, , , , , ,

Masové vybíjení drůbeže pro údajné šíření ptačí chřipky je další útok na výrobu potravin

Masové vybíjení drůbeže pro údajné šíření ptačí chřipky je další útok na výrobu potravin

Masové vybíjení drůbeže pro údajné šíření ptačí chřipky je další útok na výrobu potravin

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

5.1.2023

(Mike Adams, Natural News ) Všimli jste si všech letošních zpráv o „hromadném vybíjení“ milionů slepic, kuřat a krůt? V Čechách například zakázaly vnější chov drůbeže na venkově.

Korporátní média hází vinu na „ptačí chřipku“, kterou přenášejí „diví ptáci“ létající po celé zemi. Trvají na tom, že kvůli těmto volně žijícím ptákům musí být zabito desítky milionů kusů drůbeže.

Podle nás je to všechno fraška. Je to krycí příběh, který má zničit zásoby potravin a urychlit nedostatek kuřecích vajec a kuřecího masa (a také krůtího masa).

Proč máme takové podezření? Dokonce i Wall Street Journal připustil , že jediný pozitivní PCR test na infekci ptačí chřipky vede k tomu, že farmáři dostanou příkaz k hromadnému utracení všech zvířat. Po potvrzení infekce jsou ničeny celé hejna drůbeže.

Stačí tedy jediná infekce  často diagnostikovaná chybným PCR testem, který lze nastavit tak, aby generoval falešně pozitivní výsledky dle vlastního uvážení, k zabití milionů ptáků. Tedy stejné padělání testů jako během pandemie covidu u lidí.

Je překvapující, že tyto utracené ptáky se pak počítají jako oběti „vypuknutí nákazy“. Analyzujte jazyk velmi opatrně z tohoto článku Wall Street Journal :

„Podle údajů USDA (americké ministerstvo zemědělství) při současném propuknutí nákazy zemřelo více než 40 milionů slepic snášejících vejce…“

Důležité je, že neuvádějí, že slepice zemřely na ptačí chřipku. Zemřeli proto, že je utratili. Jinak řečeno, důvod, proč tolik ptáků uhyne během propuknutí nemoci, je ten, že zemědělci mají nařízeno zdravotnickými orgány, aby je zabili.

Tyto ptáky nezabíjí nemoc, dělají to farmáři na příkaz zdravotnických úřadů! A všechny ty zavražděné ptáky se počítají jako oběti „vypuknutí nákazy“.

Zjistilo se, že ptačí vakcíny skutečně šíří nemoci

Tady je další šokující maličkost, kterou je třeba při tom všem zvážit: Komerčně chovaná kuřata jsou často očkována proti různým patogenům. Některé vakcíny však patogeny ještě zhoršují.

Stránka PBS.org uvádí:

„Ve skutečnosti vakcína namísto zastavení šíření viru drůbeži umožňuje, aby se nemoc šířila rychleji a déle, než by to bylo normální, uvádí nová studie. Vědci nyní věří, že vakcína pomohla kuřecímu viru stát se více virulentním.“

Mají na mysli vakcínu proti „Marekově chorobě“. Citovaná studie je publikována v žurnálu PLOS Biology s názvem „Nedokonalé očkování může zvýšit přenos vysoce virulentních patogenů“.

Studie uvádí zjevnou pravdu, která se jen zřídka přiznává – že vakcíny mohou způsobit agresivnější šíření patogenů a zabít více subjektů, protože nezabrání přenosu nebo replikaci patogenu.

Z abstraktu studie vybíráme:

„Mohly by některé vakcíny povzbuzovat vývoj virulentnějších patogenů? Selský rozum říká, že přirozený výběr odstraní vysoce smrtelné patogeny, pokud smrt hostitele výrazně sníží přenos.

Vakcíny, které udržují hostitele naživu, ale stále umožňují přenos, tak zajišťují cirkulaci velmi virulentních kmenů v populaci. Zde experimentálně ukazujeme, že imunizace kuřat proti viru Marekovy choroby zvyšuje zdatnost virulentnějších kmenů, což umožňuje přenos hyperpatogenních kmenů.

Imunita vyvolaná přímou vakcinací nebo vakcinací matky prodlužuje přežití hostitele, ale nezabrání infekci, virové replikaci ani přenosu viru, čímž se prodlužuje infekční období kmenů, které jsou jinak příliš smrtelné na to, aby za normálních okolností přetrvaly.“

Studie naráží na jednodušší odpověď na toto všechno: Přestaňte kuřata očkovat a jako celek (hejno) budou žít déle.

Namísto vakcinace kuřat proti chřipce nebo jiným patogenům a jejich následného masového zabíjení po desítkách milionů pokaždé, když se objeví jeden případ něčeho, by bylo ve skutečnosti humánnější a nákladově efektivnější umožnit vznik přirozené imunity prostřednictvím procesu přirozeného výběru.

Kuřata, která se nakazí chřipkou a uhynou, už nejsou schopna přenášet ji na jiné. Ty, které jsou přirozeně imunní, mohou být použity k vylíhnutí většího množství mláďat, čímž se imunita přenese dále.

Během velmi malého počtu generací skončíte s populací kuřat, která jsou (většinou) imunní vůči chřipce, nebo která dokáží překonat takové infekce, aniž by zemřela. Vakcíny způsobují jen více utracených kuřat, včetně utracení těch, která jsou přirozeně imunní vůči ptačí chřipce.

Položte si tuto samozřejmou otázku: Proč by zdravotnické úřady nařizovaly farmářům zabíjet ptáky, které jsou přirozeně imunní vůči ptačí chřipce?

Odpověď se zdá být samozřejmá: Využívají epidemii jako zástěrku k dosažení depopulace kuřat produkujících potraviny, čímž se zhorší nedostatek potravin a zároveň se zvýší potravinová inflace.

Co dnes dělají slepicím, zítra budou dělat lidem

Nejdůležitějším zjištěním v tomto všem je, že to, co dnes dělají zdravotnické úřady kuřatům – hromadné usmrcení kvůli jediné infekci – zítra udělají lidem. Proto chtějí aktivovat novou pandemickou smlouvu WHO a karanténní tábory během budoucích vyfabrikovaných „pandemií“.

V očích globalistů jsme nakonec vy a já jen součástí lidského stáda a nejsme pro ně jiní než skot nebo ovce.

Hromadné zabíjení bylo vždy hlavním nástrojem pro kontrolu populace zvířat a „propuknutí nákazy“ používají jako záminku k zabití desítek milionů kusů drůbeže, včetně těch, které jsou přirozeně imunní a infekci by dokázaly přežít.

Klíčovým rozdílem v tom všem je ovšem to, že u lidí jsou vakcíny vražedné nástroje.

Hromadné zabíjení kuřat se často provádí hromadným udušením. Vypnou ventilátory vzduchotechniky a kuřata uvězněná ve svých klecích nebo ohradách se udusí. Farmy na produkci kuřat se neobtěžují pobíhat a vstřikovat každému kuřeti smrtící injekci.

Ale u lidí, díky mediální propagandě a psychologickým operacím, mohou být lidé přesvědčeni, aby se postavili do řady a prosili o vražedné injekce.

Jak pohodlné pro globalisty! Už ani nemusí lidi násilně objíždět nebo vraždit v plynových komorách. Potřebují pouze spustit falešnou plandemii, terorizovat populaci strašidelnými příběhy o covidě a prezentovat mRNA „vakcíny“ jako řešení.

Miliardy lidí se pak sami postaví do řady, aby se zapojily do rituální sebevraždy za pomoci očkování. Následně začne vymírání.

Právě teď ve Spojených státech amerických je zaznamenáno více než milion úmrtí od začátku očkování.

Čísla nadměrné úmrtnosti zveřejněná Edem Dowdem , autorem nové knihy Cause Unknown  (Příčina neznámá), která je dostupná na BrighteonBooks.com , odhalují, že každý den dojde k přibližně 2 460 nadměrným úmrtím Američanů. To je přibližně 900 000 Američanů ročně.

Není to tak dramatické jako zabití najednou desítek milionů kuřat, ale na druhé straně kuřata nepíší dopisy svým kongresmanům a nestěžují si. Když se hromadně zabíjejí kuřata, málokdo si toho všimne.

Je ironií, že i když více než milion Američanů umírá na očkování, jen málo lidí si toho všímá a někteří si stále říkají, že k úmrtím dochází jen kvůli nedostatku vakcín.

Závěr

Nedělejte chybu a nemyslete si, že když se budou masová úmrtí zrychlovat, tak se všichni najednou probudí a uvědomí si, co se děje. Prostřednictvím mediální propagandy a psychologických operací lze lidem vymýt mozky, aby odmítly uznat masové vymírání, i když se to bude dít jejich vlastním přátelům a rodinným příslušníkům. A pamatujte, že mrtvé oběti očkování také nepíší statusy na sociálních sítích ani stížnosti úřadům. Mrtví už nemohou bít na poplach.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *