, , , , ,

Brusel chce zavést komunistické pětiletky a přídělový systém. Klaus Schwab chce být korunován WEF na evropského dědičného císaře.

brusel

Brusel chce zavést komunistické pětiletky a přídělový systém. Klaus Schwab chce být korunován WEF na evropského dědičného císaře.

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

18.1.2023

BLOG – převzato z blogu Michal a Petr

Omlouvám se, že dnešní analýza je dlouhá. Claus Schwab z Davosu je až na konci.

Vladimír Putin i Xi Jinping se tento týden spokojeně usmívali. Sankce vypálené loni z Bruselu na Rusko a letos na Čínu, se včera nad Asií znenadání otočily, a už letí jako bumerang na EU! Nejprve indonéský prezident Joko Widoko zahrozil Eurokratům, že si od nich Asie nenechá diktovat různá nesmyslná nařízení, a že Evropa brzy uvidí, jestli Asii nepřestane diktovat.

A chvilku po něm už malajský ministr Fadillah Yusof suše oznámil, že Malajsie, Indonésie a další země se domluvily, že uvalí na Brusel sankce, a že zakáží vývoz veškerého palmového oleje do EU! A to není sranda. EU spotřebuje ročně 6,7 milionu tun palmového oleje. Olej se dováží především z Malajsie, Indonésie a Indie, a v západní EU se používá hlavně na produkci bionafty, na výkrm prasat a drůbeže v Holandsku, a na výrobu levných potravin pro chudý lid. Po výpadku dovozu milionů tun ukrajinského slunečnicového oleje se tak zdá, že nás díky bruselské politice čekají vskutku hubená léta, tím spíš, že EU zakazuje svým farmářům i hnojení!

Politici Asie, Afriky a Jižní Ameriky se spojují s Ruskem a Čínou do nové protievropské aliance. 24. února 2023 na oslavu 1. výročí přepadení Ukrajiny z Jihoafrického přístavu vyplují ke společným manévrům 2 ruské, 1 jihoafrická a 3 čínské válečné lodě. Jihoafrický prezident Cyril Ramaphosa je starý přítel Putina i Xi Jinpinga.

Letos v prosinci nechal na největší vojenskou námořní základnu v Jižní Africe tajně vplout ruskou nákladní loď Lady R. Lady R je na sankčním seznamu USA, protože podle Washingtonu po celém světě rozváží ruské zbraně, a tak nesmí vplout do žádného přístavu na světě bez hněvu USA. Na vojenské základně Simon Town se ale z Lady R po nocích usilovně vykládaly kontejnery, auta, a další vybavení. USA marně protestovaly. Washington je v koncích. 

V Jižní Africe je už několik let na námořních základnách umístěno několik tisíc tzv. kubánských techniků. Jižní Afrika za jejich služby platí Kubě miliardy dolarů za “znovuobnovení” svého zbrojního průmyslu. Jihoafričtí důstojníci studují na Kubě. Jihoafrická republika bohatne a její průmysl se vzpamatovává z krize svého průmyslu způsobené globalistickou politikou zejména díky rostoucímu obchodu s Čínou, Indií a Ruskem. Vykládání zbraní z ruské lodi Lady R na základně Simon Town ale vyděsilo mnohem víc Brusel než Washington.

V sousedním Mosambiku Brusel letos dostavěl nejdražší stavbu v dějinách EU – plynový terminál v provincii Delgado. Koncem listopadu z něj vyrazily první lodi naložené plynem, který má zachránit Evropu před koncem ruských dodávek. A v prosinci se už kousek vedle rafinerie začaly tajně vykládat ruské zbraně. Připočteme-li, že v Mosambiku vládne starý marxista a přítel Putina Filipe Nyusi, a ten už v roce 2019 povolal do země Putinova kuchaře Prigožina, a jihoafrické soukromá komanda, aby ve vzbouřené provincii Delgado obnovili pořádek, tak nyní, když si Putin usmyslí, čerstvě vyzbrojený Wágner určitě rád poskytne rafinerii LNG v Delgadu náležitou ochranu před všemi možnými sabotážemi a výbuchy, ne? Co říkáte, že by Putin chystal pomstu za Nord Stream 2? 

(Ostatně Filipe Nyussi je absolventem Vojenské akademie Antonína Zápotockého v Brně, a byl zde vyhlášen nejlepším studentem. Na Akademii Zápotockého byl jeho spolužákem i český prezidentský kandidát Petr Pavel, kterého tam do kurzu špionů poslala ve stejné době STB.  Nadějného komunistického partyzána Nyussi tam zase poslali na studia jeho nadřízení z marxistické organizace Frelimo! V roce 2017 čelil Nyussi v Mosambiku nejisté budoucnosti, a spekulovalo se, že padne. Leč se rychle osobně setkal s Angelou Merklovou, a hned mu začaly proudit evropské miliardy.

Angela Merklová byla přitom evidovaná jako agentka STASI – Erika,  a měla na starosti v osmdesátých letech shánění financí a zbraní pro marxistické hnutí Frelimo. Když už jsme u těch starých známostí, Angela Merklová nedávno vyhlásila, že Minské dohody, které prosadila, byly podvod, který měl získat Ukrajině čas. Otázka je ovšem pro koho ve skutečnosti ten podvod měl získat čas. Protože v roce 2014 Putin a Xi Jinping uzavřeli smlouvu o vybudování plynovodu, a ten byl právě letos dokončen! Bez tohoto plynovodu by Rusko tak snadno neoželelo dodávky plynu do EU, protože by ještě nemohlo dodávat plyn Číně!)

To že se všechny země světa proti EU kvůli poplatkům CBAM spojí, jsme předpověděli už v analýze z 1. září 2022!

Důvod proč politici celého neanglosaského světa spojují síly proti Bruselu je prostý a může za něj vlivný eurokrat Mohammed Chahim. (foto dole) Europoslanec Chachim je hlavním autorem nařízení CBAM, které se povedlo, díky předsednictví české fialové vlády, koncem minulého roku protlačit v Bruselu. Krom miliardových poplatků do Bruselské kasy, nařízených vyhláškou CBAM, které budou muset platit Češi i Slováci, za to že bydlí, jedí, sprchují se, a pijí vodu a jezdí do práce, a do školy, je také nařízení CBAM namířeno proti zemím Asie, Jižní Ameriky a Afriky.

Brusel se rozhodl, že uvalí poplatek CBAM i na každou zemi, která do EU dováží nějaké zboží, produkty a nebo služby! Všechny tyto země si tak budou muset na evropské burze nakupovat tzv. emisní povolenky. Chudé země světa jsou z toho vzteky bez sebe – mají do Bruselu platit stejné poplatky jako je budou platit Češi i Slováci! A jejich politici se rozhodli, na rozdíl od fialových politiků, že si to nenechají líbit. A u Putina i Xi Jinpinga našli okamžitě hluboké pochopení. Ostatně je to legrační. Celá minulá desetiletí nechával Brusel vypalovat pralesy, aby se na vypálené půdě pěstoval palmový olej a sója, protože Západní Evropa potřebovala přimíchávat biosložky do nafty. A teď zase EU chce, aby tyto země platily do Bruselu poplatky, za to že pěstují palmový olej a sóju na vypálené pralesní půdě!

(Mohamad Chachim, vlivný europoslanec, který s pomocí fialového předsednictví EU prosadil uvalení poplatků CBAM na obyvatele EU, a země celého světa. Letos se už postižené země světa spojují s Ruskem a Čínou, aby uvalily odvetné sankce na EU! Tak to se povedlo!)

Cílem poplatků CBAM je zabránit zemím, které mají levné energie, aby mohly vyvážet své produkty do EU. Je to ochranné opatření na záchranu evropského průmyslu. Jenže vyvolalo odvetnou reakci. Evropa tak přijde o suroviny a levné průmyslové polotovary, které nutně potřebuje, a navíc její drahé zboží zatížené poplatky CBAM bude mimo EU stejně neprodejné.

Aby Brusel zachránil evropský průmysl před krachem a úprkem do USA, Číny, Indie a dalších zemí, vymyslel ve spolupráci s Macronem nový plán. Jeho podstatou je vytvoření maximálních výrobních kvót pro jednotlivé evropské země, aby si navzájem nekonkurovaly. Tedy stejně jako v RVHP se nově i v EU bude nařizovat, která země může vyrobit kolik zboží a potravin! Brusel tak zavádí přídělový systém a chce dokonce zavést plánovaní výroby, jak si jej pamatujete z komunismu.

Plán má čelit subvencím 391 miliard USD, které Washington schválil na podporu přechodu USA na zelenou energetiku. Výrobky z USA tak budou levné, protože budou dotované. USA tak zničí evropská pracovní místa! Aby tomu tak nebylo, Brusel vymyslel vlastní plán za 500 miliard EUR. Jenže na rozdíl od USA, které 391 miliard USD prostě vytisknou, si je Brusel hodlá půjčit podle mechanismu SURE u bankéřů na Lucemburské burze. Češi tak budou povinni podle mechanismu SURE ručit celým svým majetkem za 1,56% celé této bruselské půjčky, (195 miliard korun), a Slováci za 0,666%, (3,3 miliardy EUR)! Úroky v tom nejsou započtené. Podle ustáleného zvyku se tyto dluhopisy budou prodávat na Lucemburské burze a Lucembursko na daních z nich vydělá zase raketu. Těchto 500 miliard se bude splácet 5 až 30 let, jak je zvykem u půjček SURE.

Letos 14. prosince dostala fialová vláda z Bruselu poslední tranši z programu SURE-COVID 4,5 miliardy EUR! Česko musí celou částku do Bruselu zaplatit i s úroky, nejedná se tedy o dotaci, ale o půjčku. Brusel přitom rozhoduje, na co Česko smí tyto peníze utratit! Obdobné to bude i u nové půjčky SURE na 500 miliard. (Podíl záruk se počítá podle poměru GNI každé země na celkovém GNI EU.)

Půjčky SURE jsou výhodné hlavně pro Itálii. Ta dostala 28% z celé půjčky SURE-COVID, ale ručí jen za 12,42% celé půjčky. Obdobně jsou půjčky SURE výhodné pro Španělsko, Francii, Řecko a Portugalsko. A právě na této výhodnosti je založen nejnovější Bruselský plán na zavedení kvót pro výrobu. Země s vysokou nezaměstnaností budou, tak jako v mechanismu SURE-COVID zvýhodněny před zeměmi s nízkou nezaměstnaností.

Je to jak jsme odhalili už v minulosti – výroba elektro-automobilů se má pomocí dotací přesunout hlavně do západní Evropy, protože Východoevropané mají být už tak chudí, že si elektro-automobily nebudou moci kupovat! Nastává velký návrat do komunismu! Chudí komunisté ve východní EU budou makat, bohatí komunisté v západní EU budou užívat!

Největší perlička, včera ovšem přišla z Davosu. Tam úředníci Clause Schwaba, který řídí WEF, (Světové ekonomické fórum), pod zárukou absolutního utajení potvrdili, že WEF dostává roční poplatky 390 milionů dolarů, že WEF je soukromá nadace Clause Schwaba, a že se místo jejího ředitele bude dědit pouze v rodině, protože Schwab, kterému je letos 85 let, odstoupit nehodlá, dokud nezemře, a že jeho nástupce musí být podle stanov WEF jmenován pouze Schwabem. Už teď stanovy WEF nařizují, že jeho žena Hilda, a děti Nicole a Oliviere mají zaručená místa ve správní radě WEF. Celé světové ekonomické fórum, které celému světu nařizuje, co má dělat, a jak se  má chovat, je tak čistě feudální královská a nebo císařská organizace, protože neplatí daně, a v jeho čele vždy musí stát následník z rodiny Schwabů! Jak vidíte, naši evropští politici, kteří nejhlasitěji ryčí o rovnosti a demokracii, se jezdí každoročně klanět do Davosu nikým nevolenému císaři, který žádné volby ani nepřipouští!

Za Česko se jede novému císaři do Davosu poklonit osobně bankéř Síkela. Osoba, která jako člen fialové vlády, může letos za to, že se v Česku, jako takřka v jediné zemi EU, daně na elektřinu, plyn, léky  a potraviny nejen nesnižují, ale dokonce se zvyšují, byl lidojedem Fialou vybrán, aby reprezentoval Česko! Tedy jeho fialovou menšinu! Jako by se náhle v Česku zhmotnila realita ze starého vtipu, který před lety koloval v Československu.

Podle vtipu se v Praze tajně sešli na Hradě u Husáka Reagan a Gorbačov, aby spolu domluvili pakt o snižování počtu jaderných zbraní. Jak se tak celé hodiny spolu hádali o počtech tanků, raket, bomb a ponorek, tak už to Husák nemohl vydržet, a řekl: Běžte do prdele oba dva! Nejničivější zbraně na celém světě mám já! Koukněte se z okna, řekl, a ukázal prstem na hradní nádvoří, kde postávala skupinka plešatých tlouštíků v tesilových oblecích a kouřila. A prohlásil – Tak tohle jsou českoslovenští ekonomové a plánovači, a kam je pošlu, tam sto let tráva neporoste!

No a teď si uvědomte, že Brusel letos zavádí komunistické plánování, komunistickou ekonomiku, komunistickou cenzuru, a politici se jezdí do Davosu klanět novodobému diktátorovi, který nehodlá odstoupit, odmítá volby a chce řídit celý svět a ožebračit všechny jeho obyvatele. Svět zničený novodobými bruselskými ekonomy a plánovači! Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než se celá planeta spojí proti Bruxelae, a zničí ho i s námi. Proto běžte k volbám, jestli chcete snížit daně, a mít aspoň takovou životní úroveň jako za Husáka!

Je 04.32 středa 18. leden. Děkuji Vám za dary, pomoc i podporu, a doufám, že i letošní rok všichni nějak přežijeme ve zdraví i v pohodě. Syrská analýza bude o víkendu, a bude velmi dlouhá. Dává více práce, než jsem tušil. Mějte se.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Michal Svatoš

ZDROJ: MAP  https://www.michalapetr.com/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *