, , , , ,

Změna klimatu je zlomyslný, nebezpečný mýtus

změna klimatu nebezpečný mýtus

Změna klimatu je zlomyslný, nebezpečný mýtus

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

 

Podle Dr. Vernona Colemana

Změna klimatu, je nebezpečný mýtus Je to podvod s globálním oteplováním, který nás zničí. Jsou to šílení zelení, falešní ekologové, svatoušci a sebedůležití, kteří nás zabijí tím, že nás nutí jíst studené jídlo a žít v chladném, krutém světě, kde ti nejchudší budou hladovět nebo mrznout a kde jen málo vyvolených, samozvaná elita, bude ignorovat realitu, bude užívat elektřinu (vyrobenou z ubývajících fosilních paliv) a ze vzduchu vytvoří pseudovědeckou krizi, aby utiskovala, potlačovala a vypudila lidskost, slušnost, důstojnost a respekt z našich životů.

Mezivládní plán pro změnu klimatu (IPCC) předpovídá, že globální oteplení o 2,5 stupně Celsia až 4,0 stupně Celsia by do roku 2100 snížilo globální HDP o 2 až 5 %. To boří argument, že změna klimatu bude mít znatelný dopad na globální ekonomiku.

Mezinárodní energetická agentura uvedla, že do roku 2040 bude naše planeta stále získávat pouze asi 5 % své energetické potřeby z obnovitelných zdrojů (včetně spalování dřeva nebo „biomasy“). Pokud se šílení zelení prosadí a zabrání nám používat fosilní paliva, existuje jen jedna jistota: miliardy lidí zemřou zimou a hladem.

Samozřejmě, že většina předstíraných, sebeuspokojených a ignorantských kultistů globálního oteplování ve skutečnosti věří, že se svět blíží ke konci. Tito kultisté střední třídy jsou příliš hloupí na to, aby si uvědomili, že pracují pro spiklence, kteří jsou odhodlaní vzít naši svobodu a lidskost a ovládat nás sociálním kreditem a digitálními penězi. Posledním hrozným nesmyslem je, že v centru Londýna bude všechno pod vodou, než si stihneme vyzvednout holínky a zamířit do nejbližšího horského kempu, kde si můžeme vybrat mezi umrznutím a hladem. Šíleným kultistům bylo řečeno, že planeta nepřežije a že miliardy zemřou, jak vody neúprosně stoupají k nebesům. Pro nic z toho samozřejmě neexistují žádné důkazy. Začali tím, že děj nazvali „globální oteplování“, ale museli změnit název podvodu, když vyšlo najevo, že se planeta zdánlivě ochlazuje častěji, než se otepluje, a uvědomili si, že nazvat to změnou klimatu by jim dalo větší možnost zahrnout do své propagandy více druhů přírodních katastrof. A celý podvod vznikl před desítkami let, aby se připravil na Velký reset.

Skupina britských psychologů oznámila, že děti trpí úzkostí způsobenou děsivými předpověďmi těch, kdo předpovídají, že změna klimatu ovlivní naši budoucnost. Veškerý tento stres je třeba přidat k obrovské úzkosti způsobené podvodem covid-19.

Blázni globálního oteplování předpověděli, že „život na Zemi umírá, zemřou miliardy a kolaps civilizace již začal“. Také přirovnali globální oteplování k holocaustu, ale „v mnohem větším měřítku“. Pro nic z toho neexistuje jediný důkaz. Podívejte se na fakta: Ve 20. letech 20. století zahynulo v důsledku povětrnostních katastrof půl milionu lidí. V posledním desetiletí to bylo celkem 18 000. V roce 1900 se začalo oteplovat téměř 5 % světové pevniny. Nyní se toto číslo blíží 3 %. Velký bariérový útes a lední medvědi zažívají boom.

IPPC odhaduje, že hladina moří by se mohla do roku 2100 zvýšit o dvě stopy. Jak velká krize to podle vás je, vzhledem k tomu, že jedna třetina Nizozemska byla vždy pod hladinou moře – některé z nich více než 60 stop pod hladinou moře hladina moře?

Blázni věří tomuto nesmyslu, protože jim bylo opakovaně řečeno, že je to pravda. BBC říká, že je to pravda a nepřipouští debatu. Policie dovolila kultistům uzavřít Londýn, protože jim bylo řečeno, aby je nechali dělat, co chtějí, aby pomohli zničit to, co zbylo z ekonomiky. Mimochodem vidím, že v Londýně postavili obrovský růžový stůl. Zajímalo by mě, z čeho je vyroben – a kolik energie bylo spotřebováno při jeho výrobě. Bylo použito nějaké elektrické nářadí? Jen zvědavý.

Zdá se, že blázni s globálním oteplováním si neuvědomují, že jsme vždy měli počasí a vždy tu byli blázni, kteří varovali, že konec světa se blíží. V roce 1817 prezident Královské společnosti v Londýně varoval, že došlo ke značné změně klimatu, která by vedla k masivním změnám. V roce 1947 švédský geofyzik varoval, že se klima otepluje. V 70. letech BBC, tento trvalý zdroj dezinformací, varovala před nadcházející dobou ledovou – stejně velkou hrozbou pro život jako jaderná válka. V roce 2007 jsme byli varováni, že máme pět let na záchranu planety. V roce 2011 Mezinárodní energetická agentura uvedla, že nám zbývá pět let. V roce 2017 Organizace spojených národů řekla, že nám opět zbývají tři roky. V roce 2013 profesor z Cambridge řekl, že veškerý arktický led zmizí do roku 2015. V roce 2009 Gordon Brown, tehdejší britský premiér, vzal si volno od buzerace ekonomiky, aby nám řekl, že nám zbývá 50 dní. V roce 2004 nám noviny Observer řekly, že do roku 2020 budeme žít v sibiřském klimatu. Před jedenácti lety princ Charles řekl, že nám zbývá osm let na záchranu planety.

Pokud se v posledních letech vyskytly nějaké zvláštní povětrnostní jevy, byly vytvořeny člověkem – ale záměrně ne náhodou. Nevěřím, že nějaký racionální vědec, který se podíval na důkazy, věří v mýtus o globálním oteplování.

Pokaždé, když prší, kultisté Z TOHO obviňují globální oteplování. Ale nejdeštivější den v Británii letos v létě byl méně než o třetinu deštivější než nejdeštivější den v roce 1929 a pouhou čtvrtinu deštivý jako Dorset v roce 1955. Bylo nám řečeno, že hurikány jsou nyní běžnější. Ale to je lež. Pokoušejí se zvýšit čísla počítáním vánků jako bouří, ale důkazy jsou jasné: dnes už není více hurikánů, než bývalo. Média jen dělají větší povyk, protože pomáhají agendě. Už nedochází ani k lesním požárům. Bojovníci za změnu klimatu tvrdí, že lesní požáry jsou důsledkem globálního oteplování. Odborníci v Austrálii i Americe však dospěli k závěru, že změna klimatu měla malý nebo žádný dopad na rozvoj lesních požárů – které jsou každopádně méně časté než bývaly. Průměrná roční výměra vypálených amerických lesů je nyní

kolem 6,6 milionu. Ještě v roce 1928 byla průměrná roční výměra amerických lesů ztracených při požárech 41,7 milionu. Jsem si docela jistý, že 41,7 je větší číslo než 6,6.

Mezi lety 1931 (vrchol) a 2020 došlo po celém světě k poklesu počtu obětí přírodních katastrof o 99,7 %.

Kultisté, že bez uhlí nelze vyrobit ocel a že bez oceli nelze vyrobit větrné mlýny ani solární panely.

Věří, že potřebujeme více stromů, abychom byli zdraví, ale když je nekácejí a nepřeměňují je na pelety k výrobě elektřiny, kácí je, protože narušují nové 5G zařízení, které nám pomůže řídit naši novou digitální budoucnost. . Velká část takzvané čisté elektřiny, která se v současné době prodává ve Spojeném království, se vyrábí spalováním dřeva. A dřevo pochází z Ameriky, kde se stromy kácejí, než se přemění na dřevěné pelety známé jako biomasa a poté se převáží přes Atlantik ve velkých plavidlech na dieselový pohon.

Přeměňují potraviny na biopalivo a odsuzují miliony k smrti hladem, abychom mohli snížit spotřebu fosilních paliv. Nová směs benzínu a biopaliv nebude fungovat ve starších autech, takže chudí budou muset všude chodit pěšky. Kultisté tvrdili, že změna klimatu bude mít za následek vyhynutí medvídků koala (mezi jinými zvířaty). V současnosti žije ve volné přírodě 300 000 medvědů koal a hlavní hrozbou pro jejich existenci je zničení jejich přirozeného prostředí – v důsledku toho, že farmáři potřebují více půdy, na které by mohli pěstovat biopaliva.

Organizace spojených národů pro výživu a zemědělství uvádí, že výnosy plodin do roku 2050 vzrostou o 30 %. Nejchudší země planety zaznamenají nárůst výnosů o 80–90 %. Ale zvýšení výnosů bude záviset na použití traktorů a těžkých strojů, které budou samozřejmě vyžadovat ropu. (Venkovské oblasti chudých zemí si nebudou moci dovolit elektřinu a nabíjecí stanice, dokud nebudou bohatší.) Kultisté globálního oteplování donutí chudé země zůstat chudými – a budou zodpovědní za miliony předčasných úmrtí.

A blázni nyní prohlašují, že jsou schopni vyrábět „zelenou ocel“.

Jak jsem již dříve uvedl, je tradičně nemožné vyrobit ocel bez uhlí.

Ale podle listu The Guardian , který je propojen s Billem Gatesem, novin pro lidi s prázdnou hlavou a hloupým mozkem, existují plány na výrobu oceli bez použití uhlí.

Jak to tedy lze udělat?

Nová zelená ocel bude podle všeho vyrobena s využitím vodíku jako paliva místo uhlí.

A odkud pochází vodík?

No, protože čistý vodík je těžké získat, 95 % se vyrábí z fosilních paliv.

Takže takto budou vyrábět zelené uhlí bez spalování fosilních paliv.

Chystají se vyrábět vodík spalováním fosilních paliv a poté ho použijí k výrobě oceli. Odborný inženýr Gordon Murray upozorňuje na další problémy s používáním vodíku. Jeho výroba vyžaduje obrovské množství energie a jeho skladování je nebezpečné. Murray říká, že na výrobu litru vodíku se spotřebuje více ropy, než je potřeba na výrobu litru benzínu.

Musíš se smát, ne?

A vláda Spojeného království chce, abychom všichni nahradili plynové kotle vodíkovými – mimochodem dobře vědí, že vodíkové kotle jsou méně účinné.

Posedlí blázni, kteří třídí všechny odpadky s polonáboženskou seriózností, nechápou, že všechny důkazy ukazují, že recyklace stojí peníze, energii a čas a bylo prokázáno, že přináší mnohem více škody než užitku. Proto se tolik pečlivě tříděné recyklace odváží do zahraničí na skládku. Problémem nyní je, že jen málo zemí přijme britskou nechtěnou recyklaci, protože to prostě není nákladově efektivní. Podvod s recyklací měl jen vytvořit poslušnost, poddajnost – a připravit hloupé na nošení masek a experimentální očkování.

Zdá se, že kultistům je jedno, že odklon od fosilních paliv pro planetu nic nezmění, ale povede k miliardám mrtvých a masivnímu nárůstu daní, které dále ožebračí již tak zbídačené.

Blázniví, pomýlení zelení a falešní ekologové nám chtějí zabránit v používání fosilních paliv a během několika let vyvraždit zúčastněná průmyslová odvětví. Politici, kteří používají serióznost pomatenců jako omluvu pro svou šílenou politiku a ignorují jak fakta, tak veřejné pocity, zavádějí absurdní nové zákony, které zničí vše, co si kdokoli z nás váží. Ve Skotsku se Zelení a SNP spojili, aby vytvořili bezbožnou alianci šílených kultistů.

Nadšení zastánci elektromobilů a větrných turbín si neuvědomují, že budeme potřebovat masivní nové doly, abychom vykopali obrovské množství kobaltu, lithia, niklu a dalších nezbytných látek. Zkuste kopat doly bez fosilních paliv. Elektromobily mají vyšší uhlíkovou stopu než automobily se spalovacími motory a k tomu se přidává elektřina, kterou spotřebovávají, často vznikající spalováním fosilních paliv. A ty pošetilé duše, které si kupují elektromobily, se brzy ocitnou ve snaze najít místo, kde by je mohly řídit, protože silnice jsou všude rozděleny tak, aby poskytovaly tisíce kilometrů špatně navržených cyklopruhů.

Pečlivě, záměrně a krutě vytvořený mýtus o globálním oteplování se nyní stal nedílnou součástí globální ekonomiky.

Profesionální investiční manažer nedávno veřejně oznámil, že „svět prochází rychlými změnami uprostřed degradace přírodního prostředí a hrozícího zhroucení globálního klimatického systému“.

Pro nic z toho neexistuje jediný důkaz. A vzhledem k tomu, že neexistují důkazy, kultisté na vrcholu záměrně vytvářejí změny našeho klimatu pomocí geoinženýrství – manipulovali s počasím už dlouho, ale v posledních letech se to zrychlilo. Také mají v úmyslu poslat tuny uhličitanu vápenatého do stratosféry, aby blokovali slunce v masce boje proti globálnímu oteplování. Ve skutečnosti to jen zkrátí vegetační období způsobující masové hladovění –to je překvapení!

Ředitelé společností jsou tak vyděšení z toho, že je kritizují kultisté a šílenci, kteří propagují mýtus o globálním oteplování, že všichni docela dobře ppřevrátili a souhlasili s tím, že udělají vše, co jim hlučná menšina přikáže. (Stejní zbabělci signalizující ctnost si stále platí obscénní prémie, výdaje a penze.)

Někteří šéfové společností stahují své společnosti z akciových trhů a berou je do soukromých rukou, aby se mohli vyhnout bláznivým akcionářům a regulátorům.

Britský penzijní regulátor varoval manažery penzijních systémů, že budou mít potíže, pokud nebudou povinně zveřejňovat klimatická rizika. Budou muset hlásit své investice do společností, které neprovádějí uspokojivé změny, aby zapadly do imaginárních obav z globálního oteplování. Tuším, že v důsledku toho důchody dramaticky klesnou.

V Americe se Federální rezervní systém, finanční regulátor a ministerstvo financí snaží začlenit politiku globálního oteplování do finanční regulace. Totéž se děje v Evropské unii a ve Spojeném království. Zdá se, že Spojené království skutečně vede svět v zavádění nových represivních a nebezpečných předpisů.

Pravda je samozřejmě taková, že neexistují žádné vědecké důkazy, které by podporovaly teorii, že globální oteplování (nebo jakákoliv variace) bude jakýmkoli způsobem ohrožovat náš způsob života. Rozhodně neexistuje žádný důkaz, který by naznačoval, natož dokazoval, že globální oteplování bude mít nějaký vliv na finanční instituce nebo korporátní svět.

Samozřejmě se děje to, že finanční regulace jsou využívány k prosazování agresivních politik globálního oteplování, které nejsou ani nutné, ani populární, ale které jsou součástí globálního resetu Agendy 21 a které jsou navrženy tak, aby nás bolestně zavedly do světa Nové Normy.

Navíc aktivisté všude přebírají kontrolu nad dříve nezávislými společnostmi. V květnu 2021 nizozemský soud rozhodl, že ropná společnost Shell musí do roku 2030 snížit emise uhlíku o 45 % ve srovnání s úrovněmi z roku 2019.

Britská vláda se zavázala, že Spojené království sníží své emise skleníkových plynů do roku 2035 o 78 % ve srovnání s úrovněmi v roce 1990. Zdá se, že nikdo vládě neřekl, že počet obyvatel během roku vzrostl o mnoho milionů a bude nepochybně dále stoupat. Spojené království v roce 2035 bude temným, chladným a ubohým místem. Cíl Spojeného království je nejambicióznější na světě a daňové poplatníky bude stát kolektivní 3 biliony liber. Na všechno budou vyšší daně a vyšší náklady. Nahrazení stávajících systémů vytápění a vaření elektřinou (o které si politici i aktivisté zřejmě myslí, že roste na stromech) bude stát domácnosti obrovské částky.

Od roku 2025 bude nelegální vybavovat dům plynovým kotlem. A stávající kotle a systémy budou od poloviny 30. let 20. století nezákonné. (Tato data by klidně mohla stoupnout. Každý z majitelů domů bude muset utratit desítky tisíc liber za povinná tepelná čerpadla, izolace a tak dále. Pokud nebudou domy dostatečně upraveny, majitelé domů je nebudou moci po roce 2028 prodat. Nebudou je moci ani pronajímat. Výsledkem samozřejmě bude, že ceny domů klesnou (kvůli nákladům na zákonem požadovaná vylepšení) a ceny nájmů porostou. Chudí budou znovu trpět.

Organizace spojených národů byla nadšená, když oznámila, že její cíle v oblasti změny klimatu pro rok 2020 byly téměř splněny díky globálnímu locedownu covid-19.

Aby byli šílenci s globálním oteplováním spokojení, budou muset existovat téměř neustálá lockdowny.

Bohatí lidé, kteří mají na starosti bohaté vlády, slibují, že do roku 2050 skoncují s používáním fosilních paliv. Zajímalo by mě, jestli vědí, kolik bolesti to bude znamenat. Chudí za to budou muset platit prostřednictvím uhlíkových tarifů. Rozvojové země budou potrestány dříve, než si vůbec začnou užívat slasti fosilních paliv. Je podhodnocené říci, že stovky milionů zemřou hladem a zimou.

Ti svatoušci, kteří signalizují globální oteplování, jsou tak špatně informovaní, že neúmyslně podporují plány na globální genocidu. Kdyby něco věděli a opravdu jim záleželo na životním prostředí, vedli by kampaň proti nesmyslným maskám na obličej – místo toho, aby je nosili. Miliardy vyřazených roušek jsou nyní hlavní hrozbou pro všechny formy volně žijících živočichů.

Nyní, když vystrašili většinu pomocí hoaxu covid-19, musíme předefinovat naše přesvědčení, naše vnímání a přehodnotit naše nepřátele. Měli byste například vědět, že každý, kdo mluví o udržitelném rozvoji, je špatný člověk. Filozofie známá jako udržitelný rozvoj je přímou cestou ke konci demokracie a humanity. Nikdy není benigní. Nekompetentní matematičtí modeláři a odstřelovači na sociálních sítích šíří hrůzu a potlačují pravdy se stejnou, nacvičenou dovedností, kterou používali, když podněcovali strach z covida a démonizovali šíření pravdy.

A tak šílení blázni, kteří vyděsili svět falešnou pandemií covidu, nyní úhledně začnou, jak jsem předpovídal, děsit svět falešnou pandemií globálního oteplování, kterou vymysleli v minulém století a která byla navržena tak, aby ovládla a zabíjetla a ne zachraňovala nebo zachovávala. Systém sociálních kreditů čínského typu, před kterým jsem varoval, je již zde. Globální oteplování bude využito ke zpřísnění pravidel a k dalšímu utlačování. Blázniví pseudoenvironmentalisté nejsou benigní ani to nemyslí dobře. Jsou buď špatně informovaní, hloupí nebo zhoubní, nebo všechno najednou. A jsou to naši nepřátelé.

Obávám se, že podvod covid-19 byl jen začátek.

Pravdou je, že myšlenka globálního oteplování má za sebou asi tolik solidních faktů jako existence staré dobré zoubkové víly. Vlastně spíš méně, protože když jsem byl malý, nechal jsem zub pod polštářem a probudil jsem se, abych ho nahradil šesticentovým kouskem. V té době jsme měli šest pencí.

Existuje tedy více praktických důkazů na podporu existence zoubkové víly než na podporu existence globálního oteplování, globálního ochlazování nebo změny klimatu nebo jak se to šílenci rozhodli tento týden nazvat.

o autorovi

Dr. Vernon Coleman je přednostou praktického lékaře a bývalým profesorem celostních lékařských věd na International Open University na Srí Lance. Je držitelem čestného titulu DSc. Předložil svědectví Dolní sněmovně a Sněmovně lordů ve Spojeném království. Je autorem více než 100 knih , včetně „ Větší problém než změna klimatu: Konec ropy “, která se týká výše uvedeného článku.

Také jsme pblikovali: https://volnyblog.news/nehoda-ve-svedsku-odhalila-obrovskou-spotrebu-ropy-a-skody-na-zivotnim-prostredi-zpusobene-vetrnymi-turbinami/

https://volnyblog.news/projekty-solarni-a-vetrne-obnovitelne-energie-jsou-ekologicky-destruktivni/

https://volnyblog.news/nulovy-zaklad-abychom-si-mysleli-ze-elektricka-vozidla-maji-nulove-emise/

Zdroj: The Exposé https://expose-news.com/2022/11/09/climate-change-is-a-malicious-dangerous-myth/

 

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] si uměle zdraženou energii získávanou z uhlovodíků mohou dovolit zaplatit jen někteří bohatí jednotlivci a firmy, tak jim začínající […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *