, , , ,

Zpráva odhalila, že do Velké Británie přišly stovky zločinců, včetně pedofila, vraha či teroristy

migranti

Zpráva odhalila, že do Velké Británie přišly stovky zločinců, včetně pedofila, vraha či teroristy

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

23.1.2023

Stovky závažných zločinců, včetně usvědčeného vraha, sériového pedofila a džihádisty Islámského státu, byly nalezeny mezi migranty přistávajícími v Británii.

Britské noviny The Sun podle údajů Úřadu pro audit do roku 2020 tvrdí, že obdržely složku důkazů o téměř 1 000 migrantech od informátora z „vládní bezpečnostní agentury, která dohlíží na hrozby pro národní bezpečnost.“

Vedoucí poradci ministerstva vnitra – vládního oddělení s širokou odpovědností za policii, kontrolu hranic a národní bezpečnost, v současné době vedené poslankyní Suellou Bravermanovou – údajně ukázali spis a zdá se, že nezpochybňují jeho pravdivost, přičemž The Sun uvedl, že uznávají nebezpečí, které představují zločinci, kteří přišli nelegálně.

Bulvár vyzdvihl několik zločinců, mezi nimiž údajně byli gangsteři, drogoví dealeři a podvodníci, a vybral odsouzeného vraha z Albánie, sériového pedofila z Iráku a teroristu Islámského státu z Íránu jako varovné případy.

Albánec, odsouzený za vraždu své ženy ve své vlasti na Balkáně, zemi s muslimskou většinou, byl zamítnut poté, co byl jeho záznam odhalen, ale již byl „propuštěn do komunity“ a úřady ztratily jeho stopu na měsíce.

Nebyl zadržen ani poté, co byl nalezen, přičemž nyní stále žije v domě financovaném daňovými poplatníky a dostává peníze daňových poplatníků, protože se odvolal proti zamítnutí své žádosti na základě toho, že by byl v nebezpečí ze strany rodiny jeho oběti. Mezitím pomáhá provozovat myčku aut, kde údajně zaměstnává rumunské ilegály, přestože nemá právo pracovat.

Noviny tvrdí, že se chlubil svou kriminální minulostí, když ho reportéři oslovili, a že řekl, že přišel do Británie za novým životem a žije v Northamptonu a má přítelkyni s dítětem.

Irácký pedofil se mezitím údajně zaměřil na děti v Británii a íránský bojovník ISIS byl zatčen za nošení zbraně v Londýně Sadiqa Khana.

The Sun naznačuje, že jen málo zločinců bude někdy deportováno kvůli tvrzení, že jejich lidská práva by byla porušena v jejich domovských zemích, nebo že vyžadují léčbu duševních nebo fyzických zdravotních problémů od Národní zdravotní služby (NHS) financované daňovými poplatníky, kterou by bylo obtížné nebo nemožné získat doma.

Překvapivě se takové chabé výmluvy často ukáží jako dostatečné pro to, aby britský soudce zablokoval deportaci, s neslavným případem z roku 2020, kdy soudy udělily azyl bojovníkovi Talibanu, který již měl šest odvolání financovaných daňovými poplatníky. Jeho vyhoštění bylo zamítnuto na základě toho, že trpí posttraumatickým stresovým syndromem.

Údajně mohlo k této psychické újmě dojít tehdy, když pomáhal Talibánu ve válce proti  silám  NATO, přičemž Afghánistán by nemohl tuto poruchu léčit tak dobře jako NHS.

„Kdyby lidé znali pravdu o těchto lidech, vyvolalo by to národní pobouření – a to by mělo,“ řekl o migrantech whistleblower deníku The Sun.

„Stovky závažných zločinců žijí po celé zemi, přičemž mnozí pokračují v páchání trestné činnosti, pracují nelegálně a žádají o dávky. A jakmile se dostanou do této země, je téměř nemožné se jich zbavit,“ dodal.

„To je způsobeno především různými právními překážkami, včetně zdlouhavých odvolání, otázek lidských práv a velkého počtu nevyřízených případů.“

Whistleblower varoval, že již tak velmi napjaté bezpečnostní složky jednoduše nemají zdroje k řádnému monitorování každého – a tvrdil, že nekompetentnost státní služby a politická korektnost také hrají roli v této záležitosti.

„Jediným skutečným způsobem, jak tuto krizi vyřešit, je v první řadě zabránit jejich příjezdu,“ uzavřel.

Trvale nekompetentní ministerstvo vnitra sdělilo deníku The Sun, že premiér Rishi Sunak a ministryně vnitra Bravermanová nastínili plány na přijetí takových zákonů, aby zastavili tok migrantů překračujících kanál La Manche a zajistili řádnou ochranu hranic.

Skutečností však je, že Konzervativní strana je u moci od roku 2010 a od všeobecných voleb v roce 2019 má výraznou parlamentní většinu, ale deportace nadále klesají a počet migrantů na lodích se rok od roku zvyšuje, bez jakýchkoli známek zlepšení…

Zdroj: Necenzurovaná Pravda, Slovanka https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/zprava-odhalila-ze-do-velke-britanie-prisly-stovky-zlocincu-vcetne-pedofila-vraha-ci-teroristy/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *