, , , , , ,

Bude EU prvním územím, kde bude povinná ID propojena i s vaší DNA?

dna

Bude EU prvním územím, kde bude povinná ID propojena i s vaší DNA?

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

28.1.2023

O tom, že má být v rámci ID uvedeno víc informací o vaší osobě než je tomu u běžných dokladů, se již otevřeně hovoří. Mimo těchto údajů by měly být součástí ID i všechny další informace o vaší osobě, tedy zdravotní karta, očkování, měla by sdružovat všechny další existující doklady, informace o vašem vzdělání, práci, příbuzných, cestování a mnohé další.

A pak samozřejmě také biometrická data jako otisk prstu a sken oční duhovky či obličejový sken, Jenže podle dalších informací by zdaleka nešlo jen o to. A to nyní nehovořím o pozdějším propojení s CBDC a sociálními kredity.

Podle některých informací bude součástí ID i vaše DNA. A zdá se, že testovacím polem je Evropa, tedy konkrétně státy EU.

Pokud WHO zvítězí se svojí „Pandemickou smlouvou“, která pozastavuje zdravotní suverenitu každé země na planetě, můžete být brzy nuceni mít svou nejintimnější identitu, svou DNA, „označenou“ na digitální identifikační kartě.

Globalisté budou o krok blíže k absolutní a úplné kontrole.

To vše je zatím v plánu a samozřejmě bude záležet na „masách,“ zda se plánům podvolí nebo se jim vzepřou. Je ale nutné, abychom se probudili z pohodlného spánku, postavili se realitě a řekli NE, společně a solidárně. A to je zatím velmi nepravděpodobné.

Co se tedy chystá?

Podle tiskové zprávy z 18. ledna 2023 společnost Veridos GmbH, se sídlem v Berlíně a s kancelářemi v Mnichově, právě oznámila „Innovatrics“ jako strategického partnera pro pokročilé ověřování DNA ID.

Veridos se popisuje jako „přední globální poskytovatel integrovaných řešení identity.“ Vlády a úřady ve více než 100 zemích spoléhají na jedinečně komplexní portfolio produktů společnosti.

Společnost vyvíjí komplexní řešení a služby dokonale přizpůsobené potřebám identity jakékoli vlády. Ty sahají od papíru po bezpečnostní tisk, komponenty elektronických čipů, registraci, systémy správy identit, personalizaci a vydávání, řešení mobilních ID až po řešení hraniční kontroly včetně eGates.

Vlády mohou získat prémiové pasy, ID karty, řidičské průkazy a další, nebo dokonce zařízení k výrobě vlastních produktů.

Innovatrics sídlí v Evropské unii (EU), konkrétně v Bratislavě.

Společnost se popisuje jako „nezávislý poskytovatel důvěryhodných biometrických řešení pro vlády a podniky se sídlem v EU“.

Chlubí se tím, že „naše algoritmy trvale patří mezi nejrychlejší a nejpřesnější v rozpoznávání otisků prstů a obličeje. Již více než 16 let spolupracujeme se všemi typy organizací na vývoji důvěryhodných a flexibilních řešení biometrické identifikace. Naše produkty se používají ve více než 80 zemích a jsou přínosem pro více než miliardu lidí po celém světě.“

Obě společnosti  to nazývají „strategické partnerství pro pokročilou identifikaci DNA ID.“

Společný podnik mezi Veridos a Innovatrics popisuje svůj vynález jako „holistické řešení VeriDNA, které posouvá civilní použití ID DNA na další úroveň. To znamená zlom v identifikaci a ověřování jedinců na základě DNA, která se dlouho používala pouze v oblasti forenzní.“

Innovatrics má dlouholeté zkušenosti s technologií ABIS (Automated Biometric Identification System), která úřadům umožňuje ukládat biometrická data všeho druhu, jako jsou otisky prstů, skeny duhovky a geometrie obličeje, a porovnávat je s biometrickými daty z kontrolních bodů rychlostí blesku.

To je přesně jako z vlhkých snů Klause Schwaba – vytvořit evidenci každého z přeživších lidí.

„Přeživší“, protože po masivní redukci populace, která je součástí Velkého resetu WEF a Agendy OSN 2030, také podle Schwaba, Sorose, Gatese, Rockefellera a dalších, bude výroba a implantace DNA ID rychlejší a více efektivní než u dnešních 8 miliard lidí.

Sen Veridos a Innovatrics by umožnil DNA ID generované VeriDNA posunout ověřování jednotlivců na novou úroveň – s výhodami v citlivých oblastech, jako je překračování hranic, kontrola chování a monitorování toku peněz, příjmu potravy – a samozřejmě to bude zahrnovat i kontrolu vaší uhlíkové stopy.

Nástroj pro sledování DNA je perfektní pro cíle globalistické elity. I s pomocí tohoto nástroje velmi rychle vytvoří utlačovanou společnost pod věčným klimatickým lockdownem. Společnost, která bude v bídě přehlížet křižující soukromé tryskáče supermiliardářů.

ZDROJ: Necenzurovaná Pravda, Slovanka https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/bude-eu-prvnim-uzemim-kde-bude-povinna-id-propojena-i-s-vasi-dna/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *