David Icke a zákaz vstupu do EU: Proběhl odvolací soud

Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:

19.6.2023

EU: Jak již jistě víte, tak před časem byl známému spisovateli zakázán vstup na území EU. K zákazu došlo v souvislosti s jeho plánovanou účastí na protivládní demonstraci v Holandsku.

Aby se na demonstraci nemohl dostavit, soud mu zakázal vstup na území EU na dobu dvou let. Proti tomu se záhy odvolal.

Tedy zatímco džihádisté z Afriky a Blízkého východu mohou na území EU vstupovat jak libo, přičemž už chybí jen připravit pro ně slavobránu, tak britský občan, jehož názory nejsou v souladu s EU, má vstup zakázán.

Soud původně zdůvodnil zákaz vstupu z důvodu antisemitismu, což je mantra, kterou diktátoři ze zemí EU velmi rádi používají, když útočí na své odpůrce. Nicméně fakt, že skutečné antisemity titíž diktátoři tahají do Evropy po milionech, je již poněkud vedlejší.

Ovšem odvolací soud nakonec přece jen uznal, že zákaz vstupu nelze tak jednoznačně „napasovat“ na antisemitismus, neboť ten se jim přímo najít nepodařilo, nicméně i tak si našli důvod.

V pondělí podal odvolání  britský spisovatel David Icke. Asistoval mu Jeroen Pols.

Icke uvádí, že už není vítán ve 26 zemích Schengenu, včetně Nizozemska, kvůli svým názorům. To je cenzura a ta je zakázaná, říká.

Podle původního rozsudku představuje Icke hrozbu pro veřejný pořádek. Opírá se o zprávy AIVD, NCTV a DRIO (Regionální informační organizační služba).

U soudu se projednával pojem „protivládní extremista“. Takže pokud nesouhlasíte s vládní politikou jako většina ostatních lidí, pak jste „extremista“ (a je jedno ze které země jste).

„Velmi zajímavé je také to, že se ve skutečnosti soud přímo přiznal, že David Icke sám nemusí být antisemita, ale tvrdil, že ostatní tak mohou jeho myšlenky vnímat,“ píše ve zprávě Mordecai Krispijn, který byl u soudu přítomen .

Krispijn poznamenává, že muž, který připravoval útok na Rutteho, ministryni Kaagovou a další, byl „samozřejmě“ spojován s Ickeho názory.

Hraní antisemitské karty se v minulosti ukázalo jako velmi efektivní. Mnoho lidí tomu věří a nedělá si vlastní výzkum, píše.

Soudce o výsledku odvolání rozhodne 31. července.

zdroj:https://potkaars.nl/blog/2023/6/20/rechtszaak-over-inreisverbod-david-icke-en-de-democratische-rechtsstaat-19-juni-2023

https://cz24.news/video-david-icke-a-zakaz-vstupu-do-eu-probehl-odvolaci-soud/

Děkujeme za Vaší podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj našich nezávislých informačních platforem.
Jsme nezávislé médium bez reklam, bez cenzury, bez propagandy, bez mainstreamu.
Přispějte na tvorbu a překlad videí i zpráv ze světa, z domova.
Děkujeme za vaši podporu našeho zpravodajství, podpořit nás můžete ZDE:
Transparentní účet: 115-4977920247/0100
Důvěrný účet: 107-1458980287/0100
„Na Kafe“ : 27-1664400247/0100
Další zajímavé články najdete ZDE:
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Send us mail