, , , ,

Nemocniční „Vražda“: Právník odhalil šokující míru přežití mezi mechanicky ventilovanými pacienty s COVID

Nemocniční „Vražda“: Právník odhalil šokující míru přežití mezi mechanicky ventilovanými pacienty s COVID

29. června 2023 • doVigilant Fox

„Dostal jsi peněžní bonus, když někdo zemřel na COVID. Byl to podnět k zabíjení lidí a fungovalo to neuvěřitelně dobře.“

Federální vláda USA motivovala „ne lidi zotavující se z COVID, ale lidi umírající na COVID,“ svědčil právní zástupceThomas Renz kSenát státu Pennsylvania. „Dostal jsi peněžní bonus, když někdo zemřel na COVID. Byl to podnět k zabíjení lidí a fungovalo to neuvěřitelně dobře.“

Jedním z nejnepříznivějších protokolů pro léčbu COVID bylo rozšířené užívání drogy (Remdesivir) tak nechvalně známé, že si vysloužilo přezdívku „Run Death Is Blízko“.

„Experti tvrdili, že Remdesivir zastaví Covid; místo toho to zastavilo funkci ledvin a pak zničilo játra a další orgány,“ napsalStella Paulovávtento kousek.

Dalším problémem bylo nadměrné podávání morfia. Nemocniční lékárník zapískal na právníkaThomas Renzže podlaha, na které pracovala, měla ve zvyku chodit „na kapačku morfia“, aby se „starala o obchod“. Více podrobností o tom lze nalézttady:

Ale jediným nejsmrtelnějším protokolem ze všech, založeným na zdravotních výsledcích, bylo všudypřítomné používání mechanických ventilátorů.

„Fauci věděl, že průduchy způsobují více škody než užitku,“ tvrdil osteopatický lékařDr. Joseph Mercola na jehoStránka podzásobníku. Zde je to, co měl říci o „Nemocniční smrtelná past COVID.“

Během týdnů po vypuknutí pandemie se ukázalo, že standardní praxí uvádění pacientů s COVID-19 na mechanickou ventilaci je rozsudek smrti.

76,4 % pacientů s COVID-19 (ve věku 18 až 65 let) v New Yorku, kteří byli umístěni na ventilátory, zemřelo. U pacientů nad 65 let, kteří byli ventilováni, byla úmrtnost 97,2 %.

Doporučení umístit pacienty s COVID na mechanickou ventilaci jako odpověď první linie přišlo od Světové zdravotnické organizace, která údajně založila své pokyny na zkušenostech a doporučeních lékařů v Číně. Ale ventilace pacientů s COVID se nedoporučuje, protože zvyšuje přežití. Měl chránit zdravotnické pracovníky izolací viru uvnitř ventilačního zařízení.

Údaje naznačují, že přibližně 10 000 pacientů zemřelo na COVID v nemocnicích v New Yorku poté, co jim byly na jaře 2020 nasazeny ventilátory. Také další metropolitní oblasti zaznamenaly masivní nárůst úmrtí mezi mladšími jedinci, kteří měli nízké riziko úmrtí na COVID. Je možné, že mnoho z těchto úmrtí bylo důsledkem umístění na mechanickou ventilaci (viz graf níže).

„Nikdo pacientům neřekl, hej, dostanete se do tohoto ventilu.“ Pravděpodobně vás to zabije, ale může to ochránit zdravotníky,“ poznamenal právníkRenz. „To rodinám nikdo neřekl.“

„A mimochodem,“ pokračoval, „ve skutečnosti jsme měli svědectví whistleblowera od dosud neodhaleného whistleblowera… který pracoval pro CMS. Mám data z CMS, která ukázala, že v řadě texaských nemocnic zemřelo až 90 % pacientů umístěných na ventilaci . 90 %.”

„Nyní vám nedovolili vyzkoušet ivermektin, ale byli více než ochotni dát vás do ventilace, kde jste měli 90% úmrtnost.“advokát Renzodsouzen. „Říkáš mi, že si toho nevšimli? Nemohu říci, že všichni lékaři jsou si rovni. [Peter] McCullough je před ostatními. Ale vystudoval jsi medicínu. Myslím, že byste byl pravděpodobně dost chytrý na to, abyste si všiml, když devět z deseti vašich pacientů, když jsou umístěni na ventilaci, zemře.“

„Možná byste se měli zeptat, zda existuje lepší způsob? Proč nenechat někoho vyzkoušet ivermektin nebo hydroxychlorochin, pokud stejně máte devět z deseti možností, že zemřete?

Proč se tedy většina lékařů místo toho nerozhodla pro alternativní léčbu?

Sledování peněz vám dá pravděpodobnou odpověď, protože federální fondy podporovaly konkrétní postup.advokát Renzpodrobně popsal „zvrácené“ pobídky během jeho loňského svědectví v Senátu státu Pennsylvania. „Spíše jsme motivovali k vraždám pacientů než k léčbě.“

„Když půjdete do nemocnice, necháte se vyšetřit.“ Dostávají více zaplaceno. Když vás přijmou na COVID, dostanou více zaplaceno. Když vám nasadí remdesivir, dostanou více zaplaceno. Když se vyvětráte, dostanou více zaplaceno. Když zemřete, dostanou více zaplaceno. Tohle je perverzní.“

Loňské svědectví zakončil otázkou: „Chcete, abychom nemocnice motivovali k dobrým výsledkům, nebo chcete, abychom pokračovali v pobídkách k vraždám vašich blízkých ?“

advokát Renz„bojoval s nemocnicí za nemocnicí za nemocnicí“, aby se pokusil zachránit životy rodinných příslušníků lidí, kteří mu volali po telefonu.

A to je důvod, proč řekl, že toto téma mu tak leží na srdci. „Tyto smrti jsme v podstatě uzákonili… byl to podnět k zabíjení lidí a fungovalo to neuvěřitelně dobře.“

Pokud jste byli svědky toho, jak blízký člověk prošel během COVID hrozným nemocničním zážitkem, zanechte prosím krátké svědectví a sdílejte tento příspěvek. Když příběhy z tisíců, ba i stovek odrážejí stejné znepokojivé vyprávění, přesahuje to oblast neoficiálních důkazů. To se pak stává alarmující známkou hrubé nedbalosti v masovém měřítku – a potenciálně zlomyslnosti.

The Vigilant Fox je občanský novinář s 12 lety zkušeností ve zdravotnictví, zaměřený na The Great Reset, světové protesty a COVID-19.

Poté, co byl hluboce rozrušen opatřeními, mandáty a lékařskou diskriminací ohledně COVID, zasvětil svůj volný čas a úsilí natáčení krátkých, informativních klipů – představujících špičkové lékaře, vědce a myšlenkové vůdce z celého světa.

Tento článek DailyClout je názorem autora.
Jednou z nejdůležitějších svobod naší země je svoboda slova.
Děkujeme za Vaší podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj našich nezávislých informačních platforem.
Jsme nezávislé médium bez reklam, bez cenzury, bez propagandy, bez mainstreamu.
Přispějte na tvorbu a překlad videí i zpráv ze světa, z domova.
Děkujeme za vaši podporu našeho zpravodajství, podpořit nás můžete ZDE:
Transparentní účet: 115-4977920247/0100
Důvěrný účet: 107-1458980287/0100
„Na Kafe“ : 27-1664400247/0100
Další zajímavé články najdete ZDE:
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *