, , , , ,

Americký žoldák informuje o ukrajinské korupci, rozprodávání zbraní i drog

Ryan-OLeary

Americký žoldák informuje o ukrajinské korupci, rozprodávání zbraní i drog

14.1.2023

Jak známo, tak mnoho amerických veteránů je neoficiálně na území Ukrajiny, kde bojují jako žoldáci. Je s podivem, že se stále najdou idealisté, kteří si myslí, že „bojují za demokracii“, jak jim tvrdila propaganda. To, že jedou do jedné z nejzkorumpovanějších evropských zemí, zřejmě mnozí netušili.

Seznamte se s Ryanem O’Learym. V současné době je v oblasti operací Bachmut pod velením ukrajinských důstojníků. O’Leary je 34letým absolventem střední školy Carroll v Iowě a veteránem Národní gardy, který sloužil v Afghánistánu a Iráku.

Hlásí, že jeho jednotka je poddimenzovaná a postrádá těžké zbraně, protože „zmizely“. Jinými slovy, zbraně se prodávají na černém trhu. O’Leary obviňuje z logistických problémů zkorumpované, kriminální chování svého ukrajinského velení – od generálmajora až po kapitána.

Konkrétně jmenuje kapitána Barodu a poznamená, že Baroda obchoduje s řadou nelegálních narkotik. Přečtěte si následující sérii tweetů. Jsou vypovídající:

O’Leary si zřejmě podepsal rozsudek smrti. Muži jako kapitán Baroda se budou mstít velmi brutálním způsobem  každému, kdo zasahuje do jejich „podnikatelských“ aktivit.

V určitém okamžiku se  zákonodárci, média a veřejnost musí probudit ze svého bludného snu, že Ukrajina je rodící se demokracií bojující za pravdu a spravedlnost a uvědomit si, že je kleptokracií oslavující neonacistickou ideologii. Prezident Zelenskyj a jeho generál Zalušny poslali ukrajinskou mládež na jatka, zatímco ji připravili o zásoby, munici a zbraně potřebné k boji.

Žoldák O’Leary se zřejmě domů nevrátí. Informace o dění na Ukrajině se nyní díky němu šíří po celém světě, ale jeho nadřízeným se příliš nehodí do krámu.

I když je všeobecně známým faktem, že se 70% Západem dodaných zbraní rozprodá zločincům, mafiím a teroristům, přece jen je další potvrzení tohoto faktu pro západní propagandisty velmi nepříjemné. Mnohem hůř se bude ospravedlňovat další dodávání zbraní do této černé díry…

ZDROJ: Necenzurovaná Pravda, Slovankahttps://necenzurovanapravda.cz/2023/01/americky-zoldak-informuje-o-ukrajinske-korupci-rozprodavani-zbrani-i-drog/

1 reply
  1. aamater
    aamater says:

    No zdá sa, že keď zaspieval tak ho asi oklamali a nedostal to čo mu bolo prisľúbené, tak sa im teraz týmto spôsobom ide odvďačiť. Druhá možnosť je, že by sa v ňom pohlo svedomie, ale tomu moc neverím. Tak či tak pravda sa dostala na svetlo sveta. Jednoducho povedané našla si cestu. Ako vieme tak pravda nakoniec vždy zvíťazí. Aj toto je toho dôkazom.

    Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *