„Dělohu nelze vyměnit jako kabelku.“ Nemocnice navrhla operace pro transsexuály

gender

„Dělohu nelze vyměnit jako kabelku.“ Nemocnice navrhla operace pro transsexuály

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

15.1.2023

Navigátor genderového programu dětských nemocnic nabízí předávání dělohy od „živých dárců“ trans ženám

Transgender obhájce řekl, že pomoc trans ženám otěhotnět je „jeden z hlavních důvodů, proč dělám práci, kterou dělám“

Clay Travis: Biden je šílený v otázce transgender chirurgie

Zakladatel OutKick Clay Travis reaguje na podporu Joea Bidena celostátním právům na péči potvrzující pohlaví

Pittsburghská dětská nemocnice je pod palbou poté, co její navigátor genderového programu obhajoval pomoc transgender ženám otěhotnět tím, že jim poskytne reprodukční orgány od živých dárců.

Alicyn Simpsonová, koordinátorka genderového programu dětské pittsburghské nemocnice, podpořila myšlenku transplantace dělohy transsexuálním ženám. Dělohy by podle ní mohli poskytnout živí dárci, konkrétně by pak mělo jít o transsexuální muže, kteří se narodili jako ženy. Informoval o tom server Fox News. Nápad vzbudil zděšení u odborníků a konzervativců.

Podle Simpsonové, která sama prošla změnou pohlaví zhruba před třiceti lety, by transsexuální muži měli zájem „prodiskutovat“ možnost darovat své reprodukční orgány transsexuálním ženám. „Já tyto části těla mám, ale nechci je. Ty je chceš a potřebuješ je. Co kdybych ti je tedy dala? Jak by to ale fungovalo? Podle výzkumů by to opravdu mohlo jít,“ uvedla Simpsonová k této možnosti.

Ta také uvedla, že výzkum odhalil, že většina transsexuálních žen „by si vybrala ženské fyziologické procesy“, jako jsou menstruace a těhotenství, a to s pomocí vaginální transplantace a transplantace dělohy.

Vlna kritiky

Prezentace, z níž lidé na sociálních sítích sdíleli videoklipy, rozohnila na twitteru celou řadu z nich. „Na odebírání děloh zcela zdravým mladým ženám a jejich transplantaci mužům je něco zákeřného,“ napsal v reakci na videa politický komentátor a influencer Ian Miles Chong.

Silně se ohradila i American Life League, která se sama označuje za největší katolickou neziskovou organizaci ve Spojených státech. „Děloha není doplněk, který se vyměňuje jako kabelka,“ uvedla organizace na twitteru a dodala, že fyziologické rozdíly mezi oběma pohlavími znemožňují transplantaci funkčních, reprodukčních orgánů.

K transplantaci děloh se vyjádřil také filozof Peter Boghossian, který posměšně řekl, že jde o „vrchol sociální spravedlnosti“. Další lidé tento nápad nazvali „frankensteinovským“ postupem.

Na YouTube kanálu genderového programu se v roce 2014 rozpovídal o tranzicích mladistvých doktor Jonathan Fletcher, který uvedl, že ke změnám pohlaví dochází u pacientů od 12 let. „Jsme centrum, které poskytuje komplexní péči dospívajícím a dospělým do ve věku od 12-26 let,“ uvedl Fletcher.

V prezentaci Simpsonová dále uvádí, že děti na počátku puberty, které se projeví jako „transgender“, jsou centrem podporovány v „sociální transformaci“ na pohlaví, které si zvolily. „Zralí nezletilí“ mohou činit taková rozhodnutí, ale zároveň chceme, aby si byli svou volbou jistí,“ řekla Simpsonová a argumentovala tím, že blokátory puberty jsou „zcela reverzibilní“ a „bezpečné“.

Na svých webových stránkách centrum nabízí zdroje pro rodiče a pacienty, kteří je učí o „ genderovém jednorožci “, stejně jako „tipy a triky“ pro „zabalení“ a „sbalení“ genitálií pacientek a také zploštění prsou „stáhnutím hrudníku“.

Webové stránky také obsahují informace o blokátorech puberty v rané i pozdní pubertě a uvádí, že nabízejí pacientům hormonální terapii a také „ péči potvrzující pohlaví “.

ZDROJ:FOXNewshttps://www.foxnews.com/media/childrens-hospital-gender-program-navigator-touts-giving-uteruses-live-donors-trans-women

Echo24https://echo24.cz/a/HJRBy/zpravy-svet-alicyn-simpsonova-mluvi-o-transplantacich-delohy-transsexualnim-zenach

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *