, , , , , , ,

Aktuální informace ze světa tečkovaných

Vládní zprávy, Pfizer Docs. & Cost of Living Crisis dokažte, že se vás vaše vláda snaží zabít & Depopulate the Planet

OD  ON  

V roce 1993 byla vydána kniha bývalého špiona MI6 jménem Dr John Coleman. V této knize Dr Coleman napsal následující –

„Nejméně 4 miliardy „zbytečných jedlíků“ budou odstraněny do roku 2050 omezenými válkami, organizovanými epidemiemi smrtelných rychle působících nemocí a hladověním. Energie, jídlo a voda budou udržovány na úrovni životního minima pro neelitu, počínaje bílou populací západní Evropy a Severní Ameriky a poté se rozšíří na další rasy. 

Populace Kanady, západní Evropy a Spojených států bude decimována rychleji než na jiných kontinentech, dokud světová populace nedosáhne zvládnutelné úrovně 1 miliardy, z čehož 500 milionů bude tvořit čínské a japonské rasy vybrané proto, že jsou to lidé. kteří byli po staletí řízeni pluky a kteří jsou zvyklí poslouchat autoritu bez otázek.“

Mnoho lidí by s největší pravděpodobností ignorovalo výše uvedená tvrzení jako „nesmysl ze staniolu“.

Oficiální vládní údaje, důvěrné dokumenty společnosti Pfizer a skutečné události, jako je současná krize životních nákladů, údajná blížící se katastrofa související se změnou klimatu, pandemie Covid-19 a pokračující rozvoj umělé inteligence, však bohužel silně naznačují, že existuje program na vylidnění světa a vaše vláda se vás v podstatě pokouší zabít.

ZDROJ: The Exposéhttps://expose-news.com/2022/08/11/government-is-trying-to-kill-you/

Němečtí vědci zkoumají „vakcíny“ proti Covidu a krev očkovaných lidí a říkají okamžitě přestat očkování

OD  DÁLE  

Německá pracovní skupina pro analýzu vakcíny Covid zveřejnila svůj „ Shrnutí předběžných zjištění “. V rozsáhlé zprávě ze dne 6. července skupina popsala toxické látky nalezené ve všech analyzovaných vzorcích „vakcíny“ proti Covid a výrazné změny pozorované ve vzorcích krve odebraných očkovaným lidem. Skupina také zjistila, že čím větší je stabilita obalu lipidových nanočástic, tím častější jsou vedlejší účinky vakcíny.

„Abychom zabránili přímému a bezprostřednímu ohrožení lidského života a veřejné bezpečnosti, žádáme, aby byly programy očkování proti Covid-19 okamžitě ukončeny,“ stojí ve zprávě skupiny.

Podle WG Vaccines Education byla tato zpráva zaslána všem členům Bundestagu (dolní komory parlamentu v Německu) a poté úřadům a médiím – celkem více než 4000 lidem.

ZDROJ: The Exposéhttps://expose-news.com/2022/08/13/german-researchers-stop-vaccines-immediately/

Obrna odvozená z vakcíny se nachází v londýnských kanalizacích a jejich řešením je aplikovat lidem více vakcín

OD  DÁLE 

.

Bezpochyby hlavní nemocí na obranu vakcín je obrna. Shodou okolností by to také mohla být největší lež a lékařský podvod všech dob. Toxiny způsobující „dětskou obrnu“ jsou dobře zdokumentovány. Je obrna virus, který nikdy nebyl?

V tomto článku prozkoumáme historii dětské obrny, vakcínu proti obrně, otravu DDT a zda bychom měli důvěřovat obnovenému tlaku na vakcínu proti obrně.

Nepokoušíme se poskytovat lékařské rady. Pouze poskytujeme informace, které je třeba alespoň zvážit, než se rozhodnete nechat své dítě nebo sebe očkovat proti obrně.

Zdroj: The Exposéhttps://expose-news.com/2022/08/12/vaccine-derived-polio-is-found-in-londons-sewage/

Vakcíny proti neštovicím proti opičím neštovicím jsou do roku 2023 nedostatkové

OD  DÁLE 
Na frontě opičích neštovic jsou dobré zprávy, i když možná ne tak dobré pro Američany. Dánská společnost Bavarian Nordic – která je jediným výrobcem jediné schválené vakcíny proti neštovicím proti opičím neštovicím – prodala téměř všechny své zásoby do USA a nové dávky bude vyrábět až v roce 2023.
To, že vakcíny Jynneos jsou dočasně vyprodané, bychom měli brát jako dobrou zprávu. Znamená to, že do příštího roku nebudou nutit velké části populace k očkování. Možná se ptáte, proč bychom nechtěli, aby byl velký počet lidí očkován proti opičím neštovicím?
Více na
ZDROJ: The Exposé https://expose-news.com/2022/08/10/monkeypox-vaccines-are-in-short-supply-until-2023/

Děti v Dánsku již nebudou vystaveny „vakcínám“ proti Covidu

OD  DÁLE  

Od 1. července jsou dánské děti déle podrobovány lékařským experimentům tím, že jim jsou injekčně podávány „vakcíny proti covidu“. 

Vzhledem k sezónnosti covidu, stejně jako u chřipky, byl program hromadného injekce covidu v Dánsku až do podzimu dočasně zastaven. Když se 1. října znovu spustí program injekcí Covid, stejně jako žádné další injekce Covid pro děti, budou posilovací injekce nabízeny pouze osobám starším 50 let a zbytku populace pouze v případě, že jsou považováni za „vysoce rizikové“. vážného onemocnění. Je třeba ještě posoudit, zda je bezpečné podávat těhotným ženám posilovací dávky.

Více na
Zdroj: The Eposé https://expose-news.com/2022/08/10/children-denmark-no-longer-subjected-to-covid-vaccines/

Izraelský profesor „Vypuknutí opičích neštovic je spojen s mRNA vakcínami“ je cenzurován, ale není umlčen

OD  DÁLE  

Sociální média se pro Big Pharma staly válečnými stroji. V žádném případě nedovolí uživatelům internetu, kteří očerňují vakcíny, aby se svobodně vyjádřili. Ani ti největší lékaři, dokonce ani nejlepší vědci na světě nesmějí zpochybňovat účinnost vakcín. Jsou prostě cenzurováni, zakázáni, exkomunikováni, jako za starých dobrých časů inkvizice. Nejnovějším příkladem je příklad prof. Shmuela Shapiry.

Profesor Dr. Shmuel Shapira, jeden z předních izraelských vědců, ve svém tweetu navrhl, že epidemie opičích neštovic souvisí s mRNA vakcínami. Twitter se okamžitě pustil do akce a donutil Doktora, aby smazal svou zprávu, pokud chtěl pokračovat v používání jejich platformy.

Více na
ZDROJ: The Expsé https://expose-news.com/2022/08/09/israeli-professor-is-censored-but-not-silenced/

Podrobné zkoumání účinku spike proteinu naznačuje mechanismy pro vznik nežádoucích účinků

OD  ON 
Některé výzkumné práce týkající se Covid a Covid očkování se soustředí na pochopení toho, proč je spike protein toxický a jak přesně ovlivňuje prvky fyziologických systémů. Některé z publikovaných prací zahrnují komplexní zkoumání fyziologických mechanismů s implikacemi přesahujícími pozadí laické osoby.
Více na
ZDROJ: Th Expsé https://expose-news.com/2022/08/09/how-spike-protein-causes-harm/

Proč lidé onemocní a umírají náhle v rekordním počtu?

OD  ON  

Nadměrná úmrtnost ze všech příčin na Novém Zélandu dosahuje rekordních úrovní. Každý den na Novém Zélandu umírá asi 100 lidí (5 milionů obyvatel). Několikrát během posledních několika měsíců jsme si položili klíčovou otázku: na co lidé umírají?

Údaje ministerstva zdravotnictví zaznamenávají, že každý den umírá na Covid asi 7 lidí, ale pouze asi maximálně 3 z nich denně kvůli Covidu. To jsou jen 3 % úmrtí. Obsazenost lůžek JIP s Covidem se pohybuje kolem 3–5 %.

Proto to není Covid, kdo přemáhá naše nemocnice, tak co?

Více na

ZDROJ:TheExpséhttps://expose-news.com/2022/08/09/why-are-people-dying-suddenly/

1 z každých 246 očkovaných lidí zemřel do 60 dnů po očkování proti Covid-19 v Anglii podle vlády Spojeného království

OD  ON 
Vláda Spojeného království odhalila, že 1 z každých 246 lidí očkovaných proti Covid-19 v Anglii zemřel do 60 dnů od obdržení dávky vakcíny Covid-19.
Více na
ZDROJ: The Exposé https://expose-news.com/2022/08/09/1-in-246-people-die-shortly-after-covid-vaccination/

Mandáty na vstřikování Covid jsou nyní v Kostarice nezákonné

OD  DÁLE 

Ve středu nový prezident Kostariky Rodrigo Chaves a ministryně zdravotnictví Jocelyn Chacón potvrdili, že vakcína proti covid-19 nebude v Kostarice povinná.

Chaves slíbil, že až 8. května začne jeho funkční období, ukončí povinnou politiku injekcí Covid. Ve svém prvním dekretu po nástupu do úřadu Chaves upustil od mandátu masky své země a požadavku, aby se veřejní zaměstnanci nechali očkovat.

Více na

ZDROJ: The Exposéhttps://expose-news.com/2022/08/06/covid-injection-mandates-are-now-illegal-in-costa-rica/

UK Medicine Regulator potvrzuje, že vakcíny COVID-19 jsou nejméně o šokujících 7402 % smrtelnější než všechny ostatní vakcíny dohromady

OD  ON 

Britský lékařský regulátor potvrdil, že během devatenácti měsíců způsobily vakcíny proti Covid-19 za posledních 21 let nejméně 5,5x tolik úmrtí než všechny ostatní dostupné vakcíny dohromady.

To znamená, že při srovnání vedle sebe jsou injekce Covid-19 o šokujících 7 402 % smrtelnější než všechny ostatní vakcíny dostupné ve Spojeném království.

Více na

ZDROJ: The Exposéhttps://expose-news.com/2022/08/05/covid-vaccines-7402-percent-deadlier-than-all-other-vaccines/

Oficiální vládní data za pět měsíců dokazují, že vakcíny Covid-19 ničí imunitní systém a způsobují syndrom získaného selhání imunity

OD  ON  

Hloubkové šetření oficiálních údajů vlády Spojeného království zveřejněných Agenturou pro zdravotní bezpečnost Spojeného království za 5 měsíců potvrzuje, že „posilovací“ dávka Covid-19 poskytuje velmi krátkodobou dočasnou podporu imunitnímu systému očkované populace, než ji zdecimuje. imunitní systém mnohem rychleji, než tomu bylo již dříve u lidí, kteří dostali dvě dávky vakcíny Covid-19.

Stručně řečeno, oficiální údaje vlády Spojeného království silně naznačují, že u populace očkované Covid-19 se vyvíjí nějaká nová forma syndromu získané imunodeficience vyvolaného vakcínou Covid-19.

Více na

ZDROJ:The Exposé https://expose-news.com/2022/08/05/5-months-gov-data-proves-covid-vaccines-cause-ai-d-s/

Zprávy VAERS zavrhují experimentování na dětech s „vakcínami“ proti Covidu, které by je mohly zabít

OD  DÁLE 
Jen ve státech USA bylo hlášeno 45 případů úmrtí dětí po podání „vakcíny proti Covidu“. Dvacet sedm z těchto dětí (60 %) bylo předem naprosto zdravých. Tři z dětí se účastnily klinických studií.
V minulosti by jakákoliv vakcína (správná) byla stažena po 25 až 50 úmrtích lidí všech věkových kategorií, natož dětí, natož dvou během klinických zkoušek.
Navíc většina příčin úmrtí souvisí se srdcem.

Jaká je tedy podmínka zastavení tohoto, nejsmrtelnějšího léčiva, jaké kdy bylo lidstvu vypuštěno?

Proč rodiče vůbec nechávají své děti mít, protože riziko úmrtí na Covid pro zdravé dítě je téměř nulové?!!!

Více na

ZDROJ:The Exposéhttps://expose-news.com/2022/08/04/experimenting-on-children-with-vaccines-could-kill-them/

Covid „Vaccine“ News: Big Tech pokračuje v cenzuře, ale lidé se nadále probouzejí

OD  DÁLE  

Big Tech se stále snaží kontrolovat zprávu, nechtějí, aby někdo zjistil, jak smrtící jsou injekce Covid. Německé pojistné události proti poškození vakcínou a více než 1250 recenzovaných studií však odhalují to, co se Big Tech snaží utajit. Abychom přidali k strasti Big Tech, kanadské soudní dokumenty odhalují, že zákaz cestování uvalený na osoby bez vakcín neměl žádný vědecký základ. 

Afrika se probouzí do rukou Big Pharma a „světové vlády“. V USA podniká 130 pobřežních stráží právní kroky proti vakcinačním mandátům. Itálie udělala rázný obrat a oznámila, že veškerý zdravotnický personál, který byl suspendován kvůli tomu, že nedostal injekci Covid, se může vrátit do práce. A ještě jedna dobrá zpráva z Izraele – Izraelci odmítají píchnout svému nejmladšímu léky na genovou terapii s prošlou dobou použitelnosti.

Více na

ZDROJ:The Exposéhttps://expose-news.com/2022/08/04/big-tech-censors-but-people-are-waking-up/

„Vakcíny“ mRNA COVID-19 způsobují rakovinu; tady jsou důkazy…

OD  ON  

Probíhá monumentální zakrývání, aby se potlačily důsledky očkování proti Covid-19 na zdraví žen. Ale bohužel to nejhorší teprve přijde.

Nyní máme vědecký důkaz, že injekce mRNA Covid-19 mohou způsobit rakovinu vaječníků, slinivky břišní a prsu.

Více na

ZDROJ:The Exposé https://expose-news.com/2022/08/02/the-covid-19-mrna-vaccines-cause-cancer/

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *