Vladislav Větvička

Blog – převzato z blogu Ladislava Větvičky

Patříme na Západ?

Celý článek si můžete poslechnout  v audio verzi ZDE:

ČESKO/NĚMECKO/RAKOUSKO/ITÁLIE/FRANCIE/MONAKO/ŠPANĚLSKO/ANDORRA: Patříme na „Západ“?

Tož, po skoro dvou týdnech jsem se navrátil zpět do vlasti…

Nevyslyšel jsem moudra vládních činitelů a nezůstal doma. Nešetřil na plyn a elektřinu a nenašel si druhou ani třetí ani čtvrtou práci. Pěkně jsem peníze utrácel na cestě Evropou. Zbavil jsem se jich dřív, než by mně je zničila inflace.

Takže heslo vládní 5koalice zní: „Patříme na Západ“!

Takže se ptám?

1. Proč ve všech zemích, které jsem projel je benzín a nafta levnější než u nás minimálně o 3 koruny někde i o 10 korun?

2. Proč ve všech zemích, které jsem projel, jsou ceny jídla a pití v supermarketech srovnatelné už s těmi u nás (také díky 17,5 % inflaci).  Proč je ta kvalita potravin o 1000 % lepší a jejich výběr je lepší než u nás?

3. Proč ve všech zemích, které jsem projel, jsou ceny v restauracích srovnatelné s těmi u nás a jídlo a pití je kvalitnější a mnohde i obsluha?

4. Proč ve všech zemích, které jsem projel, je naprosto minimálně vidět vlajka Ukrajiny a nikoho toto téma nezajímá?

5. Proč ve všech zemích, které jsem projel, nikdo neví, že naše skvělá vláda ČR „vládne“ už měsíc EU a nikoho to nezajímá?

6. Proč ve všech zemích, které jsem projel, vlády zastropovaly ceny všeho možného. Jen u nás ne?

7. Proč ve všech zemích, které jsem projel, hlídají hranice vojáci proti migrantům, kterých tam už mají dost. Jedině v tomhle chce „západ“, naše tupá vláda dohnat?!

8. Proč ve všech zemích, které jsem projel, si toho lidé nenechají líbit tolik co my tady u nás doma?

9. Proč ve všech zemích, které jsem projel, jsou ochotni i jít kvůli tomu do ulic a rozbít na padrť úřady?

10. Proč ve všech zemích, které jsem projel, mají vlády, které mě sice neimponují, ale je zjevné, snad kromě ultralevicové Barcelony, že dostávají ostatní trochu strach. Jen u nás se tahle nekompetentní vláda trotlů jen se usmívá, jak se jí všechno daří?

Vím, že je celosvětovým trendem, zneužívat psychicky nemocné děti v politice, viz.“ mongoloidní polobohyně Gréta.“ Ptám se proč zrovna v této nechutné, ubohé a kriminální věci musíme ten „západ dohánět“?

O cenách nemovitostí a nájmů ani nebudu psát, jsou prostě levnější než koupě bytu v Praze… A o tom, jaké tam mají platy a jakém máme my je psát zcela zbytečné. Ani o fungování opozičních médií v mainstreamu, které nikdo neoznačuje za dezinformace…

Ergo, můžeme si za to sami…je to naše chyba a naše marnost…že si necháme všechno líbit. Švejkové, co kradou svým pánům psy…a to je naše msta…jsme nejsměšnějším národem Evropy…Po právu!

„Nešťastná země! Cizí země! Moje požehnaná vlasti!!

Zdroj:https://www.ladikvetvicka.cz/single-post/pat%C5%99%C3%ADme-na-z%C3%A1pad?fbclid=IwAR17FXQRLbrR7-S0kgWuSurNGjGkN0PjB7_esum35nbVJ8thUpMLhRw_RvU

4 replies
 1. Milan Hrabovský
  Milan Hrabovský says:

  A proč zrovna tento názor autora nemusí vyjadřovat názor redakce Volného blogu? Které konkrétní výhrady má redakce Volného blogu?
  Milan Hrabovský

  Odpovědět
  • Jana Hrušková
   Jana Hrušková says:

   konkrétně žádné, ale je to blog daného autora…. proto to nějak potřebuji odlišit od běžných zpráv a novinových článků…. co bys navrhoval, Milane, abych tam napsala? Jana

   Odpovědět
   • Milan Hrabovský
    Milan Hrabovský says:

    Neznám přesně zákon o autorských právech, ale já bych napsal místo toho, že „názor autora nemusí vyjadřovat názor redakce Volného blogu“ například „převzato z blogu Ladislava Větvičky“, protože když je to napsáno tak, jak to je napsáno, tak to pak vypadá, že redakce s Ladislavem Větvičkou nesouhlasí.

    Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *