, , , , , , , ,

Danuše Nerudová vyzvala lidi, aby respektovali minority, které o sobě tvrdí, že mají třetí, čtvrté nebo páté pohlaví! Brzy se dočkáme ve školách revidování české gramatiky v oblasti zájmen, stejně jako to již postihlo USA

Danuše Nerudová vyzvala lidi, aby respektovali minority, které o sobě tvrdí, že mají třetí, čtvrté nebo páté pohlaví! Americký gender-bender právě dorazil i do Česka a brzy se dočkáme ve školách revidování české gramatiky v oblasti zájmen, stejně jako to již postihlo USA! Brzy přijdou unisex záchody, unisex oblečení a unisex sprchy na školách! Sexuální deviace jako politické téma globalistů má za úkol popřít princip Kristova odkazu zachování lidstva skrze svazek muže a ženy, což povede k dramatickému poklesu bílé populace na povrchu této planety!

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

22.12.2022

Blíží se svátky zrození Krista a naprosto nikdo by si nemyslel, že doslova pár dní před Vánoci vypustí kandidátka na prezidentku ČR Danuše Nerudová takovou mamutí facku do tváře křesťanů v České republice. Na internetu se totiž objevilo video z jejího středečního rozhovoru pro jedno české médium, kde padla i otázka, kterou pravidelně v USA dostávají američtí politici, tedy kolik podle politika existuje pohlaví? Danuše Nerudová prohlásila, že společnost se prý shodne na tom, že existují 2 pohlaví, ale prý by měl být respektován názor minorit (rozuměj LGBTQ+) o tom, že pohlaví existuje mnohem více.

Na dotaz moderátora, jaká ta další pohlaví jsou, neodpověděla Danuše Nerudová vůbec a odpověděla zástupně, že je prý třetí, čtvrté, páté a další pohlaví. Tady je dobré si všimnout, že kandidátka se vyhnula odpovědi na otázku, jaká to jsou ta další pohlaví, protože tohle neví většina politiků, protože to nejen neví, ale ani vědět nemohou. Všechna ta další pohlaví jsou totiž jen malformacemi mužského nebo ženského genitálu způsobené genetickou poruchou rozvoje plodu, kdy nedoje k plnému rozvinutí pohlavního orgánu u potomka.

Když kandidátka na prezidentku neví, jaká jsou ta další třetí a pátá pohlaví, musí jí to vysvětlit Aeronet

Důvodem této poruchy jsou toxické látky v potravě matky a otce před početím plodu. Pohlavní deviace plodů způsobují ftaláty, mikroplasty ve vodě a v potravinách, kontaminace pitné vody hormony, především estrogenem. Malformace mají hrůzné vzezření, např. vagína s varlaty, penis vyrůstající z klitorisu, rozštěp penisu, zcela chybějící orgán jen s otvorem pro močení atd.

Těchto deformací lékaři v USA evidují celkem 74 typů a genderová lobby se tedy rozhodla, že bude prosazovat práva za 74 různých pohlaví.

Z nichž nejpočetnější, tedy kromě majoritního muže a majoritní ženy jsou tzv. somatici a hned za nimi non-binárové. Musíme si vysvětlit, co vlastně paní Danuše podporuje, abyste si mohli před Vánoci obstarat sáček na zvracení v rytmu vánočních koled.

Lampička v životní velikosti koně v kanceláři Danuše Nerudové na Mendelově univerzitě v Brně stála bratru 100 000 korun

Somatici jsou členové LGBTQ skupiny. Lesby, gayové, bisexuálové, transvestité a queers. Není potřeba tyto skupiny popisovat, snad jen tu poslední. Queer je označení pro lidi, kteří nejsou ani heterosexuálové, ani cisgenderové. Cisgender je osoba, která se ztotožňuje se svým tradičním pohlavím, se kterým se narodila. Muž, který se cítí jako muž, je mužský cisgender. Žena, která se narodila jako žena, je ženský cisgender

Queer je tedy osoba, která má plně vyvinutý pohlavní orgán, ale neztotožňuje se s ním, aniž by ale byla přímo orientována na stejné pohlaví, tedy homosexuálně a není tudíž ani gay, ani lesba. Má jinou, divnou (queer) orientaci, třeba na zvířata, výfuky automobilů, fetiš orientace na oblečení jako sexuální atraktant apod. Jenže, všechny tyto popsané skupiny patří do grupy tzv. somatiků.

Celé genderové hnutí se točí okolo genetických pohlavních a mentálních poruch vývoje plodu

Mají problémy se svým pohlavím, ale pouze v psycho-somatické rovině, tedy v rovině jejich mentálního seberozlišování a sebeposuzování. Proto v mnoha zemích, zejména v Číně, ale i v Ruské federaci (a do poloviny 70. let i v USA) jsou členové těchto skupin považováni za pacienty se sexuální psychosomatickou deviací, protože jejich schopnost rozmnožování není fyzicky narušena. Je totiž narušena pouze mentálně, v jejich hlavě.

Jenže to už neplatí o té obrovské skupině “genderoplegiků” jakožto osob, kterým chybí pohlavní orgán úplně, anebo je malformovaný, tedy znetvořený, nefunkční, špatně vyvinutý. Protože označení genderoplegik je odpudivé, bylo vymyšleno náhradní označení “non-binár”. To je osoba, která nemá ani jedno ze dvou (binary) pohlaví, ani prokazatelně mužské, ani prokazatelně ženské. Tyto děti se začaly masivně rodit v celé západní populaci počátkem 90. let.

V USA jsou do podpory LGBT indoktrinovány děti už od školního věku

Spouštěčem tohoto nárůstu chybně vyvinutých plodů v děloze je především hluboké zamoření potravin a vody toxickými látkami, ale to nevysvětluje, proč k tomu došlo až počátkem 90. let minulého století, a proč tak masově jen v zemích západního světa? Co se stalo v té době společného v celém západním světě, v Severní Americe, i v Evropě?

Ano, právě počátkem 90. let se do leteckých paliv poprvé začaly přimíchávat sloučeniny a oxidy na bázi hliníku, které zvyšují teplotu hoření leteckého kerosinu a tím se radikálně zvyšuje výkon motorů, dolet letadel a hlavně úspora paliva. Hliník je však prokázaným pachatelem a jednou z nejvíce toxických látek pro lidský organismus, mozek a zejména lidskou DNA. A dalším vodítkem je opět hliník, ale ve vakcínách! A to nepočítáme chemtrails programy na moderování počasí nad zeměmi západní civilizace.

Raketový a skokový nárůst pohlavních deviací v západní civilizaci byl nastartován s počátkem 90. let

Právě počátkem 90. let se v zemích západu začaly masivně používat vakcíny na bázi příměsí hliníku pro zvýšení reakce organismu na očkovací látku. Po vpíchnutí do těla totiž imunitní systém zareaguje na vakcínu mnohem silněji a lépe, když je v ní hliník. Když si tedy spojíte tyto dvě hliníkové stopy dohromady, najednou vám docvakne, proč zhruba o 20 let později začínají západní populaci zaplavovat deviantní lidé s poškozeným vývojem pohlaví. Je to naprosto logické, dává to smysl, časově to doslova sedí na pětníku. Někteří mají štěstí a potkalo je pouze somatické postižení, ovšem stále více lidí se rodí jako genderoplegici, tedy s deformovaným či neexistujícím pohlavním orgánem.

LGBT průvod s dětmi v San Franciscu

A těchto poruch s nefunkčními orgány je popsáno více jak 60, tedy dohromady 74, ale to číslo není definitivní, už se objevilo dokonce i číslo 97, ale to v podstatě není už ani důležité. Pro nás je důležité, že globalisté zhruba na počátku 90. let se rozhodli spustit brutální proces destrukce genomu západního muže a západní ženy. A hlavním vektorem procesu je prudká toxifikace genomu západních lidí hliníkem a jeho průmyslově využívanými oxidy.

V USA to začalo tak, že politici začali těmto skupinám uznávat práva na privilegia. Najednou se začaly objevovat unisex záchody, unisex sprchy ve školách, unisex oblečení na online shopech, unisex účesy v kadeřnictvích a holičstvích a především rušení a zákazy používání tradičních zájmen on a ona, kdy obě zájmena jsou nahrazována vlastními jmény pořád dokola.

Na začátku je ústup politiků zdravému rozumu a militantním genderistům, a potom to už jede samospádem

Takže už se neříká: “Petr potkal Janu a pozdravil ji, jak se má. Ona mu odpověděla, že na něj myslela. A on se přiznal, že na ni také myslel.” Podle gender neutrálu ta věta bude dnes znít takto: “Petr potkal Janu a pozdravil Janu, jak se má. Jana Petrovi odpověděla, že na Petra myslela. A Petr se přiznal, že na Janu také myslel.” Genderový neutralismus zcela vylučuje cisgenderová zájmena. Naučit se psát neutrálem je opravdu náročné a ještě horší je neutrálem mluvit.

Protože jakmile vám tam skočí zájmeno “jí” nebo “jemu”, případně “ho” nebo “ji”, tak riskujete, že vám woke aktivistka z genderové univerzity vyškrábe oči, co jste si to dovolil, protože ona se cítí “oni” a nedovolí, aby jí někdo přisuzoval vagínu, kterou přece nemá. Pokud jste dočetli až sem, doufám, že vám sáček na zvracení posloužil dobře, protože je potřeba vědět, že paní Danuše, která kandiduje na prezidentku, podporuje genderismus skupiny fanaticky naladěných lidí, kteří jen mají zdravotní genetický problém, ale rozhodli se používat jej jako výtah k privilegiím a k benefitům ve společnosti.

LGBT průvod v San Franciscu

Na jeho základě žádají privilegia, pozitivní diskriminaci, kvóty na své zaměstnávání a veškerý respekt a úctu. Prostě jako to požadují ve všem a od každého v USA. Ne na základě toho, co umí, co dovedou, jací jsou šikovní, jak jsou vzdělaní nebo zruční, ne… ale pouze na základě své pohlavní deviace.

Vyžadují svoji povinnou inkluzi do řídících pozic korporací, firem nadnárodních podniků, jako to třeba bylo k vidění donedávna v centrále Twitteru, kde potom tuto agendu rozšiřují a zesilují. A to je proces Velkého resetu na této planetě.

Chraň Pánbůh, aby český národ zvolil do křesla prezidenta něco takového, jako je paní Danuše, nebo něco takového, jako je pan generál Pávek, nebo Pavel, nebo jak se ten člověk v roli lampasového artisty jmenuje. Prezidentem musí být někdo s normální hlavou, který bude prosazovat princip, že základem státu je rodina, kterou tvoří výhradně archetyp muže, ženy a jejich zplozeného a nikým nezmrzačeného dítěte. Jedině tak bude odkaz Kristova modelu tradiční křesťanské rodiny zachován.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj:https://aeronet.news/video-danuse-nerudova-vyzvala-lidi-aby-respektovali-minority-ktere-o-sobe-tvrdi-ze-maji-treti-ctvrte-nebo-pate-pohlavi-americky-gender-bender-prave-dorazil-i-do-ceska/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *