíců – utrpělo zástavu srdce nebo kolaps nejméně 1 204 sportovců a 804 zemřelo, obvykle na hřišti, po celém světě. 10  Mezi sportovci EU FIFA (fotbalisty) se náhlá smrt v roce 2021 zvýšila o 420 %. 11  Historicky zemřelo při hraní hry ročně asi pět fotbalistů. Od ledna do poloviny listopadu 2021 zemřelo náhlou smrtí 21 hráčů FIFA.

• Úmrtnost ze všech příčin stoupá –  Úmrtnost ze všech příčin podle času je nejspolehlivějším měřítkem, ze kterého můžeme odhalit skutečné katastrofické události, a úmrtnost ze všech příčin začala po celém světě stoupat PO zavedení injekcí Covid. Tato zvýšení také korelují s mírou injekcí Covid v zemi. 12 13 14

Například OneAmerica oznámila, že úmrtnost Američanů v produktivním věku (18 až 64 let) byla ve třetím čtvrtletí roku 2021 o 40 % vyšší než předpandemická úroveň 15  – což je nárůst, který je zcela neslýchaný. Jiné zdroje hlásí podobný nárůst, včetně:

◦ Indický úřad pro regulaci a rozvoj pojišťovnictví oznámil 41% nárůst případů úmrtí v roce 2021 16

◦ Město Phoenix v Arizoně oznámilo v roce 2021 100% nárůst úmrtnosti mezi zaměstnanci města ve srovnání s desetiletým průměrem 17

◦ Údaje z veřejné pohřební společnosti Carriage Services oznámily 28% nárůst poskytovaných služeb během září 2021 ve srovnání se zářím 2020 18 19 20

◦ Nároky na úmrtí Lincoln National vzrostly ve čtvrtém čtvrtletí roku 2021 o 54 % ve srovnání s rokem 2019 21

◦ Údaje o nadměrné úmrtnosti v Evropě také ukazují, že mladší lidé umírají rychleji než starší lidé a děti do 14 let umíraly ve druhé polovině roku 2021 častěji než v prvních 22 letech

Pokud jste poškozeni, co bude dál?

Pokud jste byli poškozeni injekcí Covid, v první řadě nikdy neužívejte další booster Covid, jinou injekci genové terapie mRNA nebo běžnou vakcínu. Totéž platí pro každého, kdo si vzal jednu nebo více injekcí Covid a měl to štěstí, že nezažil oslabující vedlejší účinky.

Vaše zdraví může být i nadále dlouhodobě ovlivněno, proto si již žádné injekce nedávejte. Pokud jde o léčbu, stále není mnoho lékařů, kteří vědí, co dělat, i když mám podezření, že v budoucnu uvidíme více lékařů specializujících se na „vakcinační“ poškození Covid.

Mezi lékaři, kteří se vážně začali zabývat léčbou „vakcinačních“ poškození způsobených Covidem, patří Dr. Michelle Perro ( DrMichellePerro.com ), se kterou  jsem na toto téma udělal rozhovor . Perro je pediatr, který v posledních několika letech také začal léčit dospělé poškozené injekcí. Dalším je Dr. Pierre Kory ( DrPierreKory.com ).

Strategie k odstranění Spike Protein

Perro i Kory se shodují na tom, že primárním úkolem je eliminace Spike proteinu, který vaše tělo nyní nepřetržitě produkuje. Perroův preferovaný lék na to je hydroxychlorochin, zatímco Kory typicky používá ivermektin. Obě tato léčiva se vážou a tím usnadňují odstranění spike proteinu.

Kory také věří, že mohou existovat způsoby, jak posílit imunitní systém, aby mohl časem degradovat a nakonec odstranit spike z vašich buněk přirozeně. Jednou ze strategií, které k tomu doporučuje, je  TRE (časově omezené jedení) , které stimuluje  autofagii , přirozený proces čištění, který eliminuje poškozené, špatně složené a toxické proteiny. Další strategií, která dokáže totéž, by byla saunová terapie.

Strategie na posílení imunitních funkcí a potlačení zánětu

Zánět a snížená imunitní funkce musí být také řešena u většiny pacientů s injekčním poškozením. Opravné prostředky v sadě nástrojů Perro zahrnují:

Kvercetin a zinek pro posílení imunitních funkcí
Fibrinolytické enzymy, jako je  lumbrokináza  , k prevenci krevních sraženin a trávení stávajících sraženin, zejména pokud je hladina vašeho D-dimeru zvýšená, protože jde o biomarker srážení. Aby to však fungovalo, musíte ho užívat na lačný žaludek. Když se užívá s jídlem, působí jako podpora trávení, ale když se užije hodinu před jídlem nebo dvě hodiny po jídle, získáte systémové výhody
N-acetylcystein (NAC) , který inhibuje expresi prozánětlivých cytokinů, zlepšuje odpověď T buněk, prospívá různým plicním problémům a inhibuje hyperkoagulaci, která může mít za následek mrtvici a/nebo krevní sraženiny.
Čaj z jehličí, který má antioxidační, antimutagenní a protinádorové účinky
Kurkumin, k potlačení zánětu
Zeolit
Celé potraviny, jako je česnek a zázvor
Symptomatické homeopatické léky
Nebulizovaný peroxid vodíku

Jako člen Front Line Covid-19 Critical Care Alliance (FLCCC) Kory pomohl vyvinout protokol FLCCC po vakcinaci s názvem  I-RECOVER . Vzhledem k tomu, že protokol je průběžně aktualizován, jak je k dispozici více dat, nejlepším řešením je stáhnout si nejnovější verzi přímo z webu FLCCC na adrese covid19criticalcare.com 23  (hypertextový odkaz na správnou stránku uvedenou výše).

Další užitečné prostředky

Mezi další prostředky, které mohou být užitečné při poškozeních způsobených covidem, patří:

  • Hyperbarická oxygenoterapie, zejména v případech zahrnujících mrtvici, srdeční infarkt, autoimunitní onemocnění a/nebo neurodegenerativní poruchy. Chcete-li se dozvědět více, viz „ Hyperbarická terapie – velmi málo využívaná léčebná modalita “.
  • Farmaceutická kvalita methylenové modři, která zlepšuje mitochondriální dýchání a pomáhá při opravě mitochondrií. Při 15 až 20 miligramech denně by to mohlo potenciálně vést k vyřešení určité únavy, kterou mnozí trpí po injekci. Může být také užitečné při akutních mozkových příhodách. Primární kontraindikací je, pokud máte nedostatek G6PD (dědičné genetické onemocnění), v takovém případě byste methylenovou modř neměli používat vůbec.
  • Blízké infračervené světlo, protože spouští produkci melatoninu ve vašich mitochondriích 24  tam, kde ho nejvíce potřebujete. Vyčištěním reaktivních forem kyslíku také pomáhá zlepšit mitochondriální funkci a opravu. Přirozené sluneční záření je z 54,3 % infračervené záření, 25  tedy toto ošetření je dostupné zdarma.

Zdroje a odkazy

Zdroj: The Exposé https://expose-news.com/2022/08/03/testimonies-from-victims-and-medical-personnel/

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *