, , ,

Injekce mRNA GT, zabíjejí mladé zdravé lidi ve spánku. Steve Kirsch: Mladí lidé stále častěji umírají ve spánku

Injekce mRNA GT, zabíjejí mladé zdravé lidi ve spánku. Steve Kirsch: Mladí lidé stále častěji umírají ve spánku

Zde je poslední oběť. Co je asi příčinou? Začalo se to dít až po zavedení vakcín a děje se to POUZE očkovaným lidem. CDC to odmítá vyšetřovat.

 

Zdroj: Otevři svou mysl

Překlad: David Formánek

Zde je poslední oběť. Co je asi příčinou? Začalo se to dít až po zavedení vakcín a děje se to POUZE očkovaným lidem. CDC to odmítá vyšetřovat.

Ještě ani neoschl inkoust na mém článku o úmrtí zdravé mladé teenagerky, 17leté Gwen Castenové, která zemřela 12. června ve spánku, když jsem si přečetl tento článek o dalším významném úmrtí zdravého 34letého člověka v souvislosti s očkováním, který zřejmě také zemřel ve spánku 20. června 2022, jen 8 dní po smrti Gwen Castenové.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA: Příčina smrti Dani Hampsonové nebyla odhalena, ale jak může někdo zemřít v časných ranních hodinách v den, kdy se chystáte uzavřít manželství? S největší pravděpodobností zemřela ve spánku.

Zbytek tohoto článku však platí i v případě, že se později zjistí, že zemřela na něco jiného.

Není zvláštní, že v dnešní době, kdy lidé umírají, není příčina? Také jste si všimli vzorce, který je zaznamenán v tomto tweetu?

https://twitter.com/PhilTho79948662/status/1539202668178165761?s=20&t=8U4LO1Ap_mrlYe4oyOX53w

Mezi těmito dvěma „černými labutěmi“ je pouhých 8 dní.

Není pochyb o tom, že tento trend bude pokračovat, protože jsem ve svém dřívějším článku poukázal na to, že se vůbec nejedná o ojedinělé případy. Všichni zemřelí zdraví mladí lidé, kteří zemřeli ve spánku, byli očkováni vakcínami COVID. To je jediná věc, kterou mají všichni společnou.

Takže letos máme 8 černých labutí a předtím žádnou, o které bych věděl (a to je mi 65 let).

Naštěstí pro výrobce vakcín tyto případy nevyšetřuje žádný zdravotní úřad na světě, protože umírání zdravých mladých lidí ve spánku je novou normou.

Vyhledávání na Googlu o umírání zdravých mladých lidí.

Vidíte? Je to nový normál. Dřív to tak nebylo:

 

Vyhledávání v Googlu „Syndrom náhlého úmrtí dospělých“ a „náhle zemřel“

Z mého dřívějšího článku u vyhledávání na Googlu, zde jsou dvě vyhledávání „náhle zemřel“ a „syndrom náhlého úmrtí dospělých“.

O „náhlém úmrtí“ se až do listopadu 2021, kdy se vakcína zaváděla, vůbec nemluvilo, pravděpodobně v době, kdy lidé dostávali posilující vakcíny, které je „převálcovaly“.

 

 

„Syndrom náhlého úmrtí dospělých“ je náhle velmi populární:

Vezměte si všechna tato úmrtí za poslední měsíc. Žádné vyšetřování

 

.Nikdo z mainstreamových médií si nemyslí, že všechna tato úmrtí jsou problém. Je to nový normál. Je to opravdu ohromující.

  •  

Kolik úmrtí bude potřeba, než CDC začne vyšetřovat příčinu toho, co tyto děti zabíjí?

Buďme upřímní. CDC nikdy nevyšetří žádné z těchto úmrtí. Nikdy.

A pokud ano, bude jim to trvat desítky let.

Jsou tak zkorumpovaní.

Ani velký doktor Nath z NIH si nedokázal dát dvě a dvě dohromady a zjistit, že vakcína COVID může lidem ublížit.

Ale mohl jsem ukázat souvislost s jedním dotazem na Google:

Přesvědčivější údaje jsem však získal, když jsem se dotazoval pacientů poškozených vakcínou na příznaky, které se u nich objevily. Sestavil jsem seznam. Většina lidí nemá na mém seznamu nic.

Poškozený očkováním může mít 80 nebo více příznaků z mého seznamu, který obsahuje něco přes 100 příznaků, a tyto příznaky se objevily až po očkování.

Jak to vysvětluje Dr. Nath z NIH? Nevysvětluje.

Dr. Nath se mnou nechce mluvit ani vidět mé podrobné údaje o 1000 poškozených očkováním. Nereaguje na mé telefonáty ani e-maily, v nichž mu tyto údaje nabízím. Prostě nechce nic z toho vidět.

Dr. Nath je moderní verzí seržanta Shultze. Vidíte tu podobnost?

Překlad obrázku: „Nic neslyším, nic nevidím, nic nevím!” Vlevo je seržant Schultz a vpravo doktor Nath. Mám problém je od sebe rozeznat.

Popravdě řečeno, mám problém mezi nimi rozlišit. Jsou pro mě jako dvojčata. Rozlišit je může jen jejich matka.

Nikdo v Kongresu nechce, aby se některá z těchto úmrtí vyšetřovala, včetně Seana Castena.

Zde je poznámka od Billa Rice Jr:

Pitvy se téměř neprovádějí ani nenařizují. Místní koronerka mi řekla, že pitvu si může objednat kdokoli, ale musí se najít kvalifikovaná osoba, která ji provede… a ta podle ní stojí asi 15 000 dolarů. Sečteno a podtrženo: Úředníci pitvy nenařizují, daňoví poplatníci je neplatí a rodiny za ně téměř nikdy neplatí. Odvážná politická osobnost by mohla vyzvat k provedení mnohem více pitev podezřelých obětí vakcín … ale žádný politický představitel nic takového neudělal.

Řekněme si to na rovinu. V Americe už nejsou žádné odvážné politické osobnosti. Všichni se bojí. Dokonce ani floridský guvernér Ron DeSantis nebo jeho generální chirurg Joe Ladapo nevyzvou k podrobným pitvám lidí, kteří zemřeli po očkování vakcínou COVID.

Nikdo z nich nechce, abychom znali pravdu.

Souhrn

Není pochyb o tom, že mladí lidé umírají ve spánku v dosud nevídané míře. Za poslední rok vím nejméně o osmi takových případech. Nikdy předtím jsem o tom neslyšel, a to je mi 65 let.

CDC se to nechystá vyšetřovat, protože je nyní normální, že se to děje od roku 2021. Co je třeba vyšetřovat?

Navíc, i kdyby to vyšetřovali, nemohli by najít souvislost, protože vakcíny jsou jako teflon: nic se na ně nelepí.

Podle amerického kongresmana Seana Castena bychom si z těchto úmrtí měli vzít jediné ponaučení: „Vychutnejte si chvíle, které máte se svými blízkými.“ Pravděpodobně to řekl proto, že volání po vyšetřování těchto úmrtí by bylo nevhodné, protože by odhalilo obrovskou míru korupce, která se děje v agenturách HHS a v samotném Kongresu, že nevolá po vyšetřování.

Teď už víte, proč mi CDC nikdy nenabídne práci. Všechny pracovní pozice v CDC vyžadují, aby „uchazeči NEMĚLI žádné schopnosti kritického myšlení“.

Zdroj: Otevři svou mysl

 

Překlad: David Formánek

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *