,

Světové banky v tichosti pracují na přípravě revolučního bankovního softwaru nazvaného zkratkou CSRQ-SM Total Control v podobě bankovního sociálního kreditu se zastropovaným bankovním účtem, který nedovolí připsat větší částku za měsíc, než dovoluje strop

Zdroj: https://aeronet.news/csrq-sm-globaliste-chystaji-desivy-financni-reset-a-kazdy-clovek-bude-mit-urcenu-kvalitu-bezne-socialni-role-v-okamziku-kdy-dojde-k-prechodu-ze-systemu-swift-na-kryptograficky-blockchain/

 

CSRQ-SM: Globalisté chystají děsivý finanční reset a každý člověk bude mít určenu kvalitu běžné sociální role v okamžiku, kdy dojde k přechodu ze systému SWIFT na kryptografický blockchain spojený s korekčním mechanismem sociálního kreditu! Banky po celém světě chystají software sociálního managementu. Whistleblower odhaluje přípravu bank na přechod k bezhotovostní Total Control společnosti s nepodmíněným příjmem, kde skoro každý člověk bude mít trvale zastropovaný příjem na zabránění globální inflace!

V posledních dnech začal americkou alternativou doslova otřásat masivní únik whistleblowera zvaného Gideon, který na webu [1] Oculum Labs se sídlem ve Vietnamu publikoval naprosto šokující únik informací o tom, že světové banky v tichosti pracují na přípravě revolučního bankovního softwaru nazvaného zkratkou CSRQ-SM, který má být ústředním operačním softwarem drtivé většiny bank po celém světě ve chvíli, kdy dojde k odpojení a přechodu od systému SWIFT na kryptografický blockchain.

Software provede de facto globální měnovou reformu a transformuje bankovní účty do kryptografických bezhotovostních účetních jednotek. Podle našich informací by Gideon mohl pocházet z okruhu izraelské tajné služby podobně, jako Edward Snowden uveřejnil informace z okruhu amerických tajných služeb.

Takto již v reálu vypadá mobilní aplikace sociálního kreditu v Číně

Anglosaské země by měly používat kryptoměnu nazvanou USDR (nemá nic společného s již existující stable coin měnou USDR), ovšem jak se bude kryptografický blockchain nazývat po spuštění systému, to teď není podstatné. Zkratka CSRQ-SM znamená podle našeho zjištění “Common Social Role Quality – Social Management“, tedy v překladu Sociální management běžné kvality společenských rolí. Tento podivný název označuje bankovní software, který má v rámci Velkého resetu zajistit měnovou reformu a transformaci bankovních účtů obyvatelstva do účtů kryptografických na bázi blockchainu. Celá lidská populace bude přitom rozdělena na 4 společenské kasty označené písmeny C, S, R a Q.

Common Social Role Quality

Název systému je de facto anglickou slovní hříčkou. Název softwaru Common Social Role Quality je shodou asi ne náhod tvořen počátečními písmeny CSRQ, což jsou rovněž počáteční písmena názvů všech 4 společenských kast, tedy C – Common, S – Sovereign, R – Restricted a Q – Quarantined. Mimo tyto 4 skupiny bude existovat ještě 5. skupina SM – Social Management, což bude skupina administrátorů celého CSRQ systému a podle všeho budou mít roli “Bohů”, protože budou moci editovat u každého jedince na planetě, do jaké skupiny patří, tedy člověka ze skupiny S budou moci zničit a přesunout do skupiny Q, anebo obráceně, jako odměnu pro zrádce z opozice, z alternativy, kteří za kolaboraci s globalistickým nepřítelem budou přesunuti z třídy Q do privilegované skupiny S.

Screenshot z bankovní aplikace CSRQ-SM při náhledu administrátorem ze skupiny SM

Tato skupina SM tak bude disponovat veškerou mocí nad zbývajícími 4 skupinami. S výjimkou skupin S a SM budou všechny ostatní kasty mít omezený příjem digitálních jednotek na svém účtu na maximálně 1 000 tokenů.  Pouze kasta S bude kastou vyvolených elit, která nebude na účtu mít žádná omezení. Banky právě v těto chvíli podle Gideona provádí rozčleňování obyvatel do jednotlivých kast, aby po spuštění systému byli již lidé zařazeni v předem stanovených skupinách. O rozdělení se stará umělá inteligence (AI) čerpající o všech lidech na planetě data ze sociálních sítí, z internetu a veřejných i neveřejných databází.

Gideon jako whistleblower patří do skupiny lidí, kteří sebe definují jako White Hats, tedy etičtí hackeři, kteří se nabourávají do globalistických systémů a vytahují z jejich laboratoří informace o jejich chystaných projektech. Odepisování USA a Pax Americana je součástí procesu přechodu světové ekonomiky od starého systému SWIFT spojeného s tištěnými papírovými penězi a mincemi do systému bezhotovostního světa, který bude fungovat na principu globalisty spravovaného blockchainu, resp. mnoha blockchainů, protože jednotlivé části světa budou mít vlastní systémy CSRQ-SM softwaru.

Total Control v podobě bankovního sociálního kreditu se zastropovaným bankovním účtem, který nedovolí připsat větší částku za měsíc, než dovoluje strop

Gideon o tomto nástroji Total Control publikoval na webu Oculum Labs dva rozhovory, které si tady ocitujeme, protože tyto informace je potřeba šířit, aby se dostaly k co nejvíce lidem. Naše redakce byla na tento projekt upozorněna jednou z našich velice významných čtenářek z veřejného života, kterou tyto informace opravdu znepokojily. Celosvětové krize, kterými jsme svědky, nejprve pandemie, potom válka na Ukrajině, a teď podle posledních informací WHO oznámila další ohrožení pandemií na světě, opičími neštovicemi, nejsou vůbec náhodou.

Je to série indukovaných krizí světové ekonomiky, které mají ospravedlnit a urychlit provedení Velkého resetu a nastolení Total Control společenského systému. Kryptografický systém a bezhotovostní společnost spojená se zastropovanými účty obyvatelstva má za úkol kromě zotročení obyvatelstva k poslušnosti i jeden další důvod, a to je prevence inflace.

Skupiny CSRQ-SM. Percentuální údaj zachycuje procento obyvatel planety Země

Tím, že 99% obyvatelstva si nebude moci nikdy vydělat více než maximálně 1 000 jednotek, tak tím bude zamezen vznik inflace, protože mzdy nebudou už nikdy růst, budou natrvalo zastropované, nebo se dokonce vlivem sankcí a pokut proti jedinci budou snižovat. Výjimkou bude pouze kasta S – Sovereign, tedy skupina suverénních elitářů, jejichž CSRQ bezhotovostní účty nebudou mít žádné limity. Všechny ostatní skupiny obyvatelstva budou mít limit na maximálně 1 000 kreditů nebo méně.

Ale pouze za podmínky, že se nechají pravidelně očkovat proti nejrůznějším tzv. virům, které globalisté budou inovovat a postupně vypouštět mezi obyvatelstvo z “jeskyní”, rozuměj z laboratoří, jako strašáka, jako záminku ke vpichování moderačních látek do obyvatelstva. Látky moderují reprodukci, moderují chování, moderují produkci hormonů, snižují odpor, agresivitu, obyvatelstvo se po očkování stává silně apatickým ke svému okolí. Pouze skupina S se nebude muset očkovat. Pojďme si tedy ocitovat z webu Oculum Labs podrobnosti o tomto děsivém projektu.

Co bude CSRQ-SM znamenat pro váš život a budoucnost

Software CSRQ-SM (Social Management) je program, který budou po celém světě používat vybrané vládní a bankovní instituce, až dojde k finančnímu resetu. Finanční reset bude kompletní restrukturalizací současného systému, která ze dne na den odstraní všechny stávající fiat měny. Software CSRQ-SM zachytí všechny bankovní transakce, všechny transakce kreditními a debetními kartami a všechny známé finanční transakce v průběhu 3 až 5 dnů po aktivaci systému.

Plánovaná měna se nazývá USDR. Například pro ty, kteří mají účet v japonské bance, budou jejich jeny přes noc převedeny na USDR. Nový systém budou používat téměř všechny země na Zemi. Software je navržen tak, aby centrálně zpracovával všechny finanční transakce a vydával sociální kreditní hodnocení pro všechny uživatele. Po provedení konverze se při přihlášení k bankovnímu účtu zobrazí nové informace, včetně obrazovek s údaji o vašem sociálním kreditním skóre. Skóre bude fungovat na stupnici od 1 do 1000, přičemž 1000 je nejvyšší dosažitelné skóre a 1 je nejnižší.

Na žádném bankovním účtu nesmí být v žádném okamžiku více než 1000 USD v USDR pro účty třídy C (což zahrnuje 99 % světa). Účty třídy C obdrží 1000 USDR jednou na začátku každého měsíce. Samostatné účty, známé jako účty třídy S, jsou vyhrazeny vládním představitelům a nejvyšším vrstvám bohatých a světové elity. Účty třídy S mohou obsahovat neomezené množství prostředků USDR a mají další privilegia.Všichni se musí okamžitě podřídit novému systému. Ti, kteří se budou bránit, kteří budou protestovat nebo si stěžovat online, dostanou okamžité pokuty a srážky z jejich skóre a účtu.

Očekává se, že v prvním měsíci bude asi 20 % lidské populace sníženo konto téměř na nulu kvůli “špatnému chování”, ale že do druhého měsíce bude toto chování “napraveno”. Podle dokumentace k softwaru, jakmile si lidé uvědomí, že nemohou mít více než 1000 dolarů a že o ně mohou neschváleným chováním snadno přijít, změní své chování a budou se podřizovat.

Fakta o jednotlivých třídách CSRQ-SM

Každá třída v softwarové aplikaci CSRQ-SM má specifické parametry. Každá třída obsahuje desítky metrik a proměnných. Níže jsou uvedeny ty nejzákladnější, které se zobrazují v profilu účtu při zařazení do fronty.

C – Běžná třída

 • Množství účtů: (přibližně) 7,1 miliardy, tj. 95,5 % lidí.
 • Požadované očkování proti Covidu: Ano
 • Nutné posilovací očkování: Ano (2 nebo více)
 • Měsíční stipendium USDR: 1 000,00 USD
 • Majetková omezení: Ano (čistý majetek nesmí být vyšší než 5 000 USD v daném okamžiku).
 • Omezení účtu: Ano (na bankovním účtu nesmí být více než 1 000 USDR).
 • Uhlíkové skóre: Ano (omezuje cestování a spotřebu potravin; 1 je nejnižší a nejlepší, 500 je nejvyšší a nejhorší).

S – Suverénní třída

 • Množství účtů: (přibližně) 7-8 milionů nebo 0,1 % lidí.
 • Vyžaduje se očkování proti Covidu: Ne
 • Vyžaduje se posilovací očkování: Ne
 • Měsíční stipendium USDR: NEUPLATŇUJE SE
 • Omezení majetku: Ne (žádné maximum nebo strop pro celkové čisté jmění)
 • Omezení účtu: Ne (bankovní účet nemá žádný limit)
 • Uhlíkové skóre: Ne (žádné skóre se nevypočítává ani nevynucuje)

R – Omezená třída

 • Množství účtů: 250 milionů nebo 3,36 % lidí (přibližně).
 • Vyžaduje se očkování proti Covidu: Ano
 • Vyžaduje se posilovací očkování: Ano (3 nebo více)
 • Měsíční stipendium USDR: 500,00 USD
 • Omezení majetku: Ano (čistý majetek nesmí být vyšší než 1 000 USD v daném okamžiku).
 • Omezení účtu: Ano (na bankovním účtu nesmí být více než 500 USD USDR).
 • Uhlíkové skóre: Ano (omezuje cestování a spotřebu potravin; 1 je nejnižší a nejlepší, 500 je nejvyšší a nejhorší).

Q – V karanténě

 • Množství účtů: (přibližně) 75 milionů nebo 1 % lidí.
 • Vyžaduje se očkování proti Covidu: Ano
 • Nutné posilovací očkování: Ano (5 nebo více)
 • Měsíční USDR za měsíc: $250.00
 • Omezení majetku: Ano (čistá hodnota majetku nesmí být vyšší než 500 USD v daném okamžiku).
 • Omezení účtu: Ano (na bankovním účtu nesmí být více než 250 USDR).
 • Uhlíkové skóre: Ano (omezuje cestování a spotřebu potravin; 1 je nejnižší a nejlepší, 500 je nejvyšší a nejhorší).

Každá třída také obsahuje v aplikaci samostatné záložky pro pokuty, zápory, tresty atd. a také sekce pro odměny za dobré chování.

Suverénní účty tyto proměnné nemají, i když zřejmě obsahují samostatný modul pro určité výhody, jako jsou dovolené, členství v golfovém klubu apod.

Superkrize globální ekonomiky zhroucené na povel politickými představiteli západních zemí je signálem k nasunování podmínek k introdukci Total Control a CSRQ

Jak tedy vidíte z kompilace dvou rozhovorů Billa Sweeta, zakladatele Oculum Labs a etického hackera jménem Gideon, proces nasunování Total Control je mnohem dál, než kdokoliv dosud tušil. Z textu vidíte, že proces Superkrize v globální ekonomice je úmyslným záměrem, jak urychlit realizaci Velkého resetu a ukotvení systému Total Control. K textu Gideona doplním několik souvislostí. Změna stravy obyvatelstva z biologické stravy ze zvířat k laboratorním proteinům z červů a hmyzu je zaváděna kvůli nepodmíněnému příjmu, protože hmyz a červy nemají prakticky žádné náklady na výrobu na vstupu.

Čínský systém sociálního kreditu identifikuje muže, který přecházel křižovatku na červenou

Čínský systém sociálního kreditu – video https://www.youtube.com/watch?v=QWic8a0U1L4

Takže lze emitovat digitální peníze a rozdávat je obyvatelstvu, které tyto digitální kredity vymění za potraviny vyrobené prakticky bez nákladů. Nedojde tak k vytvoření fiskální inflace a kvůli zastropování účtů nedojde k inflaci ani na spotřebním trhu. Obyvatelstvo se stane naprostými otroky, ale nebude o tom vědět, protože vakcíny je zbaví pudu sebezáchovy a indukují u nich společenskou apatii vedoucí až k absurdním situacím, kdy lidé budou skandovat nadšením pro svoji vlastní likvidaci, smrt, útisk, chudnutí, nebo vyslání na frontu do válečného masakru.

Poslušnost obyvatelstva navozená vakcinačními roztoky se postupně promění v otrockou servilitu lidí bez odporu a vlastní vůle

Vakcíny zbaví obyvatelstvo naprosto veškeré vlastní vůle a naopak tyto osoby převezmou za svoji vůli od nadřízené autority v plášti, v uniformě nebo na obrazovce v roli celebrity. Zamyslete se, proč najednou banky začaly zavádět bankovní identity, proč velké zpravodajské servery najednou lidem nabízí možnost přihlásit se do účtů bankovní identitou, proč COOP a další zavádějí v ČR obchody bez lidské obsluhy, pouze na digitální identitu a elektronické vstupové systémy.

Čínský systém sociálního kreditu identifikuje nedovolené parkování

Proč se všude zavádějí drony, elektronické bezdrátové vstupy na čip, proč se i doklady začínají přesouvat do mobilních telefonů v první fázi a později do čipů, ale už ne pod kůží, jak se dříve myslelo, ale formou nanobotů přímo v krevním oběhu, které reagují na radiofrekvenční podnět a vrací v odezvě unikátní identifikátor? To není náhoda. Je to součást plánu a procesu. Program CSRQ-SM je podle Gideona stále ve vývoji, ale globální superkrize na jeho zavedení již podle všeho propukla. Ve chvíli, kdy inflace zabíjí ekonomiky a politici jako zrádci pomáhají tomuto rozbíjení uvalováním sankcí pod záminkou proti Rusku, ale ve skutečnosti proti vlastním západním národům, tak je už jasné, že globalisté opravdu chystají reset se vším všudy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Rozhovor s white hat whistleblowerem Gideonem

Gideon odpovídá na otázky týkající se finančního resetu a softwaru pro sociální úvěry, který bude používán pod názvem CSRQ-SM (videa s Gideonem byla zveřejněna zde a více o jeho příběhu zde).

*Tyto otázky a odpovědi byly sestaveny a upraveny ze zpráv zaslaných mezi lednem a červnem 2022. Níže diskutovaný USDR nemá nic společného s existujícími tokeny USDR, jde pouze o shodu názvů. Zkratka USDR podle těchto informací znamená “Universal Social Distribution Rate“, tedy Univerzální sociální distribuční sazba a v rámci dokumentace hackerů byly také spatřeny termíny SDR a XDR.

Bill: Kdo jste a proč si říkáte “Gideon”?

Gideon: “Mám zkušenosti s kontrašpionáží a logistickými operacemi. Není možné, abych prozradil něco víc. Říkám si Gideon, máte mi jak říkat, a je to jméno z Bible, které s sebou pro mně nese zvláštní význam.”

Bill: Kdo jsou hackeři?

Gideon: “Jsou to IT profesionálové najatí evropskými vládami, aby prováděli zátěžové testy vládních serverů a softwaru. Říká se tomu white hat hacking. My jim říkáme white hat hackeři. Já jim říkám moji lidé. Jsou to dobří hackeři najatí, aby zastavili zlé hackery a ujistili se, že je software bezpečný, než je vydán.”

Bill: Jak jste se s nimi dostal do kontaktu? Nebo jak či proč vás kontaktovali?

Gideon: “Seznámil nás kamarád. Není třeba, abych říkal víc. Jejich ochrana je pro mě absolutní prioritou číslo jedna před vším ostatním.”

Bill: To je fér. Takže právě teď máte pocit, že jste vy a vaše zdroje v bezpečí? Nedochází k žádným únikům informací? Ještě na vás nepřišli?

Gideon: “Ještě to nedali dohromady. Zatím to nejspíš ani nesestavili a nezkompilovali. To, co udělají, až to všechno vyjde najevo, bude, že to budou ignorovat, a pokud to dosáhne určitého počtu zobrazení nebo interakcí, budou to stupňovat a nechají na to zaútočit své agenty. Pakliže to bude příliš velké, dosáhne to nějaké vyšší úrovně a tehdy si toho všimnou.

Všechno ostatní je podle nás neprůstřelné. Z naší uzavřené, šifrované smyčky nikdy neodešel ani kousek kritické komunikace. Na tomto systému pracují stovky white hat hackerů po celém světě. Bez jakýchkoli důkazů nebudou schopni určit, kdo je únikář, pokud je nebudou chtít všechny vyslechnout nebo vyhodit. Na to nemají čas. Dělají to rychle.”

Bill: Co dělá software CSRQ? Proč je tak důležitý?

Gideon: “Je to softwarová sada, která převede všechny finanční transakce ze současného bankovního systému SWIFT do nového systému založeného na blockchainu. Očekává se, že k tomu dojde kdykoliv během 3 až 5 dnů v budoucnu, kdy bude systém spuštěn online. Přinese s sebou také velmi robustní sociální kreditní a sledovací systém.

Bill: Viděl jsem několik screenshotů, které jste mi ukázal. Je to skutečný software? Můžete o něm vysvětlit více?

Gideon: “Říkají tomu aplikace. Funguje to na mobilu i na počítači. Je navržena jako back-endové, webové uživatelské rozhraní, které mohou používat vládní úředníci a bankéři. Stále se vyvíjí, takže jsme zatím viděli několik různých generací, jeden týden něco přidají, další týden to odstraní. Barevné schéma se zatím změnilo dvakrát, takže mají plné ruce práce s vylepšováním uživatelského rozhraní. Celkově je jeho funkčnost přímočará.

Velmi se podobá bankovní aplikaci, kterou používáte při přihlašování do své banky, navíc s aspektem sociálního kreditu, až na to, že se jedná o aplikaci v pozadí, která není určena pro veřejné použití. Veřejnost nakonec bude mít něco podobného, chystají se vydat aplikaci i pro veřejnost a také každá banka bude aktualizovat své vlastní aplikace, aby odrážely všechny tyto nové změny. Název pro veřejnost nebude CSRQ-SM.

V hlavním rozhraní jsou všechny informace a jsou z něj přístupné. Můžeme načítat profily, vidět stav třídy lidí, omezení, pokuty, úvěry, všechno.”

Bill: Zajímavé. Mají k softwaru stále přístup hackeři s bílým kloboukem?

Gideon: “Ano. Mohou se do softwaru přihlašovat každý den, protože je to součástí jejich práce a smlouvy.”

Bill: Slyšel jsem, že lidé dostanou pouze 1 000 dolarů měsíčně, je to pravda?

Gideon: “Nebudou to zřejmě dolary, ale jednotky, kredity, body, tokeny. Dolary se používají nyní během vývoje aplikace pro představu vývojářů, že jde o měnu. Ale až to spustí, současný dolar již existovat nebude. Bude to prostě taková částka. Váš bankovní účet nesmí tuto částku nikdy překročit. Mzda, obecně řečeno, už nebude existovat a bez ohledu na to by nemohla přesáhnout 1 000 “dolarů” měsíčně. Nebude existovat žádná hotovost, takže žádná šedá nebo podloudná ekonomika, žádný směnný obchod nebude povolen! Bude přísně zakázáno obchodovat mimo CSRQ systém.

Právě teď se provádí testování a aktualizace a se vším se piplají, takže až to konečně bude online, může dojít k nějakým změnám. Všem je ale jasné, že to nastaví na nízkou částku, ze které většina lidí sotva vyžije, a všechno ostatní vám seberou nebo stanoví limit či omezení toho, co můžete mít.

Jednou z věcí, které se dočkáte, jsou také vysoce postavení lidé a celebrity, kteří začnou mluvit o UBI nebo-li univerzálním základním příjmu. Už jsem o tom viděl celebrity mluvit, očekávejte další, jak se budeme k tomu blížit. To jsou mluvčí, kteří dostali za úkol tuto myšlenku normalizovat a popularizovat. Získali k tomuto nápadu i lidi na alternativě. Některá města to samozřejmě otevřeně testují, například Los Angeles. Je to součást pilotního programu, který s tím vším souvisí.”

Bill: Takže všichni dostanou peníze zdarma. Budou muset stále pracovat?

Gideon: “Lidé zpočátku budou muset stále pracovat a budou se muset normálně věnovat své práci, aby se nezhroutil současný systém. Ale postupně začnou pracovní místa zanikat, kvůli autonomním strojům, robotům, dronům a hlavně obří inflaci a zavírání továren po celém světě. Nová pracovní místa a funkce bude také centrálně vydávat vláda. Pokud jste právník, budete pracovat pro režim. Pokud jste hospodyně, budete pracovat pro rodinu třídy S.

Nebudete-li pracovat, nebudete-li se řídit novými směrnicemi o sociálním kreditu a budete-li jakkoli protestovat nebo kritizovat, budou vám okamžitě odebrány body, pokuty nebo srážky z účtu, a to v rozmezí od 5 do 800 dolarů v závislosti na přestupku. Všechno je to v tomto softwaru, vidíme to.

Je tam také spousta dokumentace, kterou moji lidé našli. Dokumentace, která právě prochází testováním a podrobnostmi o tom, jak systém funguje. Simulace ukázaly, že v prvním měsíci mnoho lidí kvůli “špatnému chování” vyčerpalo své účty téměř na nulu, ale ve druhém měsíci se jejich chování radikálně upravilo do té míry, že nedostali prakticky žádné demerity ani srážky. Jinými slovy, lidé se zformovali a začali se řídit programem. Rychle se naučí, že dodržování pravidel znamená jídlo v břiše.

Nedodržení znamená bolest, hlad a zimu v oblastech více na sever od rovníku. Žádné peníze, žádní přátelé a nakonec uvíznete ve frontě byrokracie za všechny své přestupky a budete muset proskakovat obručemi nápravných programů, abyste chyby napravili, nebo hůř, prostě skončíte v jednom z jejich speciálních “táborů” na převýchovu. Ano, ty opravdu plánují a v Číně existují již desítky let.”

Bill: Bude tato částka univerzální pro všechny země?

Gideon: “To nevíme jistě, ale pravděpodobně ne. Moji lidé pracují na aplikaci, která je nasazena v USA, Kanadě, většině Evropy, Austrálii a na Novém Zélandu, v zemích tzv. kolektivního Západu. Vše je v angličtině. Existují další týmy, které pracují na samostatných verzích pro desítky dalších jazyků, takže jsme spekulovali, že výše měsíčních “stipendií” ve smyslu nepodmíněných příjmů se může lišit.

Na základě dokumentace, kterou jsme získali, existuje dlouhodobá vize, podle níž by měl být celý svět podřízen jednomu systému, jedné měně a pravděpodobně i jedné výši měsíčního stipendia, která se podle všeho bude pohybovat kolem 1 000 dolarů, ale může jim trvat několik let, než vše celosvětově vyrovnají a hlavně zchudnou Evropu a USA. Myslíme si, že je možné, že tento systém bude do jisté míry prospěšný pro země třetího světa, které si o něco polepší, zatímco v zemích prvního světa způsobí CSRQ systém finanční devastaci. V každém případě bude jedno, kde žijete, budete zotročeni tak jako tak.”

Bill: Jaká jsou některá další omezení pro tyto nižší třídy? Chcete mi říct, že pokud vlastníte majetek, tak vám ho seberou?

Gideon: “To bezpochyby udělají. Je to masivní plán přerozdělování bohatství, až na to, že ve skutečnosti nebere žádné bohatství superbohatým, jen je dělá bohatšími. Je to ničitel střední třídy. Je to ničitel vyšší střední třídy. Postaví všechny na nízkou úroveň, kde se musíte chovat tak, abyste každý měsíc dostali pár drobků navíc.

Nic z toho, co ti říkám, není můj názor, Bille. Je to přímo od hackerů s bílými klobouky. Je to z dokumentace, kterou prověřili a kterou museli prověřit. Když nastoupili do této práce, museli se zúčastnit osobních a, tuším, že bys jim řekl skypových hovorů nebo tak nějak, kde jim byl celý program a systém důkladně představen, takže byli plně informováni, co budou testovat.

Chtějí upravit vzorce chování lidí, takže jste přísně kontrolováni, monitorováni a za dobré chování se rozdávají drobné odměny a volnosti. Jsi dobrý, nemusíš nosit roušku. Jsi vakcinovaný, můžeš do metra nebo do školy. Myslí si také, že je to proveditelné, protože Čína dokázala, že to může fungovat s 1 miliardou lidí, a protože pomocí vakcín drasticky snižují počet obyvatel Země, hledají menší populaci, kterou by mohli zvládnout.”

Bill: Všichni bohatí lidé budou zařazeni do kategorie Suverenita?

Gideon: “Na základě toho, co víme, bude muset nová pravidla dodržovat většina lidí s čistým jměním do 10 milionů dolarů a příjmem za rok do 2,5 milionu dolarů. Budou přeřazeni pod označení třídy C. Jejich finanční prostředky a soukromý majetek budou zabaveny a přerozděleny. Nebude to ale formou znárodnění, to nikoliv, udělá se to drakonickým zdaněním, což vyjde nastejno, ale odpor proti tomu nebude skoro žádný. Bohatí lidé se bojí veřejně kritizovat vysoké zdanění, mají strach, že by je chudí lidé začali nenávidět a zabíjet.

Musíte si něco uvědomit, na celém světě je jen asi 7 nebo 8 milionů lidí, kteří patří do třídy S nebo jsou suverénní. Budou sem patřit vládní úředníci, mediální představitelé, superbohatí a celebrity. Když si to rozdělíme, je to velmi malé číslo a tuna lidí, které by většina z nás považovala za “bohaté”, bude odstraněna a zařazena do kategorie třídy C. Myslíme si, že je to proto, že spousta bohatých lidí jsou prostě normální “bohatí” zbohatlí poctivou prací, úspěšní lidé a nejsou součástí tohoto spolku okolo Velkého resetu. Budou trpět stejně jako my ostatní, pokud nejsou třídou S.

Vidíme také důkazy o přílivu velkého kapitálu na účty třídy S. Téměř všechny tyto přítoky jsou v kryptoměnách, ale vidíme také bankovní převody a jiné nástroje, které se také převádějí, jen bylo překvapivé, jak moc se používalo krypto. Zdá se, že je to pro ně prostě efektivní metoda nebo tak něco.

Konverze je v tuto chvíli nabízena v mimořádně příznivém kurzu 1:43 a zdá se, že se pohybuje kolem tohoto čísla, den ode dne stoupá a klesá. Spekulujeme, že jde o metodu, kterou používají světoví boháči a elity, aby v tichosti a nepozorovaně převedli své bohatství na USDR. Jsou tu tuny bohatých lidí, kteří sedí s akciemi, zlatem, stříbrem, dluhopisy, krypto, kteří nemají ani tušení, že se to děje. Až jim to všechno zabaví a vymažou, zažijí šok svého života. Pokud nepatříte do třídy S, skončili jste.”

Bill: Používá se XRP v tomto novém systému? Nebude mít mnohem větší hodnotu?

Gideon: “Podle toho, co víme, budou všechny kryptoměny včetně XRP po přechodu bezcenné. Jak můžete obchodovat s kryptoměnami, když existuje pouze jedna přísně kontrolovaná měna, USDR, a obchodování s ní není povoleno? Nemůžete. Prostě kryptoměny zadusí, a pokud to úplně nezabere, tak budou vydávat i přímé zákazy. Kryptoměny budou dál existovat, ale nepůjde s nimi nikde platit. Obchodníci budou mít zákaz je přijímat. Budou přijaty zákony, které přijetí platby v kryptu dají na stejnou úroveň jako financování terorismu.

Osobně si myslím, že Tether bude odhalen jako insolventní, v plánovaném, určitém bodě v budoucnosti, a to urychlí velký krypto kolaps spolu se vším ostatním.

Pokud máte XRP, chtělo by to dostat je do USDR. To je to, co vidíme každý den v tomto softwaru, všechny tyto in-flow. Ale běžný člověk o tom nemá ani ponětí, myslí si, že XRP je investice do budoucna. Máloco o tom vědí! Teď to neznamená, že se technologie Ripple nebude používat, zdá se nám, že ano, ale to je oddělené od myšlenky XRP jako investičního nástroje. To totiž není. Je to nástroj pro převod majetku z účtů třídy S do USDR, nic víc to není.”

Bill: Ale říkal jste, že používají i Bitcoin. Bude ještě existovat?

Gideon: “Ne. Žádné krypto nebude existovat ani se s ním nebude smět obchodovat, jakmile CSRQ bude online, pokud nevytvoří nějaký samostatný kapitálový řízený BTC trh pod jejich kontrolou. Což je možné! Ale pokud nemáte účet třídy S, nebudete s ním moci obchodovat. Je irelevantní o tom vůbec spekulovat. Pokud nejste člen třídy Sovereign, nemá žádné obchodování s aktivy význam, protože se ho nebudete moci ani dotknout a nijak použít k nákupům.

Pokud nejste třída Sovereign, nemůžete mít doslova více než pravděpodobně 1000 dolarů celkového čistého jmění, což je váš bankovní účet a peníze, které vám dávají, a některé základní věci, které vlastníte. Nemůžete vlastnit dům, nemovitost ani auto. Vše bude půjčené, pronajaté, sdílené, rozuměj vlastněné někým jiným, a to osobou či osobami třídy S a jejich firmou, kterou tyto osoby založí a budou pronajímat třídě C produkty a služby, od bydlení až po domácí pračky. Nebude existovat normální financování, ale bude existovat typ financování spojený s vaším sociálním skóre a dobrým chováním. Lidé budou tímto způsobem hromadit dluhy a nějaký majetek, ale bude to omezené. Z toho, co vidíme, nebude možné získat o moc více než pár tisíc v aktivech.

Vše bude zabaveno státem a soukromými společnostmi, které se budou prodávat jako konzervátoři, správci a charitativní organizace veřejného fondu a trustu. Bude to naprostý nesmysl, ale bude se to prodávat jako model rozdělování bohatství, aby vše bylo pro lidstvo “spravedlivější”. Očekávám, že mnoho lidí středového a liberálního politického zaměření se do této pasti chytí a podpoří ji, i když jim bude odebrána část jejich vlastního majetku!” Vše také zahalí do mantry “dobra pro Zemi”.”

Bill: Dobře, ale pořád nechápu, jak to lidé přijmou. Nebudou z toho nepokoje a vzpoury?

Gideon: “Bille, musíš si uvědomit, že to nepřichází na internet hned teď. Nepřichází to online v relativně dobrých časech nebo dokonce v časech recese. Přijde to online, až přivedou celý svět do kolapsu, což právě teď postupně dělají. Potřebují krizi k zavedení tohoto systému. Obrovskou superkrizi všeho. Stačí otevřít oči, abyste viděli všechny ty idiotské věci, které dělají, aby zničili vlastní ekonomiku! Jako na povel, jako na příkaz, na befel. A politici, kteří to dělají, mají slíbený status S, ale ne všichni ho dostanou. Je to organizovaná velezrada vlastních národů ze strany současné politické garnitury.

Jakmile se svět ocitne v těžké hospodářské depresi, bude tento systém uveden do provozu a očekává se, že ho většina přijme. Bude vnímán jako “plán úlevy” a široce vychvalován médii. Generální ředitelé a špičkoví takzvaní kapitalisté, kteří jsou všichni tajně pro tento plán komunistického stylu, ho budou chválit. Stejně jako chválili vakcínu, budou chválit i tohle a lidé budou říkat: “Aha, televize a vláda říkají, že je to dobré, tak to musí být dobré.” Tohle je pro ně jako pro lidi.

Říkám to pořád dokola, bohatí díky tomuto jejich plánu ve skutečnosti mnohem více zbohatnou. Je to odvážné. Ve skutečnosti to budou prodávat jako opak, jako přerozdělení bohatství pro “malého člověka”, i když to tak není. Spousta lidí ale na tuto propagandu skočí, budou to považovat za úlevu od ekonomických bolestí a “peníze zdarma” a tak dále.

Budou si také libovat, že jejich bohatí přátelé mají všichni stejné podmínky jako oni! Nezapomeňte, že spousta bohatých lidí bude zařazena do třídy C a veškerý jejich majetek bude zabaven. Je to neuvěřitelný trik, který se jim povede, když všechny přesvědčí, že jde o lepší a spravedlivější systém, ačkoli je to naopak.

Chudé a nižší třídy, dokonce i střední třídy, sledovat, jak se vyšší střední třída a bohatí lidé nižší úrovně snižují na jejich úroveň, je velkým prodejním argumentem, velkou součástí propagandy! Nepodceňujte, jakou to bude mít sílu! Masy si budou vychutnávat, jak to sledují, a budou to považovat za tento nový, spravedlivý systém přerozdělování bohatství, což vůbec není.

Taky se jim pár symbolických superbohatých lidí špatně snese a budou přeřazeni do třídy C nebo do obyčejné třídy. Bude to ve zprávách, tito lidé budou vytroleni, někteří z nich budou s pláčem vyvedeni ze svých sídel. Všichni ovšem budou běloši! Bohatých černochů nebo Asiatů se to nedotkne. Zatímco to bude probíhat, veřejnost se nebude obtěžovat ptát, proč se to nestalo jiným bohatým lidem nebo celebritám. Na tom přece nezáleží! Operace Covid dokázala, že veřejnost uvěří čemukoli, co se jí předloží, naprosto čemukoli. Stačí, když to řeknou v televizi a potvrdí to jakýsi odborník v plášti. A kdo protestoval proti povinnému vaxu v ulicích, tomu to “vysvětlili” pro změnu “odborníci” v uniformách na policejní stanici.

Myslíme si také, že některé celebrity budou předstírat, že jsou třídy C nebo Common, myslíme si, že o tom budou dělat televizní pořady. Bude to velká věc. Ale budou prostě rovnou lhát, nebudou ve skutečnosti Common. Budou to “eskaři” a dostanou za své lhaní ještě zaplaceno.

Největší odpor očekávají od vlasteneckých skupin a vyšší střední třídy a vyšších příjmových skupin. Dělají psychologické profily, simulace umělé inteligence, to všechno už léta a léta, mají to všechno vychytané do puntíku. Vědí, kdo, jak, kdy a kde bude reagovat a jak na to reagovat. Největší starosti jim samozřejmě dělají preppeři se zbraněmi v USA, ale viděl jsem, jak se s nimi plánují vypořádat, a tito lidé budou pro uskutečnění tohoto plánu představovat téměř nulovou hrozbu.”

Bill: Vraťme se k této změně. Jak je vůbec možné to realizovat? Logisticky se to zdá nemožné. Mluvíte o doslovném resetu všeho, co známe.

Gideon: “V nedávné historii se stalo mnoho věcí, které by se zdály fantastické nebo surrealistické, kdyby byly vyprávěny někomu v minulosti. Tenhle plán se zdá být naprosto šílený, neudržitelný, je to doslova totální reset, ale musíte si uvědomit, že nad tím strávili desítky let pipláním a plánováním, desítky let. Ten rozsah času a plánování je pro mě ohromující. Je to vyvrcholení něčeho, na čem se pracovalo sto let. Myslel byste si v roce 2019, že lidé na celém světě dobrovolně nechají do vlastních dětí vpichovat experimentální roztoky? Nemyslel, já také ne. Jenže mediální hysterie lidi vycepovala, přeprogramovala, roušky a respirátory lidi naučily k poslušnosti, k jehlám a k absolutní slepé důvěře ke zdravotníkům, kteří se stali stejnou obětí, ale finančně zkorumpovanou, protože na krizi nemocnice, lékaři, zdravotníci a hlavně farmaceutické společnosti pohádkově zbohatli.

Vstupujeme do nového období, kdy se ekonomická svoboda stane vzácným luxusem v rámci takzvaného “Velkého resetu”, který se plánuje. Velká část z toho je založena na marxistické, leninské a komunistické politice, kterou tajně zastává světová elita. Všichni se shodli na tom, že kapitalismus “musí odejít”, protože poskytuje obyčejným lidem příliš mnoho svobody, kolaps je stejně nevyhnutelný a že je třeba zavést nový systém. Toho hodlají dosáhnout.”

Bill: Co je vaším cílem?

Gideon: “Mám více cílů, Bille. Za prvé chci světu odhalit, co dělají. Nemáme na to moc času. Také se zabývám možností, zda můžeme vymazat data spousty dobrých lidí, kteří tam jsou, a dostat je do třídy Suverénů. Dívám se na to, co se stane po tomto přechodu, který je podle mě nevyhnutelný, co můžeme udělat, abychom to rozbili zevnitř, až to bude online.”

Bill: Podařilo se vám pomocí softwaru změnit vlastní sociální profil?

Gideon: “Ano, jsem teď suverén. Předtím jsem byl Obyčejný, přestože jsem léta sloužil vlasti. To mě mimochodem šokovalo a naštvalo, ale jsem vděčný, že mě dokázali změnit.

Profily se dají změnit. Moji hoši mají pro svou práci určitý druh administrativní pravomoci, kdy mohou kompletně vymazat nebo změnit údaje o člověku na sociálních sítích a údaje o hlasování. To znamená, že pokud vás systém považuje za nějakou hrozbu, “zájmovou” osobu nebo součást nežádoucího politického směřování, můžeme to prostě vymazat nebo změnit. Můžeme například upravit některé parametry tak, aby to vypadalo, že máte historii hlasování demokratů, a ne republikánů. Od tohoto bodu je snadné někoho překlasifikovat na Suveréna.”

Bill: Co dalšího lze v rámci systému sociálního kreditu změnit, když změníte svou třídu?

Gideon: “Zdá se, že zaškrtávací políčka zahrnují mnoho možností, například bezplatné členství v lázních nebo golfových klubech, přidělené dovolené, drahá auta a poukázky, které člověku umožňují přístup ke kvalitním potravinám. Tato privilegia jsou dostupná pouze pro účty třídy Sovereign.”

Bill: Co plánují udělat s potravinovým systémem?

Gideon: “Bude dramaticky změněn a transformován. Maso z krav a drůbeže bude zakázáno, s výjimkou těch, kteří jsou osvobozeni, těch, kteří jsou Suverénní. Budou se budovat nové farmy na cvrčky, červy a další druhy brouků, kteří se budou sklízet pro masy. Tyto zdroje bílkovin budou přetvořeny na známé druhy potravin, ale nebudou vypadat ani chutnat stejně.

Mimochodem, nyní se staví obrovské farmy na brouky, některé nadzemní, mnohé podzemní. Něco z toho dělá společnost Elona Muska (The Boring Company), která se zabývá vrtáním tunelů. Nic z toho není ve zprávách. Možná se to objeví později. Dělají to pomalým tempem. Všechny tyto věci se pomalu dostávají ven. Dáváte pozor? Doufám, že ano. Některé dnešní články by před deseti lety vypadaly jako satira nebo sci-fi. Takže dávají lidem vědět o továrnách na brouky, ale ne o tom, kolik továren na brouky skutečně už dávno postavili a teď staví další.

Těm, kdo odmítají jíst, kdo se brání nebo si stěžují na nové druhy potravin, se rychle vyčerpá konto kvůli srážkám a degradaci.

V dokumentech, které viděli moji hoši, se ukázalo, že mají plány na určité procento lidí, kteří dobrovolně zemřou hlady, a na úklidové operace potřebné k odstranění jejich těl. V dokumentech se uvádělo, že asi 1-2 % populace si může zvolit hladovění místo dodržování předpisů, což bylo považováno za pozitivní výsledek. Domnívají se tedy, že je pozitivní, když se lidé nechají vyhladovět. Tito lidé jsou démoni v lidské podobě.”

Bill: Chystáte se to otevřít veřejnosti, aby si více lidí mohlo nechat změnit své sociální profily?

Gideon: “To nezáleží na mně. Záleží to na mých lidech, kteří mají přístup. Krátce jsem s nimi o tom mluvil a zdálo se, že jsou tomu otevření, ale změny nelze provádět v masovém měřítku. Musí se dělat individuálně a pečlivě. Je pro ně riskantní to udělat.”

Bill: Bude existovat nějaký jiný způsob, jak změnit sociální kreditní skóre nebo změnit účet?

Gideon: “Nemyslíme si, že by existoval jiný způsob než použití back-end softwaru CSRQ. Nevím, jak byste to mohli udělat jinak.”

Bill: Co když se o vás tyto takzvané elity dozvědí, půjdou po vás?

Gideon: “Dělám to už dlouho. Vím, na čem jsme. Momentálně máme nízkou prioritu. Za prvé máme zavedená bezpečnostní opatření, která jim znemožňují sledovat naše šifrované zprávy a komunikaci, natož je skutečně číst. Je to doslova neprůstřelné. NSA se do nich nedokáže nabourat.

A moji lidé dokázali úspěšně měnit účty z třídy C na třídu S a převádět peníze bez jakýchkoli problémů. Důvodem je to, že je to součástí jejich práce, takže když tyto změny provádějí, systém to nevnímá jako něco neobvyklého. ale řekli mi, že si myslí, že by se spustil poplach, kdyby provedli nějakou hromadnou úpravu tisíců nebo desetitisíců účtů, takže se o to nebudou pokoušet. Udělat tu a tam náhodně pár účtů není problém.

Také mi řekli, že spoustu změn je třeba provést na tunách účtů ručně. Mluvíme samozřejmě o miliardách účtů, jde o lidskou populaci planety. V systému jsou chyby a lidé nejsou správně zařazeni. Takže když tyto změny provádějí, vypadá to pro samotný systém “normálně”.

Plánujeme tuto možnost využívat i nadále a uděláme vše pro to, abychom naše operace ochránili za každou cenu. To znamená, že se nebudu ukazovat a nebudu říkat, kdo jsem, a budu vám pomáhat, abyste si dávali pozor a také nic nepodělali. Čeká vás pár útoků od jejich placených agentů, takže vás na to připravím. Možná se dočkáte smazání některých účtů, takže budeme potřebovat zálohy. Budeme potřebovat další skupiny, které nám pomohou. To všechno. Sami to nezvládneme, není na to dost palebné síly.

Potřebujeme spoustu lidí, kteří to budou všichni koordinovat, aby se to dostalo ven, aby to nemohli okamžitě odpálit. Taky musíme vyvěsit nějaké červené herinky. Například já třeba vystoupím a řeknu, že si myslím, že JFK junior žije a bude prezidentem. Vidíte, co jsem udělal? Řekl jsem něco divokého, a teď všechno ostatní, co jsem řekl, vypadá podezřele nebo pochybně. A kdo ví, třeba je naživu! Doufám, že ano!

To jsou techniky cointelpro. Průměrnému člověku to přijde daleko za hranici. Někdy je to nutné. Uvidíme, jak to dopadne, jestli to bude potřeba, nebo ne. Někteří agenti na nižších úrovních, kteří tyhle věci monitorují, jsou pitomci, takže s nimi můžu manipulovat, ale jestli se to vyhrotí na vyšší oddělení, tak budeme mít na krku válku.”

Bill: Kdy s tím chceš jít na veřejnost?

Gideon: “Jakmile si uděláme pořádek v kachnách. Posílám vám seznam věcí, které musíte udělat, abyste se připravili. Není moc času. Máme na to možná tento rok, možná šest měsíců. Mimochodem, musíš se dokonale řídit mými pokyny. Žádný prostor pro chyby. Pokud tě požádám o něco zvláštního, prostě to udělej, budu mít své důvody.”

Bill: “To je v pořádku, chci pomoci, jak jen to půjde. Myslíte si, že vaši hoši teď mohou systém poškodit, když na něm pracují? Třeba tam dát nějaký virus nebo tak něco?

Gideon: “To je dobrá otázka. Ano, hojně jsme o tom mluvili a opravdu to není možné.” No, to bych neměl říkat. Možné to je, ale s vysokým rizikem a malou pravděpodobností, že to bude fungovat.

Systém je vybaven spolehlivou antivirovou a antimalwarovou ochranou. Mohli by infikovat jeho části, ale ty by byly rychle uzavřeny, podobně jako přechodová komora na vesmírné stanici. Když dojde k požáru, uzavře se, aby byl zbytek stanice chráněn. Moji lidé došli k závěru, že ano, mohli by napáchat nějaké škody, ale ne dostatečné, a velmi pravděpodobně by je chytili.

Došli jsme k závěru, že bude lepší, když prostě využijí to, co jim systém už teď umožňuje a očekává, že udělají, v náš prospěch.”

Bill: Můžete popsat, co se stane, až dojde k finančnímu resetu?

Gideon: “K přechodu dojde během několika dní v období kolapsu. Jednoho dne se přihlásíte na svůj bankovní účet a uvidíte, že máte 708 amerických dolarů. Je to tak? Za to si toho moc nekoupíte, protože mléko stojí 50 dolarů, benzín 40 dolarů za galon a váš nájem právě stoupl o dvojciferné číslo.

Pak se druhý den přihlásíte a na účtu máte věc nazvanou USDR, novou sekci pro vaše sociální skóre, řeknete si: “Co to je?” a vidíte, že máte 1000 dolarů. Vyjdete ven a na ulici vidíte, že ceny benzinu jsou nyní nastaveny na 1 dolar za galon. Jdete do obchodu a mléko stojí 2 dolary. Svět se změnil.

Jdete na internet a do své skupiny prepperů a řeknete: “Tohle je komunismus, proti tomu musíme bojovat!” A během několika vteřin se vám z bankovního účtu odečte 25 dolarů a dostanete oznámení o svém chování na internetu s užitečnými články, jak to napravit a vyhnout se budoucím pokutám.”

Bill: Dobře, ale spousta lidí bude anonymních, ne? Prepperské skupiny jsou v tomhle dost chytré, takže jak se banka dozví, že jsi to řekl?

Gideon: “Pokud vůbec dáváte pozor, vězte, že spousta společností VPN se spojuje. Chtějí se ujistit, že až k tomu dojde, zůstane jich jen pár a všechny si vedou záznamy. Takže budou mít přímý přístup k vaší skutečné IP. Chystají se také udělat spoustu věcí, pokud jde o restrukturalizaci internetu, zatímco dojde k tomuto kolapsu, takže na druhé straně bude mnohem méně svobodný.

To také souvisí s jejich systémy umělé inteligence, které mohou propojit styly psaní s osobními profily. Protože mají roky a roky vašich skutečných údajů online, mohou vidět, že píšete i anonymně. Prakticky žádný člověk nepoužívá internet za svůj život stoprocentně anonymně, takže jsou s vámi vždy spojeny ukázky psaní. Umělá inteligence pak může na základě vašeho jedinečného stylu, téměř jako otisk prstu, najít, že píšete někde pod anonymním účtem. Lze ji oklamat, ale musíte si být vědomi, že tato technologie existuje. Mluví o tom někdo? Ne, neuvědomují si to.

Proto je tak důležité vymazání vašich sociálních a osobních údajů v rámci CSRQ-SM.

Bille, protože ty, já i tvůj tým jsme nyní suverény, můžeme si oddechnout a trochu se uvolnit. To, co moji lidé dělají, je, že nahrazují naše staré profily tunou ukázek psaní náhodného demokrata nebo liberála, možná jejich komentářů na Redditu v průběhu let, a provádějí náhodné změny. A to jsme my. To je náš vzorek psaní.

Vy a já, kteří teď píšeme nebo mluvíme, s ním nebudeme spojováni, protože nepíšeme nic podobného tomu zfalšovanému vzorku. To teď neznamená, že bychom neměli používat bezpečnostní opatření, to samozřejmě ano. To, že to všechno upravuje Michael, je klíčové, on přijde a vyčistí to.”

Bill: Dobře, dobře, přestaň. Počkej. Vím toho hodně, ale jestli to někdy dáme do formy článku, zpomalme. Lidé, kteří to budou číst, budou zmatení. Pojďme postupovat krok za krokem v těch ukázkách psaní.

Gideon: “Takže pro ty, kteří čtou článek, Bill, já a několik dalších zúčastněných, všichni jsme si nechali vymazat data a všichni jsme byli od této chvíle převedeni do statusu Suverén.

Systém si myslí, že jsme banda demokratů, kteří se nechali očkovat. To jsou údaje, které tam moji lidé vložili a podvrhli, takže si systém myslí, že jsme to my. Systém nás miluje.

Když teď píšeme svobodně jako my, mlátíme Reset a říkáme své názory, nevadí to. Umělá inteligence nás zatím nedokáže spojit s naším suverénním účtem. Nemůže nás spojit s našimi starými, skutečnými daty, protože ta jsou smazaná.

Po Resetu, pokud budeme mluvit stejně jako teď, tak může! Podívá se zpět a uvidí naše staré zápisy a řekne: “Tihle Suveréni tady znějí úplně stejně jako ti lidé, kteří si stěžují na Reset na Oculum Labs. Pak nás dostanou.

Tomu se vyhneme tím, že po Resetu upravíme styl psaní. V tomto případě jsme provedli změny před Resetem, abychom se po něm mohli vrátit ke svému přirozenému stylu psaní. Samozřejmě neřekneme nic, co by nás po Resetu označilo, ale můžeme být alespoň zase sami sebou.

Uzavřel jsem to lépe?”

Bill: “Ano, díky. Jen jsem měl pocit, že se to musí vysvětlit, protože je to hromada pojmů zabalených dohromady.

Gideon: “Jasně, je toho hodně.”

Bill: Pro lidi z alternativy, kteří jsou právě teď omezeni (R) nebo v karanténě (Q), říkáš, že teď nemusí dělat nic, pokud jde o jejich styl psaní článků?

Gideon: “No, na tom nebude záležet. Už teď jsou ve špatné třídě. Myslím, že pokud si myslíš, že jsi Restricted a nechceš jít do Quarantined, mohl bys držet jazyk za zuby? Ale prostě na tom nezáleží, to ne. Nakonec už jsi v jejich systému a oni znají tvé politické názory.

Po resetování je to ale jiné, pokud se snažíte být online a anonymní, narazíte na problémy. Bude mnohem těžší být anonymní a jejich technika pro psaní s umělou inteligencí vás bude schopna chytit. Bude vás moci spojit s vaší identitou. Myšlenku, že se můžete anonymně koordinovat, můžete po Resetu zahodit, pokud vaše technické dovednosti nejsou na úrovni NSA.

Proto říkám, že pokud tento Reset proběhne, mají všechny základy pokryté, Bille. Všechny tyto skupiny se po jeho uskutečnění připojí na internet pod falešnými nebo anonymními účty, možná s využitím VPN, možná ne, a k jejich překvapení a šoku je okamžitě chytí.”

Bill: Máš pravdu, nebude to tak snadné jako nyní.

Gideon: “Ani teď to není úplně snadné. Pořád lidi sledují kvůli jejich jedinečnému stylu psaní. Mnohem víc lidí teď chodí na internet s anonymními účty, ale to nevadí. To, jak jste psali, když jste nebyli anonymní, je stejné jako to, jak píšete, když anonymní jste, a umělá inteligence to dokáže zachytit.”

Bill: Tohle se mi špatně poslouchá, ale vím, že máš pravdu. Každopádně pokračuj ve své myšlence. Popisoval jsi, co se děje právě při Resetování.

Gideon: “V každém případě ano. Vítej ve svém novém světě. Tohle je teď život. Máte USDR. Ceny jsou nižší. Jsi na mizině, ale máš dost peněz na přežití. Nejste z toho šťastní, protože víte, že je to otroctví.

Co můžete dělat? Můžete si stěžovat, protestovat, vyčerpat svůj účet USDR na nulu a při tom přijít o přátele a rodinu, kteří tím, že jsou s vámi spojeni, mají dopad na své sociální skóre, to jim klesá. Vidíš, jak to funguje, Bille? Přemýšlej o tom.”

Bill: Je to naprostá kontrola. Rodiny proti rodinám. Jako očkovaní proti neočkovaným, ale desetkrát horší.

Gideon: “Ano. Je to naprostá kontrola. Obrátí to tvého nejbližšího přítele proti tobě. Pokud se vaše přesvědčení neshoduje s novým systémem a vy ho vyjádříte, nejenže dostanete pokutu a přijdete o to málo USDR, co vám dají, ale ovlivníte sociální skóre lidí kolem vás. Ti se od vás rychle distancují.

Vytvoří se malé skupinky lidí, kteří jsou proti. Jejich algoritmy ukazují, že do jednoho měsíce se většina těchto lidí začne podřizovat. Zdrženlivých bude jen málo. Preppeři si uvědomí, jak je obtížné se zcela zbavit, takže někteří se začnou podřizovat. Všichni se ale budou muset nechat očkovat!

Ostatní se podřizovat nebudou, budou tvrdošíjně vzdorovat a snažit se přežít bez USDR. Město jim vypne elektřinu, vodu a kanalizaci, pokud nejsou úplně off-grid, protože jejich sociální skóre je nyní kolem 0 a všichni jsou nyní třída Karanténa, pokud už nebyli.

Navštíví je místní policie, pak to půjde ještě výš, národní garda je navštíví na “kontrolu”. Tyto návštěvy nebudou obvykle nepřátelské, protože se jedná o místní obyvatele, budou poučeni, aby nebyli agresivní. Bude to hodně tam a zpět: “Prosím, podepište to, pane Browne, prosím, souhlaste s prohlídkou, pane Browne”. Takhle to pokračuje a bez jakéhokoli pokroku se to eskaluje, stejně jako já používám ten termín pro tyhle online věci, oni používají stejný systém pro tohle.

Teď s eskalací se objeví vojenská skupina nebo jsou nasazeny drony. Žádné slitování. Mohou vydat jedno varování přes reproduktor, a pokud se rychle nepodřídí, dojde k neutralizaci.

Použijí plyn nebo šipky, které nezabijí, ale uvedou vás do bezvědomí, a pak vám dron vstříkne vakcínu.

Pak odejdou. Nyní jste očkováni parazitem hydrou a nanotechnologií. Věří, že se vaše chování změní, pak se začnete podřizovat díky vakcíně ve vás, ale ne u každého. Ti, na které to neplatí, jsou ti, kteří jsou nakonec označeni buď k eliminaci, nebo k umístění do tábora.

Mějte na paměti, že pokud na policistu, příslušníka národní gardy nebo drona vystřelí jediný náboj z jediné střelné zbraně, protokolem je okamžitá eliminace všemi prostředky, ať už smrtícím jedovatým plynem, šipkami, lasery a nakonec použijí DEW, rakety, minomety nebo vysoce nárazovou munici, která rozmetá celý dům na kusy.

Pokud má vlastenec v plánu použít střelnou zbraň, nedostane se k více než několika nábojům.”

Bill: Když trávím čas ve svých skupinách prepperů, panuje shoda v tom, že budeme bojovat a neustoupíme. Uvědomuje si tato klika, že se nikdy nepodvolíme?

Gideon: “Nasadili nejmodernější počítačové programy umělé inteligence, aby tuto problematiku analyzovali, mají týmy vyškolených analytiků a samozřejmě celé armády placených agentů a dezinformačních šíbrů, kteří nepřetržitě pracují na infiltraci těchto skupin. Je to tedy záležitost, na kterou se velmi soustředí a o které se domnívají, že ji mají pod kontrolou.

A to neuvažujeme o technologiích, které mají k dispozici a které mohou nasadit. Největší pokroky jsou v oblasti dronů a robotických technologií, které se veřejnosti neukazují.”

Bill: Jaký druh technologie přesně?

Gideon: Jakou? “Armáda má drony velikosti včely a má extrémně robustní a rychlé drony, o kterých bys řekl, že jsou velké jako havran nebo pták. Ty jsou vybaveny různými zbraněmi, ať už jde o zvukové zbraně, plynové či chemické, nebo laserové. Také doručují vakcíny.

Teď, Bille, chci, aby sis v duchu představil jeden takový dron a pak ho vynásobil dvěma sty nebo pěti sty. Teď si představ, že se na tvou usedlost snese roj těchto zbraní této velikosti. Zbraň vám neposkytne žádnou ochranu. Drony mohou provádět dynamické manévry. Mohou zablokovat obydlí, mohou do něj vyvrtat díry, mohou do něj rozptýlit plyny, mohou střílet lasery nebo malé projektily. K provádění těchto extrakcí není potřeba skupina vojenských chlapů s puškami AR-15 a vozem Humvee.”

Bill: To je zatraceně děsivé. Takže neexistuje žádná obrana? Musí existovat něco, co je dokáže zastavit.

Gideon: “Nevím co. Ta technologie je příliš mocná. Možná bys mohl vyrobit domácí EMP zařízení, které by mohlo drony vyřadit. Když to uděláš, tak na tvůj dům prostě vypálí pár raket, které vypaří oblast o velikosti městského bloku a zůstane po nich jen padesát metrů široký kráter.

Nepřeháním. Moji lidé viděli dokumenty, které to popisují. Není to jednoznačné. Je to v právnickém jazyce. Ale je to vlastně povolení k likvidaci zadržených jakýmikoliv prostředky.”

Bill: Kdo s tím bude souhlasit? Americká armáda to neudělá.

Gideon: “Udělají to. Z mnoha důvodů. Nejvyšší vedení americké armády je naprosto zkorumpované, šel bych tak daleko, že bych řekl, že je ovládané a určitě vydírané. Lidé ve službě, kteří nejsou očkováni, jsou čištěni a v armádě už dlouho nebudou. Jsou to ti, kteří nebudou střílet na Američany, takže budou odstraněni. Mají týmy operátorů bezpilotních letounů, kteří léta stříleli na cíle a civilisty v Afghánistánu. Jsou vysoce kvalifikovaní a vysoce znecitlivělí.

Kromě toho mají umělou inteligenci a počítačové programy, které mohou drony ovládat s vysokou účinností, ale ty vyžadují malý tým techniků, kteří na ně dohlížejí. Pokud potřebují čínský vojenský personál, využijí ho.”

Bill: Nebudou se vlastenci schopni koordinovat a shromažďovat, vytvářet komunity a bránit se tomu? Stále se snažím myslet pozitivně.

Gideon: “Opět se to vrací k tomu, co je proveditelné. Víme, že s tím mají plány, víme, že jsou připraveni použít armády dronů, takže nám zbývá jen málo možností.

Koordinace a společné shromažďování vede k odhalení. Jít do podzemí je obtížné, protože pouhý výstup nahoru nebo z bunkru může být odhalen tisíci družic nad námi. Nemáme skoro žádné možnosti, Bille. i když jsi Plochozemec, víš, že tam nahoře je kopule a že na ní mají přilepené věci, které nás sledují!”

Bill: To je pravda! Plochá nebo kulatá Země, není úniku. A co v Kanadě, když řidiči kamionů protestovali? Nezdálo se, že by toho udělali moc, aby je srazili na kolena.

Gideon: “Ne, teď to nerozmisťují. Udělá se to až po kolapsu. Dělat to teď by nemělo smysl. Odhalilo by to technologii, široce by se o tom mluvilo. Nemají potřebu to dělat. Dovolí malé vzpoury.

Vědí, co přijde. Ekonomický kolaps to vše činí bezpředmětným. Nic to neznamená. Každý protest, všechny ty internetové tlachy, všichni lidé, kteří se probouzejí, nic neznamenají, protože když vytáhnete ekonomický koberec zpod 1. světa, je konec.

Lidé, kteří řídí tento svět, nemají nejmenší obavy z toho, že by lidé povstali. Je to až neuvěřitelné, ale očekávají a chtějí vidět masové protesty. Klaus Schwab otevřeně hovořil o “hněvu”, který přijde.

Pak nabídnou své “řešení”, které vše napraví. Chtějí, aby lidé zažili nějakou bolest, ekonomickou bolest, aby byli připraveni přijmout cokoli, co jim bude nabídnuto. Velmi podobné, jako když se svět nechal půl roku nebo rok strašit Covidem, než bylo nabídnuto “očkovací” řešení. Tato ekonomická situace bude pro lidi ve skutečnosti děsivější než Covid, pokud jste tehdy věřili vyprávění o Covidu.”

Bill: Dobře, ale co když se vzbouří dost lidí, můžeme jejich instituce spálit na popel? Můžeme mít revoluci ve francouzském stylu.

Gideon: “Lidé budou příliš zesláblí z ekonomického a potravinového kolapsu, než aby mohli uspořádat nějaký velký boj. Američané v sobě nemají téměř žádný boj, mezi vakcínami, jedy v jídle, chronickou obezitou, ukradenými volbami, znečištěním z elektromagnetických zařízení a vymýváním mozků z jejich televizí, které uctívají, je hrozba povstání minimální.

Americké volby byly zjevně zfalšované a jejich vlastní vůdce jim vnutil smrtící vakcínu, a přesto se neobjevil téměř žádný protest. Američané jsou naprosto demoralizovaní, zlomení a zhypnotizovaní online rozptýlením. Dokonce i vlasteneckým skupinám chybí solidní koordinace, většina z nich je zmatená v politických argumentech.

Faktem je, že je příliš pozdě. Amerika už není Amerika. Není to ústavní republika. Její vláda nesídlí ve Washingtonu D.C. a mocnosti, které ji ovládají, neuznávají ani nedodržují žádné lidské zákony. Sotva věřím, že to říkám, ale Kanada může ukázat větší bojovnost.”

Bill: Lidem se nebude líbit, co jsi právě řekl, a myslím, že Američané se budou bránit jako o život. Přejděme k jinému tématu. Jakou roli v tom hraje metaverze?

Gideon: “Je to nesmírně důležitá součást jejich plánů. Jejich dlouhodobá vize je taková, že lidé budou žít ve velkých městech, v malých bytech nebo kóji, budou konzumovat stravu založenou na broucích a většinu dne stráví ve virtuálním světě.

Mají k dispozici komplexní sociální data a zjistili, že chtějí, aby velká většina lidí s vyšší inteligencí byla na tomto virtuálním světě závislá. Lidé s nižší inteligencí budou vykonávat všední práce, které udržují planetu v chodu, například práce ve výrobě a infrastruktuře.

To je částečně důvod, proč se vakcína ve třetím světě příliš neprosazovala. Nechtějí všechny tyto lidi zabít, zřejmě s nimi mají jiné plány.”

Bill: Čím víc se na to dívám, tím víc vidím, jak budou tyto třídní systémy fungovat. Pokud jsou skoro všichni třída Common, ale napojení na tenhle Metaverse, nebudou toho moc potřebovat, že?

Gideon: To se vrací k myšlence: “Nebudete nic vlastnit a budete šťastní.” To je jejich vize. Třídní systém funguje podle této vize.

Právě teď se lidé dívají ven a myslí si: ‘Tohle se nezmění, lidé mají domy, auta, svobodu, nic menšího nepřijmou’. Ale oni to přijmou.

Když odhrnete závoj a pozlátko moderního civilizovaného světa, najdete zdegenerované chování, duševní nemoci, deprese, rozvrat, rozpad rodiny, drasticky nízké IQ v průběhu let, neuvěřitelné problémy se zneužíváním návykových látek a závislost na digitálních zařízeních. Přechod tohoto světa do jejich nové vize proběhne hladčeji, než si myslíte.”

Bill: Co říkáte lidem, kteří tvrdí, že je těmito věcmi jen demoralizujete? Protože jestli si to přečtou moje skupiny prepperů, řeknou, že se nás jen snažíš srazit na kolena.

Gideon: “To ne, ale jestli jsou skupiny prepperů tak křehké, pak, Bille, vidíš, že jsme na tom špatně, že?” “Nedokážou se vyrovnat ani s realitou, ani s jiným pohledem na věc.”

Bill: To je pravda, spousta těch lidí vypadá docela křehce. Většina z nich jsou lidé z Q, začnou se bránit, když kritizuješ Trumpa nebo naznačuješ, že to nevyhrajeme.

Gideon: “Pak nejsou psychicky připraveni na nic, natož na situaci, kdy jde o život.

Neříkám, že příprava je špatná, jen sděluji realitu, kterou znám. Jsem si plně vědom toho, že většině lidí, kteří se módně označují za patrioty, nevadí, když se svými zbraněmi zaujmou pověstný “poslední postoj”, a někteří se na to těší! Já mluvím o realitě toho, co se stane.

Země byla ztracena už dávno a vlastenecké hnutí bylo dávno kooptováno, takže žádný skutečný pokrok k tomu, aby se země smysluplně vrátila zpět, nenastal. A jejich vůdci? Jejich alternativní média a konzervativní vůdci jsou všichni zkorumpovaní, Bille, téměř všichni jsou suveréni a neprozrazují to. To víme, ukázal jsem ti všechny jejich účty.”

Bill: Pravda, tolik z nich jsou Suveréni a plní si svá konta desítkami milionů v USDR. Mainstreamových konzervativců. Ale ti asi nemluví o tom, o čem mluvíme my, že?

Gideon: “Ne, nemluví. Proto tam jsou a nás budou ignorovat. Už vám někdo odepsal?”

Bill: Ne.

Gideon: “Budeš mít problém najít někoho, kdo se toho dotkne. Rozhodně to nebude nikdo, kdo by měl velké následovníky. Jen tak dál, nevzdávej to, všichni nejsou špatní, Bille. Jen musíme najít ty, kteří nejsou Suverénní, to jsou ti dobří.”

Bill: Já se nevzdám. Co tedy říkáte těm, kteří říkají, že v zákulisí v USA vládne armáda?

Gideon: “Kdyby armáda skutečně vládla, Bille, celý Kongres, FBI, IRS, FED by byli všichni zatčeni. Biden by byl zatčen. Hillary by bručela. Nancy Pelosi by bručela s ní. Šéfové společností vyrábějících vakcíny by byli zatčeni. Bourla z Pfizeru by bručel.

Armáda by po zatčení zaplavila Washington a všechno by hlídala. To by byl vojenský převrat. Nejsou vždycky špatní, věděli jsi to?”

Bill: To vím. V minulosti bývaly dobré vojenské převraty. Americe by se jeden hodil.

Gideon: “Ano, to by se hodil, ale podle toho poznáš, že armáda je stejně zkorumpovaná nebo zbytečná, protože nedělá nic. Měli dvacet nebo třicet let na to, aby očistili americké elity, ale neudělali nic.

Bill: A co Patel Patriot a Devolution? Nebo GESARA? O těchto dvou věcech se hodně mluví, protože jsou velmi nadějné.

Gideon: “Obojí je naprostý nesmysl. Tyhle psychologické operace mají lidem dát naději, že za scénou jsou dobří herci, kteří tahají za nitky a nastolují spravedlnost. Není to ani ve vzdáleném záblesku skutečná realita. Tyto psy-ops jsou určeny lidem, kteří se nedokážou vyrovnat s vlastní realitou, takže jsou pro tyto lidi velmi atraktivní. Jejich předpovědi také znovu a znovu selhávají, lidé vždy čekají ještě několik týdnů na něco a nic se neděje. A pak na další slib. A zase nic. A další. A nic. A další. A další.

Bille, právě teď můžeš otevřít oči a uvidíš, že Velký reset se děje. My všichni to můžeme vidět. Nepotřebujeme k tomu žádné předpovědi. Děje se to právě teď. To je to, co je skutečné. CSRQ-SM je skutečný. Jejich nesmysly jsou jen fikce.”

Bill: Ano, je, ale těmihle výroky o GESARA lidi naštveš, víš to? Chceme, aby se lidé zaměřili na tento software CSRQ a na to, jak je špatný. Myslíte si, že tomu vaše názory budou stát v cestě?

Gideon: “Myslím, že bychom se ve videích, která vydáváme, mohli vyhnout přílišnému vyjadřování názorů. Tomu se budu vyhýbat. Ale v těchto diskusích budu upřímný. Je to tzv. tvrdá láska. Lidé potřebují slyšet tvrdou pravdu. Jsme ve velmi špatné pozici, prohráváme, zaostáváme, sotva máme šanci.”

Bill: To se vrací k tomu, o čem jsme mluvili v souvislosti se Sovereigns. Opravdu jsme cítili, že ok, pojďme to vzít a něco s tím udělat na druhé straně. Sabotáž?

Gideon: “Je to naše jediná šance. Stát se suverénem. Bojovat zevnitř, až tenhle zmatek pomine a oni zavedou svůj nový řád. Nemůžeme nic dělat, pokud budeme Common, Restricted nebo v karanténě. Máme doslova nulovou moc. Každý vlastenec bude mít nulovou moc cokoliv udělat.”

Bill: Dobře, ale někteří lidé si budou myslet, že být suverénní je jako přijmout znamení šelmy. A co s tím?

Gideon: “Z nějakého důvodu tato kabala uvedla status Suveréna do souladu s libertariánskými principy. Dokonce na člověka nic nepřenáší, prostě nemá žádná omezení. Není tu žádný implantát, který bys musel složit, žádné očkování, žádná přísaha, žádný slib Satanovi nebo Luciferovi, žádný, který bychom našli. Existuje tento biometrický průkaz totožnosti, ale nikde jsme neviděli, že by suverén musel předložit vzorek krve nebo DNA. Můžeme prostě podvrhnout údaje a funguje to.

Proč se to dělá tímto způsobem, nevím, ale veřejnost se o tom nemá nikdy, nikdy dozvědět. Nikdy. Je to přísně tajné. Dávají si to pro sebe, zatímco veřejnosti dávají značku, vpich jedu, markeru pod kůži, i dětem, batolatům, značkují nás jako dobytek, od věku narozených telat. Protože ty ostatní účty vyžadují podřízení, věrnost, dodržování a očkování.”

Bill: No, nechal jsem se kvůli tomu všemu přejmenovat na Suveréna, ulevilo se mi, když jsem to věděl. Ale co když to můžeme zastavit dřív, než se to stane? Nemohla by to zastavit masová informovanost?

Gideon: “Mohlo by. Pokud video, které se chystáme vydat, uvidí 50 milionů lidí, mohlo by. Je to těžký boj.”

Bill: Než přejdeme k jinému tématu, můžeš mi teď uvést absolutně nejlepší způsob, jak to člověk může přežít, přesné kroky. Co mají udělat?

Gideon: Gideon: “Musíte se chovat co nejméně náročně. Musíte být hluboko v lese, poblíž malého vodního zdroje, s nějakým úkrytem, který je zcela zastíněný a vypadá jako okolí. Ideální je něco v malé jeskyni nebo něco zahrabaného v zemi a přikrytého listím. Absolutně nic nesmí být barevné nebo vypadat moderně či se vymykat přírodnímu prostředí.

Pokud to dokážete a přežijete, nějakou dobu vydržíte. Mají však v plánu nechat nad těmito oblastmi létat drony. Provádějí spoustu testů na mnoha místech. Něco provedli v Coloradu a lidé to viděli, ty drony. Většinou se to dělá v Nevadě. Mají flotily dronů ve velikosti doslova milionů těch o velikosti ptáka a šedesáti až osmdesáti milionů těch o velikosti včely, to jsou čísla, o kterých vím.” Jsou to stovky miliard dolarů z daní, které DARPA dostala za 40 let, to je výsledek.”

Bill: Ano, rozpočet na černé projekty je obrovský. Pojďme se věnovat vakcínám, protože o tom jsme toho zatím moc nenapsali. Jaký je váš pohled na to, co dělají?

Gideon: Jaký je váš názor na vakcíny? “Žádná z vakcín nemá vůbec žádný zdravotní přínos a všechny jsou škodlivé, s výjimkou fyziologického roztoku a do jisté míry i nanohydra vakcín, které vás nemají zabít, ale přesto to dělají.

Někteří dostali nízkou dávku, jiní střední, další vysokou. Řekl bych však, že jakákoli dávka zkrátí délku života bez ohledu na to, jaká je, takže i když někdo dostal nízkou dávku, ztratil nejméně 10 až 20 let ze své délky života. A jiní dostali experimentální parazity a nanotechnologie, částečně živou tkáň, částečně stroj, které budou důležité při integraci těchto lidí do budoucího Metaverza. Vakcinace bude opravňovat zapnutí počítače, mobilu, přístup k bankovními účtu v prostředí virtuální reality. Namísto otisků prstů se začne používat radiofrekvenční odezva nanobotů v lidském těle. Ty dostane člověk do těla jen s vakcínami, žádnou jinou cestou. Bez vakcíny tak ani neotevřete dveře do vlastního auta, nebo do vlastního bytu.”

Bill: “Kolik lidí na to zemře, jaké jsou prognózy? OSN nedávno oznámila, že počet obyvatel Země se blíží 8 miliardám. Ty jsi řekl, že je to nepravdivé a bylo to zveřejněno jako dezinformace, protože počet obyvatel rychle klesá.

Gideon: “Nemám k dispozici žádná přesná čísla. Jsem si jistý, že to můžeme dobře odhadnout. Do roku 2030 zemřou miliardy lidí, ale média o tom nepřinesou ani zprávu. Porodnost se sníží. Nevidím ale, že bychom se dostali na 500 milionů obyvatel planety. V roce 2030 bychom se mohli dostat na 2,5 miliardy na velmi nízkém konci a na 5 miliard na vysokém konci.”

Bill: Takže plán zní: zabít spoustu lidí, ale zároveň do spousty z nich vpravit nanosmetí. A teď, pro všechny běžné, omezené a karanténní třídy, říkáte, že jim chtějí dát nano vakcíny a ne ty smrtící?

Gideon: “Správně. Nechtějí je zabít, chtějí do nich vložit nanotechnologie, aby je mohli napojit na svůj Metaverse. Je to součást jejich bludného mocenského tripu, aby tyhle lidi, kteří jsou proti nim poštvaní, nějak obrátili a udělali z nich své vlastní loutky nebo tak něco. Aby ztratili vlastní vůli, aby u nich zmizel odpor vůči autoritě v plášti, nebo v uniformě.

Může to fungovat? Bohužel může. Zdá se, že vakcíny s nanotechnologií lidi mění, ale ne každého. Pokud se očkování nějakým způsobem vyhnete, jste teď v lese a běžíte o život před drony, které vás mohou zabít na vzdálenost tří set metrů, a sledují vás tisíce Elonových satelitů Starlink, o kterých si světová veřejnost stále myslí, že je to nějaká charita pro poskytnutí dostupnosti internetu nejchudším oblastem na světě. Je to přitom celosvětová komunikační síť pro zasíťování veškerého obyvatelstva na povrchu planety. A ta síť bude zpočátku prezentována jako spotřebitelská a komerční, ale později se na ní začnou napojovat vlády, orgány moci, dopravní systém, sledovací drony, sledování autonomně řízených aut na baterie na celé planetě, úplně všechno. Mají nás v hrsti, Bille, mají.”

Bill: Bůh nám pomáhej. To je zlo.

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

 1. […] Psali jsme také:  SVĚTOVÉ BANKY V TICHOSTI PRACUJÍ NA PŘÍPRAVĚ REVOLUČNÍHO BANKOVNÍHO SOFTWARU NAZVANÉHO ZKR… […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *