ŠÍLENÁ FAKTA: ŽÁDNÉ OČKOVÁNÍ NENÍ BEZPEČNÉ A NEJČASTĚJŠÍ PŘÍČINA SMRTI V USA JSOU LÉKAŘI! PLÁNOVANÁ DEPOPULACE – JAK S TÍM SOUVISÍ TAJNÉ DOHODY ILUMINÁTŮ

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

USA: Je to těžko uvěřitelné, ale nedávno bylo zjištěno, že ta nejčastější příčina smrti v Americe jsou lékaři, neboli západní medicína. Opravdu, když započítáme neobvyklý nárůst úmrtí kvůli injekcím proti Covidu, pak nám vyjde, že lékaři zabijí víc lidí než dvě nejčastější příčiny úmrtí dohromady, což jsou srdeční nemoci a rakovina.

Kdysi se zdravotnictví opravdu snažilo nemocné vyléčit, ale dnes je veškerá léčba a ošetření motivováno pouze finančním ziskem. Nebezpečné zákroky nahradily staré a osvědčené metody a všude, kam se nemocný člověk obrátí je s ním jednáno jako podle jakési šablony, kde se zaškrtávají patřičná políčka a jejich součet a odečet vyhodnotí diagnozu.

Úspěšné léčby jsou zesměšňovány a úspěšní lékaři, kteří nepoužívají školami nadiktované postupy léčby, ztrácejí lékařská oprávnění. Velká část z nich je rovněž ponižována tím, že jsou vedeni na stránce, která si říká „Quackwatch,“ což je něco jako „šarlatáni.“

Zajímavý je případ americké lékařky, Dr. Jennifer Daniels. Tato studovala s vyznamenáním na třech amerických universitách: Wharton, University of Pennsylvania a Harvard a nakonec skončila ve svém prvním zaměstnání v americkém ghettu. Brzy si všimla, že když předepisuje léčbu, kterou byla naučena ve školách, že se lidé neuzdravují, ale že naopak stále víc chátrají. Začala pátrat po alternativních prostředcích a skončila u správné životosprávy a bylinných přípravků. Její pacienti se začali uzdravovat a nikdo z nich nemusel do nemocnice.

Brzy na to se dostavila kontrola od zdravotní pojišťovny a jak to – pátrali – že nepředepisuje žádné farmaceutické léky a neposílá nikoho do nemocnice. Když řekla, že to její pacienti nepotřebují, tak jí bylo pohroženo odebráním lékařského oprávnění.

Dr. Daniels si pak sehnala jiné místo, ve významné klinice pro bohaté. Když nastoupila, ptala se vedoucího lékaře: „a co budeme těmto lidem předepisovat za léky?“ Usmál se a odvětil: „no přece ty léky, co tě o nich naučili ve škole.“ Pro ni to znamenalo že má předepisovat ty stejné šmejdy, které si myslela že byly určeny jen pro černochy v ghettu, které neuzdravovaly, ale spíš zhoršovaly zdravotní situaci každého pacienta.

Brzy poté Dr. Daniels v tichosti nabalila kufry a odcestovala do Panamy, kde úspěšně léčí přírodními prostředky, pořádá přednášky, vydává zdravotní časopis a natáčí zdravotní videa, která je možno najít na YouTube.

Anglie na tom není o moc lépe

Jak píše Dr. Vernon Coleman, malé nemocnice jsou zavírány a pouze ty velké fungují. Pacienti jsou poučováni, aby k lékaři nechodili, ale konzultovali ho přes telefon. Ti, kteří měli nehodu, mají zatelefonovat předem, že přijedou do nemocnice. Operace jsou oddalovány, snad proto, že se čeká, že pacient se rozhodne jít jinam, anebo že zemře.

Mnohá dobře známá a spolehlivá zdravotní střediska již nefungují, protože byla tak zavalena byrokracií, že na pacienty moc času nezbývá. A všecko je to jen peníze a peníze. Ze zdravotnictví se stala jakási mašinerie, která sice nefunguje, ale nikdo si nedovolí proti tomu vystoupit. Lékaři a sestry si chrání své živobytí, které jim tento instituční řád poskytuje, politikové si něco takového nedovolí a nespokojení pacienti jsou ignorováni.

Lékaři jsou dále upláceni farmaceutickými firmami, aby předepisovali jejich produkty, zatím co byrokracie a sociálními pracovníci je utloukají svými často nesmyslnými požadavky a politikové je nutí ignorovat základní etické zásady, jako na příklad utajení informací o pacientech. To všecko dělá z lékařů jakési automaty, které pacienta prohlédnou, něco mu napíšou a vyženou ho jak z ordinace, tak i ze své mysli.

Není divu, že pak mohlo dojít k tomu, že farmaceutické firmy nanutily na celý svět škodlivou a nebezpečnou látku ve formě injekcí, kterým říkali nadneseně „očkování proti Covidu.“ A přitom se jednalo o naprostý podvod.

Žádné očkování není bezpečné

Není a nikdy nebylo. Už asi 200 let je nám nalháváno, že očkování jsou bezpečná a přitom je mezi lidmi stále víc a víc nemocí. Nemusí to být přímo nemoci, proti kterým byli očkovaní, ale i tato pochybná léčiva, zvaná očkování mají vedlejší účinky a tyto vedlejší účinky mohou být právě naše současné nemoci.

Už to, že všecky děti musely být očkovány nám mělo být podezřelé. Prý aby ty neočkované nenakazily ty očkované, ale jak by je mohly nakazit, když jsou očkovaní? Očkování přece má proti té určité nemoci chránit. Takže už to si odpírá. Ve skutečnosti musely být všecky děti očkovány proto, aby se nepoznal rozdíl mezi zdravotním stavem obou skupin. Výsledky takového srovnání by zřejmě neukazovaly na prospěšnost očkování.

Očkování slouží pouze jednomu jediném účelu, je to úžasný příliv peněz pro farmaceutické firmy za laciný a podřadný produkt. Očkování nemusí být složitě testována, nemusí projít drahými laboratorními testy a žádnou jinou kontrolou, čímž musí procházet léky. To z něho dělá velice výnosný produkt a proto jsou očkování stále vyráběna a lidem vnucována.

Už ta skutečnost, že nebyla nikdy nikde ve světě vypracována objektivní epidemiologická stude žádného očkování, mluví sama za sebe. Bodejť, farma průmysl by nechtěl, aby došlo k objevení toho, co tak poctivě tají již dvě staletí.

Tak zvané očkování proti Covidu, to je kapitola sama pro sebe. Předně to žádné očkování není a ani nebylo navrženo tak, aby zabránilo onemocnění. Je to biologická zbraň a nic jiného. Aniž bychom si cokoliv namlouvali, musíme si přiznat, že je to biologická zbraň.

Jednají podle plánu

To potom ovšem znamená, že farmaceutické firmy jsou obyčejní teroristé. Pod snůškou lží a podvodů nás donutili vzít do sebe nějaké pochybné produkty, které ani v nejmenším nesplňují naše očekávání a ani nenaplňují jejich sliby. To je čistě teroristický akt. A stejně tak jsou teroristé ti, kteří nás nutili a nutí se takové šarlatánské léčbě podrobit a dokonce nás chtějí trestat, kdybychom neuposlechli jejich diktátu.

Někdy kolem r. 2014 se pak objevila záhadná stránka, která obsahovala plán na vyhubení velké části lidstva. Všem se to zdálo příliš fantastické, aby to mohlo být pravda a opravdu, v r. 2020, když jsem tyto informace poprvé dokumentovala, málokdo tomu věřil. Nebylo vůbec jasné, jak by bylo možno taký skok v omezení lidské populace docílit. Jenže už tehdy pracovali nepřátelé lidstva na výrobě Covidu a na injekcích proti němu.

Ta záhadná stránka se jmenovala Deagel.com a byla to v podstatě vojenská stránka, která obsahovala informace o zbraních, o stavu armád celého světa, o vojenských akcích a mnoho podobného. Později z ní byly informace o plánovaném snížení lidské populace odstraněny, ale pak se tam objevily znova. Krátký výňatek přidávám níže.

Země

Populace v r. 2017

Populace v r. 2025

Procento změny

Anglie

65,650,000

14,517,860

– 78%

Amerika, Severní

326,620,000

99,553,200

– 70%

Česká republika

10,670,000

9.873,060

– 7%

Francie

67,100,000

39,114,580

– 42%

Italie

62,140,000

43,760,260

– 30%

Maďarsko

9.850,000

9,378,040

– 5%

Německo

80,590,000

28,134,920

-65%

Polsko

38,480,000

33,230,780

-14%

Rakousko

8,750,000

6,215,000

-29%

Slovensko

5,440,000

5,078,180

-7%

Španělsko

48,960,000

27,763,280

-43%

Švýcarsko

8,240,000

5,342,540

-35%

Zdroj: Deagel.com

Možná se zaradujete, Česká republika a Slovensko mají snížení o pouhých 7%. Jenže zde je otázka, kdo bude tvořit těch zbývajících 93%. Budou to opravdu Češi a Slováci, anebo to bude nějaká pomíchaná banda necivilizovaných lumpů, kteří sem přitáhli odněkud z neznáma?

Stejně tak se můžeme ptát i u jiných zemí, kde je snížení obrovské, jako jsou třeba Spojené státy, Anglie a Německo: kdo bude tvořit ten zbytek do 100%? Je toto ten důvod, proč jsou do těchto (a jiných) zemí neustále dováženi noví a noví migranti, naprosto neslučitelní a nepřizpůsobiví, aby tito tvořili zbývající procento populace v r. 2025?

Zde je nutno si uvědomit, že tito přivandrovalci nejsou očkováni proti Covidu, ani jeden z nich! A přitom na sobě nesou neuvěřitelné nemoci, z nichž mnohé už dnes v civilizovaném světě ani neznáme.

Soudě podle toho, že Deagel předpovídá Ameriku v r. 2025 jako zemi třetího světa, což značí nevyvinutou a zaostalou zemi, je možné, že tento úsudek je správný, což by byla naprostá tragedie. Americký HDP je projektován z 18 bilionů dolarů na pouhých 921 miliard, což je necelý jeden bilion. A HDP na osobu kleslo na 16 900 dolarů z původních 57 000.

Když toto všecko spojíme dohromady, tak to najednou začne dávat smysl: injekce, vydávané za očkování vyhubí velkou část lidstva, zbytek dostanou jiné biologické zbraně, pak přijde další pandemie, WHO a CDC, plus notorický Bill Gates už s ní straší, protože dobře vědí, co to bude zač, vždyť to sami připravují.

Smutná dívka

Na internetu se objevilo krátké video, kde plačící dívka vypráví o tom, co právě objevila. Dostala se jí do rukou tak zvaná „Tajná dohoda Iluminátů,“ z níž přečetla některé části. Je to znepokojující dokument, zjevný plán postupu pro tyto tajné zednářské spiklence. Když si člověk uvědomí, že všecko v našem světě postupuje v souladu s tímto plánem, tak podlehne podivnému smutku, ne-li zoufalství.

To ale není ten správný přístup. Správně nám má tento dokument sloužit jako varování, abychom se vystříhali přesně toho, co na nás bylo těmito zákeřnými zakuklenci uvaleno. Mnohdy si ani neuvědomujeme co všechno je součástí jejich plánu a myslíme si, že je to normální společenský vývoj … taková je doba … co chcete, časy se mění. Proto je tohle upozornění nesmírně cenné a je na nás, na jednotlivcích, abychom je vzali vážně, což stačí k tomu, abychom tyto plány zmařili.

Část tohoto textu je uvedena níže. Celý text v angličtině je možno stáhnout ZDE a ZDE.

Jejich hlavní heslo je: zakryj si oči, abys neviděl televizi a zacpi si uši, abys neslyšel radio. Dále říkají následující:

Budeme udržovat jejich (tj. naše) životy krátké a jejich mysl slabou, zatím co budeme předstírat opak. Použijeme naše znalosti vědy a technologie opatrným způsobem, takže nebudou nikdy vědět co se děje. Použijeme měkké kovy, zrychlovače stárnutí a sedativa v potravě, ve vodě a také ve vzduchu. Měkké kovy je připraví o zdravý rozum.

Slíbíme jim léčbu, ale namísto toho jim dáme jim více jedů. Chemické jedy se absorbují skrze kůži a tito idioti, kteří věří na hygienické a kosmetické produkty, které jim předvádějí významní herci a hudebníci, si budou myslet, že je to udělá navždycky mladé.

Jejich děti se budou rodit zdravotně postižené a zdeformované, ale my před nimi tyto informace utajíme. Jedy budou skryty ve všem kolem nich, v tom co pijí, co jí, dýchají a oblékají. Musíme být vynalézaví v rozšiřování jedů, protože tyto mohou být zjištěny. Naučíme je skrze směšné obrázky a hudbu (televizi), že jedy jsou dobré. Budou vidět naše produkty ve filmech, zvyknou si na ně a nikdy nebudou znát jejich skutečný vliv.

Jejich nově narozeným dětem dáme injekce s jedem do krve a přesvědčíme je, že jim to pomáhá. Zaměříme se na jejich děti s tím, co mají nejraději: se sladkostmi. Až se jim zkazí zuby, pak je vyspravíme kovy, které zničí jejich myšlení a ukradnou jim budoucnost. Když pak bude jejich schopnost učit se zasažena, vytvoříme další léky, po nichž budou ještě víc nemocní a které jim způsobí další nemoci, proti kterým vyrobíme nové léky.

Použijeme strach jako zbraň. Nastolíme jim jejich vládu a současně vytvoříme opozici. Takto budeme kontrolovat obě strany. Ovšem naše cíle musí vždy být tajné. Pak budou oni pracovat pro nás a my z jejich práce budeme mít užitek. Zaměříme je na peníze a materiální věci, takže se nikdy nebudou moci spojit se svým vnitrem. Odvedeme jejich pozornost cizoložstvím a venkovními zábavami, takže se nebudou moci spojit s jednotou všeho.

Naše rodiny se nikdy nesmí smísit s jejich; naše krev je čistá. Jestliže se nám budou protivit, zařídíme, aby zabili jeden druhého. Budeme je udržovat rozdělené skrze dogma a náboženství. Pomocí našich odvětví mezi ně zasejeme neshodu. Budeme je vést mírným způsobem, aby si mysleli, že si vládnou sami. Kdyby mezi nimi zazářilo světlo, zahasíme je buď posměšky, nebo smrtí, podle toho, co nám bude vyhovovat.

Způsobíme, aby si rvali srdce a zabíjeli své vlastní děti. To docílíme tím, že použijeme nenávist jako našeho spojence a vztek jako přítele. Nenávist je dokonale zaslepí a nepoznají naše vedení. Kdyby se proti nám postavili, pak budou zabíjet jeden druhého a koupat se v krvi svého souseda. My z toho budeme těžit, protože pro ně budeme neviditelní. A budeme nadále získávat z jejich válek a z jejich smrti.

Způsobíme, aby žili ve strachu a ve vzteku a dáme jim obrázky a zvuky (TV, hudba). Zařídíme, aby nenáviděli sebe a své sousedy. Musí vždy věřit, že nejsou rovnocenní, což nám pomůže dosáhnout našich cílů. A vždy před nimi budeme skrývat to velké tajemství, že jsme jeden (organizovaní), což se nikdy nesmí dovědět. Přelstíme je, aby přijali naše zákony, které jim seberou i to málo svobody, co ještě mají.

Nastavíme finanční systém tak, že nikdy nebudou mít peníze a i jejich děti budou zadluženy. Obviníme je ze zločinů, ale veřejně podáme jiné zprávy, protože vlastníme všecka media. Použijeme media na kontrolu informací a také na kontrolu jejich pocitů pro náš prospěch. Kdyby se proti nám vzbouřili, zničíme je jako hmyz, protože jsou ještě méně než hmyz. A pak budou bezmocní učinit cokoliv.

zdroj:https://www.newstarget.com/2023-05-24-doctors-kill-more-people-than-cancer.html

Zdroje pro tento článek zahrnují:

Expose-News.com

NaturalNews.com

Děkujeme za Vaší podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj našich nezávislých informačních platforem.
Jsme nezávislé médium bez reklam, bez cenzury, bez propagandy, bez mainstreamu.
Přispějte na tvorbu a překlad videí i zpráv ze světa, z domova.
Děkujeme za vaši podporu našeho zpravodajství, podpořit nás můžete ZDE:
Transparentní účet: 115-4977920247/0100
Důvěrný účet: 107-1458980287/0100
„Na Kafe“ : 27-1664400247/0100
Další zajímavé články najdete ZDE:
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *