, , ,

Skandální odhalení: Lékaři jsou jenom lidi!

Skandální odhalení: Lékaři jsou jenom lidi!

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi zde:

 

9.10.2023

Jan Hnízdil

Jan Hnízdil

LÉKAŘ

Jestli si snad někdo až dosud myslel, že lékaři jsou bozi v bílých pláštích, neúplatní, stateční, hájící odbornost a etiku, za všech okolností obětavě pečující o zdraví pacientů, tak se dočkal ledové sprchy. Nejvyšší vedení lékařské komory učinilo skandální odhalení: „Lékaři jsou jenom lidi.“ Lidi chybující, vystrašení, malicherní, naivní, manipulovatelní. Prostě lidi!

Lékaři – lidi se teď rozhodli jít do stávky. Odmítají sloužit přesčasy, žádají vyšší platy, doživotní výsluhu, benefity, hrozí hromadnými výpověďmi, odchodem do zahraničí, ochromením poskytování lékařské péče. Prezident komory Kubek a viceprezident Přáda jdou příkladem. Od ledna 2024 si, za zvláštní zásluhy o zdraví lidí, nechali zvýšit paušální odměnu. Kubek bude brát 150 tisíc korun hrubého měsíčně, Přáda 110 tisíc. Jaký pán, takový krám.

Lékaři – lidi jsou teď hodně slyšet. Lámu si hlavu, proč mlčeli ke zvrhlostem covidizmu. Jak mohli vyrábět nemocné ze zdravých lidí jen na základě neprůkazného PCR testu? Proč lidi nutili nosit neúčinné a zdraví poškozující respirátory? Jak se mohli podílet na aplikaci experimentální „vakcíny“ s pochybným účinkem a nepředvídatelnými následky? Jak mohli „ordinovat“ po telefonu? Jak se mohli tak snadno a rychle stát spolupachateli globálního covidového podvodu? Jak mohli tak snadno a rychle rezignovat na odbornost a etiku lékařské profese? Proč se nebouřili?! Proč neprotestovali?!

Lékaři – lidi teď volají po respektu, uznání, ocenění. Jejich požadavky jsou naivní. Nárokovat si doživotní výsluhu je nepochopením její podstaty. Výsluha není za zásluhy. Armádu a policii si musí vláda předcházet. Jsou silovým nástrojem prosazování její moci. Vojáci a policisté ze zákona nesmí stávkovat ani demonstrovat. Musí být připravení stávky a demonstrace potlačovat. Za to pobírají výsluhu.

Hrozby hromadnou výpovědí a odchodem do zahraničí? Kde by české lékaře hromadně zaměstnali? V Německu? Rakousku? Švýcarsku? Možná pár špičkových specialistů. Ostatní by se museli poohlížet po nějaké rozvojové zemi nebo válkou zničené Ukrajině. V Užhorodě ostatně česká vláda staví rehabilitační nemocnici pro válečné veterány.

Zvýšení platů? Covidizmus stál stát 306 miliard, z toho nejvíc šlo na pomoc podnikům. Ministerstvo zdravotnictví utratilo za tři roky covidového běsnění přes 18 miliard. Nejvíc za vakcíny – 14,6 miliardy, za ochranné pomůcky nebo plicní ventilátory 2,37 miliardy, atd. Přes dvanáct milionů dávek vakcín v hodnotě 4,7 miliardy šlo do likvidace, protože jim prošla expirace. Stovky miliard doslova vyhozených z okna. Lékaři – lidi k tomu tři roky nečinně přihlíželi. Teď chtějí vyšší platy. Představa státu, který dodržuje zákony, plní sliby, ctí demokracii, je starostlivým hospodářem, leží mu na srdci zdraví a blaho lidí, je naivní. Stát skončil, peníze jsou jen virtuální, sliby nesplnitelné, zákony jen na papíře, spravedlnost nevymahatelná. Původní podoba demokracie, vlády občanů, prostřednictvím volených zástupců, ve prospěch občanů, překonaná. Nahradila ji patokracie: vláda psychopatů, dosazených globálními korporacemi, sloužící jejich zájmu, na úkor občanů. Zemřela demokracie a do hrobu dána, lidi po ní zůstali, i přicházeli každičkého rána a po penězích volali.

Až budou stávkující lékaři – lidi a další pozůstalí hledat viníka současného marazmu, stačí se podívat do zrcadla.

 

ZDRO:https://www.blogosvet.cz/article/skandalni-odhaleni-lekari-jsou-jenom-lidi-WxQeq?utm_source=echo24_hp&fbclid=IwAR02pR3p9GIkHwveQ5YmIVGyc7Y7kBGahRgSk5-nWPgElVj-5eyrX1XjtiY

 

Děkujeme za Vaší podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj našich nezávislých informačních platforem.
Podpořte nás, prosím, i finančně, překlady a vysílání opravdu stojí hodně peněz. Děkujeme.
Podpořit ZDE 👇👇👇:
Transparentní účet: 115-4977920247/0100
Důvěrný účet: 107-1458980287/0100
„Na Kafe“: 27-1664400247/0100
IBAN: CZ82 0100 0001 1549 7792 0247
SWIFT: KOMBCZPP
Další zajímavé články najdete ZDE:
E-mail: podpora.volnyblog@protonmail.com

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *