, , , ,

WEF nařizuje novinářům, aby „ztichli a přestali“ odhalovat tajnou globalistickou agendu

WEF nařizuje novinářům, aby „ztichli a přestali“ odhalovat tajnou globalistickou agendu

WEF nařizuje novinářům, aby „ztichli a přestali“ odhalovat tajnou globalistickou agendu

Světové ekonomické fórum (WEF) nařídilo mainstreamovým médiím a novinářům, aby „ztichli a přestali“ odhalovat jejich tajný program a místo toho se zaměřili na důležitější otázky, jako jsou „změna klimatu“ a „online dezinformace“.

Adrian Monck, výkonný ředitel WEF, také kritizoval politiky, kteří zpochybňovali politické návrhy globalistického orgánu, zejména v Kanadě, kde od začátku pandemie zuří národní debata o rostoucí kontrole WEF nad světem a roli, kterou WEF hraje v energetické krizi.

Podle Moncka každý, kdo zpochybňuje cokoliv, co WEF říká nebo dělá, šíří dezinformace.

„Bohužel, Kanada byla jedním z těch míst, kde… existuje zranitelnost vůči dezinformacím.“ Je to otevřená společnost. A…ten konkrétní proud dezinformací se dostal do hlavního proudu,“ řekl Monck v sobotním rozhovoru pro CBC Radio v pořadu The House.

„Kanada by teď měla mluvit o spoustě věcí. Nemělo by se skutečně mluvit o Světovém ekonomickém fóru se sídlem zde v Ženevě.“

Problém ale je, že Světové ekonomické fórum sídlící v Ženevě tahá za loutky v kanadském parlamentu. Klaus Schwab se totiž chlubil „proniknutím“ do kanadské vlády svými Mladými Globálními Lídry, včetně premiéra a místopředsedy vlády. Proč by tedy Kanaďané neměli mluvit o svých skutečných vůdcích z WEF sídlící ve švýcarské Ženevě?

Monck dále tvrdil, že termín „Velký reset“ je ve skutečnosti jen neškodným řečnickým obratem vytvořeným během pandemie COVID, který si nezaslouží žádnou skutečnou pozornost. Řekl to Catherine Cullenové, moderátorce pořadu The House v CBC Radiu.

„Jednou z věcí, o které se naše organizace snaží, je říci lidem: ‚Dívejte se dál než je jeden týden, tři měsíce a přemýšlejte o některých možných dlouhodobějších věcech, které byste mohli dělat.‘ To bylo cílem velkého resetu v létě 2020.“

Samozřejmě, Monckův argument je sám o sobě dezinformací.

Sám zakladatel WEF Klaus Schwab se chlubil, že jeho organizace „pronikla do kabinetů“ mnoha vlád prostřednictvím svého programu Mladí Globální Lídři, k prosazovaní politiky Great Reset – tato skutečnost sama o sobě stačí k zamítnutí Monckových stížností.

The Great Reset je mnohostranná iniciativa zaměřená na deindustrializaci rozvinutého světa, transformaci globálního potravinového systému postupným vyřazováním masa ve prospěch hmyzu, vývoj systému sociálního kreditního skóre v čínském stylu a přísnou kontrolu pohybu lidí, to vše ve jménu boje proti změně klimatu a zachování „demokracie“.

Uvědomělí lidé odhalili jejich agendu Great Reset, a proto WEF svolalo začátkem léta summit, který diskutoval o tom, jak „obnovit důvěru“ veřejnosti.

Byli také přistiženi, jak mažou na internetu důkazy o svých plánech používat ovládání mysli u mas pomocí špičkové technologie zvukových vln. Bohužel pro WEF Klause Schwaba je internet nesmazatelný.

V roce 2018 totiž publikovali článek s názvem Ovládání mysli pomocí zvukových vln. Samozřejmě to bylo smazali z jejich stránek, ale díky Wayback Machine máme důkazy o jejich technokratické zkaženosti.

Máme také důkazy o jejich obecné nebo zahradní odrůdové zkaženosti. WEF se nespokojuje s tím, že lidstvo bude nutit živit se potravou z hmyzu a brouků, ale chce, abychom pili recyklovanou odpadní vodu.

Šéf Agentury pro životní prostředí Spojeného království, který je úzce propojen se Světovým ekonomickým fórem, minulý týden oznámil, že obyčejní lidé musí být „méně hákliví“ při pití vody „od záchodové po kohoutkovou“ z čistíren odpadních vod, protože země a státy na celém světě směřuji k recyklaci odpadních vod pro lidské požívání, což je v souladu s ideologií WEF.

Sir James Bevan, jehož názory již dříve šířilo WEF, v článku The Times píše, že „pití recyklovaných odpadních vod je budoucností“.

Myšlenka recyklace toaletního odpadu pro lidské požití – byla kdysi říší dystopických sci-fi filmů – získává celosvětově na síle, protože WEF proniká do vlád.

Kanadský premiér Justin Trudeau a Nizozemsko úzce následovali  WEF a její agendu Great Reset, konkrétně její návrh na snížení emisí dusíku omezením hnojiv, což mělo za následek masivní protesty farmářů.

Podobně francouzský prezident Emmanuel Macron minulý měsíc prohlásil „konec hojnosti“ pro občany uprostřed zpráv informujících o prudce rostoucích nákladech na energii vyvolané vládami napojenými na WEF v souvislosti s válkou Ukrajině s tím, že by tuto zimu měli lidé drasticky snížilt vytápění svých domovů.

A vzpomeňte si, země Srí Lanka se zhroutila poté, co si její vláda vynutila přijetí politiky WEF, která se odrazila v jejích skóre Environmental Social Governance (ESG), což je pravděpodobně důvod, proč WEF nedávno smazalo svůj článek chlubící se plánem přeměnit Srí Lanku v utopii do roku 2025.

A zapamatujte si, co říká mladá globální lídryně Jacinda Ardern:

„Vláda je vaším jediným zdrojem pravdy. Pokud to od nás neuslyšíte, není to pravda.“

Není divu, že lidé odhalují agendu Velkého resetu. Lidé rádi říkají, že zažíváme velké probuzení. Myslím, že je vhodnější říci, že je to skvělé rozpomínání. Rozpomínáme se na to, kdo jsme. Znovu získáváme naši božskou suverenitu a odmítáme otroctví agendy Velkého resetu.

Zdroj:News Punch https://newspunch.com/wef-orders-journalists-to-cease-and-desist-exposing-secret-globalist-agenda/

https://www.vipnoviny.cz/wef-narizuje-novinarum-aby-ztichli-a-prestali-odhalovat-tajnou-globalistickou-agendu/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *