, , ,

Zrození celosvětové zelené policie doplněné o stíhání klimatických zločinů a výslechové zařízení

OD RHODY WILSON DÁLE  

Španělsko přijalo pravidla, která zakazují dostatečné chlazení v létě a dostatečné vytápění v zimě, jako součást iniciativy celé Evropské unie, aby členské státy omezily svou závislost na Rusku. 

Mezitím ve Francii ministr vnitra najímá 3 000 „zelených policistů“ a Kanada dělá v podstatě totéž, jen horší. Kanada buduje zařízení pro stíhání klimatických zločinů s výslechovými místnostmi a zbrojnicemi.

Španělsko zakazuje nastavení klimatizace pod 27°C

Nová pravidla pro klimatizaci ve Španělsku byla schválena navzdory tomu, že země očekávala další syčící vedro s oranžovým varováním před počasím v devíti oblastech s maximy 42 0 C.

Španělsko zakázalo nastavit klimatizaci ve většině veřejných budov na teplotu nižší než 27 °C a požadovalo, aby obchody měly dveře co nejvíce zavřené. A podobně jako ve Francii budou pouliční osvětlení v noci zhasnuté. Španělé se tak budou po celé léto nejen potit, ale budou tak činit i ve tmě.

Navíc, jak uvádí Vice : „Podle vládních plánů bude mít vytápění také nový limit, který nebude vyšší než 19 stupňů Celsia. Přestože jsou tato pravidla povinná ve všech barech, kinech, divadlech, na letištích, v obchodech a na vlakových nádražích, bylo doporučeno, aby španělské domácnosti také zvážily zavedení těchto nových pokynů.“

Přečtěte si více: The Counter Signal , 4. srpna 2022 a The Mirror , 2. srpna 2022

Podle LBC španělská vláda nestanovila žádné konkrétní sankce a místo toho ponechává sledování dodržování na 17 regionech země.

Podle zprávy v Guardian Řecko a Itálie minulý měsíc oznámily opatření k podobnému omezení spotřeby energie; Francie nařídila veřejným prostorům nastavit termostaty na vyšší teplotu v létě a nižší v zimě a bude pokutovat klimatizované podniky ve výši 750 EUR (635 GBP), pokud nechají své dveře otevřené; a město Hannover v Německu zakázalo používání mobilních klimatizačních jednotek a ventilátorových ohřívačů všude jinde než v nemocnicích a školách.

„Celoevropský plán vstoupil v platnost v úterý [9. srpna 2022] s cílem snížit závislost členských států na Rusku o ‚nejméně 15 procent‘ mezi srpnem a březnem 2023… [a] přichází jako součást evropské Plány Komise snížit závislost na ruském plynu v roce 2022 o dvě třetiny,“ napsala LBC .

Je tu někdo, kromě těch, kteří jsou zaměstnáni v korporátních médiích, stále propadá tomuto směšnému vyprávění „Rusko je tak mocné, že dokáže zničit celý svět, všech asi 190 zemí , pouhým stisknutím tlačítka“? Nebo narativ, že Vladimir Putin, jeden muž, je tak mocný, že dokáže zničit životy a živobytí – a zahnat do chudoby, hladovění nebo umrznutí – miliardám lidí? Opravdu?

Pokud chceme, abychom my a naše planeta přežili plány, které se nadnárodní organizace s pomocí našich vlád snaží realizovat, musíme se rychle probudit.

Bidenova válka proti zemnímu plynu zabije

Během několika příštích let zemřou miliony lidí na nemoci související s hladem, nízkými teplotami a znečištěným ovzduším jako přímý důsledek nedostatku zemního plynu.

Všechna tato úmrtí za posledních několik desetiletí klesala. Nedostatek zemního plynu, plynových hnojiv a elektřiny však povede ke zvratu těchto trendů. A vyšší než normální počet obětí bude pokračovat tak dlouho, dokud svět nebude produkovat dostatek zemního plynu pro pokrytí globální poptávky.

Prezident Joe Biden by mohl zabránit značnému počtu těchto úmrtí, ale jeho politika omezující produkci a export zemního plynu je zvýší. USA jsou již nyní největším vývozcem zemního plynu na světě a mohly by produkovat a exportovat mnohem více. Problém je v tom, že Bidenova administrativa odmítá udělit povolení pro výrobu, potrubí a exportní terminály.

Přečtěte si více: Michael Shellenberger , 23. srpna 2022

Francie spouští policii pro změnu klimatu

Jak uvádí Breitbart , francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin najímá 3 000 „zelených policistů“, aby šli po těch, kteří porušují „kriminální otázky související se zeleným prostředím“, aby ochránili zemi před katastrofami, které údajně způsobily klimatické změny související s lidskou činností.

Zprávy o možném vytvoření těchto nových postů ve Francii následují po výzvách velkých představitelů Evropské unie po vytvoření celoblokové „ Síly civilní ochrany “ pro boj s dopady změny klimatu pod kontrolou Bruselu, což je krok, který někteří kritizovali jako pokus eurokratů hromadit ještě více moci.

Skvělý reset: Francouzská vláda naverbuje 3 000 „zelených policistů“ kvůli změně klimatu , Breitbart, 21. srpna 2022

V rozhovoru pro Le Journal du Dimanche Darmanin řekl, že policie pro změnu klimatu „bude revolucí“.

Přečtěte si více: The Irish Sentinel , 24. srpna 2022

Kanada buduje výslechové místnosti se zbrojnicemi pro zatýkání a stíhání lidí za „klimatické zločiny“

Francie vyzbrojuje 3000 nových „zelených policistů“  , aby zatýkali a stíhali lidi za takzvané „klimatické zločiny“, které mohou znamenat téměř cokoli, včetně vydechování oxidu uhličitého.

Nyní  The Counter Signal hlásí  , že kanadská vláda staví nové zařízení pro stíhání a výslechy klimatických zločinů, aby dělalo v podstatě totéž, jen se to zhoršuje: toto zařízení obsahuje výslechové místnosti a zbrojnice. 

Do The Counter Signal unikly architektonické plány

Všimněte si také, že má „zpravodajskou“ místnost, takže kanadští zpravodajští agenti mohou špehovat farmáře a rančery, aby zjistili, zda nepáchají nějaké „klimatické zločiny“, které by mohly být stíhány.

Hnojení plodin bude brzy považováno za „environmentální zločin“, i když Srí Lanka zkolabovala poté, co byla hnojiva zakázána , vůdci jiných zemí chtějí jít stejnou cestou k masovému hladovění a bídě.

Čtěte více: Health Ranger , 24. srpna 2022

V minidokumentu Mike Adams odhalil, jak se globalisté snaží zakázat klíčové prvky života – včetně uhlíku, kyslíku a dusíku – a jak tuto válku proti živlům využívají k vyhladovění lidstva k smrti a zároveň ke snížení celosvětové populace.

Rev on a Rant: The Globalist WAR on the Elements of Life, 19. srpna 2022 (21 minut)

Pokud je výše uvedené video odstraněno z YouTube, jako již byly jiné kopie, můžete se na originál podívat ZDE .

ZDROJ: The Exposéhttps://expose-news.com/2022/08/26/the-birth-of-a-worldwide-green-police-force/

Další čtení z The Exposé :

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Zrození celosvětové zelené policie doplněné o stíhání klimatických zločinů a výslechové zařízení https://volnyblog.news/zrozeni-celosvetove-zelene-policie-doplnene-o-stihani-klimatickych-zlocinu-a-vy… […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *