Německo: Video potetovaného trans Ježíše s trans Marií vyvolalo hněv v křesťanské komunitě

Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:

2.12.2023

Video je vlastně plně v souladu se současnou bergogliánskou církví, která plně podporuje LGBTQ a trans agendu. Rozhořčeni tak jistě nebyli čelní církevní představitelé, kteří se již zpravidla novým změnám v církvi plně přizpůsobili.

Video německého módního návrháře a podnikatele Haralda Glööcklera ze srpna letošního roku se až nyní stalo virálním na platformě sociálních médií X.

Na sociálních sítích se znovu objevila fotografie s trans umělcem Glööcklerem na srpnové akci „Beyond Fame: The Art of the Stars“ v Düsseldorfu. Obraz zobrazuje trans ženu (tedy biologického muže) Pannu Marii, která drží dospělého potetovaného Ježíše, kterého představuje sám Glööckler.

Fotografie je adaptací Piety Michelangela Buonarrotiho, což je socha Ježíše a Marie na hoře Golgota. Je vystavena v bazilice svatého Petra ve Vatikánu.

Na videu je vidět, jak Glööckler odhaluje fotografii za zvuků cvakání fotoaparátů. Německý umělec ukazuje na fotografii a k jeho velkému pobavení ji nazývá „Pieta.“

Na fotografii je transka oblečená ve strohém červeném plášti a držící potetovaného trans Ježíše. Při pohledu na jeho fotografii je zřejmé, že tento Ježíš si nechal udělat i rty a nehty.

Video je sdíleno na X s titulkem: „Pieta 2.0 Michelangela Buonarrotiho s tetovaným Ježíšem Kristem a trans Madonnou.“

Jeden z uživatelů děkoval bohu, že Michelangelo již není naživu, aby fotografii viděl.

Jiný uživatel řekl: „Když jsem viděl, jak se otevřeně vysmívají původnímu tvůrci, cítil jsem hněv jako nikdy předtím.“

Jeden uživatel to nazval ohavností a urážkou, zatímco jiný se ptal, proč se něco takového neděje jiným náboženstvím, jako je islám.

Někteří uživatelé také silně kritizovali Haralda Glööcklera za jeho nevkusný vzhled, když své „veledílo“ prezentoval. Tranďák byl oblečen do černých jednodílných plavek, byl nalíčen jasně červenou rtěnkou a měl lodičky na vysokém podpatku.

V jiné reakci jeden uživatel napsal: „Proč všichni tito lidé vypadají doslova jako lidé z hlavního města z Hunger Games? Vědí, že oni jsou ti špatní, že? Je to tak?“

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *