, , ,

DEN POTÉ, JE TŘEBA VÍCE PŘEMÝŠLET A VNÍMAT, analýza Jindřicha Kulhavého

babiš kontra pavel

DEN POTÉ, JE TŘEBA VÍCE PŘEMÝŠLET A VNÍMAT – analýzy Jindřicha Kulhavého

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

15.1.2023

Analýzu voleb necháme na vás samotných, nicméně mohutný finiš Petra Pavla v dvou hlavních metropolích ukazuje, jakou škodnou jsou proevropští intelektuálové z kanceláří umístěných ve velkých městech. Míra nepochopení vážné situace, ve které se Česká republika pod vedením ideologicky pomatené a Bruselu či Bílému domu sloužící Pětikoalice nachází, je děsivá.

Je s podivem, kolika lidem ,,vyhovuje“ nejvyšší inflace v Evropě spuštěná Fialou a jeho ministry, nejdražší elektřina na světě, přestože ji vyrábíme velmi levně, či riziko odstavení většiny plynových zařízení napříč domácnostmi, továrnami a elektrárnami. Je překvapivé, že tu vzniká podpora osobě preferované Pětikoalicí, jejíž představitelé se výrazně podílí na dalším zdražování už tak obrovského skandálu v podobě emisních povolenek a šířícího se Green Dealu, díky kterému bude u nás uzavřen automobilový průmysl dosud držící ekonomiku nad vodou. To jsou reálné věci, o kterých nelze diskutovat. Dále tu máme devastaci školství a zdravotnictví, ukrajinizaci společnosti provázenou navýšením kriminality o 20 %, přerozdělování společných peněz, z nichž velká část končí někde, kde se dají v pohodě defraudovat, přičemž se to nazývá jako válečná pomoc Ukrajině. Čti podpora polonacistického režimu představovaného Zelenským a podporovaným Spojenými státy a Velkou Británií, jejichž zájmy v tomto teritoriu lze nazývat jakkoliv, jen ne čestnými.

Petr Pavel, který údajně zvítězil o těsných cca 25000 hlasů, patří k tvrdé lampasácké linii bývalého režimu. Arogantní vystupování bez emocí a tvář bez grimas připomínající pokrového hráče jsou jen částí jeho osobnosti. Na boj o Hrad byl připravován dlouho a jeho kariéra, v níž byl i druhou nejvýše postavenou osobou ve strukturách NATO, mu nahrává. Je třeba si uvědomit, že vojenský pakt NATO je víceméně prodlouženou rukou USA a v podstatě jde o odnož Pentagonu. A jak víme, Spojené státy po absolutní většinu své historie vedou války po celém světě a mají prsty v tolika ozbrojených konfliktech, že by bylo s podivem, kdyby ve vedení NATO jeho příslušníci nezískávali militantní manýry a názory. Čemuž napovídá i spolčení s Fialovo vládou, jejíž protiruské nálady a zbrojní dodávky na Ukrajinu se stávají bezpečnostním rizikem pro Českou republiku a přibližují nás k zatažení do války proti nejlépe vyzbrojenému státu světa.

Pokud se generál Petr Pavel stane prezidentem, bude riziko povolávání našich synů do zbraně mnohem vyšší, než tomu bylo dosud, kdy je mobilizace na úrovni vládních diskusí a prozatím naprosto dobrovolná. I kdyby však válka skončila, Fiala & spol. budou dále plundrovat již tak zničenou českou ekonomiku ve jménu obnovy Ukrajiny, přestože ve skutečnosti půjde o zvelebování anglosaského majetku získaného různými fondy korupcí Zelenského režimu i jeho samotného. A Petr Pavel se ničemu z toho bránit nebude. Přidejme jeho přesvědčení o tom, že se nám i na jeho popud mají razantně zvýšit daně včetně té z nemovitostí a ptáme se, zda li je český národ opravdu tak tupý, že mu stačí líbivá tvář a oslnivá kariéra bývalého rozvědčíka převlékajícího kabát dle potřeby? Představa, že nás ve světě reptezentují Fiala a vedle něj stojící Pavel, je díky jejich názorům děsivá. Navíc zavedením řádu a pořádku se z Čechů proslulých smyslem pro improvizaci stane národ žijící v polovojenském režimu s velmi okleštěnými svobodami a možnostmi bránit vlastní identitu. Záměrem vedení vojáků bylo vždy udělat z nich nemyslící hmotu poslouchající rozkazy a jdoucí na smrt, jeli k tomu vydán povel. Kdo byl na vojně, ví, o čem je řeč. Posadit lampasáka na Hrad je zásadní omyl, na kterém se jeho voliči podílí.

Ani druhý kandidát na post prezidenta není zrovna ideálem. Předvídat chování Babiše bylo vždy složité a všichni pamatujeme na jeho lopingy ve vedení vlády. Předvolební kampaň Babiš dělal mnohem levněji, nepotřeboval žádný tým složený z bývalých státních funkcionářů, stačil mu mág Prchal, jehož úloha nyní bude ještě náročnější. Babiš má za sebou 8 let ve vládách, jednu z nich vedl. Byl u zvládání pandemie. Zde je třeba jeho kritikům říct, že řada omezení u nás uvedených do provozu byla oproti Rakousku, Itálii, Francii či Německu daleko menších a méně důsledně vymáhaných než jinde. Věřte tomu, že být u moci Fiala, byli bychom na tom díky komukoliv z elit podlézavému Fialovi daleko horší. Pokud by byla u moci Pětikoalice s Pavlem na Hradu, byl by tu polovojenský řád a očkování by bylo nejen povinné, ale i tvrdě vynucované. Pln o z nás to ustálo a zůstali jsme ,,čistí“. Takže kdo kritizuje Babiše za toto období, musí to brát v celosvětovém kontextu a uvědomit si, že Big Pharmě podlehli i V Rusku, Maďarsku, Číně a většině světa úplně stejně, jako v zkorumpované EU vedené nákupčí Leyenovou. Fiala v tandemu s Pavlem by byli mnohem většími diktátory už jen proto, aby dostali pochvalu od Evropské komise.

Babiš má plno dalších hříchů z minulosti a jeho kariéra se možná zdá být divočejší než u Pavla. Jistě, jeho podnikání bylo často bezohledné, zaklekávání na konkurenci víceméně trestné, Finanční správa se stala státem ve státu a její propojení s hospodářskou kriminálkou odstrašující ukázkou zvůle moci. Zvláště, když se to týkalo všech mimo Babiše a jeho vyvolených. Na druhou stranu měl Babiš přinejmenším v roli ministra financí a prvních dvou let i ve funkci předsedy vlády snahu snižovat český národní dluh a nebýt uměle vyvolané pandemie, možná by měl kritiků méně. Snížil by se i jeho morální deficit, přestože ho řadíme ke globalistické linii. Má navíc schopnost navazovat dobré vztahy s jinými významnými politiky a nestojí v tak hlubokém předklonu, jako Fiala. Navíc odpor, který proti němu vytváří celá Pětikoalice, vypovídá o tom, že jim nedává tolik prostoru k provádění plánované destrukce státu, jakou by si Fiala s Leyenovou přáli. V době absence silné a zásadové opozice ze strany SPD je tak Babiš jedinou možnou silou schopnou sedět současné vládě za krkem a brzdit ji v jejím rozletu. Aktivní práci pro STB nelze prokázat, byť svazek existoval a u zaměstnanců v zahraničním obchodu byl standardem. Pavlova velmi aktivní činnost v KSČ je známou realitou. V tomto je ostuda u obou, že se 33 let po tzv. Sametové revoluci dostali do 2.kola prezidentských voleb.

Chápeme, že je těžké říct:,,Hodili jsme to Babišovi“. Je však třeba si uvědomit důsledky toho, co se stane, když to neuděláme. Petr Pavel je zárukou dalšího nekontrolovaného sešupu, do něhož nás vláda Pětikoalice dostala. A pokud si budou jmenovat i svého předsedu Ústavního soudu kvalit Rychetského, nic nás v pádu do propasti nezastaví. Směřujeme k sociálním kreditům, ztrátě práva na osobní vlastnictví a snížené mobilitě na minimum. Už nyní se ve Sněmovně projednávají úpravy Ústavy ČR, které povedou k militarizaci, umlčení kritiků a odpůrců. Rychetský to posvětí a my všichni se ještě budeme divit, co se bude dít. Vzpomeňme na poslední volby prezidenta, kdy nakonec Zeman favorizovaného Drahoše překonal a zmobilizujme se proti dalšímu liberálovi v osobě Petra Pavla deroucího se k moci. Opravdu se nad tím zamyslete. I přes Babišovu značnou nedokonalost.

Jindřich Kulhavý

ZDROJ:Pravý Prostor https://pravyprostor.net/?p=154933

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *