Čínská pneumonie – syndrom bílých plic – se prý šíří do Evropy a USA

Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:

2.12.2023

Jistě jste i na mainstreamu zaznamenali zprávy o záhadné nemoci, která se nejprve šířila u dětí v Číně a nyní se již údajně projevuje i v dalších zemích světa.

Jde skutečně o novou nemoc nebo nás opět připravují na novou „pandemii?“

Možné je, že se nyní naplno projevuje narušení imunity dětí kvůli uzavřeným školám a chybějícím sociálním kontaktům, případně může jít o důsledek tzv. „covid očkování,“ které bylo právě v Číně a mnoha dalších zemích podáváno dětem v poměrně značné míře.

Projevy nemoci jsou ovšem také poněkud podivné, neboť údajně plicní nemoc nedoprovází kašel ani jiné běžné projevy respiračních onemocnění.

Bude tedy nová nemoc zneužita pro plandemii 2.0 a pro nové „globální“ očkování? Pneumonie, nyní nazývaná „syndrom bílých plic,“ se již podle prvních zpráv médií  objevuje také v Evropě a části Spojených států.

Pro toto onemocnění již existuje název: „Syndrom bílých plic.“

Podle britského „Expresu“ případů zápalu plic u dětí v Evropě již výrazně přibývá. Zejména Nizozemsko je prý v tuto chvíli obzvláště postiženo. Podle informací se minulý týden objevilo 80 případů na 100 000 dětí ve věku 5 až 14 let.

Zpočátku se nemoc soustředila na ta města, která jsou středem zájmu globálního cestování. Jsou to města jako Londýn, Paříž, Frankfurt a Amsterdam. Ve Spojených státech je v současnosti údajně postiženo zejména město Cincinnati v Ohiu.

Dosud měli pacienti údajně pozitivní test na Mycoplasma pneumoniae – bakteriální plicní infekci, která je odolná vůči více antibiotikům – a také na streptokoky a adenoviry.

Vzhledem k tomu, že zejména děti a jejich imunitní systém masivně trpěly lockdowny, mohla by v tomto ohledu existovat souvislost. Zdravotnické úřady v Cincinnati zdůraznily, že to považují pouze za zvyšující se počet případů zápalu plic, nikoli za nové respirační onemocnění.

Navíc v mnoha zemích (zejména v Číně, kde to bylo dokonce povinné) také poměrně dost dětí dostalo experimentální injekce proti Covidu.

Bylo také prokázáno, že tyto látky výrazně poškozují imunitní systém. Tento důsledek byl patrný již při silnějších vlnách nachlazení.

Proto je pravděpodobné, že se děti staly náchylnějšími k infekcím. Ale vzpomeňte si, že šíření strachu o skutečně neškodné RSV, která po omezeních zasáhla některé děti vážněji než obvykle, nedávno sloužilo především k propagaci nových vakcín.

Zejména v souvislosti s tímto „novým“ plicním syndromem by nyní měly u všech myslících v tomto směru zvonit poplašné zvony.

Hororové zprávy z hlavního proudu se až příliš dobře hodí k plandemické simulační hře Catastrophic Contagion,“ v režii Billa Gatese a dalších covidových zločinců. Začne brzy pandemický cirkus znovu?

zdroj

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *