, , , , , ,

Ten souboj je čím dál zajímavější. Blog-převzato z blogu Vidlákovy Kydy

Nebudu popisovat všechny peripetie této iniciativy, jen vypíchnu pár zajímavých momentů.

16.12.2022

Krátký dezinformační úvodník:

Když už nám mééédia udělala tak pěknou službu a všichni redaktoři ze všech novin a televizí teď každé ráno čtou Kydy, aby mě hned mohli chytnout za slovíčko, co kdybyste mi s těmi dezinformacemi pomohli? Pokud znáte nějakou babičku nebo samoživitelku, která neví, z jaké lichvářské půjčky příště zaplatí za energie, zajděte za ní a řekněte jí o mě. Přijedu, dáme řeč, uděláme pár foteček…

Nejsem sám, kdo se na to tetelí… Už se mi ozvala celá řada kolegů blogerů i televizníků, že by si také rádi popovídali s potřebnými… Můj vidlácký mail: vidlakovykydy@gmail.com Zároveň chci poprosit všechny, kteří mi tam posílají různé odkazy a zajímavosti, aby tak nečinili, abych neprošvihl žádný lidský příběh. Pokud víte ve svém okolí o někom, kdo překoná svůj stud, že se nezaviněně dostává do bídy, dejte mi vědět. Už dlouho tam nahoře byli v klidu a příliš dlouho nenechali nikoho padnout…

A teď už dnešní text:

Začnu aktuálními informacemi… Rohanová byla odejíta a přijít byl naopak Diviš, kterému soud uznal nějaké hlasy a tím se dostal přes padesát tisíc podpisů. Pokud jsem si mohl přečíst jeho charakteristiku, tak říká víceméně to, co by asi v této zemi řekl každý podnikatel. EU je sice na nic, ale odejít se z byznysových důvodů nedá, být v NATO je super, ale máme myslet hlavně na vlastní obranu, pomáhat Ukrajině proti agresorovi samozřejmě, ale myslet i na vlastní lidi… Nemá názor na euro, což nemá nikdo, dokud není ve funkci. Pak se zpravidla do zavedení eura zamiluje…

Divišovi trochu pomůže ten humbuk kolem jeho připuštění. Nějakou službu mu tím média udělají.

Překvapuje mě, proč to rovnou vzdal Březina. On na tom nebyl nijak hůř než Diviš. Podnět pro přezkum nedal, že prý by mu v kampani chyběl ten ztracený čas při čekání na soudní rozhodnutí. Upřímně, moc tomu nerozumím, protože co mu reálně bránilo dál si objíždět své podniky a mluvit tam o úsvitu březinovském nacionalismu? Co mu bránilo pokračovat dál v kampani, dělat ze sebe oběť Vítka Rakušana a jeho úředníků a trpělivě čekat na přezkum? Nebo tím někomu umetl cestičku?

Takže Březinu si škrtáme… šlus, konec, zbytečná pozornost.

Denisa Rohanová má už asi také splněno. O asociaci povinných víme všichni. Rád paní Rohanovou uvítám u sebe doma. Myslím, že si v situaci vysokých cen energií a zhoršující se situace chudších obyvatel, budeme mít o čem povídat. To budou článečky jak víno. Chápeme, jo? Asociace povinných – opak exekutorského spolku. Ti, kteří se vás třeba zastanou, až zjistíte, že nemáte na henten proud ani na splátky a doma vám nějaký pyknik olepuje vaše poslední věci. Rohanová a Vidlák, to teď celkem patří k sobě.

Dále se nám náš jenenerál ve výslužbě a prezidentský kandidát, agent Pávek dal na gerilový marketing. Řekl, že kdyby se nedostal do druhého kola, tak by MOŽNÁ nepodpořil Danuši. Blbě si to hoši zkoordinovali, než nám mééédia vysvětlila, že je to taktika, ozvalo se několik potrefených hus, takže celému záměru jaksi ubrali na efektu a Vidláka tím vysloveně zklamali. Já už myslel, jak se tu rozepíšu o souboji mezi sorošovou holkou a chráněncem CIA a ono nic… Prostě se nám Pavel pokusil rozkročit směrem k Andreji Babišovi.

