, ,

Bývalý americký poradce Borise Jelcina varoval, že americká vláda usiluje o otevřený konflikt s Čínou

Jeffrey Sachs

Bývalý americký poradce Borise Jelcina varoval, že americká vláda usiluje o otevřený konflikt s Čínou ve stejném formátu, jaký byl Washingtonem realizován proti Rusku na Ukrajině! Americké volby do Kongresu po nástupu Republikánů mohou přinést válku na Taiwanu, první signál už přišel z Německa a Olaf Scholz dostal od okupační správy noty, že má rozbít vztahy s Čínou! V Pekingu má jednat i o lidských právech Ujgurů a o právu Taiwanu na samostatnost, čímž Scholz zopakuje ekonomickou sebevraždu podle Vystrčila! Zpřetrhávání vazeb s Čínou je předzvěstí chystaného konfliktu s Čínou!

CELÝ ČLÁNEK SI MŮŽETE POSLECHNOUT zde:

 

Americký politolog a analytik Jeffrey Sachs, který je známý především jako bývalý poradce ruského prezidenta Borise Jelcina pro ekonomické otázky ruské transformace. Po rozpadu Sovětského svazu, poskytl tento týden rozhovor čínské televizi CGTN [1] a varoval, že právě v této chvíli se snaží americká moc o konflikt s Čínou a do tohoto konfliktu se snaží aktivně zatáhnout i Evropu, která měla s Čínou vždy dobré vztahy. Čínský prezident Xi  po svém zvolení na 3. funkční období do pozice generálního tajemníka strany napsal zprávu. Podle které v příští pětiletce bude Čína usilovat o ukotvení multipolárního světového řádu, ve kterém má mít Čína své nezadatelné místo. A to je ten samý proces, o který usiluje Rusko pod vedením Vladimira Putina.

VIDEO:


Již 8. listopadu proběhnou v USA volby do Kongresu, které podle všech předpovědí budou znamenat převzetí moci nad oběma komorami Kongresu. Zástupci Republikánské strany a spolu s nimi dojde ke změně zahraniční vojenské doktríny americké armády. Ihned po uchopení moci v Kongresu se očekává, že Republikáni utlumí podporu Kyjevu a válce na Ukrajině a vrhnou veškeré své síly do přípravy války a konfliktu proti Číně. Politické bubny již začaly znít v Berlíně, kde Olaf Scholz dostal notičky od americké okupační zprávy ve Frankfurtu.  Příkazem dostal rozkaz, aby odletěl na extrémně krátkou a zhruba 10-hodinovou bleskovou návštěvu Číny s cílem rozbít a rozmlátit veškeré vztahy Německa a celé EU s Čínou.

Německý kancléř dostal americké noty a odletěl do Pekingu rozbít vztahy s Čínou stejně, jako to udělal Vystrčil svojí návštěvou Taiwanu

Scholz se má setkat s prezidentem Xi [2] a má mu předat nóty k lidským právům v Číně. Výzvu k respektování autonomie a de facto nezávislosti Taiwanu a rovněž memorandum kritizující zásahy čínské vlády proti muslimským Ujgurům. Touto návštěvou má Scholz natolik naštvat Peking, aby zpřetrhal veškeré obchodní kontakty a vztahy s Německem a Evropskou unií.

Je to stejná forma sebevraždy, kterou předvedl šéf protektorátního senátu MIloš Vystrčil, který návštěvou Taiwanu zlikvidoval v Číně veškerý business Škody Mladá Boleslav . Dalších cca. 5 desítek českých podniků, které po jeho návštěvě se dostaly na černou čínskou listinu nežádoucích organizací. To ale nebylo nic ve srovnání s tím, co postihne německý průmysl v Číně, jestli Scholz předá prezidentu Xi memoranda sepsaná americkou vládou.

Olaf Scholz, německý kancléř

Tohle jsou kroky daleko za hranou vlastizrady. Jak Vystrčil, tak i Scholz se totiž takovými kroky podílejí na poškozování zájmů vlastních podniků a podnikatelů, kteří mají v Číně své investice, které těmito politickými kroky jsou ničeny a znehodnocovány. Ještě nejsou volby do Kongresu za námi, ale již probíhají přípravné procesy na konflikt s Čínou.

Američané přesunuli k Havaji svůj mamutí plovoucí zahorizontální radar . A merická armáda rozmístí v Austrálii letku bombardérů B-52 a brzy dojde i k uskladnění jaderných bomb na australském území všechno je v plánu a v pochodu. Destrukční procesy nikdy nechodí o samotě, vždycky chodí pospolu s mnoha dalšími nepřátelskými destrukčními kroky. Jenom vám to připomenu, jak to bylo s Ukrajinou

Příprava na konflikt s Čínou je v plném proudu, nepřátelské útoky ze Západu proti Pekingu se stupňují

Od roku 2019 začali v celé Evropě obrovské a nepřátelské protiruské provokace. Kauza Novičok a Salisbury. Obvinění Ruska. Sejmutí pomníku maršála Koněva v Praze a nápad umístit tam místo něj pomník kolaborantům s nacisty, Vlasovcům. Kauza Ricin a obvinění ruského diplomata z pokusu otrávit starosty městských částí v Praze. Kauza Vrbětice v2.0 a obvinění Ruska, že jeho dva agenti prý na dvakrát v roce 2014 vyhodili do povětří muniční sklad ve Vrběticích.

Následné vyhoštění ruských diplomatů. Následné umístění ČR a USA na ruský seznam nepřátelských zemí. Následně výroky Volodymyra Zelenského, že Ukrajina má právo znovu získat jaderné zbraně proti ruské agresi. A odmítnutí NATO z konce minulého roku, že nebude jednat s Ruskem o bezpečnostních garancích pro Rusko a o dohodách, že Ukrajina nevstoupí do NATO.

Generální tajemník ÚV KS Číny Xi Tin Ping

Nepřátelské kroky jako na běžícím pásu vyústily k tomu, že Rusko bylo zahnáno do kouta a muselo na Ukrajině vojensky zasáhnout. Moskva si spočítala, že když to neudělá, Kyjev si pořídí jaderné zbraně, buď vlastní silou nebo s asistencí Velké Británie či USA, a to bude znamenat jadernou konfrontaci. Pár dní před volbami do amerického kongresu se tyto nepřátelské kroky proti Číně hromadí.

Před časem to byla nepřátelská provokace a návštěva Nancy Pelosi na Taiwanu, před tím to byly sankce na čínské technologické společnosti v čele s Huawei. Nyní dostává Scholz noty od okupační správy a má rozmlátit dobré vztahy Německa s Čínou. Úplně stejně, jako to udělal Miloš Vystrčil poté co ho Washington vystrčil na Taiwan. Tyto nepřátelské kroky jsou součástí přípravných tanců Američanů na ozbrojený konflikt s Čínou.  Podle všeho bude skrze prostředníka, jako na Ukrajině tentokrát skrze Taiwan a jeho armádu.

Vyprovokování Číny k invazi na Taiwan pojede podle podobného scénáře jako bylo vyprovokování Ruska k invazi na Ukrajinu

Republikáni začnou zřejmě program nasunování obrovského množství zbraní na Taiwan, možná i jaderných, což bude mít za úkol vyprovokovat Čínu k invazi na Taiwan stejně, jako se Američanům podařilo vyprovokovat Rusko k invazi na Ukrajinu. Tento proces bude po nástupu Republikánů k moci zopakován na Taiwanu, protože se na Ukrajině osvědčil. Bude se to lišit jen v detailech.

Rusové nechtěli riskovat jaderné zbraně v rukách Kyjev. Peking nebude chtít riskovat vyhlášení nezávislosti Taiwanu, což povede k invazi čínské armády ve chvíli, kdy Peking vyčerpá všechny ostatní páky na Taipei . Usoudí, že riziko vyhlášení nezávislosti je bezprostřední, že hrozí dokonce rozmístění amerických vojsk na Taiwanu v takovém okamžiku Čína provede invazi.

Miloš Vystrčil v roce 2020 na Taiwanu

Američané přesně na to čekají, aby mohli jako na povel přikázat celému kolektivnímu Západu. Aby okamžitě uvalil na Čínu ty samé sankce jako na Rusko. A se sankcemi na Rusku a na Číně dojde k ukotvení světové americké hegemonii, ale pozor, nikoliv na celém světě, to ani náhodou, protože svět není pod kontrolou USA už dávno. ,, Saúdská Arábie která se vzbouřila proti americké vládě a odmítla zvýšit těžbu ropy a naopak těžbu sníží“ Joe Biden z Rijádu odletěl s nepořízenou.

Důkaz toho, že Pax Americana již svět neřídí. Ale pozor. Část světa je dosud pod silnou kontrolou USA, a tou částí světa je Kolektivní Západ. Tyto země Západu jsou výjimkou od zbytku světa, protože jsou právě teď pod totální a úplnou kontrolou Pax Americana v lokajském područí, ze kterého se doslova zvedá žaludek.

Pax Americana již nevládne světu, ale ponechala si neomezenou vládu a moc nad jeho malou částí… nad Kolektivním Západem

Lokajští premiéři zemí Západu ničí a likvidují na befel z USA své vlastní národy a ekonomiky. Proto po volbách do Kongresu můžeme očekávat další epizodu šílenství EU, která po Rusku zpřetrhá své ekonomické vztahy i s Čínou. Brzy nekoupíte žádný čínský telefon, ani oblečení, vůbec nic. Nakoupíte pouze americké telefony Apple a Google, pouze americký LNG plyn, americkou ropu nebo takovou ropu, která bude Američany povolená. Evropu zaplaví americké potraviny a americká GMO produkce, americké GMO obilí, prostě Evropa se stane přidruženým detašovaným prostorem americké moci. A všechno to zacvakají občané v EU.

Systém Pax Americana stojí a padá na americkém dolaru. A ten teď v Evropě a v Kolektivním Západě posiluje

To je důsledek situace, kdy se k moci dostávají ve volbách zkorumpované a lokajské strany, které mají své předáky zasunuté tak hluboko v transatlantickém pozadí.  Důsledkem je absurdní komedie, kdy naši vlastní politici ničí na americký povel naše vlastní ekonomiky a naše blahobyty.

Takový je důsledek stavu, když tupé obyvatelstvo nerozumí konceptuální gramotnosti ani natolik, aby pochopilo, že když někdo odstřihne levné ruské energie, že všechno zboží, služby a životní náklady natrvalo a napořád extrémně zdraží. Jenže tupé obyvatelstvo tak daleko nedohlédne. Proto elity si mohou s obyvatelstvem orat, protože tupé obyvatelstvo ničemu nerozumí. Obyvatelstvo pouze hýká v rytmu podle toho, jak diriguje režim a mediální vysílačky. A v takovém prostoru je národ definitivně a nadobro ztracen, až na výjimky.

Zdroj:https://aeronet.news/video-byvaly-americky-poradce-borise-jelcina-varoval-ze-americka-vlada-usiluje-o-otevreny-konflikt-s-cinou-ve-stejnem-formatu-jaky-byl-washingtonem-realizovan-proti-rusku-na-ukrajine/?fbclid=IwAR3kEMjIOnVr-Ru5Oa212Rx3CByvlr_uP6LEkot_dPs4hsZv-X2pwRU-9×4

2 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *