,

Pravda o švédské „bombardovací“ krizi🚩Pokud čtete pouze mainstreamová média, možná jste o tom nikdy neslyšeli, ale Švédsko má šokující vysoký počet bombových útoků. 🚩Máme zde co do činění se silnými výbušninami. 🚩Útoky ručními granáty a IED jako v Afghanistánu a Iráku. 🚩Máme co do činění s válečnými zbraněmi.🚩Co se ve Švédsku asi tak pokazilo, změnilo, za posledních 20 let?

Možná jste slyšeli, že Švédsko má už 20 let stále rostoucí krizi znásilňování, ale věděli jste, že Švédsko má také krizi „bombardování“?

Pokud čtete pouze mainstreamová média, možná jste o tom nikdy neslyšeli, ale Švédsko má šokující vysoký počet bombových útoků. Někteří lidé na levici se to pokoušeli bagatelizovatt jako „jen petardy“, ale faktem je, že máme co do činění se silnými výbušninami. Útoky ručními granáty a IED. Máme co do činění s válečnými zbraněmi.

Ve skutečnosti se věci tak zhoršují, že nevinné děti a starší lidé jsou nyní zabíjeni při bombových útocích a útocích granáty!

To není něco, co byste očekávali, že se ve Švédsku stane. Útoky ručními granáty. Co se stalo s mou kdysi mírumilovnou domovskou zemí?

Ve skutečnosti jsou věci tak špatné, že se výbuchy staly běžnou každodenní záležitostí. 

Nebavíme se o jednom výbuchu každý měsíc nebo tak nějak. 

Ne! V roce 2019 mělo Švédsko v průměru téměř 5 bombových útoků každý týden.

 

Peter Švédsko@PeterSweden7Krize ve Švédsku – 4 BOMBY za posledních 24 hodin! – Bombardovaná pizzerie na předměstí Stockholmu – Bombardování pizzerie v Göteborgu – Bombardování domu ve Värnamu – Exploze v bytě v Landskroně Myslím, že toto je nový rekord😡 Prosím SDÍLEJTE, protože média nedělají svou práci!23. ledna 20195 602 retweetů5 830 lajků

Věci jsou tak špatné, že za posledních 5 let došlo k šokujícím 997 incidentům s výbušninami.

Téměř 1000 detonací, pokusů o bombové útoky a příprav na bombové útoky za pouhých 5 let. To je šílené!

Před několika lety ve Švédsku 8letý chlapec tvrdě spal v rodinném bytě ve městě Göteborg. Kolem třetí hodiny ráno se z ničeho nic ozvala mohutná exploze. Celý byt se zaplnil kouřem a nastal chaos. Oknem směřujícím do ulice byl právě vhozen dovnitř ruční granát.

Rodiče ho vynesli z bytu do bezpečí, aniž by si přesně uvědomili, co se stalo. Teprve když stáli na schodišti, viděli, že jeho hlava byla zničena výbuchem. Osmiletý chlapec byl zabit granátovým útokem – ve Švédsku.

To by se nikdy nemělo stát, natož v moderní evropské zemi, jako je Švédsko, které bývalo známé jako jedna z nejmírumilovnějších zemí na světě.

A existuje více takových příkladů, o kterých budu mluvit dále v tomto článku.

Člověk by si myslel, že to budou masivní zprávy, ale ve Švédsku se to nyní děje tak často, že se to už téměř nevydává, stejně jako v případě krize znásilnění.

Pokud sledujete mé reportáže delší dobu, možná víte, že o bombardovací krizi ve Švédsku informuji již řadu let.

Nárůst granátových útoků a bombových útoků ve Švédsku za posledních 10 let byl šílený. Když jsem vyrůstal ve Švédsku v roce 2000, bombové útoky byly neslýchané. Nyní dochází každý týden k několika explozím.

Je to velmi znepokojivý trend a cíle sahají od rodinných bytových komplexů po restaurace a podniky.

Co se ve Švédsku asi tak pokazilo, změnilo, za posledních 20 let?

ZDROJE: ZDE ZDE ZDE

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *