Problémem je špatná půda, nikoli ropa

Lockdowny v roce 2020 vyléčily můj klimatický aktivismus: Problémem není ropa, ale špatná půda

27. ŘÍJNA 2022

Není to tak dávno, co bych vám řekl, že by bylo lepší žít v jedlé krajině, abychom maximalizovali naši odolnost a minimalizovali spotřebu energie. Myslím si to dodnes, ale z jiných důvodů.

Co změnilo můj názor, byly dva datové body, které se objevily brzy po lockdownu v roce 2020. Jedním z nich bylo, že spotřeba fosilních paliv klesla, a druhým, což mě mátlo, byl atmosférický oxid uhličitý, který přibýval jako hodinky – navzdory poklesu spotřeby fosilních paliv. Hromada teček se začala spojovat, když jsem se snažil zjistit proč.

Všiml jsem si v drobném písmu pravidel uhlíkového účtování, že sledujeme průmyslové, ale ignorujeme přirozené emise. Přírodní emise jsou řádově větší než ty průmyslové.

Nový pohled na uhlíkový cyklus a klima s Matt Powers – Regenerativní půda, 9. června 2021 (32 minut)

Ztráta ornice znamená, že půda ztrácí obsah uhlíku a půda s méně uhlíkem zadržuje méně vody. Když jsem to dal dohromady, dospěl jsem k závěru, že věda se mýlí: je to půda, ne ropa.

Neexistují žádné důvody k obavám z oxidu uhličitého, vyhlášení klimatické nouze nebo snížení své uhlíkové stopy. Skutečným problémem je desertifikace spojená se špatnou správou půdy.

Období líbánek se skupinami ekologických aktivistů, ke kterým jsem se připojil, bylo krátké. Zdálo se, že schůzky nikam nevedou. Ani petice nebo protesty. Těžko byste hledali něco méně účinného, ​​než je toto, kdybyste byli propagandistou pověřeným vytvořením řízeného opozičního psychopata. Je to v podstatě všude křičet a nic nedělat.

Vztek proti fosilním palivům se rychle stal nesmyslným. Účinným způsobem, jak omezit jejich používání, by bylo jednoduše podporovat způsoby, jak toho dosáhnout. Slon v porcelánu je jídlo. Vezměte dodavatelské řetězce, válečné štvaní k jejich zabezpečení a pracovní místa potřebná k nákupu věcí. Znepokojení aktivisté by měli podporovat zahradnictví. (Někteří ano.)

Hněv ohledně vymírání druhů byl stejně scestný. Účinným způsobem, jak se tomu vyhnout, je jednoduše propagovat způsoby, jak získat výnosy bez ztráty stanoviště. Jedním takovým způsobem je vytváření pásu s křovinami. Živé ploty nabízejí nespočet výhod. Jsou  ziskové  a umožňují sklízet vodu jako bonus, když se to dělá správně. To pomáhá zmírnit erozi, sucha a povodně.

Obecněji řečeno, řešení, která jsou nám nabízena, jsou otřesná. Zachycování uhlíku brzy umožní gigantům z fosilních paliv  přejmenovat se  na zachránce klimatu. Uhlíkové kompenzace až příliš často financují neokoloniální  krádeže půdy  a komerční plantáže stromů. Zelená technologie není nic jiného než  stroj Rubea Goldberga  s obrovskou ekologickou stopou.

Nejvíce zavádějící environmentální koncept je koncept ekologických limitů. Nedostatek není fatální. Objeví se pouze tehdy, když si kontrolní šílenci rozdělí koláč. Tito lidé prostě  plodnosti nerozumí . Uzamknou přírodu, aby ji udrželi v bezpečí, a pak získají výnos tím, že vymlátí vzpřímený plevel do podřízenosti. Místo toho můžeme  pečovat o bohaté ekosystémy  .

Postupem času se „věda“ začala podobat ničemu takovému. Uzamčení v roce 2020 například  jasně ukázalo  , že uhlíková stopa není o fosilních palivech. To nezabránilo  ekologickým hlasům oslavovat  pokles spotřeby fosilních paliv v  tomto roce. Atmosférický CO2 mezitím  přibýval jako hodinky .

Mluvení o fosilních palivech, napadlo mě, když jsem přemýšlel, proč tomu tak je, ve skutečnosti závisí na účetní šikaně. Mezinárodní pravidla uhlíkového účetnictví zacházejí s průmyslovými a přírodními emisemi odlišně. Dávejte nebo přijměte výjimky, jako je říhnutí krav, přirozené emise se ukrývají v černé skříňce na  uhlí  , která je drží mimo dohled.

Lesnický výzkum emisí do půdy ukazuje, jak malý smysl to dává. Vykácený les vyprodukuje   během několika příštích let několik kilogramů CO2 na metr čtvereční. Tyto emise odcházejí, když se vrchlík obnovuje.

Zemědělská pole také produkují půdní emise. V minulosti živé ploty udržovaly houby naživu, zabraňovaly erozi a pomáhaly absorbovat půdní emise spojené s obděláváním půdy a sklizní. Moderní zemědělská pole jsou naproti tomu široce otevřené prostory bez přírodní ochrany. Půdní emise jsou tak obrovské, že  ve vizualizacích NASA poznáte  , kdy farmáři obdělávají nebo sklízejí.

Jinými slovy, uhlíková stopa je problém ztráty živého plotu a vrchlíku, nikoli energetický problém. Zemědělci a dřevorubci to mohli zvrátit  jednoduchými úpravami  svých provozů. Oříznutí alejí by vrátilo živé ploty dovnitř, aniž by překážely strojům.  Zakrytí půdy by jako bonus pomohlo snížit  odpařování vody .

Voda je mimochodem skutečným pojítkem mezi lidskou činností, uhlíkem a klimatem. Půda s menším obsahem uhlíku a menším krytím zadržuje méně vody. To vede k  desertifikaci : vypařování vody, lesním požárům, suchu a záplavám. Můžeme  rehydratovat naši krajinu  , abychom těmto vlivům zabránili. Můžeme to udělat i ve velkém s buldozery a semennými peletami.

Obavy o životní prostředí jsou nakonec přeceňovány. Farmáři a dřevorubci byli před desítkami let svedeni kontrolními šílenci. Nyní zjišťují, že práce s přírodou vytváří mnohem větší hojnost než práce proti ní. Pokud tak učiníte, zvrátite špatná rozhodnutí z minulosti. Jako taková neexistuje žádná naléhavost, natož krize.

Přetrvávající otázka v mé mysli je, co můžeme udělat, abychom ukončili tuto klaunskou show. Když vidíme, jak smrtelně zkorumpované jsou naše instituce, možná budeme muset porazit „vědu“ jednu osobu po druhé. Fosilní paliva, domorodé nebo jiné zájmy by to mohly u soudu porazit. (Rád pomohu.) Mám pocit, že pozemní správci to budou muset porazit na svých polích.

Ten s sebou nese riziko, že na pozadí úhoru vázané na nedostatek hnojiv a nafty budou tyto regenerační snahy přebaleny jako důkaz, že narativ o fosilních palivech je správný. Můžete přispět k tomu, aby se to nestalo tím, že pomůžete dostat tuto zprávu ven. Neváhejte tento obsah sdílet, znovu publikovat a překládat.

o autorovi

Denis de Bernardy žije v Mexiku a pomáhá vytvářet bohaté zahrady, rybníky a agrolesnické systémy. Jeho kniha „ A Natural Language “ odhaluje velké ekologické lži a staví řešení před skutečné problémy. De Bernardyho můžete sledovat na Twitteru ZDE nebo jeho Substack ZDE .

Vybraný obrázek: Just Stop Oil: Vše o britské aktivistické skupině, která leze po mostech a hází polévku na obrazy

Zdroj:https://expose-news.com/2022/10/27/lockdowns-in-2020-cured-my-climate-activism

 Obličejové masky obsahují toxický oxid titaničitý

Bylo zjištěno, že jednorázové a opakovaně použitelné roušky obsahují oxid titaničitý, způsobující rakovinu

27. ŘÍJNA 2022

Ve studii 12 druhů roušek obsahovala každá maska ​​částice oxidu titaničitého (TiO 2 ) alespoň v jedné vrstvě v úrovních, které „překračovaly přijatelnou úroveň expozice“.

Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny klasifikuje oxid titaničitý jako karcinogen skupiny 2B, což znamená, že je „možná karcinogenní pro člověka“ při vdechování.

Metaanalýza vyzvala k přehodnocení bezpečnosti nano-TiO 2  s odkazem na četné toxické účinky na lidi a vodní živočichy.

Masky si vybírají fyzickou i psychickou daň; časopis Paediatrics zdůraznil emocionální zátěž, kterou pociťují rodiče, lékaři a pacienti kvůli nošení roušek na dětských onkologických odděleních.

YouTube aktualizovala své zásady týkající se toho, co představuje „dezinformace“, a nyní vám umožňuje tvrdit, že masky nefungují.

(Související: Obličejové masky obsahují toxický oxid titaničitý a navíc co Fauciho e-maily prozrazují o jeho použití )

Roušky, které měly chránit vaše zdraví, se mohou ukázat jako škodlivé, protože stále více důkazů ukazuje na toxiny v jejich vláknech. Oxid titaničitý je jedním takovým toxinem, který je zvláště znepokojující v rouškách, protože je podezřelý z lidského karcinogenu při vdechování. 1

Nejen dospělí byli nevědomky vystaveni této pravděpodobné rakovinotvorné látce kvůli široce rozšířeným rouškám zavedeným během pandemie, ale také děti, jejichž těla jsou obzvláště zranitelná vůči toxickým vlivům. Ve spojení s důkazy naznačujícími, že příkazy k používání roušek a jejich používání nesnížily šíření COVID-19, 2  vynucené příkazy k používání roušek se stávají ještě více krutějšími.

Karcinogen skupiny 2B detekován v rouškách

Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny („IARC“) klasifikuje oxid titaničitý jako karcinogen skupiny 2B, což znamená, že je „možná karcinogenní pro člověka“ při vdechování. 3  Před pandemií k tomu docházelo především v pracovních podmínkách při výrobě práškového oxidu titaničitého nebo při výrobě produktů obsahujících tuto látku.

Existují také určité obavy ohledně sprejů (aerosolizovaných) opalovacích krémů, sprejů na barvy na vlasy a kosmetických prášků obsahujících mikroskopické částice oxidu titaničitého, které by mohly být vdechnuty.

Konkrétně stát Kalifornie zahrnuje oxid titaničitý ve formě vzduchem přenášených částic o rozměrech 10 mikrometrů nebo méně na svém seznamu Proposition 65, přičemž uvádí: „Oxid titaničitý (vzdušné, nevázané částice dýchatelné velikosti) je na seznamu Proposition 65, protože může způsobit rakovina. Expozice oxidu titaničitému může zvýšit riziko rakoviny.“ 4

Navzdory skutečnosti, že karcinogenita oxidu titaničitého při vdechování je dobře známá, sloučenina se běžně používá v textiliích  roušek pro zlepšení stability vůči ultrafialovému světlu a pro použití jako bílé barvivo a matovací činidlo.

Technologie nanočástic se také používá v rouškách a nanovlákna obsahující oxid titaničitý se používají k výrobě antimikrobiálních filtrů, často v kombinaci se stříbrem a grafenem, zatímco povlaky nanočástic oxidu titaničitého lze také aplikovat na bavlněnou tkaninu pro zvýšení antibakteriálních vlastností. 5

Nejenže byly hlášeny nepříznivé účinky ve studiích na zvířatech zahrnujících vdechování částic oxidu titaničitého 6 ,  ale tým výzkumníků varoval před „možnými budoucími důsledky způsobenými špatně regulovaným používáním nanotechnologií v textiliích“, přičemž se rozšiřuje o potenciální účinky na lidské zdraví a životní prostředí: 7

Přestože byl původně klasifikován jako biologicky inertní, existuje stále více důkazů o toxicitě TiO 2  [oxid titaničitý] pro lidi a necílové organismy… Umělý pot byl také použit k testování koncentrace stříbra a TiO 2  uvolňovaného z tkanin . . Bylo zjištěno, že rychlost uvolňování závisí na koncentraci nanomateriálů v tkanině a pH potu.

Metaanalýza publikovaná v časopise Small, který se zaměřuje na vědu v nano a mikroměřítku, také vyzvala k přehodnocení bezpečnosti nano-TiO 2  s odkazem na četné toxické účinky na lidi a vodní živočichy: 8

Genotoxicita, poškození membrán, zánět a oxidační stres se objevují jako hlavní mechanismy  toxicity nano-TiO 2 . Kromě toho se nano-TiO 2  může vázat s volnými radikály a signálními molekulami a interferovat s biochemickými reakcemi na plazmalemě [buněčná membrána].

Na vyšší organizační úrovni se toxicita nano-TiO 2  projevuje jako negativní vliv na kondici související s vlastnostmi organismu včetně výživy, rozmnožování a imunity u vodních organismů.

TiO 2  v rouškách překračuje „přijatelnou“ úroveň expozice

Ve studii publikované ve Scientific Reports výzkumníci testovali množství titanu – používaného jako zástupný prostředek pro částice TiO 2  – ve 12 rouškách určených k nošení veřejností, včetně  jednorázových druhů i opakovaně použitelných roušek. Roušky byly vyrobeny z různých materiálů, včetně syntetických vláken, jako je polyester, a přírodních vláken, jako je bavlna. 9

Každá rouša ​​obsahovala částice oxidu titaničitého alespoň v jedné vrstvě, i když nebyly nalezeny v bavlněných vláknech nebo netkaných textiliích foukaných z taveniny. Obecně bylo množství částic oxidu titaničitého v netkaných textiliích nižší – o faktor 10 – než v polyesterových a polyamidových vláknech. Dále všechny masky kromě jedné obsahovaly nanočástice Ti02 ,  které představují zvýšené riziko vdechnutí.

Nanočástice jsou typicky popisovány jako částice menší než 100 nanometrů (nm). Střední velikost částic oxidu titaničitého v rouškách se pohybovala od 89 do 184 nm. 10  Na základě modelu, ve kterém se roušky „intenzivně nosí“, studie zjistila, že expozice oxidu titaničitému „systematicky překračuje přijatelnou úroveň expozice TiO 2  při inhalaci (3,6 µg).

Federico Andres Lois na Twitteru sdílel: „To nejlepší (nejnižší kontaminace) má více než 5násobek přijatelného limitu. A mimochodem, nutíš své dítě, aby to dýchalo.“ 11  Vědci došli k závěru, že to vyžaduje hloubkový výzkum, aby se předešlo nepříznivým účinkům: 12

Tyto výsledky nabádají k hloubkovému výzkumu aplikací (nano)technologií v textiliích, aby se předešlo možným budoucím důsledkům způsobeným nedostatečně regulovaným používáním a aby se zavedly regulační normy, které postupně vyřazují nebo omezují množství  částic TiO 2 v souladu s bezpečným princip by-design.

Jak se z roušek dělá špatně

Potenciální důsledky vdechování karcinogenních částic z roušek nošených během pandemie Covid-19 nebudou známé roky, ale od začátku se vznášely varovné signály, že používání roušek má důsledky bez smysluplného přínosu.

Dr. Zacharias Fögen provedl studii, aby zjistil, zda povinné používání roušek ovlivnilo úmrtnost případů Covid-19 v Kansasu od 1. srpna do 15. října 2020. 13  Vybral si stát Kansas, protože sice vydal mandát k použivání roušek, ale okresům bylo povoleno buď se přihlásit, nebo odmítnout.

Jeho analýza odhalila, že okresy s rouškovým mandátem měly výrazně vyšší míru úmrtnosti než okresy bez rouškového mandátu. „Tato zjištění naznačují, že používání roušek může představovat dosud neznámou hrozbu pro uživatele místo toho, aby je chránilo, což činí z roušek diskutabilní epidemiologický zásah,“ uzavřel.

Vysvětlil, že tato hrozba může být něco, co se nazývá „Foegenův efekt“ – myšlenka, že hluboké opětovné vdechnutí kapiček a virionů zachycených na obličejových maskách může způsobit, že infekce Covid-19 bude pravděpodobnější nebo závažnější.

Fögen vysvětlil, že nošení masek by mohlo skončit zvýšením vaší celkové virové zátěže, protože místo toho, aby viriony vydechovaly z vašeho dýchacího traktu a zbavovaly se jich tělo, jsou tyto viriony zachyceny v roušce a vráceny zpět. To by také mohlo mít vliv na zvýšení počtu virionů, které projdou rouškou, takže se stane početnější, než by se vyloučil bez roušky. Podle Fögena: 14

Základy tohoto efektu lze snadno demonstrovat při současném nošení roušky a brýlí přetažením horního okraje roušky přes spodní okraj brýlí. Při výdechu se na masce objevují kapičky a při nádechu mizí.

Při „Foegen efektu“ se viriony šíří (kvůli jejich menší velikosti) hlouběji do dýchacího traktu. Obcházejí průdušky a jsou vdechovány hluboko do plicních sklípků, kde mohou místo bronchitidy způsobit zápal plic, který by byl typický pro virovou infekci.

Kromě toho tyto viriony obcházejí vícevrstvou skvamózní epiteliální stěnu, do které nemohou projít in vitro a s největší pravděpodobností nemohou projít in vivo. Jediný pravděpodobný způsob, jak viriony vstupují do krevních cév, je tedy přes alveoly.

Zpráva z roku 2021 zaměřená na zdraví, bezpečnost a pohodu při používání roušky 15  dále uvádí potenciální trvalé fyzické poškození plic způsobené fibrózou z inhalace vláknitých nanočástic.

„Existuje skutečná a významná nebezpečí infekce dýchacích cest, zhoršení zdraví úst a poranění plic, jako je pneumotorax, kvůli hromadění vlhkosti a také vystavení potenciálně škodlivým hladinám dusivého plynu (oxidu uhličitého [CO2]), který může způsobit těžké ublížení na zdraví,“ vysvětlili autoři. 16

Roušky si vybírají extrémní psychologickou daň

Fyzické důsledky jsou pouze jedním aspektem, který je třeba vzít v úvahu, protože psychologické důsledky maskování jsou také vážné. Časopis Paediatrics nedávno upozornil na zátěž, kterou pociťují rodiče, lékaři a pacienti na dětských onkologických odděleních, když byli nuceni nosit roušky. 17

Skryti za obličejovými maskami se lékaři cítili bezmocní, aby projevili empatii a soucit během nejobtížnějších rozhovorů se svými pacienty a jejich rodinami. Napsal jeden klinik, který musel sdělit zdrcující zdravotní zprávy o dítěti přítele: 18

Rouška mi zakryla výraz. Možná jediný způsob, jak mohla vědět, jak jsem byl zničený, když jsem se dozvěděl o této zprávě, byly slzy, které se mi hrnuly do očí. Moje přirozená reakce byla, že jsem svou kamarádku objal a řekl jí, že všechno bude v pořádku. „Pomůžu ti, udělám vše, co bude v mých silách, aby to zmizelo.“

Ale jak ti ukážu, když má slova tlumí rouška? Jak mohu tiše sdílet svá slova soustrast, když se sám snažím nasát dostatek vzduchu přes 3 vrstvy látky? Jak může někdo prolomit tento druh hrozných zpráv pomocí osobních ochranných pomůcek, které vytvářejí bariéru mezi lékařem a pacientem?

Postižené byly i děti, které v době, kdy je nejvíce potřebovaly, neviděly do obličeje svých rodičů. Napsal jeden rodič: 19

Když změna zásad nařídila, aby rodiče byli v nemocnici v rouškách 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, moje dítě bylo vzteky bez sebe. Strhla by mi masku z obličeje a pokud by to byla papírová maska, stáhla mi šňůrky, aby se nedala znovu nosit. „Potřebuji vidět svou mámu,“ řekla mi spolu s „Potřebuji polibky, abych se cítila lépe a ty mě nemůžeš líbat s maskou.“

Psychologická zpráva z roku 2021 20  také uvedla, že roušy pravděpodobně způsobují psychickou újmu dětem a narušují vývoj. 21  „Rozsah psychické újmy u mladých lidí není znám,“ uvádí zpráva, „kvůli jedinečné povaze ‚sociálního experimentu‘, který v současnosti probíhá ve školách a v širší společnosti.“ 22

A YouTube si vám teď dovolí říct, že roušky nefungují

Možná si vzpomenete, že bezpočet osobností veřejného života bylo deplatformováno mnoha sociálními médii a dalšími online výstupy za to, že vystupovaly proti příběhu, včetně mylné představy, že roušky byly užitečné pro snížení případů Covid-19. 23  Není to tak dávno, co ti lékaři, kteří se vyslovili proti povinným rouškám, byli pronásledováni jako novodobý hon na čarodějnice. 24

Nyní se zdá, že YouTube změnil názor, protože aktualizoval své zásady týkající se toho, co představuje „dezinformace“. Prohlášení, že „roušky nehrají roli při zabránění kontrakci nebo přenosu Covid-19“ nebo že „nošení roušek je nebezpečné nebo má negativní účinky na fyzické zdraví“, bylo dříve porušením jejich zásad, 25  ale tato slova byly odstraněny ze seznamu  dezinformací.

Mezi další prohlášení týkající se roušky, která byla odstraněna z definice dezinformací na YouTube, patří: 26

  • Tvrzení, že nošení roušky způsobuje pokles hladiny kyslíku na nebezpečnou úroveň
  • Tvrzení, že roušky způsobují rakovinu plic nebo poškození mozku
  • Tvrzení, že nošení roušky vám dává Covid-19

Je zajímavé, že zatímco YouTube již neklasifikuje „tvrzení, že vakcíny proti Covid-19 nejsou účinné v prevenci šíření Covid-19 jako dezinformace“, 27  „tvrzení o očkování proti Covid-19, která jsou v rozporu s expertním konsensem místních zdravotnických úřadů nebo WHO“ jsou stále mimo limity. 28

Je také v rozporu s pokyny YouTube zveřejňovat „obsah uvádějící, že vakcíny způsobují chronické vedlejší účinky“ nebo „obsah prohlašující, že vakcíny nesnižují přenos nebo kontrakci onemocnění“, 29  – což je do očí bijící rozpor s jejich podmínkami pro očkování proti Covid-19.

Takže i když vám YouTube nyní umožňuje tvrdit, že roušky nefungují, stále nemůžete odporovat WHO o vakcínách. Postupně však vyjde najevo pravda, jak už se to děje s rouškami a jejich karcinogenním obsahem.

ZDROJ: The Exposé  https://expose-news.com/2022/10/27/face-masks-contain-cancer-causing-titanium-dioxide/

 Zdroje a odkazy

Rishi „bohatší než Royals“ Sunak

NÁZOR: Kdo jmenoval Rishiho Sunaka „bohatšího než královská rodina“ britským premiérem?

27. ŘÍJNA 2022

Další náhodný nezvolený premiér Spojeného království . Pokud si myslíte, že je to naprostá fraška, groteska, absurdní výsměch demokracii a všem našim předkům, za něž bojovali, pak se nebojte – je to tak. To vše je součástí show, která má spustit „změnu“, která nakonec povede ke všeobecným volbám – ale až do infiltrace zpravodajských prostředků, Rishi Sunak udělal svou část jako první.

Sunak není „politik“ v žádném konvenčním smyslu, ale je spíše infiltrujícím aktivem hlubokého státu, který byl vmanévrován k moci jejich jménem a aby splnil jejich požadavky.

Rishi „bohatší než královská rodina“ Sunak vládne obrovskému jmění, jeho osobní majetek je stanoven na 730 milionů liber a jeho milá manželka 1,2 miliardy dolarů. Proč by se tak pohádkově bohatý muž chtěl zabavit v oslavované kancelářské práci za 160 tisíc liber?

Je nanejvýš zřejmé, že Sunak nezaujímá nejvyšší úřad v zemi z nějakého dobrého důvodu, ale nekalého a slouží svým skutečným pánům, kterými – jistě netřeba říkat – rozhodně nejsou britská veřejnost. Komu tedy vlastně slouží a proč?

V Daily Mail byl velmi objevný článek, který uvedl, že Rishi Sunak studoval na Stanfordu, ale ŽÁDNÝ z jeho profesorů si ho nepamatuje!

Pokud někdo tvrdí, že navštěvoval univerzitu, ale žádný z jeho profesorů si na to nepamatuje, jaké je nejpravděpodobnější vysvětlení?

Nejpravděpodobnějším vysvětlením je, že se ve skutečnosti „neúčastnili“ – alespoň ne v konvenčním slova smyslu – a že spíše jde o součást vykonstruovaného příběhu, který se často podává, aby zakryli čas, který strávili ve zpravodajském výcviku. Vzpomínám si na velmi podobný scénář, který se odehrál u Baracka Obamy – že si na něj nikdo na univerzitě, kterou navštěvoval, nepamatoval.

Sunak byl na Stanfordu na špičkovém a velmi žádaném stipendiu – Fulbrightově stipendiu – což znamenalo velkou akademickou zdatnost. Fulbrightovo stipendium je známkou toho, že někdo byl identifikován jako vysoce talentovaný a je předurčen k velikosti, je to někdo z vrcholných politiků, literárních hvězd a dalších významných představitelů establishmentu. Je tedy je tady možné s tímto a  dalšími mimořádnými doklady o Sunakově jménu skutečně pravděpodobné, že si na něj žádný z jeho profesorů nevzpomněl?

Ne, není. Důvod, proč si ho nepamatují, je ten, že Sunak svů čas na Stanfordu nestrávil navštěvováním přednášek a kurzů pro MBA, jak naznačuje „oficiální příběh“. To byla zástěrka toho, co tam skutečně dělal: trénovat jako zpravodajský agent s CIA a podobnými agenturami, aby splnil svou budoucí roli infiltrace do britského politického establishmentu, aby nastolil agendu hlubokého státu.

Sunak byl téměř jistě pro tento program přijat na Oxfordu, jeho diplom z filozofie, politiky a ekonomie (“PPE”) byl známým hlavním lovištěm pro zpravodajské agentury. Zajímavé je, že MI6 se v posledních letech soustředila na získávání většího množství aktiv z menšinového prostředí .

Zdroj:https://expose-news.com/2022/10/27/opinion-who-appointed-rishi-sunak-as-prime-minister/

 

V Černobylu dojde k jadernému výbuchu

Rusko informovalo Čínu a Indii: „V Černobylu dojde k jadernému výbuchu s replikou ruské rakety Iskander!

26. 10. 2022 

  • Rusové jsou nyní velmi konkrétní a uvádějí tři způsoby, jak odpálit špinavou jadernou bombu. Jejich nejrozšířenější verzí je sestřelení makety ruské rakety Iskander.
  • Dnes se podruhé po roce konalo cvičení ruských jaderných strategických sil. Naposledy se tak stalo pět dní před zahájením ruské vojenské operace na Ukrajině. Moskva proto něco očekává.
  • Skutečnost, že Rusko pokračovalo ve svých kontaktech informováním Číny a Indie na nejvyšší úrovni, by měla být znepokojivá. Rusko informovalo všechny jaderné mocnosti planety, aby nedošlo k žádnému špatnému odhadu a začala třetí světová válka.
  • Včera ruská média „náhodou“ hovořila o „Černobylu 2“ a výbuchu ve velkém městě . Výběr není náhodný. Účelem podle Rusů není způsobit tisíce obětí a zatáhnout NATO do války. Kyjev ale bude postižen, protože Černobyl se nachází asi 90 kilometrů severovýchodně od ukrajinské metropole. V závislosti na síle špinavé jaderné bomby může být dokonce nutné evakuovat Kyjev.
  • Připomínáme, že ruské radio-biochemické válečné síly jsou v nejvyšší pohotovosti.

„V Černobylu dojde k jadernému výbuchu“ – Iskander Dummy

Podle ruských státních médií „Kyjevský režim je v závěrečné fázi odpálení špinavé bomby ve snaze zatáhnout země NATO do bezprostředního ozbrojeného konfliktu.

První zprávy naznačovaly, že kyjevský režim by mohl naplnit 152mm munici jaderným odpadem a odpálit ji pomocí samohybných houfnic.

Poslední informace naznačují, že Kyjev je připraven použít maketu ruské balistické rakety Iskander.

Maketu ruské rakety lze sestřelit v zóně jaderné elektrárny Černobyl, kde je radioaktivní pozadí již vysoké.

Cílem je pak ukázat úlomky údajné ruské rakety a Kyjev bude se Západem tvrdit, že Rusko zaútočilo na ukrajinskou půdu jadernými zbraněmi.

Původně se objevovaly informace, že ukrajinská strana mohla vše „nastavit“ tak, že „zásah“ způsobily ruské jednotky z území Běloruska. I zde je jasný cíl, obvinit Běloruskou republiku z „účasti v jaderné válce proti Ukrajině“.

„Přípravy jsou hotové“

Ve skutečnosti kyjevský režim již dokončil technické přípravy: specialisté ukrajinského podniku vyrobili Model rakety Iskander, která bude naplněna radioaktivním materiálem a následně odhozena do uzavřené zóny jaderné elektrárny Černobyl.

„Experti z Južmaše již postavili maketu ruské rakety Iskander, hlavice bude naplněna radioaktivním materiálem a poté bude „sestřelena“ ukrajinskými silami protivzdušné obrany nad uzavřenou zónou jaderné elektrárny Černobyl, aby oznámili ruský odpal jaderné elektrárny jako zbraň“

Model rakety Iskander byl postaven na bázi rakety z raketového systému Tochka-U.

„Po stažení fotky plánují kyjevské úřady ukázat západním a ukrajinským médiím fragmenty makety a elektroniky údajné rakety Iskander, aby přesvědčily západní veřejnost o vině Ruska.“

Aktualizovaná Čína, Indie a země SNS

Rusko zároveň informovalo kromě jaderných mocností Západu také USA, Británii, Francii a Čínu s Indií.

Zpočátku ruský ministr obrany Sergej Šojgu jednal se svým indickým protějškem Rajnathem Singhem.

„Dne 26. října proběhly telefonické rozhovory mezi ministrem obrany Ruské federace, armádním generálem Sergejem Shoigu, a ministrem obrany Indické republiky Rajnath Singhem.

Diskutovalo se o situaci na Ukrajině. Generál Sergej Šojgu sdělil svému indickému protějšku své obavy z možných provokací z Ukrajiny pomocí „špinavé bomby“ , oznámilo ruské ministerstvo obrany.

Šojgu údajně informoval indického Rajnatha Singha, že žádná ze stran konfliktu na Ukrajině by podle prohlášení indické vlády neměla použít jaderné zbraně.

„Vyhlídka na použití radioaktivních nebo jaderných zbraní je v rozporu se základními principy lidskosti,“ řekl Singh, který zopakoval, že je nutné konflikt vyřešit dialogem a diplomacií.

Připomíná se, že Indie je členem SCO a je důležitým partnerem Ruské federace, a to i ve vojenské oblasti.

Později Sergej Šojgu také vedl telekonferenci s čínským ministrem obrany Wei Fenghem.

„Diskutovalo se o situaci na Ukrajině. Generál Sergej Šojgu sdělil svému čínskému protějšku obavy z možných provokací z Ukrajiny pomocí „špinavé bomby“, uvedlo ruské ministerstvo obrany v prohlášení.

Nakonec i sám

  • Rusové jsou nyní velmi konkrétní a uvádějí tři způsoby, jak odpálit špinavou jadernou bombu. Jejich nejrozšířenější verzí je sestřelení figuríny ruské rakety Iskander.
  • I sám V. Putin na setkání s šéfy tajných služeb z mnoha bývalých sovětských zemí informoval o možných výzvách Ukrajiny s použitím „špinavé bomby“.

Postoj, že Rusko bude nadále upozorňovat mezinárodní společenství na záměr Ukrajiny použít „špinavou“ bombu , formuloval představitel Kremlu N. Peskov.

Zdroj:https://warnews247.gr/ektakto-i-rosia-enimerose-kina-kai-india-tha-ginei-pyriniki-ekrixi-sto-tsernobil-me-omoioma-rosikou-pyravlou-iskander/