, , , , , , , ,

Prezident Zelenský vyzval NATO k preventivním jaderným úderům proti Ruské federaci po obdržení informací o aktivaci protokolu “Rubikon” v Moskvě!

VIDEO: Prezident Zelenský vyzval NATO k preventivním jaderným úderům proti Ruské federaci po obdržení informací o aktivaci protokolu “Rubikon” v Moskvě! Kyjev totiž podle ruské bezpečnostní agentury provádí v Krivoj Rogu montáž špinavé jaderné bomby ve spoluprací s americkými a britskými poradci, kteří ji mají odpálit na ukrajinském území a potom obviní Rusko z úderu jadernou zbraní, aby USA a NATO měly před západní veřejností záminku pro údery proti Rusku! Kreml má pro takový případ nachystaný bezpečnostní protokol!

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský ve čtvrtek překročil rubikon a vyzval Severoatlantickou alianci, aby provedla preventivní jaderné údery proti Ruské federaci s cílem, aby prý Rusko vědělo dopředu, co se stane, když použije proti ukrajinské armádě ruské jaderné zbraně. Výzva ukrajinského prezidenta k NATO, aby preventivně zaútočilo jadernými zbraněmi na Rusko, je projevem strachu a obav Zelenského v reakci na uniklé informace o tom, že v Kremlu byl spuštěn protokol “Rubikon” s cílem odstranění ukrajinské vlády od moci v důsledku jaderné provokace na Ukrajině proti Ruské federace.

 

 

Ruské tajné vojenské služby ve spolupráci s rozvědkou Běloruska se měly podle zpráv dostat k informacím a podrobnostem o tom, že Ukrajina v Krivoj Rogu montuje jeden experimentální kus masivní špinavé jaderné bomby, resp. dělostřeleckého granátu, který má být odpálen na území Ukrajiny, zřejmě v blízkosti Kyjeva, a následně za pomoci západních médií má být Rusko obviněno z použití jaderné zbraně proti Ukrajině. Dokonce jsou prý připravovány i falešné počítačové CGI záběry z exploze jako jaderné pumy, které potom budou šířeny do západních médií podobně, jako byly šířeny fejkové vzdušné souboje ukrajinských pilotů z počítačové hry ARMA.

Kyjev chystá proti Rusku jadernou provokaci se špinavou bombou

Rusko má být obviněno z použití jaderné zbraně proti Ukrajině a NATO má následně splnit hrozbu a zničit ruskou černomořskou flotilu a všechny ruské jednotky na Ukrajině, o čemž před několika dny barvitě na americké televizi mluvil [1] bývalý šéf CIA David Petraeus. Rusko by bylo postaveno do situace, kdy by bylo v jaderné válce, aniž by o tom vědělo. Když totiž Rusko nepoužije jaderné zbraně, tak Ukrajina to použití prostě zinscenuje.

Gen. David Petraeus, bývalý šéf CIA

A Kreml vyhodnotil, že tímto Kyjev překročil pověstný rubikon. Byl zřejmě vydán příkaz na odstranění Zelenského a ten se to ve čtvrtek dozvěděl a je v panice a ve strachu, takže vyzval NATO k preventivnímu jadernému úderu proti Rusku. Stojíme znovu doslova krok před III. sv. válkou! Ruská bezpečnostní agentura CSRC k tomu na Telegramu uvedla [2] toto:

Podle našeho zdroje, který je vojenským analytikem jedné ze stran konfliktu, Západ a Ukrajina připravují další provokaci. Po již uskutečněné provokaci ohledně potrubí Nord Stream 1 a 2 (což nepřímo potvrzují četná prohlášení v tisku, odborné analýzy [3]  i nezávislé telegramové kanály [4]) se připravuje nová akce.

Jedná se o dvoufázovou operaci spojenou s vytvořením a použitím “špinavé jaderné zbraně” v podobě dělostřeleckého granátu. První fází je vytvoření a použití takové špinavé bomby, kterou by AFU (ukrajinská armáda) použila na území kontrolovaném ukrajinským režimem, ale případ bude prezentován jako použití jaderných zbraní právě Ruskem. Tento projekt se blíží k dokončení a provokace by mohla být provedena v nejbližších dnech.

Podle našeho zdroje probíhá montáž a testování již vytvořeného zařízení v Krivoj Rogu a ve Lvově. Podle získaných informací bude s největší pravděpodobností objekt použit v blízkosti Kyjeva. K tomuto účelu bude použit ruský dělostřelecký systém, který má kyjevský režim k dispozici. Poslední fází by byly odvetné raketové údery USA a NATO na ruské území s možným použitím jaderných komponentů. To bude prezentováno jako vlastní vývoj a iniciativa ukrajinské armády. Již dnes anglicky mluvící specialisté testují dovezené a smontované položky a přivážejí rakety s požadovaným doletem.

Ještě závažnější jsou informace o záhadné operaci chystané v Kremlu. V pondělním pořadu ruské televize Večer s Vladimirem Solovjovem byl hostem ruský vojenský expert Alexej Leonkov, který uvedl, že Kreml je blízko přehodnocení Speciální vojenské operace, a že byl překročen rubikon [5]. Zmínka o slově “Rubikon” je pouze na jednom místě ruských vojenských dokumentů, a to je Gerasimovova vojenská doktrína.

Protokol “Rubikon” jako bod, který překročil hranici pro použití jaderných zbraní

Bod události “Rubikon” označuje v doktríně situaci, kdy nepřítel se rozhodl proti Ruské federaci použít jaderné zbraně, zbraně s jaderným materiálem, případně zbraně odvozené od zbraní jaderných, např. špinavé bomby. Po aktivaci a překročení tohoto bodu se v ruských ozbrojených silách podle doktríny aktivuje protokol “Rubikon” a ten spočívá v přesunutí ruských operačně-taktických jaderných zbraní na linii doteku s nepřítelem a doktrína rovněž povoluje ruským speciálním silám provést veškerá opatření na odstranění hrozby, včetně únosů nebo likvidací politiků, kteří se podíleli na překročení bodu “Rubikon”.

Výzvu Zelenského lze považovat za sebevraždu nejen jeho, ale celé Evropy

Reakce Zelenského a jeho výzva NATO, aby okamžitě udeřilo na Rusko preventivně jadernými zbraněmi, je s vysokou pravděpodobností spojeno se spuštěním protokolu Rubikon v Rusku, protože pokud tomu tak je a Leonkov na ruské televizi v pondělí nepřeháněl, potom je Zelenský v ohrožení života a Rusové půjdou po jeho hlavě od této chvíle. Začíná to být osobní. A rovněž to potvrzuje informace o chystané špinavé bombě na Ukrajině, protože bez ní by v Rusku nedošlo ke spouštění protokolu ani omylem. Všechno to dokonale najednou zapadá do sebe.

Evropští politici připomínají šílence z Kroniky Bláznů, kteří naženou svět do jaderného ohně

Výzva k jadernému preventivnímu úderu NATO z úst prezidenta Ukrajiny je sama o sobě šílená a je možné ji považovat za vyhlášení války Rusku v oficiální rovině, i když je to de facto bezpředmětné, ale že to přichází právě teď, když podle dezinformačních západních médií ukrajinská armáda vítězí, je více než alarmující. Zelenský musí vědět, že taková výzva je opravdu přímý útok na Rusko a nezůstane bez odezvy, ale přesto se pro to rozhodl.

Hlavním cílem kolektivního Západu je zničení Ruska, nejen jeho porážka, ale úplné zničení a následné rozparcelování. A přestože se Západ strašně snaží, na Ukrajině tahá za kratší konec, protože Rusové mají více válečných zdrojů než celý kolektivní západ dohromady a okupace ruského území prostě nezůstane bez odezvy. Evropští politici jsou jako blázni, kteří ženou Evropu a svět do války a přesvědčují vlastní lid, že to je jediné správné řešení, a kdo neskáče, je podezřelý ruský agent.

Zelenský s ochrankou

Samotný fakt, že prezident Ukrajiny vyzve NATO k preventivním jaderným úderům potvrzuje, že Zelenský je vlastizrádce a klidně obětuje všechen lid Ukrajiny, aby zahynul v jaderném ohni, a to pouze kvůli tomu, že NATO a USA chtějí na účet Ukrajiny porazit Rusko. To samé chce Evropská unie, která chce na účet evropských domácností porazit Vladimira Putina způsobem, že domácnosti v EU a rodiny to mají všechno zaplatit a odskákat.

Takže, zatímco Petr Fiala nebo Eduard Heger na Slovensku posílají zbraně a peníze Kyjevu, tak prezident v Kyjevě mezitím vyzývá NATO k rozpoutání III. světové války a k preventivním úderům na Rusko. Každému je snad jasné, že pokud by na Rusko dopadla jedna jediná jaderná zbraň, Rusko má jenom jedinou možnost na odpověď, plnou jadernou odvetu se všemi téměř 7 000 jadernými hlavicemi, které má Rusko k dispozici.

Pokud by NATO vyhovělo, ruská první odvetná salva by mířila na vojenská letiště USA a NATO v Evropě

Otázkou samozřejmě je, odkud by tyto údery proti Rusku a ruským jednotkám byly doručeny. Pokud by šlo o křídlaté rakety vypálené z Polska a z Rumunska, potom by se terčem stalo celé NATO. Pokud by úder vyšel z americké lodi ve Středomoří, byl by to útok USA a ruská odpověď by mířila na americký kontinent. Cílem úderů Ruska v první salvě by byla všechna americká a spojenecká vojenská letiště v Evropě. Na Slovensku by pod první jadernou salvu spadal Sliač a Malacky, kde mají Američané nové základny.

V Česku by první salva mířila na Čáslav a Mošnov. První salva by s vysokou pravděpodobností mířila i na vltavskou kaskádu. Druhé a třetí salvy se potom budou soustředit na infrastrukturu s cílem vypnout průmysl a mobilitu nepřítele. Čtvrtá salva je nepravděpodobná, i když ne vyloučená. Ta by mířila na případně přeskupené vojenské svazy, které by byly ukryty a byly by nezasaženy první sérií salv. Bývalá sovětská doktrína počítala i s likvidací orné půdy nepřítele použitím kobaltových bomb s cílem vypnout zemědělství nepřítele alespoň na 50 let.

Zelenský a dva dozorci. Vlevo americký ministr obrany Lloyd Austin, vpravo ministr zahraničí Antony Blinken

Vláda Petra Fialy dovedla ČR de facto krok od jaderné konfrontace s Ruskou federací, a to svojí podporou muži, šílenci a komediantovi v Kyjevě, který zešílel a právě vyzval NATO k preventivním jaderným úderům proti Rusku. Tak daleko jsme se dostali, že vrcholní evropští politici dosud ani jednou v EU nevystoupili s požadavkem na mírové urovnání konfliktu na Ukrajině. Ani jednou!

Dosud veškerá vystoupení vůdců zemí EU jsou jen o jedné věci, o výzvách na totální porážku Ruska! Je to nevídané, neuvěřitelné, ale takové válečné opojení má jenom jediné řešení, smrt v jaderném ohni! Politici, kteří vyzývají k dalšímu vyzbrojování Ukrajiny a k válčení s cílem porážky Ruska, jsou ve skutečnosti vlastizrádci a šiřitelé a podporovatelé války! Jejich cílem není zachování míru ve vlastní zemi a bezpečnost lidu vlastní země, ale jejich cílem je živení války proti Rusku až do úplného konce, až do zničení Evropy! Taková je realita a pravda o politicích v čelech našich evropských zemí!

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ :AERONET News https://aeronet.news/video-prezident-zelensky-vyzval-nato-k-preventivnim-jadernym-uderum-proti-ruske-federaci-po-obdrzeni-informaci-o-aktivaci-protokolu-rubikon-v-moskve/

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Psali jsme také: https://volnyblog.news/prezident-zelensky-vyzval-nato-k-preventivnim-jadernym-uderum-proti-ruske-feder… […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *