, , , ,

Bojovali za klima, s Rusem, za uprchlíky a teď jim zakázali slípky na dvorku. Český horlivý goj je ve zmateném šoku

Bojovali za klima, s Rusem, za uprchlíky a teď jim zakázali slípky na dvorku. Český horlivý goj je ve zmateném šoku

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

17.12.2022

Znáte ten typ lidí, kdysi se jim říkalo svazáci a komsomolci. Bojují ze všech sil za režimní globalistickou pokrokovou agendu. Vždy podle toho, co jim panská medii určí jako prioritu. Jednou je to boj za klima a proti současné civilizaci. Podruhé je to boj s Rusem. Za chvíli vítají uprchlíky, když skončil boj za vakcíny proti koronaviru. Permanentně k tomu bojuje proti nenávisti, antisemitismu, rasismu a předsudkům. Vždy podle potřeby. Svojí roli si najdou, tu poskakují na prorežimních demonstracích, jindy spílají lidem jiného názoru a udávají je režimním úřadům.

Ti nejhorlivější podle nových ideologií i žijí. Chodí v obnošených věcech, vypínají si topení, vaří uprchlíkům, pěstují si doma zeleninu, třídí odpad tak, že to u nich vypadá jako na smetišti a stojí ve frontě na vakcíny.

Po očku pozorují, zda si cizí pán všímá jejich horlivosti! Jak pán zamručí, přidají ve snažení a horlivosti.

Najednou přijde šok! Pán jim zakáže ty slípky na zahrádce, které ještě včera měli tak snaživě propagovat v rámci omezování spotřeby a záchrany klimatu. Prý jako, že by se šířila ta ptačí chřipka! A gój je v šoku, neví, co vlastně pán chce, snaživě mu odezíral ze rtů a pán ho zaskočil a on nebyl připraven. Konspirační teoretici se jim posmívají, že v Německu žádný zákaz nemají,

.Až mu brzy zakáží topit dřevem, tak už pochybovat nebude a radostně umrzne. Zbaví tím planetu své karbonové zátěže a nebudou samozvaným pánům světa ujídat zdroje.

Věru nemá mentální otrok lehký život. Být dnes otrok je mentální stav, okovy nejsou potřeba.

ZDROJ: Česká věc https://ceskavec.com/2022/12/bojovali-za-klima-s-rusem-za-uprchliky-a-ted-jim-zakazali-slipky-na-dvorku-cesky-horlivy-goj-je-ve-zmatenem-soku

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *