Mladá herečka se kvůli nesnesitelným problémům v důsledku vedlejších účinků „posilovače“ rozhodla pro eutanazii

Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:

27.6.2023

Ve stejnou dobu, kdy se propagují další a další dávky genových injekcí, se také rozšiřují možnosti dobrovolné sebevraždy. Eutanázie je již například v Kanadě stále častějším důvodem úmrtí a zdaleka se již neaplikuje jen na nevyléčitelně nemocné.

V současné době lze v Kanadě podstoupit eutanazii také v případě zdravotního postižení, psychických problémů či chudoby. Další důvody se postupně přidávají a také se snižuje věk, kdy lze eutanazii podstoupit.

V době, kdy narůstá podpora sebevražd už takřka z jakéhokoli myslitelného důvodu, se také stále propagují tzv. „posilovače.“ I přesto, že prokazatelně škodí, stále se najde dost lidí, kteří jejich aplikaci podstupují.

Genové injekce jsou jako ruská ruleta. Někdo může zkolabovat po první dávce, pro jiného je osudová třeba ta třetí. Tak jako tomu bylo v případě 41leté hollywoodské herečky slovenského původu, Kataríny Pavelekové.

Katarina Paveleková se narodila 17. listopadu 1981 v Popradu. Jako herečka byla v podstatě stále na začátku své kariéry, objevovala se i na Fox Sports Live a dalších televizních formátech. Atraktivní herečka se řadu let věnuje i modelingu.

Paveleková trpěla vážnými vedlejšími účinky od takzvané posilovací injekce. Podle zdrojů blízkých rodině byla  posílena injekcí od Johnson & Johnson.

V důsledku toho začala trpět nesnesitelnou bolestí, degenerativním nervovým onemocněním ALS (amyotropní laterální skleróza) a chronickým únavovým syndromem – ME/CFS.

Obě onemocnění byla několikrát popsána jako vedlejší účinky vakcín proti Covid-19, častější je únavový syndrom. Protože nemohla dál žít s bolestí a pravděpodobně kvůli chronické slabosti už nedokázala sebrat vůli žít, rozhodla se zemřít v relativně mladém věku 41 let, kdy ve Švýcarsku podstoupila eutanazii.

Sama své rozhodnutí okomentovala na Instagramu a vysvětlila, že i dýchání jí dělalo potíže. Už nemáte příležitost užívat si života. Důvod jejího stavu lze jednoznačně hledat v posilovači vakcíny, kterou dostala před rokem.

Posilovací dávka, kterou jsem dostala před více než rokem, zcela zničila mé zdraví, mé tělo a můj život. Neexistuje jiný způsob, jak ukončit mé utrpení, než rozhodnutí, které jsem učinila.

Přidejte k tomu stigma, kterému lidé čelí, když trvají na tom, že vážná onemocnění, která se rozvinula po očkování, jsou způsobena těmito injekcemi. Okolí tomu nechce věřit, jste zesměšňováni a uráženi.

Kromě toho však v hlavním proudu téměř neexistují žádní lékaři, ke kterým můžete jít se svými obavami, protože vás nechtějí brát vážně a popírají souvislost s injekcemi.

Šokovaní uživatelé Instagramu poukazují na to, že lékařské diagnózy by se neměly brát jako bohem dané a vytesané do kamene. Existuje mnoho iniciativ a lékařů, kteří se specificky zabývají poškozením očkováním a chtějí svým pacientům poskytnout úlevu.

Že vás vládní propaganda dožene nejprve k sebepoškozování a poté k sebevraždě, by v civilizované společnosti nemělo být možné – a přesto se to již stalo běžnou záležitostí…

zdroj:https://report24.news/41-jaehriges-model-will-mit-impfschaeden-nicht-weiterleben-und-waehlt-assistierten-suizid/

Děkujeme za Vaší podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj našich nezávislých informačních platforem.
Jsme nezávislé médium bez reklam, bez cenzury, bez propagandy, bez mainstreamu.
Přispějte na tvorbu a překlad videí i zpráv ze světa, z domova.
Děkujeme za vaši podporu našeho zpravodajství, podpořit nás můžete ZDE:
Transparentní účet: 115-4977920247/0100
Důvěrný účet: 107-1458980287/0100
„Na Kafe“ : 27-1664400247/0100
Další zajímavé články najdete ZDE:
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *