, , , , ,

V liberálně-demokratické Evropě se připravuje odstranění bezplatného zdravotnictví a likvidace sociálního systému

bezplatné zdravotnictví

V liberálně-demokratické Evropě se připravuje odstranění bezplatného zdravotnictví a likvidace sociálního systému

26.1.2023

Na válku s Ruskem peníze jsou, pro bílé Evropany ne

Ve Velké Británii se připravuje zrušení bezplatné zdravotní péče a její následná privatizace a pokusné balonky, chystající mediálně-informační pole, jsou už venku. Podle předchozího ministra zdravotnictví Sajida Javida (typicky britské jméno) je potřeba zavést zpoplatnění návštěv pacientů u praktických lékařů i specialistů. Podle něj to povede ke zkvalitnění péče a zrychlení plánovaných zákroků atd. Prý je současný systém neudržitelný. To vše v době, kdy britská vláda investuje obří prostředky do války proti Rusku. Na Ukrajinu putují masivní dodávky zbraní, zapojují se tam britští vojáci, posílají velké finanční půjčky atd. Na válčení s Rusem peníze jsou, pro běžné Brity ale nikoliv.

Problém britského zdravotnictví je především v tom, že ho využívá mnoho osob, které do něj nikdy nepřispívaly. Jde hlavně o barevné imigranty a uprchlíky. Bílí Britové zkrátka neplatí na zdravotním pojištění dost, aby uživili i miliony imigrantů, kteří ho zdarma využívají.

Podobný plán má i ukrajinská vláda P. Fialy. Už se začínají ozývat hlasy pro vládních „odborníků“ o „plýtvání“ (drzý Čech si dovoluje chodit s nemocemi k lékaři..) a nutnosti dalších příjmů do zdravotnictví. Situace v ČR je úplně stejná jako ve Velké Británii. I „česká“ vláda P. Fialy masivně dotuje válku na Ukrajině i ona cíleně přilákala stovky tisíc imigrantů, kteří čerpají zdravotní péči zcela zdarma a do systému nijak nepřispívají a chystá omezování sociálního systému pro původní české obyvatelstvo (pozdější odchod do penze, nadstandard ve zdravotnictví, což se rovná zpoplatnění zdravotní péče, atd. atd.)

Ozývají se ale další země. Namátkou Slovensko, Německo atd.

Cílem globálních elit je zlikvidovat evropský solidární sociální systém a přinést další rozvrat do společnosti. S bílou Evropou se již nepočítá, tak proč její příslušníky léčit, že?! Podle chorobných mozků globální finanční oligarchie je to jen plýtvání zdroji. Nechají si to bílé národy Evropy líbit?

ZDROJ: Česká věc

https://ceskavec.com/2023/01/v-liberalne-demokraticke-evrope-se-pripravuje-odstraneni-bezplatneho-zdravotnictvi-a-likvidace-socialniho-systemu-na-valku-s-ruskem-penize-jsou-pro-bile-evropany-ne

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *