, , ,

Optimismus na osvětové akci Corona s Bhakdim a Kicklem ve Vídni

Optimismus na osvětové akci Corona s Bhakdim a Kicklem ve Vídni

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi zde:

 

13. dubna 2024

Opakované ovace vestoje pro hrdiny večera: ve vídeňském Arcotelu Wimberger, který byl zaplněn do posledního místa, se ukázalo to, co často zdůrazňoval i přítomný švýcarský právník Philipp Kruse: lavina, která spustí mezinárodní vyšetřování podvodu s koronavirem, pochází z Rakouska. Uprostřed strhující a dojemné atmosféry profesor Sucharit Bhakdi mimo jiné vysvětlil nejnovější poznatky týkající se náhlých a neočekávaných úmrtí na srdeční selhání, poškození mozku a dalších – v důsledku pokusů s experimentálním očkováním.

V osobním rozhovoru nám profesor Bhakdi sdělil, že již necestuje – a že to možná bude jediná podobná akce, které se letos osobně zúčastní. Herberta Kickla, Geralda Hausera a Hannese Strassera si však velmi váží a chce podpořit jejich upřímný boj za svobodu a osvětu.

První kniha Hausera a Strassera – nyní existují tři – by tak přispěla k osvětě v době, kdy kromě Bhakdiho knihy žádná jiná díla tohoto druhu neexistovala. Údaje v nich obsažené se shodují a vzájemně doplňují. Bhakdi již nešetřil slovy. To, co se stalo, byl zločin proti lidskosti. Lékaři se na něm podíleli proti svému nejlepšímu svědomí a činí tak dodnes.

Tvrzení o „pouze mírném zánětu myokardu“, který „by nebyl tak zlý“ a „vyléčil by se“, byla šokující – protože nic takového neexistuje. Úmrtnost se po myokarditidě masivně zvyšuje – to ví každý, vždycky se to psalo ve všech učebnicích. Takže se bohužel dá očekávat, že mnohem více lidí bude mít zdravotní problémy. Doporučuje zejména sportovcům, kteří jsou tímto problémem postiženi, aby přestali podávat extrémní výkony, protože ty jsou nejnebezpečnější.

Podrobně vysvětluje škodlivé účinky takzvaného očkování, které se nejvíce projevují na srdci a mozku – protože tamní buňky nelze regenerovat. Pokud je zasažen mozek, lze zjistit různé neurologické deficity a dokonce i změny v chování.

Jeho vystoupení provázel neutuchající potlesk – stejně jako úvodní slova Herberta Kickla. Mimořádně působivý byl také úvodní film, který dokonale vystihl míru nelidskosti rakouských politiků a jejich opatření a mnohé škodlivé důsledky pro obyvatelstvo.

Akci sledovalo v přímém přenosu na YouTube a dalších kanálech nejméně 8 000 diváků. Dokud nezasáhne cenzura, a ta zasáhne, je možné ji zhlédnout zde:

Pocit sounáležitosti byl nesmírně působivý, stejně jako na mnoha významných akcích na téma vzdělávání – lidé, kteří nyní pochopili problém, prosazují vzdělávání v právním státě.

 

  • Hannes Strasser, Sucharit Bhakdi, Gerald Hauser, Lisa Gubik (Foto: Alois Endl)
  • Po hlavních projevech Herberta Kickla a Sucharita Bhakdiho moderovala diskusi ve větší skupině Lisa Gubik (FPÖ TV), která dále vysvětlovala, jak byli lidé v posledních čtyřech letech obelháváni a klamáni. Prof. Bhakdi, NRAbg Gerald Hauser, který v současné době kandiduje do Evropského parlamentu, a Hannes Strasser společně ukázali, jak dlouho dopředu se vědělo, že vakcíny nejsou účinné.
    Podařilo se jim také pomocí dokumentů prokázat, že vakcína byla připravena již v roce 2019, že EU podepsala smlouvy, aniž by věděla o účincích a vedlejších účincích – a že cenu a množství vakcín volně odsouhlasila předsedkyně Komise Ursula von der Leyenová, a to dodnes bez jakékoliv kontroly soukromých textových zpráv mezi ní a šéfem společnosti Pfizer Albertem Bourlou. Tímto vysoce nedemokratickým způsobem bylo farmaceutickému průmyslu převedeno 35 miliard eur – a zároveň byl tento průmysl zproštěn jakékoli odpovědnosti.

    Tuto sobotu 13. dubna se ve stejných prostorách uskuteční velké sympozium s řadou renomovaných mezinárodních odborníků.

  • ZDROJ:
  • https://report24.news/mitreissende-aufbruchsstimmung-bei-corona-aufklaerungsevent-mit-bhakdi-und-kickl-in-wien/

 

Každá maličkost pomáhá, děkujeme všem, kteří částkami od 5Kč do 1000,- Kč měsíčně pomáhají našemu společnému boji proti cenzuře. Podpořit naši činnost můžete od 5 kč do libovolné částky na účet:
DĚKUJEME.
Transparentní účet: 115-4977920247/0100
Důvěrný účet: 107-1458980287/0100
„Na Kafe“: 27-1664400247/0100
IBAN: CZ82 0100 0001 1549 7792 0247
SWIFT: KOMBCZPP
DĚKUJEME 🌹👍🍀
Další zajímavé články najdete ZDE:
E-mail: podpora.volnyblog@protonmail.com

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *