Konec samostatnosti Česka byl včera vyhlášen v Lisabonu!

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

5.1.2023

Přesně jak Václav Klaus předpověděl 3. listopadu 2009, když byl donucen podepsat Lisabonskou smlouvu!

Česko i Slovensko se mají stát vazalskými státy Bruselu, oznámila včera 4. ledna německá ministryně zahraničí Annalena Barbocková v Lisabonu slovy:  V Evropské unii nemůžeme nadále dovolit jednotlivým členským státům blokovat rozhodnutí! Musíme být schopni jednat rychle a efektivně! Většina bude rozhodovat! Konec práva veta!

3. listopadu 2009, když prezident Václav Klaus oznámil, že jeho podpisem Lisabonských protokolů, které umožní Bruselu, aby Česku nařizoval zákony, ztratí Česko státní samostatnost, souhlasilo s ním 61,5% Čechů! Dnes se ztrátou české státní suverenity souhlasí celá česká vláda (ODS,KDÚ-ČSL,STAN i Piráti). Klaus Lisabonskou smlouvu podepsal až po Nálezu Ústavního soudu! Česká fialová vláda je u moci jen díky Nálezu ústavního soudu o změně volebních pravidel! A tak brzy, bude Brusel moci Česku nařizovat cokoli. A co si západní většina EU odhlasuje, bude pro východní menšinu EU povinné. Východ EU přitom nemůže nikdy přehlasovat Západ EU! Taková jsou lisabonská hlasovací pravidla!

Uveďme dva příklady, co nám brzy asi nařídí!

  1. Istanbulská smlouva! Česko smlouvu o povinném zavedení genderu a dalších nařízení o tzv. moderní rodině pro odpor veřejnosti nikdy neratifikovalo. Současná vláda se prý v loni létě už chystala letos v lednu v ratifikaci pokročit! To už ale už nebude třeba. Jakmile Fiala a jeho parta schválí konec práva veta v EU, bude obsah Istanbulské smlouvy nařízen Česku i Slovensku bruselským nařízením! Turecko, protože má samostatný nejvyšší soud, který nepodléhá Bruselu, soudně právoplatně rozhodlo 2.1.2022, že Turecko už není signatářem Istanbulské smlouvy!
  2. Imigranti a Uprchlíci! Brusel po ukončení práva veta snadno schválí přerozdělování uprchlíků, které se, přes loňskou snahu české vlády, stále nedaří pro odpor Maďarska a Polska definitivně prosaditUprchlíci a Imigranti, tak budou bez práva VETA snadno pomocí bruselského nařízení přerozděleni do Česka i Slovenska a do Maďarska!

Annalena Baerbocková včera ne náhodou volala v Lisabonu na shromáždění diplomatů po okamžitém ukončení práva VETA. Nálady Evropanů se totiž prudce mění, a stále více obyvatel Evropy se nyní nově staví proti bruselské vítací a genderové politice! Proti válce i drahotě! Baerbocková ví, že Bruselu dochází čas. Dmitry Kozak, pravá ruka Putina, uspořádal před vánocemi řadu tajných setkání s evropskými politiky, jejichž cílem bylo vyjednat mír podle ruských a ne podle kyjevských podmínek. Kozakovovy aktivity, které jsou součástí rozsáhlé předvánoční Putinovy diplomatické ofenzívy, mají zřejmě úspěch, protože včera na ně s podrážděním a slovy o chystané zradě evropských politiků reagoval Kyjev!

Nespokojenost v Evropě vře. Nejpopulárnější švýcarská strana SVP , (kupodivu lidovci!), oznámila, že zahájila kampaň pro referendum, které zakáže až na nepatrné výjimky veškerou imigraci do Švýcarska, a které vypoví všechny mezinárodní smlouvy o imigraci! Straně SVP se již v roce 2014 podařilo protiimigračním referendem značně ztížit imigraci do Švýcarska. Nyní šéf kampaně Marcel Detling argumentuje, že 147 tisíc letošních imigrantů, které není možné vyhostit, vysává švýcarský sociální systém, způsobuje bytovou, kriminální a ekonomickou krizi! Švýcarsko má 8,89 milionu obyvatel! Letos tedy do Švýcarska dorazilo jen 1,68 % nových obyvatel – a už podle nejsilnější politické strany Švýcarska drancují sociální systém, snižují úroveň školní výuky, ulice jsou ucpané, vlaky přeplněné! Fiala je v Česku spokojen – 676 951 ukrajinských uprchlíků prý nepůsobí v Česku žádný problém. To je k neuvěření, Česko se za rok podle vlastních Rakušanových údajů nafouklo o 6,45 % obyvatel, ale školy, nemocnice, byty, silnice, zubní ordinace, ani výběr daní, bez započtení inflace, se odpovídajícím způsobem nenafoukly. Pokud bohaté Švýcarsko nevydrží roční nápor 1,68% nových obyvatel, jak má vydržet Česko nápor 6,45%!

V Německu předevčírem zazněla od nejvyššího představitele CDU/CSU dosud nemyslitelná slova: Viníkem masových násilností o Silvestru 2023 je neregulovaná imigrace, neúspěšná integrace a nedostatek respektu (imigrantů)  k (německému) státu. Viníkem násilností není pyrotechnika, jak tvrdí veřejnoprávní média! Slova pronesl Jens Spahn, a reagoval tak na děsivé řádění imigrantů o Silvestru 2022, kdy podpalovali auta, ničili, co jim přišlo pod ruku, a zranili desítky až stovky policistů, hasičů a záchranářů.

Obyčejní Němci mají už všeho dost. V bývalém východním Německu už strana AfD vévodí průzkumům, a je jasné, že vyhraje v zemských volbách v roce 2024, pokud klasické strany nezmění politiku. Navíc německým poslancům z CDU/CSU, SPD a AfD už došla trpělivost s tajnostmi okolo pachatele sabotáže plynovodu Nord Stream a požadují po vládě, aby jednala, šstřila, a viníka označila!

Češi mají za pár dní unikátní možnost zvolit rozhodného prezidenta, který se neschopnému Fialovi a jeho poskokům postaví. Nezbývá než doufat, že příležitost nezůstane promarněna. Proto hlasujte! Česká státní samostatnost si zaslouží, aby byla zachována!

Send us mail