Někdo by mu měl vysvětlit železný zákon libtardů. Jakmile někdo od pravdy a lásky jen naznačí nějaký mikroústupeček voličům od Andreje nebo SPD, tak to okamžitě u svých schytá tak, že se musí s hanbou odplazit pryč z bojiště. Měli co dělat, aby to zaretušovali. Tohle prostě nepůjde.

Mimochodem… všimli jste si? Veľký Bocian mluvil o MÍRU. A ne jednou. Také si zaletěl na setkání s maďarskou prezidentkou, nasdílel si spoustu dezinformací o tom, jak máme nedostatek léků pro děti… a vůbec mi v poslední době vysloveně fušuje do řemesla a mluví o důchodcích, samoživitelkách a chudině všeobecně. Jako kdyby si to snad přečetl tady na Kydech…

Jaroslav Bašta je jako obvykle zcela vymlčen. Ale jeho fejsbůk funguje dobře, snaží se být vidět alespoň v našich alternativních médiích a říká tam přesně to, co bychom od něj očekávali. Úplně přesně se nám opakuje situace z loňských parlamentních voleb. Babiš se rozkračuje směrem k SPD a zdá se, že začíná uvažovat o těch patnácti procentech propadlých hlasů… a SPD se k Andrejovi rozkročit nemůže, protože by voliči přestali volit kováříčka a začali volit kováře.

Pořád si myslím, že nám hrozí kompletní opáčko loňských parlamentních voleb, kdy jsme sami svou nedisciplinovaností umožnili, aby si Pětikolka vzala půlku našich propadlých hlasů a druhou půlku si vzal Babiš, ačkoliv jsme ani jednoho nechtěli volit. Pořád si myslím, že na Andreje ještě nastoupí naše mééédia a bude se jim prášit od huby, jak mají zase zaručené Pandora papers a jak je to velká věc, Juniora si snad už odpustí, Šott si vzpomene, že by se mu termín voleb strašně hodil pro soudní stání a dalších důkazů netřeba… A výsledkem bude mladá a krásná Nerudová, která pak podepíše obměnu ústavního soudu, aby konečně vyhráli ti jediní správní a zkompletovali převzetí celé republiky od parlamentu přes senát, prezidenta i ústavní soud.

Panečku, to se pak bude vládnout… korespondenční volba, elektronická volba, volební právo od patnácti let… bidenovské křivky součtů, ústavní právo vykládané na míru… Co si přát víc?

Takže si to shrneme. V těchto prezidentských volbách jde na prvním, druhém, třetím, i desátém místě o to, jestli pětikolka vezme v tomto státě úplně všechno. Jde o to, jestli vůbec bude mít ještě smysl, bavit se o nějakém menším zlu. Až daleko za tím pak jsou nějaké ideje či představy o budoucnosti. Pokud se do druhého kola probojují Pavel a Nerudová, tak nemusíme řešit vůbec nic, všechno bude rozhodnuto na jednom místě, všichni budou rukou společnou a nerozbornou makat na naší grýndýlové budoucnosti, jakékoliv přání z Berlína či Washingtonu bude předem splněno a kdyby si náhodou tato přání navzájem odporovala, tak vyhraje Washington. Pokud dojde na válku mezi Ruskem a NATO, tak v ní fakt budeme od první minuty, ba dokonce i o něco dřív, protože dnes už víme, že jakákoliv operace pod falešnou vlajkou bude přijata s jásotem.

Už teď to tak máme, ale pak to budeme dělat ještě lépe a radostněji, protože jak Ústavní soud, tak prezident budou komplet na jedné vlně. Nedělám si iluze, že by se kterýkoliv pražský kavárník ozval a řešil, že je v demokracii lepší, když existuje nějaká různorodost. To platí jen tehdy, když má sněmovnu a senát někdo jiný.

A jak by mohla vypadat budoucnost, až Danuše vyhraje ty volbuše? Podívejte se na Slovensko. Tam dneska padla vláda Igora (magora) Matoviče… ano premiérem byl Heger, ale kdo je to Heger, že? Kdo má teď hlavní slovo? Blondýna z Pezinku.  Dívejte se dobře. Takhle nějak to už brzy může vypadat i u nás.

Zdroj:https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/ten-souboj-je-cim-dal-zajimavejsi

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *