, , , , , , , ,

Zakladatel americké žoldácké organizace Mozart Group prohlásil o Ukrajině, že je to zkorumpovaná země řízená zku*venými lidmi a ukrajinští vojáci se dopouští zvěrstev v rozporu s Haagskou konvencí a ještě si to natáčí na video, aby jejich média měla co ukazovat

Zakladatel americké žoldácké organizace Mozart Group

Zakladatel americké žoldácké organizace Mozart Group prohlásil o Ukrajině, že je to zkorumpovaná země řízená zku*venými lidmi a ukrajinští vojáci se dopouští zvěrstev v rozporu s Haagskou konvencí a ještě si to natáčí na video, aby jejich média měla co ukazovat! A český prezident za to dal Zelenskému ještě medaili! Dmitrij Medveděv představil 10-bodovou předpověď budoucnosti na rok 2023 jako provokativní trolling, ale z těch prognóz je skoro polovina již v běhu! Čtvrtá říše je prakticky již realitou a multipolární železná opona rozdělí svět na izolované sféry vlivu!

Pro 27, 2022

Ruská média si v úterý nemohla nechat ujít výbušné video, které natočil šéf a zakladatel americké žoldácké organizace Mozart Group, která vznikla jako americká odezva na ruskou žoldáckou organizaci Wagner Group a v současné době cvičí ukrajinskou armádu. Oběma žoldáckým skupinám se tak říká “hudebníci” a Rusové na sociálních sítích si z toho dělají legraci, že muzikanti od Wagnera přijeli na Ukrajinu “koncertovat” a Američané přijeli také zahrát.

Jenže, zatímco Jevgenij Prigožin jako šéf PMC Wagner je známý abstinent, Andrew Milburn jako zakladatel Mozartovců nemá k alkoholu daleko a právě během klábosení v jednom streamu na YouTube se rozpovídal o své práci a jak to doopravdy vypadá na Ukrajině.

 To, co zaznělo o Ukrajině z jeho úst, to by Česká televize neodvysílala a Miloš Zeman by skončil znovu v nemocnici.

Milburn jako výcvikový instruktor ukrajinských vojáků totiž naplno vykreslil Ukrajinu v reálných barvách.

Ukrajina je podle jeho názoru země, která je zkorumpovaná, je úplně v hajzlu a řídí ji skupina zku*vených lidí. Ukrajinští vojáci se dopouští zvěrstev na ruských zajatcích v rozporu s Haagskou konvencí o válečných zajatcích, všechna ta zvěrstva si natáčí, aby ukrajinská média měla co vysílat. Informace od šéfa Mozart Group nelze zpochybnit jako ruskou propagandu, protože to jsou slova šéfa americké firmy, která cvičí ukrajinské vojáky.

Není proto divu, že ruská média jsou z takového svědectví u vytržení [1], protože takto upřímné přiznání šéfa amerických žoldáků je opravdu unikátní. Dochází tím totiž k potvrzení toho, co už dlouho tvrdí ruská média o zvěrstvech Ukrajinců páchaných na ruských zajatcích. Naprosto nevídaný je ale ten despekt, s jakým hovoří o vedení Ukrajiny, jako o bandě zku*venců, Panečku, to koukáš, Miloši?

Ostrý kontrast v pohledu na Ukrajinu mezi šéfem amerických žoldáků a českým prezidentem

Když odbočím na skok k pondělnímu vystoupení Miloše Zemana v televizi s vánočním poselstvím, ve kterém se s občany rozloučil, protože to bylo poselství poslední vzhledem ke konci mandátu, tak na závěr pronesl slova z básně Vítězslava Nezvala “Sbohem a šáteček” a občanům zamával. To byla provokace, samozřejmě. Miloš Zeman totiž popřel v roce 2022 sám sebe a namísto státníka, jehož úkolem mělo být mírové úsilí na urovnání války na Ukrajině, se plně připojil na stranu zla a kyjevské zkorumpované junty, která je doopravdy, už i podle slov Andrew Milburna, řízena zkorumpovanými zku*venými lidmi.

Prezident Miloš Zeman se loučí s občany po posledním vánočním projevu 26. 12. 2022

A nestačilo to, Miloš Zeman udělil hlavnímu viníkovi této války dokonce medaili oslavující jeho válečné běsnění trvající již 8 let na Ukrajině proti vlastnímu lidu, tedy donedávna lidu Ukrajiny. Dnes již ne, tito lidé se v referendech rozhodli pro odchod ze svazku se zkorumpovanou Ukrajinou a mají na to po 8 letech útisku od kyjevské junty plné právo podle Charty OSN o právu národů na sebeurčení.

 Jenže mávat lidem se slovy Sbohem a šáteček poté, co jmenoval do funkce nejhorší vládu v historii České republiky, která žene naši zemi do války s Ruskem, je forma výsměchu lidu.

Je to forma ukrajinizace české politiky. Ale vraťme se k šéfovi Mozart Group. Ukrajina zevnitř je jenom pro opravdu silné povahy Je to forma ukrajinizace české politiky. Ale vraťme se k šéfovi Mozart Group. Podle Milburna jeho organizace pomáhá Ukrajině nikoliv z lásky k Ukrajině, ale kvůli globálním normám, tedy z hlediska obecně vnímané pomoci zemi, která byla napadena, což ale nijak tu napadenou zemi nedělá o nic lepší. Korupce je v zemi obrovská a slova, jakými se Milburn vyjadřuje o vedení Ukrajiny, to opravdu nepotřebuje komentář.

V rámci vojenských operací tak dochází k tomu, že i američtí žoldáci jsou svědky toho, co se děje na Ukrajině a mění to jejich pohled na Ukrajinu. Je to forma deziluze z Ukrajiny.

Není to ta správná země v konfliktu, protože takto se na Ukrajinu dívat nejde už po pár týdnech zkušeností na Ukrajině s místními reáliemi. Korupce je úplně všude, ale vedení státu od roku 2014 nelze nazvat nijak jinak než juntou, která je složena ze “zku*venců” a to v plné síle toho slova. Jak se zdá, pouze alkohol pomohl Milburnovi rozvázat jazyk. Celý pořad v původním znění najdete zde.

Dmitrij Medveděv

A protože je konec roku, tak se znovu ozval Dmitrij Medveděv, který na svém kanálu na Telegramu publikoval [2] 10-bodovou předpověď, co se stane v roce 2023. V jeho podání jde o zjevný trolling proti západním partnerům, ale při bližším pohledu už to tak zábavné není, protože mnoho z toho, co Medveděv předpovídá, je více než reálné a dokonce očekávané.

Všechno, co se chystá v roce 2023, bude přechod k novému světovému řádu a rozdělení světa na vlivové sféry, které naprosto nově a unikátně budou od sebe vzájemně izolovány a nebude mezi nimi probíhat skoro žádná komunikace. Půjde o novou formu multipolárních železných opon s tím, že mezi sférami bude velmi těžké nejen cestovat a obchodovat, ale i přenášet informace. Takže, co vlastně Medveděv předpovídá? Pojďme si ocitovat jeho post z Telegramu:

Medveděvova předpověď na rok 2023

Před novým rokem každý rád předpovídá.

Mnoho lidí se zabývá futuristickými hypotézami a soutěží o to, kdo vymyslí co nejneočekávanější, ba dokonce absurdní hypotézu. Přispějme svým dílem.

Co se může stát v roce 2023:

1. Zvýšení ceny ropy na 150 dolarů za barel a ceny plynu na 5 000 dolarů za 1 000 metrů krychlových.
2. Návrat Spojeného království do Evropské unie.
3. Rozpad Evropské unie po návratu Spojeného království a zrušení eura jako měny bývalé EU.
4. Okupace západních oblastí bývalé Ukrajiny Polskem a Maďarskem.
5. Vytvoření Čtvrté říše na základě Německa a jeho satelitů (Polsko, pobaltské státy, Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Kyjevská republika atd.).
6. Válka mezi Francií a Čtvrtou říší. Rozdělení Evropy včetně nového dělení Polska.
7. Oddělení Severního Irska od Království Velké Británie a Severního Irska a připojení k Irské republice.
8. Občanská válka v USA, oddělení Kalifornie a Texasu od USA na samostatné státy. Vytvoření svazového státu Texasu a Mexika. Následné vítězství Elona Muska v prezidentských volbách v USA v části států, které byly po občanské válce přiděleny republikánům.
9. Přesun všech hlavních akciových trhů a finančních aktivit z USA a Evropy do Asie.
10. Zhroucení brettonwoodského finančního systému, včetně kolapsu MMF a Světové banky. Opuštění eura a dolaru jako světových rezervních měn. Návrat zlatého standardu. Přechod na aktivní používání digitálních fiat měn. Šťastné a veselé svátky, anglosasští přátelé a jejich šťastně chrochtající podsvinčata!

Medveděvova předpověď je soupisem plánů globalistů na Velký reset, ne nezbytně realizovatelných naráz v roce 2023

Jak tedy vidíte, Dmitrij Medveděv popřál západním chocholům veselé svátky, ale jeho desetibodová předpověď není vůbec nijak vtipná a přehnaná. Zvýšení cen ropy a plynu na uvedené hodnoty je více než reálné. Návrat Britanistánu do EU sice není vyloučený, ale tak rychle to nebude a rozpad EU spolu s pádem EURa také nebude tak rychlý.

Okupace západních oblastí Ukrajiny ze strany Polska je však vysoce pravděpodobná. Vytvoření Čtvrté říše již běží pod krycím názvem Trojmoří, které nově bude opravdu zahrnovat i Německo poté, co Angela Merkel byla odejita z funkce kancléřky. Válka mezi Francií a Čtvrtou říší? Pokud bude Emmanuel Macron lavírovat a bude nadbíhat Kremlu a vyzývat k míru s Ruskem, tak ano, Francie se stane nepřítelem USA a jeho projektu Čtvrté říše.

Z Ukrajiny se stane jen Kyjevská republika

Oddělení Severního Irska a možná Skotska od Velké Británie není vyloučeno, a to v případě prohloubení ekonomických a energetických problémů ve Velké Británii.

 Občanská válka v USA již probíhá, secese republikánských států od USA ale neproběhne dříve jak po dalších zfalšovaných prezidentských volbách v USA v listopadu 2024.

Přesun akciových trhů do Asie přijde ve chvíli, kdy se Asie stane centrem světového obchodu s potravinami a surovinami vzhledem k železné multipolární oponě mezi Ruskem a Západem je v plánu. Přechod na digitální fiat měny není konspirací, to je už dopředu oznámený plán mnoha centrálních bank, takže to je prakticky realita. Takže Medveděvova prognóza není trolling, je to popis chystaných procesů uvnitř západního světa, které se nemusí naplnit hned v roce 2023, ale je o ně usilováno v rámci globálních procesů řízení.

-VK-

Zdroj:https://aeronet.news/video-zakladatel-americke-zoldacke-organizace-mozart-group-prohlasil-o-ukrajine-ze-je-to-zkorumpovana-zeme-rizena-zkuvenymi-lidmi-a-ukrajinsti-vojaci-se-dopousti-zverstev-v-rozporu-s-haagskou/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *