, , ,

Totalitní EU si zve Muska na kobereček, na Twitteru musí zachovat cenzuru

Elon Musk twitter

Celý článek si mžete poslechnout zde:

Totalitní EU si zve Muska na kobereček, na Twitteru musí zachovat cenzuru

Již před časem Muskovi vyhrožovali eurofašisté drakonickými pokutami, pokud převezme Twitter a ukončí jeho cenzuru. Dalo se tedy očekávat, že záhy po převzetí k tomu skutečně dojde.

Kdo není úplně slepý, ten dávno vnímá, že EU je zcela nedemokratická instituce, tedy jen jakási 4. říše, jejíž cíle se však příliš od té třetí neliší. Úmyslem těch, kdo EU založili, je globalizovaná Evropa, bez národních států a národů s jejich vlastní kulturou a tradicemi.

EU má také za cíl výměnu původních Evropanů za Afričany, Araby, Afghánce a jiné cizince. Multikulturní masa, pro kterou jsou původní evropské tradice a kultura zcela cizí – či dokonce v případě muslimů nepřátelské – bude mnohem ochotnější přeměnit Evropu v jeden globalizovaný kontinent bez jakékoli národní identity.

Také současná ekonomická destrukce je plně v režii podvratné EU, či spíše těch, kdo v pozadí tahají za špagáty všech v EU usazených loutek.

Cenzura je jednou z hlavních známek totalitních systémů – nejinak je to v případě EU, která již dlouhodobě tlačí na různé internetové platformy, aby cenzuru praktikovaly v co nejširší možné míře.

Elon Musk se údajně má setkat s komisařem EU pro vnitřní trh Thierrym Bretonem kvůli obavám  Bruselu, že Twitter brzy začne chránit svobodu projevu.

Zdá se, že Muskova vize otevřenějšího Twitteru značně rozčílila pohlaváry v Bruselu, přičemž úředníci z Evropské unie nyní opakovaně požadovali, aby blok pokračoval v cenzuře obsahu, který považuje za problematický (což je vlastně cokoli, co není v souladu s politikou EU).

Zdá se, že taková pozice dostala miliardáře na kolizní kurz s elitou EU, která teprve letos schválila další zákony cenzurující internet napříč nadnárodní unií.

Poté, co Breton sám tajemně vyhrožoval, že platforma musí „létat podle pravidel Evropské unie“,  Musk oslovil pro-cenzurního cara, aby vyřešil jeho obavy týkající se moderování obsahu.

Breton a Musk se setkají někdy v nadcházejících týdnech, aby tuto otázku prodiskutovali.

Zatímco někteří věří, že Muskovo převzetí Twitteru má možnost výrazně rozšířit svobodu projevu online, multimiliardářův nákup platformy se setkal s otevřeným nepřátelstvím evropských politiků, kteří v posledních několika letech prosazují stále tvrdší cenzuru.

Taková cenzura dosáhla nového zenitu počátkem tohoto roku, kdy blok schválil svůj nový zákon o digitálních službách, který nutí velké technologické společnosti zakročit proti „dezinformacím“, stejně jako proti obsahu, který EU považuje za nezákonný nebo „škodlivý“.

Byrokraté  dokonce zašli tak daleko, že se chlubí, že zákon nakonec ukončí éru internetu „divokého západu“, až vstoupí v platnost v roce 2024.

„S DSA pomáháme vytvářet bezpečné a odpovědné online prostředí,“ prohlásili, navzdory mnoha obavám, že zákon bude mít zásadní negativní dopady na svobodu projevu.

Thierry Breton sám dokonce před časem cestoval do automobilky Tesla v Austinu v Texasu, aby konfrontoval Muska tváří v tvář, což vedlo k tomu, že Musk připustil, že Twitter bude i nadále zakazovat jakýkoli obsah, který EU požaduje cenzurovat.

Bohužel se nezdá, že by se Elonu Muskovi při jeho příštím setkání s Bretonem vedlo lépe, takže pokud někde bude Twitter svobodnou platformou, v totalitní EU to nebude…

ZDROJ: Slovanka – Necenzurovaná pravda https://necenzurovanapravda.cz/2022/11/totalitni-eu-si-zve-muska-na-koberecek-na-twitteru-musi-zachovat-cenzuru/

Všechno důležité najdete ZDE :https://volnyblog.news/
1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *